• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
کاپیتان علی گرامی ............ اگر اینجا همه رو طرفدار پرسپولیس بدونیم !!!!!!! ار دعوای بین دو پرسپولیسی کی ضرر میکنه؟

فقط و فقط خود پرسپولیس و بس!!!!! اگه حرف من اشتباهه شما بگو من قبول میکنم!!!!

الان تیم وضعیت خوبی داره بعد از مدتها صدر جدوله!!! دلیل این سمپاشیها چیه؟ عملا نیروهایی که باید پشت تیم باشن ....دو دسته میشن ...........طرفدار کریمی و طرفدار دایی برای یه پرسپولیسی واقعی معنی نداره!!

الان دشمنای پرسپولیس از درگیزی بین دو علی بهترین سود رو میبرن و تیم بجای تمرکز باید دنبال جوابیه یه پرسپولیسی به یه پرسپولیسی دیگه باشه ................ واقعا باید تاسف خورد!!!!!!!

من خودمم ناراحتم . منتها شما انقدر به ما گیر میدین یه ذره هم به این هوادارای علی دایی گیر بدین . اصلن چرا تیم میبره همه میگن علی دایی . یه سوال مگه تیم مهم نیست چرا تا تیم گل میزنه همه میگن علی دایی ؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
جلوی چه تیم هایی آخه بازی کرد . چرا خودتون رو گول میزنید . اصن بیخیال بابا امیدوارم علی دایی نتیجه بگیره .

علی جون باورم نمیشه به قران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جلو تیم محلات هم که بود جام برا پرسپولیس بود یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به اسم پرسپولیس بود یا نه؟ افتخار برا پرسپولیس بود یا نه؟ ای داد و بیداد از ...........

635050781933897448.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من خودمم ناراحتم . منتها شما انقدر به ما گیر میدین یه ذره هم به این هوادارای علی دایی گیر بدین . اصلن چرا تیم میبره همه میگن علی دایی . یه سوال مگه تیم مهم نیست چرا تا تیم گل میزنه همه میگن علی دایی ؟

آخه قربون تو بشم ............. .این علی و اون علی نداره ........ برا من علی یعنی پرسپولیس ........ مگه بده پیزوزی رو به مربی نسبت بدن؟؟؟؟؟؟؟من باید ناراحت بشم؟؟؟؟؟؟؟ اصلا دایی وجود نداره ... این مربی پرسپولیسه که وجود داره!!! اگه تیم میبره به مربی نسبتش میدن .......یعنی این بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی دایی مهمه و بزرگه خب خوش به حال من که این ادم مربی تیم محبوبمه!!!!!!!!

علی کریمی مهمه و بزرگه و بدا به حال من که تو تیم محبوبم نیست !!!!!!!!!!

چیزی که وجود داره .......... این تیم محبوب منه که مهمه و بزرگه ............... این دو علی هم در سایه بزرگی پرسپولیس بزرگ شدن و افتخار بدست اوردن مگه غیر اینه............

Last edited:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
آخه قربون تو بشم ............. .این علی و اون علی نداره ........ برا من علی یعنی پرسپولیس ........ مگه بده پیزوزی رو به مربی نسبت بدن؟؟؟؟؟؟؟من باید ناراحت بشم؟؟؟؟؟؟؟ اصلا دایی وجود نداره ... این مربی پرسپولیسه که وجود داره!!! اگه تیم میبره به مربی نسبتش میدن .......یعنی این بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی دایی مهمه و بزرگه خب خوش به حال من که این ادم مربی تیم محبوبمه!!!!!!!!

علی کریمی مهمه و بزرگه و بدا به حال من که تو تیم محبوبم نیست !!!!!!!!!!

چیزی که وجود داره .......... این تیم محبوب منه که مهمه و بزرگه ............... این دو علی هم در سایه بزرگی پرسپولیس بزرگ شدن و افتخار بدست اوردن مگه غیر اینه............

من نظرمو گفتم . امیدوارم تیمم قهرمان بشه . ولی من علی دایی علی دایی نمیگم هرگز هرگز هرگز هرگز ............................................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

تسلیت به محمد نوری

21.jpg

سایت هواداران پرسپولیس : باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، درگذشت پدر بزرگ کاپیتان با اخلاق و ارزشمند تیم فوتبال پرسپولیس را تسلیت گفت.
محمد نوری کاپیتان با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس بدلیل فوت پدر بزرگش

شب گذشته در سوگ نشست. به همین مناسبت باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این ضایعه را به کاپیتان ارزنده تیم فوتبال پرسپولیس و خانواده محترمش تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و برای

بازماندگانش صبر و شکیبایی مسئلت نمود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

بهترین خط دفاع لیگ

ارتش سرخ دات كام :
سرخپوشان تهران بهترین عملکرد خط دفاع لیگ را به خود اختصاص داده اند.

تیم پرسپولیس در سه هفته نخست لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است تا عملکرد بسیار خوبی در خط دفاعی داشته باشد.

شاگردان دایی به همراه راه آهن تنها تیم هایی هستند که در این سه هفته گلی دریافت نکرده اند. ذوب آهن و فجرسپاسی با 6 گل خورده بدترین خط دفاع را دارند

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ریکاوری سرخپوشان در غیاب کاپیتان

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر مس کرمان امروز بعدازظهر تمرینات ریکاوری را در غیاب کاپیتان خود برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز از ساعت 18:30 در ورزشگاه درفشی‌فر زیر نظر کادر فنی به تمرینات ریکاوری پرداختند.

محمد نوری به دلیل فوت پدر بزرگش و با هماهنگی کادر فنی راهی کرمانشاه شد تا در مراسم آن مرحوم حضور یابد.

بازیکنان اصلی در دیدار برابر مس کرمان به ریکاوری پرداخته و پس از آن راهی استخر و سونا شدند. بازیکنان ذخیره در این دیدار نیز به تمرینات تاکتیکی زیر نظر کادر فنی پرداختند.

دروازه‌بان‌ها هم با بهزاد غلامپور تمرین کردند.

دیدار هفته سوم پرسپولیس مقابل مس کرمان دو مصدوم داشت که امروز در تمرینات شرکت نکردند. کادر پزشکی تلاش می‌کند حسین ماهینی و میثم حسینی را هر چه سریعتر در اختیار کادر فنی قرار دهد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من نظرمو گفتم . امیدوارم تیمم قهرمان بشه . ولی من علی دایی علی دایی نمیگم هرگز هرگز هرگز هرگز ............................................

همه پرسپولیسی های واقعی که پرسپولیس براشون از هر چیز و هر کسی مهمتره با تمام وجود از پرسپولیس و سرمربی و بقیه اعضا باشگاه حمایت میکنن

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
جلوی چه تیم هایی آخه بازی کرد . چرا خودتون رو گول میزنید . اصن بیخیال بابا امیدوارم علی دایی نتیجه بگیره .

داش علی شاید دایی همون دایی سابق باشه که جالب نبود
ولی یکم این حرفا زود نیس؟ بزار حداقل 5 6 هفته دیگه بگذره بعد بیایم اینجا و از بدی های دایی بگیم:) الان فقط باید حمایت کنیم
فعلا که تو این 3 هفته خوب نتیجه گرفتیم!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رفقا الان بحث باید حول و حوش مصدومای تیم و رسیدنشون به بازی بعدی ............ یا اینکه بازی تو استادیوم 15 هزار نفری !!!!!!!!! کرج ا نجام میشه ............ اگه برد بیاریم صدر جدول و حفظ میکنیم و مواردی از این دست باشه ............... نه اینکه به دو دستگی دامن برنیم و چشممون رو رو حقایق ببندیم ............ این مسایل با خویشتنداری دو طرف سریع باید حل بشه ................ فقط موفقیت پرسپولیسو آرزو کنیم و بس!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
رفقا الان بحث باید حول و حوش مصدومای تیم و رسیدنشون به بازی بعدی ............ یا اینکه بازی تو استادیوم 15 هزار نفری !!!!!!!!! کرج ا نجام میشه ............ اگه برد بیاریم صدر جدول و حفظ میکنیم و مواردی از این دست باشه ............... نه اینکه به دو دستگی دامن برنیم و چشممون رو رو حقایق ببندیم ............ این مسایل با خویشتنداری دو طرف سریع باید حل بشه ................ فقط موفقیت پرسپولیسو آرزو کنیم و بس!

کشت ما رو :))))

بازی تو کرج؟!!!!! چه جوری میخوان امنیت اونجا رو برقرار کنن ؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کشت ما رو :))))

بازی تو کرج؟!!!!! چه جوری میخوان امنیت اونجا رو برقرار کنن ؟

ما ارادت داریم علی جان ............:lol:

یکی از مشکلاتی که وجود داره همینه! امنیت و اینکه فاصله کرج تا تهران کمه و هوادار تا چند برابر ظرفیت ورزشگاه ممکنه دردسر زیادی رو باعث بشه!!! اینم از اون کارا بود!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بعیده کرج
لغو میشه
99%
مگر خیلی خل باشن
اون همه تماشاچی
از ترس کشته و زخمی شدن و. . .

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
اصلا اینکه من اینجا فعالیت میکنم یا نه در حیطه مسئولیت شما نیست عزیزم . جهت اطلاع منم فعالیت چندانی ندارم توی این تاپیک چون انگیزه ای ندارم , هر کسی باید با هم اندازه های خودش بحث کنه که متاسفانه سطح تحلیل ها داره در حد تحلیل های استادیومی و بازی با کلمات غیرت و تعصب و هوادار بلند شو و کپی پیست اخبار نزول میکنه . خوب واقعا منم لذت نمیبرم از این بحث ها .

اشتباه متوجه شدی عزیزم. بهتره مطالعات اجتماعی بیشتری داشته باشی. این مسئولیت نیست که ضامن پذیرش یا طرد افراد میشه بلکه عکس العمل آدم هاست و رضایت سایر اعضا شرط اول حضور شماست و فکر نمی کنم کسی راضی به حضور و کری خونی طرفدارای رقیب ، مخالفان قسم خورده تیم و... توی کلوپ هواداری باشه. ما با همین سطح تحلیل ها و خبرها دوست داریم بریم به سمت قهرمانی ، شما و رفقاتون بفرمایید با سطح عمیق تحلیل هاتون عامل سقوط تیم به منجلاب حاشیه ها نشید.

جهت اطلاع منم فعالیت چندانی ندارم توی این تاپیک چون انگیزه ای ندارم
خوشحالمون میکنی.

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717

نمونه تحلیل های عمیق و ژرف دوستان/

با سپاهان و صبا و ملوان و فولاد خوزستان بازی کرد. انتظار داشتی با منچستر و رئال بازی کنه؟ تیم های ضعیف مگه فقط برای پرسپولیس بازی می کردن؟ واسه بقیه تیم های دیگه این فرصت نبود؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رفقا چند تا پست با قرمز درشت تو صفحه قبل گذاشتم .............لطفا بخونید کلاهتون رو قاضی کنین!

مشکلی بین دو تا از اسطوره های باشگاه پیش اومده .............. هوادار باید هوشیار باشه و نقش خودشو به خوبی ایفا کنه! الان تیم خوب نتیجه گرفته و داره به سوی بازی مهم و بعدی خودش حرکت

میکنه ...پس بدونید حاشیه قاتل تیمه !!!!!!!!!!!

بیش از هر زمان دیگه ای باید متحد بود ................ بابا.............. ایهاالناس صدر جدولیما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا