• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

کری خوانی مجری ماه عسل
در برنامه لایو !!!!!!!!! ................

575x385xalikhani.jpg.pagespeed.ic.Qf4kUh7Ikd.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رویانیان: از بزرگان و اعضای خانواده پرسپولیس صمیمانه درخواست می کنم اتحاد و همدلی را حفظ کنند

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد: بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از اظهار نظر درباره مربیان، مدیران، داوران، بازیکنان و عوامل باشگاه‌های دیگر خودداری کنند.

محمد رویانیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: از بازیکنان پرسپولیس خواسته‌ایم از اظهار نظر درباره مربیان، مدیران، داوران، بازیکنان و عوامل باشگاه‌های خوددداری کرده تا از بروز

حاشیه‌ها و عدم حفظ حرمت‌ها جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: برخی اظهارنظرها موجب می‌شود برخی حواشی به وجود بیاید و حرمت‌ها حفظ نشود. ما در اغاز فصل وظیفه خود می‌دانیم جلوی این مسایل را بگیریم برخی مسایل و عدم حفظ حرمت‌ها باب نشود. تکرار چنین

مسایلی قطعا با برخورد انضباطی باشگاه و جریمه همراه خواهد بود.

رویانیان در ادامه گفت: از همه پیشکسوتان، بزرگان و دوستداران پرسپولیس می‌خواهم که اتحاد و همدلی در خانواده بزرگ پرسپولیس را حفظ کنند و اجازه دهند تن زخم‌خورده پرسپولیس بهبود پیدا کند.

همه بزرگ هستند از پیشکشسوتان و مدیران سابق تا بازیکنان سابق پرسپولیس
. افراد مهم نیستند آنچه مهم است حفظ آرامش در پرسپولیس و بازگشت به پرسپولیس به جایگاه و اقعی است. امیدوارم شرایط به

گونه باشد که کادر فنی، بازیکنان و دیگر اعضای تیم در آرامش به کار خود ادامه دهند و برخی مسایل برای آنها مشکلاتی ایجاد نکنند. همه برای ما قابل احترام هستند همه اعضای خانوده پرسپولیس اما درخواست می کنم

اتحاد و همدلی این خانوده بزرگ حفظ شده و بر قرار باشد.

او ادامه داد: پرسپولیس سالهاست به دلایل متعدد دچار مشکلاتی بوده و به قولی زخم‌خورده است. از همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس می خواهم و درخواست می‌کنم روی زخم پرسپولیس نمک نپاشند تا عمیق

نشود
.

اتحاد، همدلی و برادری موجب التیام زخم‌های باشگاه و تیمی می‌شود که پرطرفدارترین تیم آسیاست و دل‌های زیادی به عشق آن می‌تپد. ما امیدواریم پرسپولیس به دور از حاشیه در لیگ بازی کرده و به این مسیری

که در آن قرار دارد ادامه دهد.

رویانیان در پایان خاطر نشان کرد: درخواست خاضعانه و صمیمانه از همه بزرگان و اعضای خانواده پرسپولیس دارم اعم از بازیکن، مربی، مدیر، پیشکسوت، بازیکنان سابق و هوادران. اتحاد و همدلی می‌تواند

پرسپولیس را به روزهای خوبش بازگرداند. از همه آنها که نامشان بزرگ است و زینت بخش پرسپولیس صمیمانه می خواهم به هم احترام گذاشته و هر چه بوده و هست فراموش کنند
و هواداران عزیر که در

این سال‌ها به رقم بحران‌های مختلف و عدم نتیجه‌گیری تیم محبوبشان را تنها نگذاشتند، شاهد اوج گیری پرسپولیس باشند تا همه علی الخصوص دل هواداران شاد شود.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
کسی علی دایی رو نمیکوبه . فقط خیلی ها بعد این چند هفته فهمیدن دایی همون دایی قدیم هست و اون امیدی که به تغییرش داشتیم خیال باطل بوده...

چه توی رفتارش همون دایی قدیم هست چه توی حاشیه هاش و دانش مربی گریش.

اما اینکه ما توی پیشکسوت هامون مربی خوب نداریم دلیل نمیشه تیم رو بدیم دست دایی . اینکه پرسپولیس سرمایه ای توی مربی هاش نداره دلیل قانع کننده ای برای حمایت از دایی نیست .
حسین فرکی ابراهیم زاده و ... بودن . انتخاب دایی از ابتدا اشتباه بود .

تیمش طبق معمول توی فاز دفاعی خوبه ولی هیچ برنامه ای واسه حمله نداره . کافیه تیم مقابل دفاع چند لایه داشته باشه اونوقت ما به بن بست میخوریم و باید از دقیقه 70 هممون دست به آسمون بشیم که شاید یکی از بازیکنامون یوهویی یکی از 10تا سانترش خوب بشه و اون یکی خوب سر بزنه تا بالاخره الله بختکی یه گل بزنیم ببریم بازی رو.
تیممون توانی واسه گل زدن نداره . حالا حتی خلعتبری هم بیاد این تیم همینه ... چون دایی نشون داده با بهترین بازیکن ها هم همینه . مشکل از بازیکن نیست .
برعکس شما دنیزلی رو نگاه کن 11 تا چوب خشک هم بهش میدادن ازشون بازیکن درست میکرد . افسوس از تیمی که این 2فصل اخیر داشتیم که اگه دست افندی بزرگ بود از الآن خیالمون واسه هر2تا جام راحت بود .

من یکی از مخالفان دایی از همون ابتدا بودم و خواهم بود . موقع بازی از خدامه تیمم گل بزنه ببره قهرمان بشه و تشویقش هم میکنم . ولی خودم میدونم باید خیلی خوشبین باشم که با توجه به رقبای تا دندان مسلح تیمم شانسی داشته باشه ...
پس تنها جاییکه میشه بیام و انتقاد کنم همین جاس .

ردبوی جان! مطمئنم شما و دیگر دوستان مون در همین جامعه مجازی که حالا لازم نیست اسم بیارم و هیچ دل خوشی از علی دایی ندارند دل شون در نهایت با پرسپولیس هست.

من اینجا وکیل مدافع علی دایی نیستم، برای من هم شخص مهم نبوده و نیست ولی تصور می کنم مسیر موفقیت پرسپولیس با تدبیر و دقت همین هواداران می تواند همواره شود.

بله علی دایی هنوز خصلت های غرور زیاد و نگاه های از بالا به پایینش رو حفظ کرده، هنوز ادبیاتش خیلی وقت ها طلبکارانه است... اینها خوشایند هیچ کس نیست، او هنوز درنیافته که اگر قدری هم تواضع داشته باشد و مهربانانه تر با مردم و رسانه ها رفتار کند و کمی هم دست از لجبازی بر دارد خیلی از چیزی که الان هست موفق تر بود؛ در اینها شکی نیست و من هم با شما در تمام این موارد همراهم ...

ولی باز هم تاکید می کنم الان زمان تاختن به دایی نیست...

برای این حرف دلایلی دارم:

دایی از ابتدای مربی گری اش که خیلی هم طولانی نیست چند سال می گذرد و آزمون و خطای زیادی رو سپری کرده و حالا نسبت به سال اول در سایپا، بعد در تیم ملی و بعد پرسپولیس و راه آهن و حالا دوباره پرسپولیس آبدیده تر و پخته تر شده. (این نظر شخصی من هست.)

دوم این که دایی ذاتا جاه طلب هست؛ او همیشه آدم پرتلاشی بوده و برای کسب موفقیت اصلا کم فروشی نکرده، این وجه مثبت داستان اوست. خود من هم وقتی اسم دایی در برنامه ورزش از نگاه دو و از زبان محمد پنجعلی مطرح شد تعجب کردم، نعجب از این جهت که دیگر مانده بود اختلاف بین او و رویانیان را خواجه حافظ شیرازی نداند!! اما او جدی بود در این داستان و به نظر می رسد که عزمش را جزم کرده برای موفقیت در تیم و الان نسبت به 4 فصل قبل هم خودش آبدیده تر شده هم مهرها را خودش انتخاب کرده و تیمش را خودش به اصطلاح بسته. ولی نقطه قوتش میل به خواستن و تلاش و جدیت او ست که از دید من قابل احترام هست.

حالا می رسیم به این که انتقاد بکنیم یا نه؟

مسلما انتقاد هم لازم است. مگر شکی داریم؟ چه کسی هست که نیاز به انتقاد نداشته باشد؟ بنده هم مثل شما با برخی سلیقه های دایی موافق نیستم. من هم مثلا هیچ دل خوشی از بازیکنی مثل حمید علی عسکر ندارم و او را در اندازه های قرار گرفتن در ترکیب اصلی پرسپولیس هم نمی دانم چه رسد به این که بازوبند کاپیتانی هم به بازویش بسته شود و شماره ای را بپوشد که سال های سال بر تن پرافتحارترین بازیکن پرسپولیس علی پروین بود ...

در مورد پیشکسوتان و نکاتی که شما مطرح کردید:

داستان پرسپولیس و میراث خواهی های قدیمی ها و پیشکسوت های آن خیلی با باشگاه رقیب ما یعنی استقلال متفاوت هست، انصاف بدهیم، آنها همدلی خیلی بیشتری دارند و چند سال هم هست که موفق شده اند یک مربی از بین خودشان مطرح کنند که الان پرافتخارترین مربی کارنامه دار لیگ برتر ماست. اما ما در تمام این سال ها و از بین نسل جدید هرگز نتوانسته ایم غیر از علی دایی با همه نقاط ضعف و منفی اش حتی یک نفر دیگر را که قدری به افتخارات مربی گری همین امیر قلعه نویی نزدیک بشود، معرفی کنیم. این یک واقعیت البته تلخ است برای ما. از قدیمی ها فقط علی پروین بوده که توانسته افتخارات زیادی را سوای افتخارات فردی در مربی گری هم داشته باشد ولی الان هیچ کس موافق حضور دوباره او روی نیمکت نیست و از جدید ها هم که استیلی/افشین پیروانی/یحیی گل محمدی ... موفق نبودند و کنار رفته اند. می ماند حمید درخشان و محمد مایلی کهن که تصور می کنم طیف مخالفانشان بسیار بیشتر از همین علی دایی است و در بین پیشکسوت ها هم همه دیدند که هیچ اجماعی بین این گزینه ها نداشتند. ما تا حالا و در چند سال اخیر درافشانی های پرسپولیسی های قدیمی از ناصر ابراهیمی گرفته تا فرشاد پیوس، وحید قلیچ و ... را زیاد دیده ایم و شنیده ایم؛ همه خودشان را محق می دانند و از این پرسپولیس سهم خود را مطالبه می کنند. در این آشفه بازار شاید کسی که کمترین واکنش های منفی را نزد پیشکسوت ها داشته علی دایی بوده است ...

از یاد نبرید که فصل قبل پروژه مربی خارجی هم با شکست مواجه شد و مربی ای را که منتخب و محصول کمیته فنی پرسپولیس از بهروز ***** فر و محمد پنجعلی و شرکا بود به زور اخراج کردند؛ حالا ما مانده بودیم و چند فصل ناکامی و بعد از دست رفتن جام حذفی که چه کنیم؟؟! باز برویم سراغ مربی خارجی که هندوانه دربسته است؟! همین ژوزه با آن کارنامه بلند و بالایش که بالای دو میلیون دلار هزینه برداشت و هنوز بحث طلبش از باشگاه جدی است، غیر از این هزینه گزاف نتوانست توفیقی بدست بیاورد! چه کسی را باید می آوردیم که هواداران و پیشکسوتان را خوش بیاید؟! به فرض انتخاب یک مربی بسیار اسم و رسم دار، پولش چه، آن را چه کنیم؟! پرسپولیس که باشگاه خصوصی نیست که هرکاری خواست بکند! ... در نتیجه ترجیح دادیم برای کاهش هزینه و کسب نتیجه بهتر برویم سراغ گزینه ایرانی که حرف بازیکن ایرانی را بهتر بفهمد و بهتر از آنها بازی بگیرد.

در نهایت رسیده ایم به علی دایی ...

فقط محض یادآوری می گویم که سیروس ابراهیم زاده را هم که برخی از دوستان اینجا و هواداران در سایت های دیگر نظر داشتند، مورد اجماع پیشکسوتان گل باقالی ما نبود! و همه برایش شمشیر رو از رو بستند که این از جنس ما نیست! ...

حالا باز تکرار می کنم:

الان اگر موضع منفی بگیریم معنایش چیست؟ یعنی دایی را اخراج کنند؟ الان زمان تغییر مربی است؟! ...

نظر من این است که با تمام اشکالات موجود علی دایی و بعضا خود رویانیان که بعضی مصاحبه هایش روی اعصاب است! ... ما از موجودیت فعلی مان که - در مجموع امیدوارانه است - باید دفاع کنیم. الان زمان وفاق و همدلی است. تازه ما هنوز اول راه هستیم و باخت نداده ایم، این بحث ها بیشتر برای آن وقت هاست ... پس: "پشت و پشتیبان تیم باشید" ... همین!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان اینم در نظر بگیرید دفعه قبل که علی دایی سرمربی تیم بود پرسپولیس اصلا بازیکن نداشت و ستاره های ما امثال شیث و رضایی و فشنگچی و... بودن که لفظ بازیکن هم بزور میشه براشون به کار برد چه برسه به ستاره الان وضع فرق کرده تیم کامل تره تو اکثر خطوط بازیکن های خوبی داریم حالا به نظرم باید به دایی فرصت داد تا این بار خودشو نشون بده اگه دایی این فصل نتونه نتیجه بگیره پرونده کاریش در پرسپولیس به طور کامل بسته میشه پس زیاد زود قضاوت نکنید و فرصت بدید از قدیم گفتن زمان همه چیز رو روشن می کنه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دوستان این چیزا چیه .
الان خبر رسید خلعتبری در استانه بستن قرارداد با پرسپولیسه انگار هدایتی کیسه رو شل کرده

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
اینجا اصلا بحث کریمی نبود . بحث دو دوزه بازی علی دایی بود . کسایی که میگن تحت هر شرایطی باید از پرسپولیس حمایت کرد و بخاطر تیم باید از مربی حمایت کرد احتمالا باید اعتقاد داشته باشن چون رییس جمهور ایران احمدی نژاد بود پس باید ازش حمایت کرد . نه به نظر من اصلا اینطوری نیست . من پرسپولیس رو سر افراز میخوام مثل زمان دنیزلی که کیف کنم با بازی هاش و شخصیت مربیش حالا قهرمان هم نشدیم فبها . سال 84 من اینجا تاپیک زدم انجمن انصراف از پرسپولیسی بودن (علی پروین مربیش شده بود - ظاهرا اصل تاپیک به لطف مدیران خلق الساعه پاک شده) . چون علی پروین رو دوست نداشتم و میدونستم علی پروین به جایی نمیرسه . حالا شما دنبال جام به هر قیمتی هستید از نظر من اشکالی نداری . هر کسی یه جور به زندگیش نگاه میکنه دیگه . علی دایی میاد و میره . من اینجا هستم و نظرم در موردش ثابته . و برام مهمه که چیزی برام ثبت نشه که بعد ها مایه شرمندگیم بشه که مجبور بشم پاکشون کنم .

... جهت اطلاع منم فعالیت چندانی ندارم توی این تاپیک چون انگیزه ای ندارم , هر کسی باید با هم اندازه های خودش بحث کنه که متاسفانه سطح تحلیل ها داره در حد تحلیل های استادیومی و بازی با کلمات غیرت و تعصب و هوادار بلند شو و کپی پیست اخبار نزول میکنه . خوب واقعا منم لذت نمیبرم از این بحث ها .

شرلوک جان. اول از همه ممونم که به تاپیک هواداری پرسپولیس همچنان سر می زنید، وجود کاربرهای قدیمی و اظهار نظرشون - حالا موافق یا مخالف- غنیمت هست؛ ما در این فوروم خیلی از رفقای قدیمی و خوب مون رو که فعالیت زیادی در این تاپیک داشته اند بنا به دلایل مختلف از دست داده ایم مثل ایکس پین، حامد پی تی، رضابادکنکی، روبی، و این اواخر جری، یوسف و ساسان عزیز ... امیدوارم دعوت بنده رو بپذیرید و شما هم که از قدیمی ترین های فوروم هستید همچنان به تاپیک خوب مون سر بزنید.

اما در مورد بحثی که مطرح کردید:

من بنا ندارم بحث سیاسی کنم، چون خلاف مقررات این فوروم هست و لزومی هم نیست؛ اما سعی می کنیم به قول فردوسی پور فوتبالی به قضیه نگاه کنیم و مساله رو تحلیل کنیم:

بیشتر حرف ها رو قبلا و در پست قبلی خودم عنوان کردم؛ نظر کلی من شرایط موجود و بضاعت فعلی مان هست باید در این باره حرف بزنیم و ببنیم که بهترین راه حل برای پرسپولیس نام آور مان که روزگاری واقعا نامش لرزه به اندام هر تیمی می انداخت و تیم ها می آمدند که در برابر پرسپولیس کمتر گل بخورند، چه تدبیری داشته باشیم و چه کنیم که بتواند به آن روزها برگردد یا نزدیک شود.

الان و در چند سال گذشته ناکام بوده ایم و بدترین نتایج تمام تاریخ و ادوار پرسپولیس بعد از آخرین قهرمانی با قطبی، رقم خورده ...

چند بعد داشته این عدم موفقیت:

- مدیریت سیاسی و نه تخصصی

- عدم توجه کافی به آکادمی و زیر ساخت های باشگاه (البته در دو سال گذشته اقدامات خوبی از سوی مدیریت فعلی صورت گرفته که امیدواریم در آینده فیدبکش را ببینیم)

- عدم جذب بازیکنان مناسب

- چند دستگی میان پیش کسوت ها و همینطور هواداران

- حواشی فراوان و باز هم دخالت های سیاسیون ...

حالا باید ببینیم برای خروج از این شرایط چه باید کرد؟

در دو سال گذشته رویانیان در مقام مدیرعاملی باشگاه زحمات زیادی برای این باشگاه کشیده و اگر چه به او هم انتقاداتی وارد است و ضعف هایی داشته و هنوز هم گاه و بیگاه مصاحبه هایی که نباید می کند ولی باز هم من برآیند کار را درنظر می گیرم؛ او را باید حفظ کرد و دیدید که اجماع هوداران در مساله سیاسی کنار گذاشتن او در همین هفته های اخیر جواب داد و او را فعلا نگه داشتند و از دید من او همچنان باید باشد و کار کند، او در صورت ادامه کار و فعالیت هایش نتیجه می گیرد؛ این باور قلبی من است.

رویانیان وقتی دید استیلی نتیجه نمی گیرد، برای نیم فصل دوم دست بکار شد و دنیزلی را آورد؛ اما افندی هم با موجودیت آن روز پرسپولیس توفیقات زیادی به دست نیاورد. سردار برای فصل بعد تمام تلاش خودش را بکار بست که هم دنیزلی را حفظ کند و هم بهترین بازیکن های در حد نام و اعتبار پرسپولیس جذب کند، او تلاشش را واقعا کرد اما دنیزلی دیگر نتوانست به پرسپولیس برگردد و فقط توانست بازیکن های بهتری را جذب کند ...

در نتیجه رفتند سراغ یک مربی اسمی خارجی و در نهایت از بین گزینه های مطرح شده رسیدند به ژوزه مانوئل که او هم هرگز موفق نبود ... برای نیم فصل یحیی را که کنار تیم بود حکم سرمربی گری دادند تا لااقل او وضعیت را بهتر کند ... او هم الحق و الانصاف تمام تلاشش را کرد و اگر چه در حق مهدی مهدوی کیای دوست داشتنی مان اجحاف کرد و همه مان از دستش دلخور شدیم، و اگر چه یحیی در نیم فصل دوم نتایج خیلی بهتری نسبت به نیم فصل اول گرفت ولی متاسفانه در نهایت نتوانست جام حذفی را که به فینالش رسیده بود، بدست بیاورد و باز هم پرسپولیس از راهیابی به لیگ آسیایی باز ماند ...

حالا و پس از این ناکامی ها باید مجددا تصمیم گیری می کردند که چه کنند؟ سراغ مربی خارجی بروند یا ایرانی؟

همه سرد و گرم چشیده های باشگاه و نیز غالب هواداران اتفاق نظر داشتند که با گزینه ایرانی کار کنیم.

در نهایت در میان گزینه های ایرانی دایی انتخاب شد که در شرایط فعلی و بضاعت موجود انتخاب بهتری بوده و واکنش های منفی کمتری را در کل داشته ...

نا گفته نماند من هم مثل خیلی از رفقای اینجا دوست داشتم علی کریمی که سرمایه مهم باشگاه بوده و هست با تیم می ماند ولی به هر دلیل شرایطش فراهم نشد و دایی او را نخواست، ما اگر در طرفداری و هواداری مان راستگو باشیم باید جانب تیم را بگیریم نه اشخاص را. همیجا آرزو می کنم که علی کریمی هم بتواند دوباره برگردد به پرسپولیس و با پیراهن این تیم به فوتبالش پایان دهد، دست کم سعی کنیم برای او که آخرین بازمانده از نسل طلایی فوتبال مان بوده یک خداحافظی باشکوه و در خور بگیریم، البته اگر همتی باشد برای انجام این کار ...

حالا بالاخره این اتفاق افتاده و علی دایی سرمربی تیم است و به عقیده من باید از بضاعت موجودمان دفاع کنیم.

اما شرلوک جان، اگر چه داشته های فعلی ما و شرایط آن با مقایسه ای که از مملکت کردید، همسان نیست، ولی می پذیرم که انتقاد لازمه کار است و باید انتقاد هم داشته باشیم، البته انتقادی که جنبه رفع اشکالات را داشته باشد نه تخریب و تضعیف که این عین سفاهت خواهد بود.

...

نظر شخصی من همانطور که قبلا هم در همین تاپیک گفته ام این هست که اگر پرسپولیس در انتهای این فصل بتواند بین 4 تیم باشد، یعنی خوب عمل کرده (با توجه به ناکامی های گذشته و شرایط حاکم بر تیم و از دست رفتن شخصیت قهرمانی تیم در این چند سال) ولی در فصل بعد انتظار قهرمانی داشتن معقول است ...

امیدوارم رفقای اینجا و همه هواداران پرسپولیس در ایران و اقصی نقاط دنیا صبر داشته باشند و با درایت و بینش در هواداری خود و تلاش دست جمعی کمک کنند تا پرسپولیس برگردد به روزهای پرفروغش؛ برگردد به روزهای پرفروغی که خیلی از دوستان فعلی ما یادشان نیست ولی امثال بنده که پرسپولیس دهه شصت را خوب یادمان هست و غم و اندوه و حسرت ما خیلی بیشتر از دوستان نسل جدید تر هست، و باید امیدواز باشیم با همدلی ها آن روزها را باز هم ببینیم ... چنین باد!

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
mori.54 واقعا از خواندن پست های شما لذن می برم. شما بواقع یک پرسپولیسی اصیل هستید. یک طرفدار واقعی و دلسوز تیم.
امیدوارم همه هوادارای پرسپولیس یک همچین طرز فکری داشته باشن.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] صادقیان:عصبی بودم،از یاوری عذرخواهی می کنم[/h]
پرسپولیس نیوز : هافبک تیم پرسپولیس گفت:در تبریز هیچ کسی من را پیام صادقیان نمی شناسد بلکه می گویند پسر حسن صادقیان.

پیام صادقیان درباره اظهاراتش پس از بازی مقابل مس درباره محمود یاوری عنوان کرد:واقعیتش این است که یک مسائلی از دوران حضورم در ذوب آهن در دلم مانده بود که واقعا اذیتم کرده بود.به همین دلیل پس از بازی خیلی عصبی بودم اما الان که چند روز از آن مسابقه می گذرد می گویم بهتر بود این طور حرف نمی زدم.

وی ادامه داد:یاوری پیشکسوت فوتبال ایران است و حتما باید حرمتش حفظ شود.من هم قبول دارم مصاحبه تندی کردم.اینجا می خواهم بابت این حرفهایم از یاوری عذرخواهی کنم.این حرفی را که الان بیان کردم هم تصمیم خودم بود و کسی به من نگفت.سعی می کنم در آینده با تجربه تر رفتار کنم.

هافبک پرسپولیس افزود:درست است سن من زیاد نیست اما بالا و پایین زندگی را زیاد دیده ام.من پدرم را در حالیکه سنم به 10 سال نرسیده بود از دست دادم و می دانم در این فوتبال فقط خوبی و خاطرات خوش و رفتار نیک است که می ماند.من که یادم نیست اما دوستان و آشنایان می گویند پدرم بازیکن بزرگی بوده است.چند روز پیش با آقا کریم باقری که همبازی پدرم بوده است صحبت می کردیم و او گفت که انگشت کوچک پدرت هم نیستی.

وی ادامه داد:در تبریز هیچ کسی من را پیام صادقیان نمی شناسد بلکه می گویند پسر حسن صادقیان.مردم تبریز به پدرم لقب حسن زیکو را داده بودند.متاسفانه او در سن 35 سالگی به دلیل بیماری ام اس از دنیا رفت.وقتی من اینطوری زندگی کرده ام و بزرگ شده ام جایی برای غرور نیست.سعی می کنم هیچوقت یادم نرود پسر آن پدر هستم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه با توجه به علاقه اش به تبریز چرا پس از جدایی از ذوب آهن به تراکتورسازی نپیوست عنوان کرد:اتفاقا بحث خوبی مطرح شد.شاید بد نباشد هواداران تراکتورسازی بدانند که در آن مقطع اصلا پیشنهادی از سوی باشگاه تراکتورسازی به من نشد.قطعا اگر پیشنهاد می شد به آن فکر می کردم اما وقتی چنین بحثی نبوده است چرا باید مورد اعتراض برخی هواداران تراکتورسازی قرار بگیرم؟

صادقیان درباره بازی پرسپولیس مقابل سایپا گفت:این بازی هم مثل سایر مسابقات است.می رویم که پیروز شویم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.هر چند بازی آسانی در پیش نیست.

وی درباره اینکه هدفش پس از حضور در پرسپولیس و تثبیت در ترکیب اصلی این تیم اظهار داشت:فعلا هدفم پرسپولیس است و بس.دوست دارم در کنار آن در تیم ملی هم مهره موثری شوم.البته در آینده به بازی در اروپا فکر می کنم.

صادقیان درباره اینکه آیا در حال حاضر از اروپا پیشنهادی دارد یا نه گفت:اهل بازار گرمی نیستم.نه،الان هیچ پیشنهادی از اروپا ندارم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] رویانیان: دکتر روحانی به پرسپولیس کمک کند / خلعتبری آماده پرسپولیسی شدن[/h]
پرسپولیس نیوز : محمد رویانیان می‌گوید، خلتعبری در صحبتی که با او و علی دایی داشته برای حضور در پرسپولیس اعلام آمادگی کرده و از این پس همه چیز بستگی به کمک دولت برای انجام این انتقال دارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به آخرین جزئیات انتقال خلتعبری به این تیم اظهار کرد: من در چند روز گذشته به صورت شبانه‌روزی این موضوع را پیگیری کرده‌ام و حتی شب گذشته تا ساعت 2 نیمه شب درگیر این کار بودم. نیمه شب گذشته با خلتعبری صحبت کردم. خودش ابراز آمادگی کرده و دوست دارد که این فصل در پرسپولیس بازی کند.

وی ادامه داد: دیروز همچنین یک نامه عربی تنظیم و در آن از باشگاه عجمان تقاضا کردیم که در این رابطه به صورت مستقیم مذاکره کنیم. حتی از آنها خواسته‌ایم به ما ویزا بدهند تا خودم به صورت حضوری درباره این انتقال با آنها حرف بزنم. می‌خواهیم با آنها کنار بیاییم و امیدواریم که تا قبل از آغاز اردوی این تیم در ترکیه این کار نهایی شود.

رویانیان در ادامه با بیان اینکه مساله خلتعبری یک مساله ملی است از دولت جدید درخواست کمک کرد و گفت: کماکان در انتظار آقای سلطانی‌فر هستیم که به وزارت ورزش بیایند و به وضعیت پرسپولیس و استقلال رسیدگی کنند هرچند ایشان منتظر رای اعتماد مجلس است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: انتقال خلعتبری یک مساله ملی است. من از دکتر روحانی و دولت جدید خواهش می‌کنم در این قضیه به پرسپولیس کمک کنند. دولت می‌تواند به پرسپولیس کمک کند و بعدا از پولی که قرار است از سوی وزارت ورزش به ما داده شود کم کند. ضمن اینکه به دلیل نامگذاری جعلی لیگ امارات باید حرکتی شایسته انجام داد.

رویانیان با اشاره به اینکه هواداران هم می‌توانند برای فراهم کردن مبلغ رضایت‌نامه خلعتبری به پرسپولیس کمک کنند، گفت: از روزی که اعلام کردیم هواداران می‌توانند برای انتقال خلعتبری کمک کنند شور و حال زیادی بین آنها ایجاد شده و احتمالا دوشنبه اعلام می‌کنیم که هواداران چگونه می‌توانند به ما کمک کنند.

وی گفت: دایی هم با خلعتبری صحبت خوبی داشته و همه چیز برای حضور او در پرسپولیس فراهم است. اگر لازم باشد شخصا به امارات می‌روم و با مسئولان عجمان صحبت می‌کنم تا انتقال این بازیکن تسریع شود.

محمدرضا خلعتبری پیش از تغییر نام لیگ امارات به نام مجعول خلیج ع.ر.ب.ی با باشگاه عجمان قرارداد بسته بود و حال مسئولان این باشگاه برای دادن رضایت نامه او یک میلیون دلار می‌خواهند. با توجه به دیگر اقدامات کارشکنانه و غیر اخلاقی اماراتی‌ها به نظر می‌رسد این بار عزمی ملی لازم است تا مقدمات بازگشت یک بازیکن ملی به ایران فراهم شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] سیدصالحی:تماس گرفتند و گفتند فیرات تو را نمی خواهد/بین یاوری و صادقیان سوتفاهم شده است[/h]
پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم پرسپولیس گفت:یکشنبه حتما به سمت نیمکت سایپا می روم اما نه برای دیدار با فیرات.

سید مهدی سید صالحی بازی پرسپولیس مقابل سایپا عنوان کرد:سایپا تیم خوبی است که هم از نیروی جوانی استفاده می کند و هم بازیکنان باتجربه دارد.بازی مقابل این تیم به طور حتم آسان نخواهد بود و تلاش می کنیم با ارائه یک بازی جوانمردانه به نتیجه مورد نظر برسیم.

وی درباره اینکه آیا کرج می تواند میزبان خوبی برای این مسابقه باشد یا نه اظهار داشت:من در این باره نمی توانم نظر بدهم.طبعا وقتی در این باره از سوی مسولین اعلام آمادگی شده است امکانات لازم را هم فراهم کرده اند.

مهاجم پرسپولیس درباره رویارویی اش با تیم انگین فیرات و اینکه وقتی این مربی سرمربی تیم سپاهان شد،سید صالحی از تیم اصفهانی رفت گفت:واقعیت این است که آن سال من نرفتم بلکه سیدصالحی را نخواستند.من کاپیتان سپاهان بودم و هیچ مشکلی با باشگاه نداشتم.مجید بصیرت ،سرپرست سپاهان روز 8 تیر با من تماس گرفت و گفت از 9 تیر در تمرین باشم.من گفتم با توجه به بیماری پدرم اگر اجازه بدهند با یک روز تاخیر در تمرین حضور پیدا کنم و بصیرت هم موافقت کرد.فردای آن روز که 9 تیر بود از باشگاه تماس گرفتند . گفتند دیگر لازم نیست بیایید.

وی افزود:برایم عجیب بود مربی که تازه در آن زمان به ایران آمده بود چگونه چنین تصمیمی گرفت.به هر حال روزی من در این بود که آن مقطع از سپاهان بروم و شکایتی ندارم اما روزهای خوبم را در این تیم هرگز فراموش نمی کنم.

سیدصالحی افزود:یکشنبه حتما به سمت نیمکت سایپا می روم اما نه برای دیدار با فیرات.او مربی من نبوده است اما مجید بصیرت که در کادر فنی سایپا حضور دارد در روزهایی که تازه به اصفهان رفته بودم کاپیتان تیم سپاهان بود و بعدش هم سرپرست شد.

وی درباره اینکه آیا از عملکردش در پرسپولیس راضی است یا نه گفت:من امسال با توجه به دینی که به دایی داشتم با خودم عهد بستم مقابل او و هواداران پرسپولیس رو سفید شوم.واقعیت این است که در پرسپولیس فقط به فکر خودم نیستم و بیشتر به فکر موفقیت تیم هستم.خدا می داند در همین مدت تمام تلاشم را کرده ام و به طور حتم در آینده هم این روند را سعی می کنم ادامه بدهم تا مهره موثری برای پرسپولیس باشم.

مهاجم پرسپولیس درباره درگیری اش با مدافعان مس در بازی دو تیم بیان داشت:موضوع خاصی نبود.از ابتدای بازی چند خطا روی من کردند اما در نیمه دوم در صحنه ای با آرنج به صورتم زدند و خواهش کردم آرام تر بازی کنند.به هر حال مس تیم خوبی است و قطعا در ادامه لیگ برتر می تواند نتایج بهتری بگیرد.

وی درباره اعتراض مسی ها به گل اول تیم پرسپولیس و اینکه سرخپوشان فیرپلی را رعایت نکرده اند اظهار داشت:همه بدانند در پرسپولیس آن قدر مردانگی و پهلوانی هست که اگر می دیدند بازیکن حریف زمین افتاده است توپ را بیرون بزنند.اگر ما بازیسازی کرده بودیم و توپ را از دفاع به حمله رسانده بودیم حق با مس بود اما وقتی اکثر نفرات حمله ور ما این صحنه را ندیده بودند چرا باید اینطوری اظهارنظر شود.

سیدصالحی درباره درگیری لفظی بین محمود یاوری و پیام صادقیان گفت:از دید من احترام پیشکسوت آن هم پیشکسوتی در اندازه محود خان یاوری برای ما بازیکنان وظیفه است.ما هم روزی پیشکسوت می شویم و باید احترام و حرمت این عزیزان را حفظ کنیم.از سوی دیگر چیزی که من تا به امروز از پیام صادقیان دیده ام احترام و ادب بوده است و هرگز از او خدای نکرده رفتار بدی ندیده ام.فکر می کنم بین این دو نفر سوتفاهمی به وجود آمده که قطعا حل می شود.

وی درباره اینکه آیا طلبش از استقلال را بابت دوران حضورش در جمع آبی پوشان دریافت کرده است یا نه اظهار داشت:تا به امروز که اتفاقی نیفتاده است.البته مدیرعامل استقلال لطف کرد و قول داد این مشکل را رفع کند.امیدوارم پس از 3 سال بتوانم طلبم را از استقلال بگیرم چون واقعا به آن نیاز دارم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خلعتبری موافقت خود برای حضور در پرسپولیس را اعلام کرد

پرسپولیس نیوز : محمدرضا خلعتبری در تماسی تلفنی با مدیرعامل پرسپولیس موافقت خود را برای حضور در این تیم اعلام کرد.
بحث حضور محمدرضا خلعتبری در پرسپولیس این روزها سوژه داغ رسانه‌های ایرانی و باشگاه پرسپولیس است. خلعتبری پس از اینکه برای مرخصی 4 روزه به مناسبت عید سعید فطر از امارات به تهران آمد جلسه‌ای با رویانیان داشت. وی شب گذشته در تماسی تلفنی با رویانیان آمادگی خود را برای حضور در پرسپولیس به شرطی که جدایی‌اش از عجمان مشکل‌ساز نشود رسما اعلام کرد. گفتنی است مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال رایزنی‌های لازم برای پرداخت جریمه به عجمان و گرفتن رضایتنامه خلعتبری هستند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] حسینی: بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس افتخار بزرگی است/با زمین کرج آشنا نیستیم[/h]
پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بستن بازوبند کاپیتانی تیم افتخار بزرگی است و همه شامل این افتخار نمی‌شوند.
سیدجلال حسینی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم در 3 هفته گذشته نتایج خوبی به دست آوردیم. مقابل مس به خوبی از امتیاز میزبانی استفاده کردیم و با یک پیروزی شیرین توانستیم خود را به بالای جدول برسانیم. وی افزود: حالا باید به فکر بازی سخت و حساس سایپا باشیم. بازی در البرز که هنوز برای ما تجربه نشده است می‌تواند بسیار سخت و حساس باشد. متاسفانه تا الان در زمین البرز به میدان نرفته‌ایم و این زیاد برای ما خوب نیست. حسینی خاطرنشان کرد: سایپا را خیلی خوب می‌شناسیم چون در بازی دوستانه آنها را مورد ارزیابی قرار دادیم و آنها هم نشان دادند که تیمی جوان و جویای نام هستند. به همین دلیل و با توجه به نتایج گذشته سایپا کار برای ما خیلی سخت است اما امتیازها را می‌خواهیم و به مسئله‌ای جز این موضوع فکر نمی‌کنیم. حسینی درباره عملکرد دفاعی قرمزپوشان در سه بازی گذشته و گل نخوردن پرسپولیس گفت:‌ این طور نیست که فقط مدافعان خوب باشند. همه بچه‌‌ها یکدل هستند تا پرسپولیس موفق شود. به نظر من دوندگی دو هافبک ما مخصوصا هافبک‌های دفاعی به ما خیلی کمک کرده است. نباید غرور به تیم ما وارد شود و باید با همین جنگندگی در ساختار دفاعی عمل کنیم. مدافع قرمزپوشان درباره احتمال بستن بازوبند کاپیتانی گفت: پس از اتفاقات بازی با مس حرف و حدیث زیادی مطرح شد اما باید تاکید کنم که بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس یک افتخار است که شاید نصیب همه نشود. سال قبل این بازوبند را بسته‌ام. کسی که این بازوبند را بر دستانش می‌بندد علیرغم اینکه افتخار بزرگی نصیبش می‌شود باید قدرت، تمرکز و شرایط ویژه‌ای داشته باشد. حسینی در پایان به حمایت هواداران اشاره و تاکید کرد: دار و ندار پرسپولیس این هواداران هستند. اگر ما می‌خواهیم نتایج خوبی بگیریم فقط به خاطر به دست آوردن دل هواداران است که امیدوارم بتوانیم با عملکرد خوبمان فصل گذشته را جبران کنیم. هواداران در این چند بازی سنگ‌تمام گذاشتند اما من شک ندارم با چند برد دیگر صد هزار نفر به ورزشگاه آزادی می‌آیند. خودم هم صمیمانه از هواداران تشکر می‌کنم که همیشه حامی من بودند. امیدوارم رضایت این عزیزان را به دست آوریم.

بالا