برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اوه اوه...چه خبره!

پ.ن: بقول ادمین یکی از کانالا، اقای محمود فکری، گابرین پین دانش فنی نداره ولی دستیارای تو داشتن!، اینم من اضافه کنم با اون سبک بازی بسته ای که تو توی تیم اجرا میکردی تا همین جا و به همین مرحله هم نمیرسیدیم!

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
الهلال به شدن تو خط هافبک و دفاع ضعف داشت و نقطه قوتش فقط خط حملش بود ...مشکل ما بازیکنانمون بودن که اصلا قابل مقایسه با بازیکنانی که تو دور گروهی بودن نبودیم و اونا مشخصا سرتر بودن.
شک نکنین اگر بازیکنانی که تو مرحله گروهی بازی کردن ، تو مسابقه دیروز بودن با اختلاف دوگل برده بودیمشون.
برام خیلی عجیب تمام بازیکنانی که تو دور گروهی بهترین گل زنهای استقلال بودن ، مددی باهاشون تمدید نکرد..حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو :D

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
متاسفانه از پیشکسوت هم شانس نیاوردیم... بعد از ناصرخان و منصورخان، هر چی لاشخور تنگ نظر سهم‌خواهه دور تیم رو گرفت!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
الهلال به شدن تو خط هافبک و دفاع ضعف داشت و نقطه قوتش فقط خط حملش بود ...مشکل ما بازیکنانمون بودن که اصلا قابل مقایسه با بازیکنانی که تو دور گروهی بودن نبودیم و اونا مشخصا سرتر بودن.
شک نکنین اگر بازیکنانی که تو مرحله گروهی بازی کردن ، تو مسابقه دیروز بودن با اختلاف دوگل برده بودیمشون.
برام خیلی عجیب تمام بازیکنانی که تو دور گروهی بهترین گل زنهای استقلال بودن ، مددی باهاشون تمدید نکرد..حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو :D
مجیدی در ۲۷ تیر: یک بازیکن جدا شود می‌روم

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
مجیدی تلاشش رو کرد که بتونه از تمام توانش برای نگه داشتن بچه ها استفاده کنه ولی اگه خودش هم میرفت باز پشت سرش کلی حرف بود.موند تا با همین تیم تلاش کنه بلکه از این بیشتر استقلال تضعیف نشه.
به نظرم تو زمانی قرار داریم که کاملا برای تضعیف تیم استقلال برنامه چیدن حالا به چه دلیل همه تقریبا تا حدودی میدونیم.
با همه این احوال اولین بازی تیم بود و به نظرم بد نبودیم امیدوارم با بازیکنهای جدید سه ساله و بلند مدت قرارداد بسته باشند.هنوزم نظر من روی تداوم تیم کادر فنی هست.سه سال مجیدی بمونه و امیدوارم مدیریت تیم هم زیاد بدهکاری بالا نیاره تا کمی از این بحران خارج بشیم.دیدید غفوی استوری گذاشته بود و مشکلات نداشتن زمین و کلی موارد دیگه رو گفته بود واقعا یک تیم با این مشکلات تیم بشو نیست.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اینطور که خبر ورزشی استدلال کرده، حالا حالا ها باید با همین مددی ساخت و رفت جلو...مجیدی اگر خوش شانس باشه و بمونه چاره ای نداره جز اینکه با گماشته های مدیرعامل باشگاه بسوزه و بسازه...بنظرم این کار رو از دوره سعادتمند باید انجام میداد....چشمشو ببنده که کی مدیرعامله و فقط به موفقیت باشگاه فکر کنه...علاوه بر خرج کردن از جیب باید از اعتبار و آبروش هم برای موفقیت تیم خرج کنه...مثلا فرشید اسماعیلی رو هر جور بود باید به بازی الهلال میرسوند..حتی با ریش گرو گذاشتن! مجیدی دیگه فرصتی نداره..هوادار برای جام خیلی تشنه است و رقبای صندلی سرمربیگیری باشگاه خیلی وقته صداشون دراومده! ..خصوصا اینکه پاشازاده هم اومده در جمع ارکان باشگاه و هر لحظه احتمالش هست که مجیدی برکنار و پاشازاده بجاش سرمربی بشه....مجیدی بنظرم دیگه فرصت آزمون و خطا نداره و هر چه سریعتر باید یه جام بیاره...
اما ما همچنان از فرهاد مجیدی حمایت خواهیم کرد چون بنظرم بهترین گزینه ممکن در حال حاضره...محمود فکری رو هم تجربه کردیم....دیگه تجربه جدیدی لازم نداریم!....با همین تعصب مجیدی بود که سهمیه گرفتیم و دوم لیگ شدیم و دوسال پشت سر هم تیم رقیب رو تو حذفی حذفش کردیم....مجیدی فقط دو تا ایراد عمده داره..یکی جام بلد نیست بگیره یکی هم بلد نیست قهرمان بشه.....امیدوارم به کمک گابریل پین امسال جام درو کنیم

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
اینطور که خبر ورزشی استدلال کرده، حالا حالا ها باید با همین مددی ساخت و رفت جلو...مجیدی اگر خوش شانس باشه و بمونه چاره ای نداره جز اینکه با گماشته های مدیرعامل باشگاه بسوزه و بسازه...بنظرم این کار رو از دوره سعادتمند باید انجام میداد....چشمشو ببنده که کی مدیرعامله و فقط به موفقیت باشگاه فکر کنه...علاوه بر خرج کردن از جیب باید از اعتبار و آبروش هم برای موفقیت تیم خرج کنه...مثلا فرشید اسماعیلی رو هر جور بود باید به بازی الهلال میرسوند..حتی با ریش گرو گذاشتن! مجیدی دیگه فرصتی نداره..هوادار برای جام خیلی تشنه است و رقبای صندلی سرمربیگیری باشگاه خیلی وقته صداشون دراومده! ..خصوصا اینکه پاشازاده هم اومده در جمع ارکان باشگاه و هر لحظه احتمالش هست که مجیدی برکنار و پاشازاده بجاش سرمربی بشه....مجیدی بنظرم دیگه فرصت آزمون و خطا نداره و هر چه سریعتر باید یه جام بیاره...
اما ما همچنان از فرهاد مجیدی حمایت خواهیم کرد چون بنظرم بهترین گزینه ممکن در حال حاضره...محمود فکری رو هم تجربه کردیم....دیگه تجربه جدیدی لازم نداریم!....با همین تعصب مجیدی بود که سهمیه گرفتیم و دوم لیگ شدیم و دوسال پشت سر هم تیم رقیب رو تو حذفی حذفش کردیم....مجیدی فقط دو تا ایراد عمده داره..یکی جام بلد نیست بگیره یکی هم بلد نیست قهرمان بشه.....امیدوارم به کمک گابریل پین امسال جام درو کنیم

در مورد مددی ، بنظرم رفتنیه این سجادی برای اینکه بگه واسه خودم کسی هستم یه حرکتی میزنه اما این تغییر چقدر دلخواه هوادار باشه معلوم نیست ...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
در مورد مددی ، بنظرم رفتنیه این سجادی برای اینکه بگه واسه خودم کسی هستم یه حرکتی میزنه اما این تغییر چقدر دلخواه هوادار باشه معلوم نیست ...
سجادی خیلی داره دقت میکنه که مثلا آدکادمیک و علمی برخورد کنه و الان مثل دولت جدید اومده و کار هیجانی و تبعات برانگیز انجام نده!
البته همه میدونیم که مددی واقعا این کاره نیست.....همه جام رو از مجیدی طلب داریم ولی نقش مددی در هدر دادن جامها بی تاثیر نیست
منم از خدامه مددی سریعتر بره ولی اگر یکی بدتر اومد جاش چی؟ فعلا الان دغدغه من اومدن پاشازاده است
باشگاه استقلال مثل صفحه شظرنج شده که یه مهره که تکون میخوره کلی ما هوادارا باید فکر کنیم الان چه بلایی میخواد سرمون بیاد؟!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
با این همه شغال که دور تیم رو گرفتن و منتظر یه لغزش کوچیکن، کار واسه هر مربیه ایرانی سخت هست.
متاسفانه از پیشکسوت هم شانس نیاوردیم... بعد از ناصرخان و منصورخان، هر چی لاشخور تنگ نظر سهم‌خواهه دور تیم رو گرفت!
شغالتر و لاشخورتر از مجیدی بین پیشکسوتها داریم ؟؟!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
فرهاد مجیدی سرمربی باشگاه استقلال پس از شکست مقابل الهلال با کاروان این تیم به تهران برنگشت و در دبی ماندنی شد. حال از دبی خبر می رسد که مجیدی با مدیربرنامه‌های چند بازیکن با کیفیت خارجی در حال مذاکره است تا درصورت توافق نهایی؛ بازیکن مدنظر خود را برای عقد قرارداد راهی تهران کند.

خدائیش اینو کی راه داد تو استقلال؟ این به خوابش هم نمیدید بیاد استقلال! بر باعث و بانیش...

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,244
شغالتر و لاشخورتر از مجیدی بین پیشکسوتها داریم ؟؟!!
عمو تو کلا فازت معلوم نیس چیه...!!!
منو یاد علیفر میندازی!!! به مربیگری گواردیولا هم ایراد میگیره!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
+ بر کسی پوشیده نیست که فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال اشتباهات فنی هم داشت و احتمالا مغلوب تجربه ژاردیم شد
+ البته اتفاقات فوتبال هم به ضرر استقلال رقم خورد. هزار تا فوتبال دیده ایم و می دانیم ممکن بود این اشتباه غیرمنتظره مرادمند و لیز خوردن او مثلا برای بازیکن الهلال رخ داده و استقلال به گل برسد.
+ در مجموع نماینده عربستان آنقدرها هم مقابل استقلال فوق العاده ظاهر نشد و شکست دادن این تیم غیرممکن نبود.
فهرست وار مرور کنیم؛ الهلال لئوناردو ژاردیم را به خدمت گرفت، مارگا را از پرتغال و پریرا را از لیگ برتر به ترکیب خود اضافه کرد و گومیس را نیز نگه داشت. ......استقلال اما شیخ دیاباته، میلیچ، رشید مظاهری، مسعود ریگی، محمد نادری و .... از همه مهم تر مهدی قایدی (تنها ستاره کار دربیار این تیم) را از دست داد و نتوانست وظیفه خود را به درستی انجام دهد!
+در ادامه نوبت عبارت مضحک و توهین آمیز "98 درصد" فرا رسید. این ارقام دقیق و ممیزی که چند سالی است در ادبیات دیپلماتیک ایران مد شده دیگر اوج مصاحبه فریادشیران بود. آنهم برای باشگاهی که حتی قادر به جذب شیمبای 38 ساله هم نبود و امین قاسمی نژاد را هم فقط زمانی به خدمت گرفت که به زعم خود این بازیکن توافق او با پرسپولیس بهم خورده بود.
+اما خواهشا بعد از چنین شکست هایی آنهم با این ادبیات طلبکارانه روی خط نیایید؛ سکوت کردن آنقدرها هم بد نیست، یک بار امتحان کنید.

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
این آقا کلاً با همه مخالفه... یه سری به بخش پاتوق هم بزنید متوجه میشید.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
تا الان کلی بهش فکر کردم سه تا هم چایی روش خودم ولی هنوز نتونستم این جمله محمود خان فکری رو هضم کنم که تیم رقیب بود الهلال رو برده بود!
آقای فکری انصافم خوب چیزیه!
اولا که تو آخرین دربی حذفشون کردیم
دوما علم غیب داری مگه؟ اگر اشتباه مرادمند نبود شاید الان نتیجه چیز دیگه بود
ضمنا بعضیا تیما تو دقیقه 90 استقلال تاجیسکتان رو تونستن ببرن اونم با یه گل
تازه خودت هم میدونی چه بازیکنایی از دست دادیم
واقعا از دشمن که داریم میخوریم از دوست هم داریم میخوریم!
شما یه بار شانس بهت رو کرد و سرمربی شدی، تلاشتو میکردی بمونی..
دیگه این آسمون به ریسمون بافتنا چیه؟!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
این آقا کلاً با همه مخالفه... یه سری به بخش پاتوق هم بزنید متوجه میشید.

شماها توی دور باطل افتادین ! در واقع انداختنتون توی دور باطل ...

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
موندن مددی تو استقلال براش 2 سر برد هست..اگر استقلال باهاش به موفقیت برسه میگه من فلان کردم بیسار کردم..اگرم به موفقیت نرسه که کار محول شده بهش رو به خوبی انجام داده...یعنی تا حالا ندیدم یک مدیر اینقدر خر شانس باشه که با هر اتفاقی پیروز میدان باشه.
بعد از رفتن سلطانی فر امیدمون این بود که بلافاصله با امدن وزیر جدید و قبل بازی با الهلال مددی برکنار و مدیرعامل جدید انتخاب بشه تا حاشیه ها کم بشه..اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه یک بازی مهم با الهلال رو باختیم و حالا اقای سجادی در قامت دفاع از مددی و هیئت مدیره درامده.
فقط و فقط با تعداد هودار زیاد جلوی درب وزارت ورزش میشه مددی رو برکنار کرد...تعداد هم باید زیاد باشه ..با تعداد کم به هیچ جا نمیشه رسید.
تف به شرف نداشتت مددی که هیچکس تورو نمیخواد ولی استعفا نمیدی حرام زاده..از کجا نون میخوری و منتظر دستوری؟

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,681
پایان نیم فصل اول مشخص میشه که مجیدی باید بره یا بمونه !
فرصت چند ساله بهش داده نخواهد شد !

بالا