• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
عملا تیم دوتا هافبک بازی ساز میخواد و یه مهاجم !

اگر هافبک خارجی و خلعتبری جذب نشن سهمیه آسیا رو هم نمیگیریم !

مطمئن باشید اگر تیم رو ترمیم نکنن به این علی دایی که من امشب تعویض هاش رو دیدم امیدی نیست ...

علی عسکر و نوروزی ؟! شعور نداری آخه ؟! 4-5سال هست دارین با همینا مارو عذاب میدین !

کی باید به عالیشاه و بقیه بیشتر بها داده بشه !

خدارو شکر میکنم امروز رضایی نبود ! حداقل از دو نفر میخوردیم !

نیلسون هم که نشون داد وقتی میخوای بهش اعتماد کنی حتما باید یه گل ایلیچی بخوره !

از بازی بعد حقیقی هم میاد به امید خدا میشیم همون تیم 4-5سال یش علی دایی ... رضایی هم که مصدومیتش برطرف میشه ...

چقد ما خودمون رو شستشوی مغزی بدیم آخه ! تا کی ؟!!

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
علي دايي علي ي ي دايييي!
تحويل بگيرين!
بابا طرف مربيگري بلد نيست ت ت چه توقعي داريد ازش،
معلومه بهترين بازيكنا تحت نظر اين همين هستن...

هرچي زودتر اخراج بشه به نفعمونه وگرنه اين فصل هم فاتحمون خوندس.

بهترين گزينه واسه پرسپوليس دنيزلي و بس.

دادا حرف دنیزلی نزن که اونو هم دیدیم... 4 تا خوردن از هر تیمی هم با اون یادمون نرفته...
این دایی یه چیزی مثل مارادوناست. بازیکن خوب, مربی افتضاح...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
از بیرون ورزشگاه پیغامتون میدم

خب باختبم

بد بازی کردیم بد شانس بودیم که توپ هامون تو گل نرفت به شوت به تیرک هم داشیم

1 خطای پشت محوطه هم داشتیم برامون نگرفت داور

سایپا خیلی خوب بازی کرد ولی بازم روی خوش شانسی گل زد گل از راه دور متنفرم از این جور گل خوردن

اشکالی نداره باز هم حمایت میکنیم

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
عجبببب!همون 1تیم مونده ب اخر مدعی قهرمانی هستش!
خیلی قوی هستند!خیلی!
میدونستم بازی سخته
پرسپولیس میتونس بهتر از اینا باشه!
درضمن همین تیم یکی مونده به اخر رو 1ماه دیگه ببینید چندمه!

به خدا من راضی ام بیان بالای جدول حداقل دلم نمیسوزه که از یه تیم پایین جدولی باختیم !
دلم میخواد بدونم توی کنفرانس بعد از بازی ایندفعه میخواد چه بهونه ای بیاره ؟!
اعصابم داغونه ، حیف وقت که گذاشتم بازی رو دیدم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بازی بدی کردیم... به معنای واقعی بد...

نوری سه روز با تیم نبود اما فیکس بازی کرد. نتیجه اش هم این شد که اصلا در بازی ندیدیمش... غریبی برای بازی اول ضعیف بود. دهنوی و حقیقی به ویژه در نیمه اول در توپ گیری موفق نبودن. میثم حسینی بازیکن خنثی ای نشون داده. باید تا بازگشت پولادی تحملش کنیم. پیام صادقیان باز هم بهترین بازیکنمون بود اما با یه گل بهار نمیشه.. ماهینی به شدت افت کرده. اصلا ماهینی زمان ژوزه نیست. در کل خط دفاعمون بد نبود و فشاری تحمل نکرد چون سایپا هم فشاری نیاورد و اگر اون گل نبود بدون شک هیچکدوم از دو تیم گلزن نبودن. نتیجه ضعف مفرط نوری و اشتباهات بسیار زیاد در پاسکاری موقعیتی هم نصیب سیدصالحی نشد... عباس زاده باید توجیه بشه که از جوگیر شدن بیاد بیرون. ساده بازی کنه مثل ضربه ای که به تیر زد بسیار مفیدتر خواهد بود. تیم بلاتکلیف بود و این دردناک ترین داستان بازی امشبه. من موندم اینا چرا نتونسن ده درصد بازیهای قبلیشون باشن؟ امیدوارم دایی نگه زمین کج بود و هوا تاریک بود. ما تیم برتر میدان بودیم بی تردید. اما بسیار بد بازی کردیم. بسیار بد...

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
والا بخدا گیر الکی دادید به نوروزی رضایی. لااقاگل اینا با دوندگیشون خط دفاع حریف رو خسته میکنن اما این نوری و حقیقی چی؟ حقیقی که گلا گیجه. تو دو تا پاس هم مونده. این نوری هم که پفش کنن میخوره زمین. جون تو پاش نیست یه شوت محکم بزنه...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تورو قران بس کنید . از تمام پرسپولیسی های عزیز خواهش میکنم که دیگه کری خونی نکنیم . تا کی میخوایم بگیم شیشی تایی ها ؟؟ بابا تیممون ترکیده هیچجوری هم نمیشه درستش کردش مگر این که کلن بازیکنا رو + مدیریت عوض کنن . این قاضی که به این قشنگی دیشب بازی میکرد تو پرسپولیس همش مصدوم بودش . انقدر به این بازیکنا پول دادن که حاله گل زدن هم ندارن . اقای رویانیان تورو خدا یکم عینه فتل باش . تا کی میخوای میلیاردی به بازیکنا پول بدی و اینا اینجوری بازی کنننن ؟؟؟؟
برای جواد خیابونی هم متاسفم ....
گرامی 6 تایی ها که سر جاش هست نمیشه نگفت
tonguesmiley.gif
تیممون هم نترکیده! از 4 بازی یکی باخته ...اونم رو بد شانسی ... بازیکنای میلیاردی فصل پیش هم جاشونو به جوونا دادن دیگه.... فقط جواد و راس گفتی ....​

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
تراکتور هم با گل علی کریمی ترکوند سپاهان رو ...

امشال که هیچ انشالا سال دیگه خدا بازم عزت بده علی دایی رو سرمون باشه ... یا زهرا

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تراکتور هم با گل علی کریمی ترکوند سپاهان رو ...

امشال که هیچ انشالا سال دیگه خدا بازم عزت بده علی دایی رو سرمون باشه ... یا زهرا
هر دو صدرنشین هفته قبل .این هفته باختن ............. پرسپولیس و سپاهان

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تورو به خدا نگاه کن با یه باخت چه میکنند

بد شانس بودیم و بد بازی کردیم این باخت به بازیکن ها میفهمونه که باید به هوش باشید از طرفی همچین هم بد نبود

در ضمن الان 4 ام هستیم نه 12 ام

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تورو به خدا نگاه کن با یه باخت چه میکنند

بد شانس بودیم و بد بازی کردیم این باخت به بازیکن ها میفهمونه که باید به هوش باشید از طرفی همچین هم بد نبود

در ضمن الان 4 ام هستیم نه 12 ام

حب تیم باخته ناراحتن دیگه .. با دو تا برد همه چی درس میشه!

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
گرامی 6 تایی ها که سر جاش هست نمیشه نگفت
tonguesmiley.gif
تیممون هم نترکیده! از 4 بازی یکی باخته ...اونم رو بد شانسی ... بازیکنای میلیاردی فصل پیش هم جاشونو به جوونا دادن دیگه.... فقط جواد و راس گفتی ....​

همین جوونا تیم رو به گند دادن . اون برد هایی هم که داشتیم به جریت میتونم بگم شانسی بوده و اشتباه تیم مقابل بوده . ایا با مس قشنگ بازی کرد ؟ خودشونم گفتن بد بازی کردیم . با تراکتور چی ؟؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]حاشيه ديدار سايپا - پرسپوليس 6[/h]
[h=2]کارگرداني ديدار پرسپوليس و سايپا بسيار عجيب بود و در برخي صحنه‌ها دوربين تصاويري بي‌ربط را به جاي صحنه‌هاي حساس مسابقه نشان مي‌داد.[/h]
00944662.jpg

انگين فيرات با جلال مرادي مسئول برگزاري مسابقه درگيري لفظي پيدا کرد.

*بين دو نيمه به خبرنگاران کيک و سانديس مي‌دادند که بر سر کيک و سانديس هم درگيري ايجاد شد.

*فيرات در کنار زمين گاهي اوقات با خودزني و گاهي اوقات با خنده به تصميمات داور اعتراض مي‌کرد.

*کارگرداني ديدار
پرسپوليس و سايپا بسيار عجيب است و در برخي صحنه‌ها دوربين تصاويري بي‌ربط را به جاي صحنه‌هاي حساس مسابقه نشان مي‌دهد.

*سيد جلال حسيني در دقيقه 83 با فيرات سرمربي سايپا درگيري لفظي پيدا کرد که اين مسئله با دخالت جلال مرادي تمام شد.

*مقداد قباخلو مهاجم سايپا نيز در يک صحنه با محسن بنگر درگيري لفظي پيدا کرد.

*هواداران
پرسپوليس از دقيقه 80 به بعد از بازيکنان اين تيم مي‌خواستند با غيرت بازي کنند.

*ورود و خروج خبرنگاران و ماشين‌هاي آنها به صورت سليقه‌اي به داخل ورزشگاه کنترل مي‌شود. به اين معنا که برخي از خبرنگاران اجازه ورود ماشين‌هاي خود را پيدا کرده و برخي ديگر نتوانستند اين کار را انجام دهند. جالب اينکه در پاسخ هم مأموران علت اصلي اين امر را دستور فرماندار اعلام مي‌کنند.

*تصويربردار شبکه خبر با مشقت فراواني وارد ورزشگاه شد.

*جلال مرادي ناظر مسابقه اوضاع را زير نظر دارد و بر همه موارد مسلط است.

*يک‌سري از عکاساني که در اواسط نيمه اول به ورزشگاه رسيده بودند از حضور در کنار زمين منع شده تا براي ارسال عکس‌هايشان با مشکل مواجه شوند.

*فرماندار البرز به مديرعامل سايپا برد برابر
پرسپوليس را تبريک گفت.

* کريم باقري در حالي که به شدت ناراحت بود از مصاحبه با خبرنگاران امتناع کرد و وارد رختکن شد.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
هر دو صدرنشین هفته قبل .این هفته باختن ............. پرسپولیس و سپاهان

باخت به سایپا که 1امتیاز داشت رو با باخت سپاهان یکی میکنی داش داوود ؟!

آخه سایپا تو ورزشگاه 120هزار نفری که 100% طرفدارش باشن با تاپ ترین بازیکنان ایران هم حق بردن پرسپولیس مارو نداره !

این چه وضعیه که برامون درست کردن ! هرچی امثال پروین و کلانی و ... زحمت کشیدن و پرسپولیس رو ایم رو رسم دادن اینا تو 10سال اخیر دارن کلش رو نابود میکنن !

فشار تو پرسپولیس حداقل دو برابر تیم همشهری هست !

پس باید تا به الان این مسئولین تیم فهمیده باشن اگر اونا آندو رو میگیرن ما باید بازیکنی با 1لول بالاتر جذب کنیم !

آخه عقل من باید از اینایی که تو فوتبال بزرگ شدن و درشت و کوچیک فوتبال رو دیدن بیشتر باشه ؟! یا اینا مارو اسکول فرض کردن ؟!

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
یعنی خیابانی نشون داد عقده ای ترین گزارشگر قرن لقب شایسته ای براش !

این تیمی که من دیدم امشب همون تیم سال های نه چندان دور علی دایی بود ... بزن زیرش یا زهرا !

هر چی بهمون بگن حقمونه ...

دیگه سعی میکنم کمتر از پرسپولیس حرفی بزنم چون سنگینترم !

5سال هر چی گفتن با جون و دل خریدیم این شد !

خسته شدیم ... گند بزنن این فوتبال رو ...

علی دایی با تعویض نوروزی و علی عسکر نشون داد هیییییییییییییییییییییییییییچ تغییری نکرده بار فنیش ...

متاسم برای خودم که فکر میکردم امسال علی دایی به خودش اومده ...

دقیقا همینطوره .
یکی بیاد به این دایی بگه چون 100 تا گل زدی دلیل نمیشه که بهترین مربی هم باشی . به وا... یکی مثل فرگوسن بازیکن درست حسابی نبود و اومد شد بهترین مربی !
بابا ول کن این فوتبال رو دست از سر پرسپولیس بردار ! حالا خودش کم بوده آقا داداش رو هم آورده .
آخه نوری که توی بازی گم بود رو نگه میداری توی زمین بعد رضایی رو تعویض میکنی ؟!

شما نمره بده به بازیکنا ببینم از 3 بالاتر میدی؟

اینا حتی یه دستور دایی زو پیاده نکردن با این بازی درخشانشون .............. طرف تک به تک از دو متری توپ رو میزنه به تیر!!!!!!!!!!!!!

به خداوندی خدا اگه که دایی به اینا گفته باشه بازی روی زمین بکنن ! باز نیمه اول 2 تا توپ روی زمین قل میدادن نیمه دوم که کلا سپکتاکرا میدیدم تا فوتبال
بعد میگن چرا تیم گل نمیزنه ! بابا به او سید صالحی پاس دادین ؟! اون چندتا موقعیتی هم که صادقیان داشت خودش پا به توپ شد .
بازیکنا اصلا تمرکز ندارن ! توپ به اون خوبی رو جلو دروازه میزنه خال آسمون ! به خدا اگه لمس هم وایمیساد اون توپ خودش زحمت میکشید میخورد به سر پوکش و میرفت توی گل

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
امید عالیشاه,عباس زاده,کفشگری ,این سه تا بازیکن که جمعا یک بازی کامل نکردن,واسه چی خریده شدن؟؟یکی به من بگه!!حمید علی عسگر ,حتی پاس دادن بلد نیست,واسه چی خریده شده؟میلاد غریبی که یه نیمه هم به زور بازی میکنه,واسه چی خریده شده؟یکی به من بگه وقتی مهاجمی که فقط عشق برگردون داره,واسه چی باید انصاریفرد رو فروخت که توی 4 بازی فقط 3 تا گل زده شده بشه؟؟؟؟؟

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حب تیم باخته ناراحتن دیگه .. با دو تا برد همه چی درس میشه!
داداش گلم طرفدار باید همیشه پشت تیم باشه هم در برد هم در باخت

شما ها پشت تلویزیون نشستید بازی رو دیدید انقدر داد و فریاد میکنید

من پاشدم از کاشون رفتم کرج حدود 400 کیلومتر رو رفتم بازی رو دیدم باختیم دارم بر میگردم هیچی نگفتم جای من بودید چه میکردید

همین جوونا تیم رو به گند دادن . اون برد هایی هم که داشتیم به جریت میتونم بگم شانسی بوده و اشتباه تیم مقابل بوده . ایا با مس قشنگ بازی کرد ؟ خودشونم گفتن بد بازی کردیم . با تراکتور چی ؟؟

برادر من

برد های قبلی شانسی نبود این باخت شانسی بود اون مساوی شانسی بود اینا هم باید برد میشدند

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

گرامی قشنگ بازی کردن همیشه مهم نیس بعضی اوقات فقط باس به فکر نتیجه بود ............. البته شما میگی دو برد و یه مساوی شانسی بود! منم میگم این باخت فقط شانسی بود و بدشانسی هم اوردیم!

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
داداش گلم طرفدار باید همیشه پشت تیم باشه هم در برد هم در باخت شما ها پشت تلویزیون نشستید بازی رو دیدید انقدر داد و فریاد میکنید من پاشدم از کاشون رفتم کرج حدود 400 کیلومتر رو رفتم بازی رو دیدم باختیم دارم بر میگردم هیچی نگفتم جای من بودید چه میکردید برادر من برد های قبلی شانسی نبود این باخت شانسی بود اون مساوی شانسی بود اینا هم باید برد میشدند
یعنی شما میگی مقابل مس قشنگ بازی کرد ؟؟ میخوای هزار تا لینک بدم که هیچ کدوم از بازیکنای پرسپولیس از بازی راضی نودند و میگفتن گند زدیم ؟؟ این باخت هم شانسی نبود و و کاملا حقه پرسپولیس بود

بالا