• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
خیلی دوست دارم بدانم که مقصود و هدف رفقا از کوبیدن علی دایی چه هست؟ چه منفعتی دارد که مدام نقاط ضعفش را برملا کنید یا بگویید به درد نمی خورد؟! الان پرسپولیس چه سرمایه ای دارد؟ سراغ کدام مربی پیشکسوت سرخ باید می رفتند که ملت راضی شوند؟ حمید درخشان؟ فرشاد پیوس؟ ضیای عربشاهی؟ یا دوباره حمید استیلی... کدام؟ کدام یک از اینها مقبولیت دارند و می توان پذیرفت که بدون مشکل کارشان را پیش ببرند و پرسپولیس رو به سرمنزل مقصود برسانند؟؟ ....

من با دوست استقلالی مان حسین یاور خیلی موافقم که گفت "باید از سرمربی فعلی حمایت کنید و دایی در حال حاضر بهترین گزینه تان است" ... بله، درست هست که تیم دایی هنوز کاملا تیم نشده، در فاز حمله و خط میانی هنوز مشکل داره، هنوز چرخ دنده ها روان نیستند ولی شکل کلی تیم و ابزارهایی که انتخاب کرده از سال گذشته در مجموع بهتر هست، خود علی دایی هم اذعان داشته که تیمش خیلی جای کار داره و به تدریج در حال بهتر شدن هست. الان وقت حمایت هست نه چوب لای چرخ گذاشتن و بد وبیراه گفتن، پرسپولیسی های واقعی سعی می کنند در همه حال پشتیبان و یاور تیم شان باشند و با سنگ اندازی های گاه و بیگاه عملا آب به آسیاب رقبا نریزند ...

نوع نگاه تان را عوض کنید دوستان؛ پرسپولیس امروز بیش از هر روزی نیازمند حمایت همه جانبه هوادارنش است، همان هوادارانی که همه بهش می نازیدیم و هنوز هم می نازیم ولی نگرانیم که انگار واقعا دارد از آن تعداد میلیونی شان کاسته می شود ...

علی دایی سروره . همه ی پرسپولیسی ها باید هم از دایی و هم از سردار حمایت کنن

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دیگه واقعا خسته شدم اینقدر دارین طرفداری یه نفر خاصی رو انجام میدید...
بابا برین سابقه ی یارو رو در بیارین ببین چی بوده چی کار کرده چی کار داره میکنه بعد بیاین بگین....
نه علی کریمی برام مهمه نه دایی نه پروین ونه.... فقط مهم موفقیت پرسپولیس هست...
اگه کسی تیمش رو دوست داشته باشه بخاطرش هر کاری میکنه...حاشیه درست نمیکنه...منم منم منم نمیکنه... بخدا من موندم اگه همین طرفدار ها اینا رو بزرگشون نمیکردن الان اینا جاشون کجا بود چی کار میکردن...؟ یه سری هستن که فکر میکنن پرسپولیس ارث پدریشون هست هر کاری هم دلشون بخواد میتونن باهاش انجام بدن...اما اگه طرفدار واقعا طرفدار باشه باید بفهه هدف طرف از این کارا چیه...

عید همگی هم مبارک...

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
دیگه واقعا خسته شدم اینقدر دارین طرفداری یه نفر خاصی رو انجام میدید...
بابا برین سابقه ی یارو رو در بیارین ببین چی بوده چی کار کرده چی کار داره میکنه بعد بیاین بگین....
نه علی کریمی برام مهمه نه دایی نه پروین ونه.... فقط مهم موفقیت پرسپولیس هست...
اگه کسی تیمش رو دوست داشته باشه بخاطرش هر کاری میکنه...حاشیه درست نمیکنه...منم منم منم نمیکنه... بخدا من موندم اگه همین طرفدار ها اینا رو بزرگشون نمیکردن الان اینا جاشون کجا بود چی کار میکردن...؟ یه سری هستن که فکر میکنن پرسپولیس ارث پدریشون هست هر کاری هم دلشون بخواد میتونن باهاش انجام بدن...اما اگه طرفدار واقعا طرفدار باشه باید بفهه هدف طرف از این کارا چیه...
عید همگی هم مبارک...
دمت گرم
حرف دل منو زدی
عید شما هم مبارک

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خدای پرسپولیسم بودی حق نداری الان مربی رو بکوبی! مگر پرسپولیسی واقعی نباشی! که البته داری نشون میدی نیستی!

فقط داری سعی میکنی تیمو به ***** سر مربی فعلی تو حاشیه ببری این امر فقط از یه دشمن پرسپولیس بر میاد ..... هیچ حرفی حق نداری بزنی مگر در رابطه با تیم فعلیت یعنی تراکتور!

فصل پیش چه گلی به سر پرسپولیس زدی جز حاشیه و ناسازگاری؟

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان چه خبر از عیدی سردار :دی
بد عادت شدیم دیگه
سردار منتظر خبرهای خوش هستیم

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
خیلی دوست دارم بدانم که مقصود و هدف رفقا از کوبیدن علی دایی چه هست؟ چه منفعتی دارد که مدام نقاط ضعفش را برملا کنید یا بگویید به درد نمی خورد؟! الان پرسپولیس چه سرمایه ای دارد؟ سراغ کدام مربی پیشکسوت سرخ باید می رفتند که ملت راضی شوند؟ حمید درخشان؟ فرشاد پیوس؟ ضیای عربشاهی؟ یا دوباره حمید استیلی... کدام؟ کدام یک از اینها مقبولیت دارند و می توان پذیرفت که بدون مشکل کارشان را پیش ببرند و پرسپولیس رو به سرمنزل مقصود برسانند؟؟ ....

من با دوست استقلالی مان حسین یاور خیلی موافقم که گفت "باید از سرمربی فعلی حمایت کنید و دایی در حال حاضر بهترین گزینه تان است" ... بله، درست هست که تیم دایی هنوز کاملا تیم نشده، در فاز حمله و خط میانی هنوز مشکل داره، هنوز چرخ دنده ها روان نیستند ولی شکل کلی تیم و ابزارهایی که انتخاب کرده از سال گذشته در مجموع بهتر هست، خود علی دایی هم اذعان داشته که تیمش خیلی جای کار داره و به تدریج در حال بهتر شدن هست. الان وقت حمایت هست نه چوب لای چرخ گذاشتن و بد وبیراه گفتن، پرسپولیسی های واقعی سعی می کنند در همه حال پشتیبان و یاور تیم شان باشند و با سنگ اندازی های گاه و بیگاه عملا آب به آسیاب رقبا نریزند ...

نوع نگاه تان را عوض کنید دوستان؛ پرسپولیس امروز بیش از هر روزی نیازمند حمایت همه جانبه هوادارنش است، همان هوادارانی که همه بهش می نازیدیم و هنوز هم می نازیم ولی نگرانیم که انگار واقعا دارد از آن تعداد میلیونی شان کاسته می شود ...

کسی علی دایی رو نمیکوبه . فقط خیلی ها بعد این چند هفته فهمیدن دایی همون دایی قدیم هست و اون امیدی که به تغییرش داشتیم خیال باطل بوده...

چه توی رفتارش همون دایی قدیم هست چه توی حاشیه هاش و دانش مربی گریش.

اما اینکه ما توی پیشکسوت هامون مربی خوب نداریم دلیل نمیشه تیم رو بدیم دست دایی . اینکه پرسپولیس سرمایه ای توی مربی هاش نداره دلیل قانع کننده ای برای حمایت از دایی نیست .
حسین فرکی ابراهیم زاده و ... بودن . انتخاب دایی از ابتدا اشتباه بود .

تیمش طبق معمول توی فاز دفاعی خوبه ولی هیچ برنامه ای واسه حمله نداره . کافیه تیم مقابل دفاع چند لایه داشته باشه اونوقت ما به بن بست میخوریم و باید از دقیقه 70 هممون دست به آسمون بشیم که شاید یکی از بازیکنامون یوهویی یکی از 10تا سانترش خوب بشه و اون یکی خوب سر بزنه تا بالاخره الله بختکی یه گل بزنیم ببریم بازی رو.
تیممون توانی واسه گل زدن نداره . حالا حتی خلعتبری هم بیاد این تیم همینه ... چون دایی نشون داده با بهترین بازیکن ها هم همینه . مشکل از بازیکن نیست .
برعکس شما دنیزلی رو نگاه کن 11 تا چوب خشک هم بهش میدادن ازشون بازیکن درست میکرد . افسوس از تیمی که این 2فصل اخیر داشتیم که اگه دست افندی بزرگ بود از الآن خیالمون واسه هر2تا جام راحت بود .

من یکی از مخالفان دایی از همون ابتدا بودم و خواهم بود . موقع بازی از خدامه تیمم گل بزنه ببره قهرمان بشه و تشویقش هم میکنم . ولی خودم میدونم باید خیلی خوشبین باشم که با توجه به رقبای تا دندان مسلح تیمم شانسی داشته باشه ...
پس تنها جاییکه میشه بیام و انتقاد کنم همین جاس .

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433

دقیقا درسته.
دوستان به قول این دوست عزیزمون نوع نگاه تان را عوض کنید. نمی دونم چرا داریم خودمان خود زنی می کنیم!!!!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
میزان حال افراد است!
من خودم مخالف داییم
ولی حتی قلعه نوعی هم پرسپولیسو به روزهای اوجش برگردونه چون پرسپولیس برام مهمه خوشحال میشم
دایی قعلا به هر ترتیب داره نتیجه میگیره و این تیم هم به برد احتیاج داره تا شیر خفته بیدار بشه که میشه
چون دوران مرد تیره و دوران تباهیش گذشته

miladali

Registered User
لایک‌ها
722
کسی علی دایی رو نمیکوبه . فقط خیلی ها بعد این چند هفته فهمیدن دایی همون دایی قدیم هست و اون امیدی که به تغییرش داشتیم خیال باطل بوده...

چه توی رفتارش همون دایی قدیم هست چه توی حاشیه هاش و دانش مربی گریش.

اما اینکه ما توی پیشکسوت هامون مربی خوب نداریم دلیل نمیشه تیم رو بدیم دست دایی . اینکه پرسپولیس سرمایه ای توی مربی هاش نداره دلیل قانع کننده ای برای حمایت از دایی نیست .
حسین فرکی ابراهیم زاده و ... بودن . انتخاب دایی از ابتدا اشتباه بود .

تیمش طبق معمول توی فاز دفاعی خوبه ولی هیچ برنامه ای واسه حمله نداره . کافیه تیم مقابل دفاع چند لایه داشته باشه اونوقت ما به بن بست میخوریم و باید از دقیقه 70 هممون دست به آسمون بشیم که شاید یکی از بازیکنامون یوهویی یکی از 10تا سانترش خوب بشه و اون یکی خوب سر بزنه تا بالاخره الله بختکی یه گل بزنیم ببریم بازی رو.
تیممون توانی واسه گل زدن نداره . حالا حتی خلعتبری هم بیاد این تیم همینه ... چون دایی نشون داده با بهترین بازیکن ها هم همینه . مشکل از بازیکن نیست .
برعکس شما دنیزلی رو نگاه کن 11 تا چوب خشک هم بهش میدادن ازشون بازیکن درست میکرد . افسوس از تیمی که این 2فصل اخیر داشتیم که اگه دست افندی بزرگ بود از الآن خیالمون واسه هر2تا جام راحت بود .

من یکی از مخالفان دایی از همون ابتدا بودم و خواهم بود . موقع بازی از خدامه تیمم گل بزنه ببره قهرمان بشه و تشویقش هم میکنم . ولی خودم میدونم باید خیلی خوشبین باشم که با توجه به رقبای تا دندان مسلح تیمم شانسی داشته باشه ...
پس تنها جاییکه میشه بیام و انتقاد کنم همین جاس .

من معتقدم عمکرد تیم دایی رو باید هفته دهم مورد نقد و شاید ***** قرار بدیم. دو سه بازی ملاک عمل نیست. من مثل هر سال خوشبینم به تیم پرسپولیس چون ذاتا دلم میخواد خوشبین باشم.
به این معتقدم عملکرد دایی فقط و فقط توی لیگ اهمیت داره.
اما در مورد عاز حمله و خط میانی. من یه سوال دارم تیم ملیمون با بهترینهامون توی حمله چقدر برنامه داره که انتظار داریم تیم دایی برنامه های ترکیبی و ویژهای داشته باشه. مشکل خط حمله در واقع یه مشکل ملی برای ماهاست. پرسپولیس در حال حاضر تو خط حمله بد نیست خوبم نیست. تعداد موقعیتهامون خصوصا تو نیمه های دوم قابل قبوله.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دوستان خواهش میکنم بحث درباره ی علی دایی و کریمی رو قطع کنید دیگه

لطفا دیگه هم شروع نکنید تو دل من فقط علی کریمی هست و ..... یعنی شما طرفدار پرسپولیس نیستید که با این کارها دارید تیم رو به حاشیه میبرید

پرسپولیس از هر کسی مهم تره اگه شما مخالف این موضوع هستید و طرفدار شخص خواصی هستید و مهم تر از پرسپولیس میدونیدش اشکالی نداره ولی لطف کنید دیگه تو این تاپیک نیاید

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] ماهینی به سایپا می‌رسد، شرایط حسینی مشخص نیست[/h]
پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با سایپا دو بازیکن آسیب دیده دارد که یکی از آنها به دیدار با سایپا می‌رسد.
تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی مقابل مس کرمان، با مصدومیت میثم حسینی و حسین ماهینی مواجه شد.

این دو بازیکن در تمرینات دو روز گذشته حضور فعالی نداشتند. البته وضعیت حسین ماهینی خوب بوده و مصدومیتش رو به بهبود است. این بازیکن به احتمال 95 درصد به دیدار با سایپا در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر خواهد رسید اما وضعیت میثم حسینی که از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده مشخص نیست. او به احتمال فراوان دیدار روز یکشنبه مقابل سایپا را از دست می‌دهد.

تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر، روز یکشنبه در کرج به مصاف سایپا خواهد رفت.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] پرسپولیسی‌ها فردا به کردان البرز می‌روند/ تذکر جدی دایی به بازیکنان[/h]
پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس برای تشکیل اردویی یک روزه، فردا (شنبه) به کردان کرج می‌رود.
تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر روز یکشنبه در کرج میهمان سایپا است. از همین رو و با تصمیم دایی، تیم فوتبال پرسپولیس فردا (شنبه) برای تشکیل اردویی یک روزه راهی کردان البرز خواهد شد. پرسپولیسی‌ها فردا ساعت 16 از ورزشگاه درفشی‌فر با اتوبوس راهی کردان البرز خواهند شد. گفتنی است بازیکنانی که اهل کردان البرز هستند نیز بدون اینکه به تهران بیایند در محل اردو حاضر خواهند شد. دایی با تذکری جدی اعلام کرده هیچ بازیکنی حق ندارد با اتومبیل شخصی به کردان بیاید و همه باید با اتوبوس عازم کرج شوند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] نامه باشگاه پرسپولیس به شورای تامین البرز ؛ نگران برگزاری دیدار با سایپا در ورزشگاه انقلاب هستیم[/h]
پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به شورای تامین استان البرز نگرانی خود را برای برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه انقلاب کرج اعلام کرد.
با تاکید مسئولان استان البرز و پیگیری‌های باشگاه سایپا، سازمان لیگ موافقت خود را با برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا در استان البرز اعلام کرد. از همین رو باشگاه پرسپولیس نیز در نامه‌ای به شورای تامین استان البرز اعلام کرد با توجه به اینکه پرسپولیس در چند بازی خود در فصل جدید نتایج خوبی را کسب کرده، شواهد نشان می دهد که بازی قرمزپوشان در هر جای ایران باشد هواداران بی‌شماری را به خود جذب می‌کند. از همین رو با توجه به اینکه استان البرز به تهران نزدیک است و با حدود 30 دقیقه هواداران ما در تهران می‌توانند خود را به استان البرز برسانند قطعا از این بازی استقبال چشمگیری خواهد شد. به همین دلیل و با توجه به سوابق قبلی بازی‌های سایپا در البرز مخصوصا در فصل گذشته مقابل گهر دورود و ملوان، ما نگران برگزاری این بازی در ورزشگاه انقلاب البرز هستیم. ما نگرانی خودمان را اعلام می‌کنیم تا مسئولان با در نظر گرفتن تمهیدات، از بروز اتفاقات غیرمترقبه جلوگیری کنند. در این نامه آمده است: البته تیم فوتبال پرسپولیس آمادگی ادامه دادن موفقیت‌های خود را در لیگ برتر دارد ولی شرایط ورزشگاه انقلاب و اتفاق‌هایی که قبلا در این ورزشگاه رخ داده موجب نگرانی ما شده است. امیدواریم که مسئولان به گوش باشند تا خدای ناکرده اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی نیفتد. قطعا با حضور هواداران فهیم در ورزشگاه، هیچ اتفاقی نمی‌افتد که منجر به حاشیه شود. این نامه به شورای تامین البرز و چند نهاد نظارتی فکس شده است. در پایان نامه پرسپولیس به شواری تامین البرز آمده: ما در پایان باز هم اعلام می‌کنیم ظرفیت ورزشگاه انقلاب کرج محدود است و نمی‌‌تواند پاسخگوی خیل عظیم هواداران باشد. از سوی دیگر تجارت گذشته نشان می‌دهد به دلیل کوچک بودن و کم تجربگی مسئولان ذیربط، همواره اتفاق‌های تلخی در رویدادهای ورزشی در آن ورزشگاه رخ داده است. به عنوان مثال در فصل جاری هم هواداران سایپا به دلیل فحاشی با جریمه کسر یک امتیاز از سوی کمیته انضباطی مواجه شدند. پس امیدواریم به این مسایل ریزبینانه توجه شود.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
برای کوبیدن دایی لازم نیست مطلب از سایت های مخالفش جمع کنید و اینجا کپی پیست کنید . اگر بخواهید میشه از کریمی هم مثل همین جملات رو بیرون کشید. اصلا از تک تک شیخصیت های ورزشی و سیاسی این مملکت میشه سوتی گرفت . لازم به این اینکارها نیست .

دایی هیچی که نداشته باشه با تمام حاشیه هاش لااقل 4 تا عنوان و افتخار در سطح باشگاهی و ملی واسه من پرسپولیسی و ایرانی آورده که تا ابد ماندگاره

ولی کریمی جز حاشیه چیکار کرده ؟؟
اینجا اصلا بحث کریمی نبود . بحث دو دوزه بازی علی دایی بود . کسایی که میگن تحت هر شرایطی باید از پرسپولیس حمایت کرد و بخاطر تیم باید از مربی حمایت کرد احتمالا باید اعتقاد داشته باشن چون رییس جمهور ایران احمدی نژاد بود پس باید ازش حمایت کرد . نه به نظر من اصلا اینطوری نیست . من پرسپولیس رو سر افراز میخوام مثل زمان دنیزلی که کیف کنم با بازی هاش و شخصیت مربیش حالا قهرمان هم نشدیم فبها . سال 84 من اینجا تاپیک زدم انجمن انصراف از پرسپولیسی بودن (علی پروین مربیش شده بود - ظاهرا اصل تاپیک به لطف مدیران خلق الساعه پاک شده) . چون علی پروین رو دوست نداشتم و میدونستم علی پروین به جایی نمیرسه . حالا شما دنبال جام به هر قیمتی هستید از نظر من اشکالی نداری . هر کسی یه جور به زندگیش نگاه میکنه دیگه . علی دایی میاد و میره . من اینجا هستم و نظرم در موردش ثابته . و برام مهمه که چیزی برام ثبت نشه که بعد ها مایه شرمندگیم بشه که مجبور بشم پاکشون کنم .

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
برعکس شما من اصلا فکر نمی کنم طرفدار استقلاله و اتفاقا بی طرف هم هست من هر روز این روزنامه رو می خونم شاید یه روزش استقلال پررنگ تر باشه روز دیگش پرسپولیس و یه روز استقلال رو بکوبه و یه روز پرسپولیس ولی با اینکه الان چند سال دارم می خونمش هنوز احساس نکردم طرفدار تیم خاصیه

هم استقلال رو می کوبه هم پرسپولیس! بعد شما به خاطر این عدالت ازش راضی هستید!

البته اشتباه از ماست ، بعضیا که خودشون میان اینجا پرسپولیس رو می کوبن معلومه از رفتار روزنامه ها هم گله ای ندارن.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اینجا اصلا بحث کریمی نبود . بحث دو دوزه بازی علی دایی بود . کسایی که میگن تحت هر شرایطی باید از پرسپولیس حمایت کرد و بخاطر تیم باید از مربی حمایت کرد احتمالا باید اعتقاد داشته باشن چون رییس جمهور ایران احمدی نژاد بود پس باید ازش حمایت کرد . نه به نظر من اصلا اینطوری نیست . من پرسپولیس رو سر افراز میخوام مثل زمان دنیزلی که کیف کنم با بازی هاش و شخصیت مربیش حالا قهرمان هم نشدیم فبها . سال 84 من اینجا تاپیک زدم انجمن انصراف از پرسپولیسی بودن (علی پروین مربیش شده بود - ظاهرا اصل تاپیک به لطف مدیران خلق الساعه پاک شده) . چون علی پروین رو دوست نداشتم و میدونستم علی پروین به جایی نمیرسه . حالا شما دنبال جام به هر قیمتی هستید از نظر من اشکالی نداری . هر کسی یه جور به زندگیش نگاه میکنه دیگه . علی دایی میاد و میره . من اینجا هستم و نظرم در موردش ثابته . و برام مهمه که چیزی برام ثبت نشه که بعد ها مایه شرمندگیم بشه که مجبور بشم پاکشون کنم .

هم استقلال رو می کوبه هم پرسپولیس! بعد شما به خاطر این عدالت ازش راضی هستید!

البته اشتباه از ماست ، بعضیا که خودشون میان اینجا پرسپولیس رو می کوبن معلومه از رفتار روزنامه ها هم گله ای ندارن.

بیخیال از خلعت چه خبر

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
پس بفرمایید سابقه دار هستید.
ولی قبل از فعالیتتون بهتره یه نگاهی به عنوان بالای تاپیک بندازین. طرفدران پرسپولیس نه طرفداران سابق پرسپولیس. معنی واژه طرفدار هم کاملا مشخصه. این وظیفه شماست که به حاضرین در این تاپیک و هنجارهاش احترام بذارید وگرنه باید برید همون تاپیک کذایی خودتون رو بزنید و توش فعالیت کنید.
علی دایی میاد و میره ولی این رفتار سلیقه ای شماست که پرسپولیس رو به رده دوازدهم جدول میرسونه. پرسپولیسی که با یه مربی معمولی هم میتونه خیلی راحت تو جدول تک رقمی بشه ولی به خاطر رفتار طرفداراش نمیشه.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پس بفرمایید سابقه دار هستید.
ولی قبل از فعالیتتون بهتره یه نگاهی به عنوان بالای تاپیک بندازین. طرفدران پرسپولیس نه طرفداران سابق پرسپولیس. معنی واژه طرفدار هم کاملا مشخصه. این وظیفه شماست که به حاضرین در این تاپیک و هنجارهاش احترام بذارید وگرنه باید برید همون تاپیک کذایی خودتون رو بزنید و توش فعالیت کنید.
علی دایی میاد و میره ولی این رفتار سلیقه ای شماست که پرسپولیس رو به رده دوازدهم جدول میرسونه. پرسپولیسی که با یه مربی معمولی هم میتونه خیلی راحت تو جدول تک رقمی بشه ولی به خاطر رفتار طرفداراش نمیشه.

مشکل ما هوادارایی هست که تیشه میزنن به ریشه تیم

از ماست که بر ماست

بالا