• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

دایی: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم/ دوباره پنالتی پرسپولیس دیده نشد

ارتش سرخ دات كام :
سرمربی پرسپولیس پس از شکست تیمش مقابل ساپیا گفت: به هیچ عنوان از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم.

علی دایی بعد از شکست پرسپولیس مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا جا دارد پیروزی تیم ملی بسکتبال را تبریک بگویم ولی از عملکرد بازیکنانم اصلا راضی نیستم چون خیلی بد کار کردیم و متأسفانه نتوانستیم فوتبال خوبی بازی کنیم و بر روی یک ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم تغییرات دادیم و با 2 مهاجم به میدان رفتیم و در این نیمه بهتر کار کردیم اما از موقعیت هایمان بهره نبردیم و سایپا در نیمه دوم دل به ضد حملات بسته بود و خیلی تحت تأثیر بازی ما قرار داشت. ما موقعیت خوبی را از دست داده و به هیچ عنوان از عملکرد بازیکنانم در نیمه اول راضی نیستم ولی فوتبال 90 دقیقه است و با 45 دقیقه خوب بودن نمی شود به پیروزی رسید. امیدوارم در بازی های آینده جبران کنیم.

وی در خصوص عملکرد حامد عباس زاده گفت: این بازیکن از بازیکنان آینده دار فوتبال ما است و توانایی های بالایی دارد. ما در نیمه دوم از او استفاده کردیم و او 45 دقیقه در زمین بود و نتوانست از موقعیت ها استفاده کند اما در آینده خود را نشان خواهد داد. شاید ایراد از من باشد که نتوانستم به او درست یاد بدهم که چگونه از فرصت ها استفاده کند ولی مطمئن باشید او در آینده بهتر خواهد شد.

دایی تأکید کرد: امروز مشکل خاصی در ورزشگاه وجود نداشت و همه چیز در خوبی و خوشی برگزار شد و از لحاظ میزبانی همه چیز در حد خوب بود.

دایی در مورد عملکرد داور گفت: متأسفانه اگر ما صحبت کنیم یا نکنیم نتیجه عوض نمی شود و پنالتی دوباره گرفته نمی شود. ما هم آخر سر در نیاوردیم که توپ به دست خورده یا دست به توپ. نمی توانم چیز خاصی بگویم و هر حرفی بزنم یک برداشت می شود. این مسائل را باید کارشناسان داوری نظر بدهند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اعتراض باشگاه پرسپولیس به میزبانی کرج قبل از بازی گفت: من در خصوص مسائل فنی می توانم صحبت کنم و نظری در این باره ندارم.

دایی در خصوص اینکه فیرات مدعی شده بود از سرمربی پرسپولیس شناخت دارد، گفت: من نمی توانم در خصوص نظر فیرات حرف بزنم ولی این همه موقعیت در نیمه دوم داشتیم که اگر تبدیل به گل می شد همه تفکرات برعکس می شد، ما در نیمه دوم خوب کار کردیم و کلاً در یک نیمه بازی می کردیم. آنها ضد حملات خطرناکی زدند اما موقعیت های صد در صد گل را تبدیل به گل نکردیم.

دایی در خصوص میزبانی کرجی ها گفت: همیشه گفته ام تیم های میزبان باید از شرایط میزبانی استفاده کنند و سایپایی ها خیلی به این زمین آشنا بودند و اگر در آزادی بازی می کردیم کار راحتی داشتیم.

وی تأکید کرد: تمام تلاش ما این است که برای میزبانی جام ملت های آسیا تلاش کنیم، تمام مسئولان ذیربط باید کمک کنند که به این مهم دست پیدا کنیم و امیدواریم که مسئولان وزارت امور خارجه کمک کنند تا خلعتبری نیز به پرسپولیس اضافه شود.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص فشردگی بازی ها گفت: مطمئناً خیلی از مسائل می تواند در نتیجه گیری تیم ها تأثیر داشته باشد، ما یک بازی را باخته ایم اما قرار بود تیم ملی یک اردو داشته باشد که لغو شد و برای ما 4 روز یک بار بازی گذاشتند و تنها می توانیم ریکاوری کنیم. متأسفانه ما هر ایرادی هم داشته باشیم می توانستیم با کار کردن آن را حل کنیم و الان دیگر وقت ایراد گرفتن نیست.

دایی در خصوص توپ های لیگ برتر گفت: شما ببینید توپ ها چقدر زیر پای بازیکنان گیر می کند. این توپ ها کیفیت ندارد و ما با این توپ ها به فوتبالمان خیانت می کنیم.

وی در خصوص در اختیار گذاشتن این توپ ها گفت: این همه پول در فوتبال ما هزینه می شود اما باشگاه های ما لنگ توپ هایی نیستند که 300 هزار تومان قیمت داشته باشد، این هم از آن جواب ها است که می گویند توپ های مفتی در اختیار ما گذاشته شده است. من یک چیزهایی را می دانم که شما نمی دانید. اصلا نمی توانم بگویم که چگونه این توپ ها وارد مملکت ما شده است. هر حرفی بزنم ما را متهم می کنند ولی اگر حرفی می زنم به خاطر فوتبال است. فقط این را بگویم که دوست دارم فوتبالمان پیشرفت کند. مگر می شود به ما توپ مفتی بدهند اگر اجازه بدهند باشگاه ما خودش برای توپ ها هزینه می کند. متأسفانه در فدراسیون و سازمان لیگ این مسائل را به وجود می آ ورند و هیچ کجای دنیا این مسائل را ندیده ام.

دایی در پایان صحبت هایش گفت: این توپ ها بعد از یک هفته ضربه زدن رنگ و رویش پریده است البته امروز مشکل از خودمان بود و ما باید جنبه هایمان را بالا ببریم و با یکی دو برد همه چیز را به فراموشی نسپاریم. این مسئله هم به بازیکنان ما ثابت شد که فوتبال 90 دقیقه است. خدا را شکر می کنم که من کار خودم را انجام می دهم بروید بپرسید این توپ ها چگونه به فوتبال ما آمده، چون اگر وارد جزئیات بشوم بد است. هم قلعه نویی و هم دیگران می دانند که ضعف این توپ ها چیست و ما باید به جای آنکه به کیفیت فوتبال برسیم به ضعف توپ هایمان رسیدگی می کنیم که جای تأسف دارد.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
واقعن حیف از علی کریمی، تبریزی ها دارن حلوا حلواش می کنند. حالا ما باید به خاطر باخت مقابل سایپا عزا بگیریم. به خاطر چی؟!! به خاطر غرور لجبازی و خودخاهی بعضی ها!!
lw6mb265lhqtbox60m8.gif

امروز که مصاحبه نکرده بودم به سایپا باختید/ ... - مهر
اینم ببینید بازم متاسفانه داش علی حاشیه درس کرده

hamed171

Registered User
لایک‌ها
150
باز باختیم..آخه چرا؟ یعنی تا کی می خوایم از این تیم اسمشو نیار پایین تر باشیم تو لیگ

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]بنگر: خوب بازي نکرديم[/h]
[h=2]مدافع پرسپوليس گفت: زمين خوب بود اما توپ مسابقه افتضاح بود و براي ما مشکل ايجاد کرد.[/h]
00942123.jpg

محسن بنگر پس از شکست يک بر صفر پرسپوليس مقابل سايپا عنوان کرد:‌ خوب بازي نکرديم و در گلزني هم ناموفق بوديم که نتيجه‌اش شکست مقابل سايپا بود.

به گزارش فارس، وي افزود: بايد در آينده بهتر شويم تا با جبران اين شکست به اهدافي که داريم برسيم. در اين مسابقه هم همه چيز تمام شد.

بنگر يادآور شد:‌ زمين خوب بود اما توپ مسابقه افتضاح بود و براي ما مشکل ايجاد کرد.

وي در پايان در خصوص درگيري‌اش با قباحلو مهاجم سايپا گفت: موضوع خاصي نبود که بخواهد تا اين اندازه حاد شود.

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508

دقیقن ! همش تقصیر عادل فردوسی پور و برنامه ی 90 هست! اصلن پول دادن به داورها که پنالتی های پرسپولیس رو نگیرن و اینطور چهره ی علی دایی رو تخریب کنند. واقعن دایی مظلوم ترین سرمربی ایرانی هست!
TTJ.png

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
علی کریمی-کریم انصاریفرد طلای 24 عیار پرسپولیس بودند
علی دایی تیم از بین برد
اگه این 2 نفر بودند الان به راحتی صدر جدول بودیم

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دایی: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم/ دوباره پنالتی پرسپولیس دیده نشد[/B]
[/COLOR]

[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

رغبت نکردم کل متن رو بخونم
آقای دایی بس کن بهانه آوردن ها رو ، ببین با تیم پرسپولیس چی کار کردین و کردن که واسه کسب امتیاز درمونده دیدن و ندیدن پنالتی شده
تیم شما اگه تیم باشه اون 10 موقعیت 3 تاشو گل میکنه 7 تاشو گل نمیکنه و ندیدن پنالتی رو هم میزاره به حساب اینکه بازیکن های شما توی زمین 100 تا اشتباه میکنن حالا داور هم اشتباه کرده

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دقیقن ! همش تقصیر عادل فردوسی پور و برنامه ی 90 هست! اصلن پول دادن به داورها که پنالتی های پرسپولیس رو نگیرن و اینطور چهره ی علی دایی رو تخریب کنند. واقعن دایی مظلوم ترین سرمربی ایرانی هست!
TTJ.png

با قدرت از پرسپولیس حمایت می کنیم ... فراموش نشه پارسال و پیارسال با همه بازیکن های میلیاردی در پایان هفته هفتم و نهم به امتیاز 7 رسیده بودیم

با یه قهرمانی پرسپولیس نشدیم که حالا با دو سه فصل بد و یک باخت پشت تیممون رو خالی کنیم

عشق است

Last edited by a moderator:

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
علی دایی تیم از بین برد
این دو نفری که شما میگی در مقابل عظمت پرسپولیس استیل و نیکل هم نیستن.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
TTJ.png

گل گفتی .......دقیقا منم موافقم !!!! یکی از مشکلاتمون همین عادله!

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دایی: از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم/ دوباره پنالتی پرسپولیس دیده نشد[/B]
[/COLOR]

[/FONT][/COLOR]
از شما توقع نداشتم بخدا:(

آقای دایی بس کن بهانه آوردن ها رو ، ببین با تیم پرسپولیس چی کار کردین و کردن که واسه کسب امتیاز درمونده دیدن و ندیدن پنالتی شده
تیم شما اگه تیم باشه اون 10 موقعیت 3 تاشو گل میکنه 7 تاشو گل نمیکنه و ندیدن پنالتی رو هم میزاره به حساب اینکه بازیکن های شما توی زمین 100 تا اشتباه میکنن حالا داور هم اشتباه کرده[/QUOTE]

nilson

Registered User
لایک‌ها
827

[/FONT][/COLOR]

تیم شما اگه تیم باشه اون 10 موقعیت 3 تاشو گل میکنه 7 تاشو گل نمیکنه و ندیدن پنالتی رو هم میزاره به حساب اینکه بازیکن های شما توی زمین 100 تا اشتباه میکنن حالا داور هم اشتباه کرده

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
چرا ؟؟؟؟ مگه چی گفتم ؟ :([/QUOTE]

بخدا گناهه با یه باخت پشت تیمو و علی دایی رو خالی کنیم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
علی دایی تیم از بین برد

انصاریفرد که پولکی بود ...از دماغ فیل افتاده بود انگار!

کریمی هم که نشون داد برا دشمنی شخصی با مربی پرسپولیس ...حاضره بدبختی پرسپولیسو ببینه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]رويانيان: موقعيت‌هايي داشتيم، اما به گل نرسيديم[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اميدوارم از باخت مقابل سايپا درس‌هاي لازم را گرفته و در ادامه مسابقات نتايج مطلوبي کسب کنيم.[/h]

رويانيان درباره شکست تيم فوتبال پرسپوليس، گفت: تيم ما در سه بازي نخست روند خوبي داشت و نتايج مطلوبي گرفت و انصافاً در بازي با ذوب آهن نيز شايسته پيروزي بوديم. در اين بازي نيز بازيکنان ما در نيمه دوم تلاش کردند گل خورده را جبران کنند، اما اين تلاش‌ها ثمربخش نبود. موقعيت‌هايي داشتيم، اما به گل نرسيديم. در مجموع به تيم حريف تبريک مي‌گويم و از هواداران کرجي که تيم پرسپوليس را تنها نگذاشتند، تشکر مي‌کنم و اميدوارم از اين باخت درس گرفته و بتوانيم در ادامه رقابت‌هاي ليگ نتايج خوبي کسب کنيم.
00938434.jpg

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
بخدا گناهه با یه باخق پشت تیمو و علی دایی رو خالی کنیم

من پشت تیم هستم ولی پشت علی دایی نیستم !
گناه اینه که این آقا فک و فامیل رو جمع کنه دور هم توی تیم ، میلیارد میلیارد پول بگیره بعد هم وقتی باخت به جای اینکه بیاد عملکرد ضعیف خودش در مربیگری و عدم سوادکافی برای بازی خونی تیم حریف رو زیر سوال ببره ، میاد میگه داور پنالتی ما رو ندید .

باید یه فکری به حال هافبک های تیم بکنیم . اینجوری نمیشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
گناه اینه که این آقا فک و فامیل رو جمع کنه دور هم توی تیم ، میلیارد میلیارد پول بگیره بعد هم وقتی باخت به جای اینکه بیاد عملکرد ضعیف خودش در مربیگری و عدم سوادکافی برای بازی خونی تیم حریف رو زیر سوال ببره ، میاد میگه داور پنالتی ما رو ندید .
به وا....

شما یه دلیل محکمه پسند بیار که دایی سواد بازی خونی و ..... نداره؟

صد در صد داور پنالتی ما رو ندید..................

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
به وا....
ایشالا با آوردن یه دستیار خوب همه چیز درس بشه اما علی دایی واقعا داره زحمت میکشه ولی یه ذره لجبازه

بالا