برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
۱۰ نفره بازی کردن استقلال؛ عدم اطلاع‌رسانی کادر پزشکی یا اشتباه کادر فنی؟

۰۱ آذر ۱۳۹۹
تیم فوتبال استقلال در حالی مقابل فولاد خوزستان شکست خورد که در اواخر مسابقه به دلیل مصدومیت محمد دانشگر، ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال روز گذشته در هفته دوم مسابقات لیگ برتر در اهواز مقابل فولاد خوزستان با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

در اواخر این دیدار، محمد دانشگر مدافع استقلال در برخورد به تابلوهای تبلیغاتی دچار مصدومیت شد. در همان زمان، محمود فکری سرمربی استقلال بابک مرادی و متین کریم‌زاده را به داخل زمین فرستاد، در صورتی که دانشگر به دلیل مصدومیت قادر به ادامه بازی نبود.

با توجه به اینکه بازیکنی به جای دانشگر وارد زمین نشد، تیم استقلال 10 نفره به بازی ادامه داد. در آن شرایط که سرمربی تیم ذهنش درگیر بازی بود، وظیفه کادر پزشکی بود که موضوع مصدومیت بازیکن را به سرمربی، اعضای کادر فنی و سرپرست تیم اطلاع دهد.

اکنون این سؤال پیش می‌آید که آیا پزشک تیم موضوع مصدومیت را اعلام کرده است یا نه. اگر پاسخ منفی باشد باید از کادر پزشکی پرسید که چرا چنین موضوع مهمی را اطلاع نداده تا استقلال 10 نفره بازی را ادامه ندهد و اگر پاسخ مثبت است، پس چرا سرمربی دست به تعویض نزده است؟

به نظر می‌رسد احتمال اول درست باشد و بحث مصدومیت دانشگر اطلاع‌رسانی نشده بود، چرا که هیچ سرمربی دوست ندارد تیمش با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه دهد و 10 نفره باشد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
I'm here...
بنده خدا دیاباته
این بشر کارش خیلی درسته
جنگ روانی و فشار بازی روی فکری هم زیاده بوده
من فقط از مظلومی در تعجبم چرا این حواشی رو جمع نکرده! گفتن سرپرست نه مترسک سر جالیز!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
مظلومی: متاسفم برای کسانی که نام خود را فوتبالیست ملی گذاشتند اما واقعیت‌ها را نمی‌گویند/ حاشیه‌سازان نمی‌توانند به تیم لطمه‌ای بزنند

به دنبال حاشیه‌های ایجاد شده در بازی روز گذشته تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در استادیوم شهدای فولاد اهواز، پرویز مظلومی، سرپرست تیم فوتبال استقلال، به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: من از آقای علوی که تا دیروز او را یک فوتبالیست اخلاق‌مدار می دانستم گلایه دارم و از ایشان انتظار داشتم تمام واقعیت‌ها را بگوید. همه شما می‌دانید که من در زندگی ورزشی‌ام اهل حاشیه نبودم و روز گذشته هم تمام تلاشم بر این بود که حواشی ایجاد شده را کنترل کنم و به نیمکت‌های دو تیم آرامش بدهم. حتی چند بار با آقای نکونام صحبت کردم اما متاسفانه نیمکت تیم فولاد از همان ابتدای بازی شروع به فحاشی و اعتراض کرده بود.

وی افزود: نکته‌ای که برای من عجیب است این بود که آقایان مدعی بودند سال گذشته در بازی مقابل نساجی، محمود فکری و دستیارانش با آن‌ها برخورد نامناسبی داشتند که اگر هم چنین بوده باشد، باید گفت چه ربطی به استقلال دارد که شما این‌گونه نیمکت این تیم را مورد هجمه قرار می‌دادید؟

مظلومی ادامه داد: متاسفم برای کسانی که نام خود را فوتبالیست ملی گذاشتند اما واقعیت‌ها را نمی‌گویند. سوالی که از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ و کمیته اخلاق دارم این است که چرا عکاسی که قبلاً منشوری بوده و به دلیل کارت به کارت کردن برای داوران از سوی کمیته اخلاق محروم شده در کنار تیم فولاد قرار دار؟ واقعاً حضور او در کنار تیم فولاد چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟ من برای ناظر بازی و داور چهارم متاسفم که رفتارهای این عکاس را کنار زمین دیده و سکوت می‌کردند.

سرپرست استقلال اضافه کرد: دیداری که می توانست زیبا و خوب از آب درآید با یکسری حواشی به حاشیه رفت و متاسفانه هواداران نتوانستند از این یک بازی زیبا لذت ببرند و من متاسفم برای کسانی که این اتفاق را رقم زدند.

او در پاسخ به این سوال که چرا تعویض‌های استقلال دیر وارد زمین شدند هم گفت: دو دقیقه بعد از مصدومیت دانشگر مشخص شد او نمی‌تواند به بازی ادامه دهد. ما بلافاصله برگه تعویض را پر کردیم و تحویل دادیم که مشخص شد تابلو الکترونیکی خراب است و داور چهارم درگیر درست کردن تابلو دستی شد و این موضوع زمان زیادی را از بین برد. بعد از آن هم تا توپ از بازی خارج شد، تعویض‌ها انجام شد.

مظلومی در پایان خطاب به حاشیه‌سازان گفت: خیلی از دوستان تلاش کردند ما را همین ابتدای کار وارد حاشیه کنند. ان‌شاءالله با همت کادرفنی و بازیکنان، بازی بعدی را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت. اتحاد و همدلی بالایی در استقلال وجود دارد و حاشیه سازان مطمئن باشند که نمی‌توانند به استقلال لطمه بزنند و آقای فکری و همکارانش همه تلاش خود را برای موفقیت استقلال به کار می‌گیرند.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
دم فرهاد مجیدی گرم که قبل از فینال جام حذفی و بازیهای آسیایی استعفا داد :rolleyes:

دمش گرم کشید کنار ! که این مسخره ای به اسم سعادتمند رو کار نباشه بیشتر ازاین گند نزنه

مگه قول استرا نداد چی شد ؟

این فکری هم از اولش با پاچه خواری مدیر و خلیل زاده اومد جلو

به طرفدارانی که پنجرشون بسته بود اعتراض داشتن گفت سنگ انداز !!!!

فکری هم دقیقا برعکس راه فرهاد میره ! دولا و راست میشه جلو وزیر و مدیر و .. بینیم چی میشه اخرش

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
I'm here...
بنده خدا دیاباته
این بشر کارش خیلی درسته
جنگ روانی و فشار بازی روی فکری هم زیاده بوده
من فقط از مظلومی در تعجبم چرا این حواشی رو جمع نکرده! گفتن سرپرست نه مترسک سر جالیز!

مظلومی اوردش که گرم کنه بره تو ! که فکری بهش برخورده انگار !!

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
با توجه به اینکه بازیکنی به جای دانشگر وارد زمین نشد، تیم استقلال 10 نفره به بازی ادامه داد. در آن شرایط که سرمربی تیم ذهنش درگیر بازی بود، وظیفه کادر پزشکی بود که موضوع مصدومیت بازیکن را به سرمربی، اعضای کادر فنی و سرپرست تیم اطلاع دهد.

پولم میدن که تیتر های عجیب غریب بنویسن براشون کم کاری به چش نیاد

تیم پزشکی هم که همین کادر جدید معرفی کردن ! مسئولیتش با خودشونه

یعنی مربی و کادر فنیش نمیبینن بازیکنی که تازه اومده تو زمین چرا نیست ؟

پس انالیز چی و میکنن ؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بخدا یا این تیم جن داره یا جادوگر... از کاه چه کوهی ساختند
خدا پدر مادر وریا رو بیامرزه داره پادرمیانی میکنه تا سوتفاهم بین فکری و دیاباته حل شه
درسته دیاباته بازیکن گرونیه ولی خیلی بچه بامعرفتیه... هر کی بود تا حالا استقلال رو سیا کرده بود..

مظلومی اوردش که گرم کنه بره تو ! که فکری بهش برخورده انگار !!
فکری تعصبش زیاده.. ولی باید بدونه سرمربی استقلال خیلی حرفه ای تر از اینا باید عمل کنه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
عمران زاده نباید مدیرعامل فولاد رو مورد خطاب قرار بده.. وقتی یکی مثل مددی ساکته حنیفم به حرف میاد که خیلی اشتباهه..اینطور موقعها فتح ا.. زاده ماجرا رو خوب جمع میکرد
واقعا آذری و نکونام چه پدرکشتگی با استقلال دارن؟ بازیکنا شون از دقیقه 1 بازی اینقدر سفت و محکم و فیزیکی بازی میکردن آدم فکر می‌کرد اومدن جنگ گلادیاتورها!
اینجوری خودتو بین هوادارا جا نمیکنی آقای نکونام! گفتن رقابت و فوتبال، نه وحشی‌گری! مگر اینجا اسپانیا و گاوبازیه؟!!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
متاسفانه چیزی که همه ازش میترسیدیم خیلی زود خودش رو نشون داد!!! تعداد زیاد کادرفنی و یه مشت آدم که همه در قواره سرمربی هستند...
همه ی این افراد واقعا استقلالی های متعصبی هستند و هیچ شکی نیست
ولی نمی دونم چرا تو ایران همیشه می خوان تعصب رو با دعوا و جار و جنجال نشون بدن
الان قشنگ تیم تو حاشیه هست و خدا کنه بازی بعد رو ببریم که تا حدی جمع بشه...

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
متاسفانه چیزی که همه ازش میترسیدیم خیلی زود خودش رو نشون داد!!! تعداد زیاد کادرفنی و یه مشت آدم که همه در قواره سرمربی هستند...
همه ی این افراد واقعا استقلالی های متعصبی هستند و هیچ شکی نیست
ولی نمی دونم چرا تو ایران همیشه می خوان تعصب رو با دعوا و جار و جنجال نشون بدن
الان قشنگ تیم تو حاشیه هست و خدا کنه بازی بعد رو ببریم که تا حدی جمع بشه...

این مشکل همچنان چندسال داریم

حفظ سه امتیاز

به هر دلیلی موفق به گل زنی شدیم باید حفظ کنیم

غیر از شفر هیچکس نتونست این مشکل حل کنه

به سختی گل میزنیم به راحتی از دست میدیم

شفر بودکه فقط به راحتی میتونست گل بزنه و گل نخوره

بگذریم که اونم جلو تیم های لات لیگ ( فیزیکی) نتیجه نگرفت

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
واقعا جای تاسف هست
این الفاظی که فکری به کار برد، شان تیمو چقدر پایین آورد
مطمئنا این لکه سیاه حالا حالا ها باقی می مونه

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
اکنون این سؤال پیش می‌آید که آیا پزشک تیم موضوع مصدومیت را اعلام کرده است یا نه. اگر پاسخ منفی باشد باید از کادر پزشکی پرسید که چرا چنین موضوع مهمی را اطلاع نداده تا استقلال 10 نفره بازی را ادامه ندهد و اگر پاسخ مثبت است، پس چرا سرمربی دست به تعویض نزده است؟

به نظر می‌رسد احتمال اول درست باشد و بحث مصدومیت دانشگر اطلاع‌رسانی نشده بود، چرا که هیچ سرمربی دوست ندارد تیمش با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه دهد و 10 نفره باشد.
درود
به زودی همین میشود دستمایه دیگری برای بیرون کردن فکری و جایگزین کردن او با پرویز مظلومی که چه معنی می دهد وقتی او با این همه تجربه باارزش و بی حاشیه بودن اینجاست یکی همانند فکری سرمربی باشد؟ :rolleyes: به امید اینکه هر چه برای استقلال و پیشرفتش بهتر است همان پیش بیاید که حاشیه بددردیست.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
درود
به زودی همین میشود دستمایه دیگری برای بیرون کردن فکری و جایگزین کردن او با پرویز مظلومی که چه معنی می دهد وقتی او با این همه تجربه باارزش و بی حاشیه بودن اینجاست یکی همانند فکری سرمربی باشد؟ :rolleyes: به امید اینکه هر چه برای استقلال و پیشرفتش بهتر است همان پیش بیاید که حاشیه بددردیست.
دو اشتباه بزرگ در یک بازی قابل چشم پوشی نیست !

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
امیدوارم خبر جدی شدن مدیرعاملی نظری جویباری راست باشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
امیدوارم با برد بازی بعدی مقابل ماشین سازی همه حاشیه ها رو بشوره ببره... هر چند محرومیت فکری رو شاخشه حالا چند جلسه خدا میدونه
ضمنا از همونی که میترسیدم سرمون اومد.. بعد بازی فولاد هم مظلومی صحبت کرد هم حنیف هم آرش هم صمد! تازه کانال هواداری مدعی دخالت مظلومی تو تعویضاهم شده! در هر صورت همونطور که احتمالشو میدادیم نیمکت خیلی سنگینه و تو دربی امیدوارم نیمکت نشکنه و مانع نتیجه گرفتنمون نشه... بنظرم فرهاد خیلی حرفه ای تر عمل کرد.. با کسی که قبولش داشت یعنی مجید نامجومطلق کار کرد و در حد خودش نتیجه گرفت و بعدشم قهر کرد و رفت.. فکر کنم کار خوبی کرد ظرفیت بیشتر از اینو نداشت. تا این وزیر سرکار و رفیقش خلیل زاده تو استقلال هست انتظار خیلی زیادی نمیشه داشت...

آقای سید حسین حسینی روزی رو بخاطر بیار که نیمکت نشین سید مهدی رحمتی بودی و ناراحت بودی از نیمکت نشینی... حالا از بازی بعدی نوبت رشید مظاهریه چون آمارت تو 32 تا بازی قبلی چنگی به دل نمیزنه... پس با علم به اینکه این جایگاه ها موندنی است برای کسی مثل بچه آدم برو بشین رو نیمکت و حاشیه الکی هم درست نکن و به تمرینات ادامه بده و برای پس گرفتن جایگاهت از لحاظ فنی بجنگ!

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
واقعا جای تاسف هست
این الفاظی که فکری به کار برد، شان تیمو چقدر پایین آورد
مطمئنا این لکه سیاه حالا حالا ها باقی می مونه
تنها راه پاک کردن این لکه سیاه اخراج کردن فکریه !

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
چند تا خبرگزاری خبر زدن که تعویضها با نظر مظلومی انجام شده..
اگر صحت داشته باشه فاجعه اس که سرپرست تیم تو کار فنی دخالت کنه.
فکری اینجور بخواد پیش بره به جایی نمیرسه.شاید یکم براش زود بوده که بیاد تو تیمی مثل استقلال مربیگری کنه.
نیمکت تیمم باید خلوت تر بشه.
به این همه پیشکسوت مدعی مربی گری رو نیمکت نیاز نیست و مشکل ساز میشه.
فکر کنم دارن دورهمی تیمو ارنج میکنن

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
تنها راه پاک کردن این لکه سیاه اخراج کردن فکریه !
من نمیدونم این ارامش زیادی نشان از چی داره ؟

شوت بودن طرف؟

دوروزه زمین تمرین نداره میخنده میگه خوب طبیعیه بارندگیه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
من نمیدونم این ارامش زیادی نشان از چی داره ؟

شوت بودن طرف؟

دوروزه زمین تمرین نداره میخنده میگه خوب طبیعیه بارندگیه
هشت دقیقه 10 نفره بازی کردن با وجود اینهمه دستیار (حتی اگه کادر پزشکی هم مصدومیت دانشگر رو اطلاع نداده باشه) جای هیچ توجیهی نداره !
من اگه جای مدیرعامل بودم در اخراج کردن فکری درنگ نمیکردم !!

بالا