• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]مسئولان وزارت ورزش برای خلعتبری به فکر مسائل ملی باشند/پرسپولیس برای جذب خلعتبری باید از چند هفت خان عبور کند [/h]
محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: موضوع خلعتبری تبدیل به یک موضوع ملی شده است و فکر می کنم باید وزارت ورزش همانند نکونام، به خلعتبری هم کمک کنند تا به فوتبال کشورمان برگردد البته رویانیان نیز از طرفی دیگر مذاکراتی جدی با خلعتبری طی دیروز امروز انجام داده که بسیار امیدواریم او به پرسپولیس بپیوندد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: مطمئنم که خود خلعتبری هم با آمدن به پرسپولیس مشکلی ندارد و فقط تنها مسئله مهم برای باشگاه پرسپولیس مقدار مبلغی است که برای آمدن خلعتبری باید به عجمان پرداخت شود.

پنجعلی در پایان خاطر نشان کرد: در مقابل مس، پرسپولیس تیم برتر میدان بود و در مجموع مسی ها دفاع می کردند اما نمی دانم چرا حالا بیشتر در خصوص بازی جوانمردانه صحبت می کند البته باید بگویم از کسب 3 امتیاز بموقع واقعاً خوشحالیم که ما را از همین ابتدای فصل در بین تیم های مدعی قرار داده است.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
رویانیان باز هم با مسئولان فدراسیون فوتبال و عزیزمحمدی دیدار کرد/ سردار دست‌بردار نیست

به گزارش خبرگزاری فارس، یکی از اهداف محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جذب محمدرضا خلعتبری در فصل جدید است، رویانیان دوست ندارد که هم‌شهری خود در لیگ جعلی امارات که به نام خلیج ع ر ب ی نام‌گذاری شده بازی کند، پس از دیدار روز گذشته با خلعتبری، باز هم امروز با مسئولان فدراسیون فوتبال و عزیزمحمدی رئیس اتحادیه فوتبال در جلسه هم‌اندیشی شرکت کرد تا راه‌های بازگشت این بازیکن به فوتبال ایران و پرسپولیس را بیشتر بررسی کند.
در این نشست طرفین به توافقات خوبی با یکدیگر رسیده‌اند و عزیزمحمدی و مسئولان فدراسیون فوتبال نیز مشاوره‌های خوبی را به رویانیان دادند. حالا باید دید تا سه روز آینده آیا مدیرعامل قرمزها به هدفش خواهد رسید یا عجمانی‌ها روی حرف خود می‌مانند و خلعتبری را به پرسپولیسی‌ها نمی‌دهند.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
واقعا وزارت ورزش شورشو در آورده.مسخره ها به هر کس و ناکسی پول میدن غیر سردار.میخوان کله پاش کنن نامردااااا.قول میدم عیدی سردار خلعت بریه اما با پول خودش برا شادی دل هوادارا اما هرکی از وزارت و فدراسیون متنفره لایک کنه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]هواداران وعاشقان پرسپوليس به من کمک کنند[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس از هواداران و عاشقان اين باشگاه خواست تا براي جذب محمدرضا خلعتبري به او کمک کنند.[/h]
00938434.jpg

محمد رويانيان ضمن تسليت به محمد نوري کاپيتان قرمزپوشان به دليل از دست دادن پدربزرگش اظهار داشت: بدون شک محمد نوري يکي از بازيکنان با اخلاق و کامل فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس است که با تعصب مثال زدني‌اش هميشه خالصانه براي پرسپوليس جنگيده و تأثيرات زيادي نيز در موفقيت اين تيم داشته است. من به نوبه خودم به نوري با تعصب، ضايعه به وجود آمده را تسليت عرض کرده و با او ابراز همدردي مي‌کنم. او با وجود اينکه پدربزرگش را از دست داده بود اما در ديدار مقابل مس با مردانگي به ميدان رفت و توانست دل هواداران را به دست بياورد.

به گزارش فارس،وي در خصوص آخرين وضعيت خلعتبري و در پاسخ به سؤالي که آيا بالاخره ديروز شما با خلعتبري ديداري داشتيد يا خير، گفت: شب و روزم را براي جذب خلعتبري گذاشته‌ام و دنبال پول هستم. من ديروز فقط ديدار با خلعتبري را تأييد نکردم چون شرايط طوري بود که تيم من بايد چند ساعت ديگر مقابل مس بازي مي‌کرد و نمي‌توانستم با اين اخبار تمرکز بازيکنانم را به هم بزنم.

وي افزود: من با خلعتبري ديدار خوبي داشتم از همين‌جا از تمام هواداران و عاشقان پرسپوليس مي‌خواهم به من براي جذب اين بازيکن کمک کنند تا ان‌شاءلله خلعتبري به جاي بازي در فوتبال امارات، توانايي‌اش را در ليگ ايران به نمايش بگذارد.

رويانيان تصريح کرد: همچنين از خلعتبري نيز انتظار همکاري دارم. او بايد به ما نشان بدهد که عاشقانه دوست دارد به ايران و پرسپوليس بيايد که اين موضوع را نشان داده، ما هم تمام تلاش خودمان را انجام مي‌دهيم تا ببينيم خدا تا چند روز آينده چه مي‌خواهد. بالاخره همه مي‌دانند عجمان يک ميليون دلار براي خلعتبري مي‌خواهد و به همين دليل از هواداران و دوستداران پرسپوليس کمک مي‌خواهم. اميدوارم که همه چيز ختم به خير شود.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
درود

تبریک فراوان به خاطر برد!

از برد تیمی که مربیش به شدت ضد پرسپولیسه مسروریم ! باید بیشتر می زدیم بهشون :دی

ياوري: اين برد به پرسپوليسي‌ها نمي‌چسبد | ورزش 3

نه عمو جون ! اتفاقا خیلی هم چسبید !

قبل از بازی میگفتن دایی همیشه با تیم مس مشکل داشته و نتونسته برد داشته باشه و نمیتونسته خوب بازی کنه
اما این بازی مشت محکمی بر دهان مخالفین بود:D

milijj

Registered User
لایک‌ها
211
منم تبریک می گم برد تیم رو خیلی به موقع بود -فعلا مهم اینه که همین اول فصل سعی کنیم جایگاه خودمون رو تو بالای جدول تثبیت کنیم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
پیام صادقیان هم به عنوان بازیکن هفته انتخاب شد
این بازیکن خیلی استعداد داره امیدوارم دایی تو بازی های بعدی ازش استفاده کنه:)

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]تغيير زمان ديدارهاي پرسپوليس درليگ[/h]
هفته چهارم ليگ برتر؛

ديدار سايپا و
پرسپوليس در روز يکشنبه 20 مرداد به جاي ساعت 19:30 ساعت 20 و 30 دقيقه برگزار مي شود.

هفته پنجم ليگ برتر

ديدار
پرسپوليس و ملوان در روز جمعه 25 مرداد به جاي ساعت 20 و 30 دقيقه ساعت 19 و 30 دقيقه برگزار مي شود.

هفته ششم ليگ برتر

ديدار نفت تهران و
پرسپوليس در روز جمعه اول شهريور به جاي ساعت 20و 15 دقيقه در ساعت 19 و 30 دقيقه برگزار مي شود.

هفته هفتم ليگ برتر

ديدار
پرسپوليس و فولاد خوزستان روز جمعه 8 شهريور به جاي 20 و 15 دقيقه در ساعت 20 برگزار مي شود.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
علی کریمی در مصاحبه ی کوتاهی که ساعتی پیش از شبکه ورزش پخش شد عنوان کرد به هیچ وجه با هیچ سایتی مصاحبه نکردم و از طریق وکیلم پیگیر این موضوع خواهم بود. اگر صجبتی باشد از طریق سامانه پیامک هوادرانم به آنها ارسال خواهد شد. در غیر اینصورت تمام اخبار کذب محض است.
او درباره ی مصاحبه ی علی دایی عنوان کرد : امیدوارم پرسپولیس موفق باشد و همیشه هوادران چه با من " و چه با دوستان موفق و سربلند باشد زیرا هوادران سرمایه اصلی پرسپولیس هستند در این ارتباط او ادامه داد من درباره ی علی دایی هیچ حرفی ندارم زیرا ترجیه میدهم تیم آرامش داشته باشد. او درباره وضعیت فعلی خود در اصفهان تصریح کرد : تمرینات شادابی برگزار کردیم و امیدوارم دست پر به تبریز بازگردیم.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اینا خودشونم واسه دو قرون میفروشن .اینا رو ولش خلعت چی شد

تنها چیزی که میدونم اینه که یکی از دوستان سعید شیرینی چیزی حدود 700 میلیون گفته کمک میکنه.فدراسیون پول نداده سلطانی فرم به زبون بی زبونی گفته نه.سردار مونده و 2میلیارد و 300 میلیون

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خبر خلعت مال منهههههههههههههههههه:eek:

خود خلعت مال تو خبرش مال من

به جان بچم من هر روز از وقتی بیدار میشم سایت هارو زیر و رو میکنم خبرش بیاد

اگه اومد خبرش :guitar::guitar:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تنها چیزی که میدونم اینه که یکی از دوستان سعید شیرینی چیزی حدود 700 میلیون گفته کمک میکنه.فدراسیون پول نداده سلطانی فرم به زبون بی زبونی گفته نه.سردار مونده و 2میلیارد و 300 میلیون

منم 20 هزار تومن ریختم اینم بگو :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
باشگاه پرسپولیس تهران پس از خرید هواپیمای اختصاصی برای سفرهای ورزشی باشگاه، از کاپیتان هوشنگ شهبازی قهرمان ملی ایران برای همکاری دعوت به عمل آورد. کاپیتان شهبازی امروز پس از دعوت باشگاه پرسپولیس، با حضور در محل این باشگاه ضمن دیدار با مسئولان و مجموعه پرسپولیس جهت همکاری اعلام آمادگی کرد.
IMG11443837.jpg

قرار بود هواپیمای اختصاصی قرمز رنگ پرسپولیس منقش به آرم باشگاه از روز جمعه با سفر به کربلای معلی آغاز به کار کند که به خاطر برخی مشکلات، این موضوع کمی به تأخیر افتاد و قرار است با هماهنگی مسئولان باشگاه پرسپولیس و هواپیمایی قشم، تاریخ جدید به زودی مشخص شود. قرار است این هواپیما هفته‌ای یک سفر به کربلا داشته باشد، ضمن اینکه از این پس سفرهای هوایی سرخ‌ها با این هواپیما انجام خواهد شد. هوشنگ شهبازی، خلبان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) است که در سانحهٔ هوایی ۲۶ مهرماه ۱۳۹۰، در پرواز شماره ۷۴۳ مسکو – تهران هواپیمای بوئینگ ۷۲۷ را بدون چرخ دماغه، در فرودگاه مهرآباد به سلامت بر زمین نشاند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بفرمایید دوستان این هم یه مدرک دیگه که خبر ورزشی روزنامه تمام استقلالی هست

بفرمایید نگاه کنید

اصلا از برد پرسپولیس تیتر نزده

مدیونید اگه این روزنامه رو بخرید

640x427x5.jpg.pagespeed.ic._Gn0A50NQ8.jpg

بالا