• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
عزیز دل برادر قسمت اول حرفاتون درسته چرا بازیکنای گرون ما اندازه بازیکنای بی نام سایپا هم بازی نکردن!!! این تایید حرف منه برا بد بودن بازیکنا!
دوم ما دو نیمه متفاوت داشتیم و به وضوح در نیمه دوم بهتر شدیم نشونشم همون دو سه موقعیت نیمه دوم که برامون بدست اومد و میتونست گل هم بشه مثل موقعیت سایپا........ شما به من بگو هافبکهای ما چند بار جناح بازی رو عوض کردن یا توپ زیبایی روی حداقل خلاقیت خودشون به مهاجما رسوندن؟ وقتی بازیکنا نمیتونن سه تا توپ سالم و متوالی به هم برسونن ! مشکل داییه؟ بازیکن ما شوت زده از نزدیک پرچم کرنر رفته بیرون ....مشکل داییه !!! بازیکن از دو متری شاخ میزنه !!! توپ میخوره به تیر ...مشکل داییه؟

خوب حرف منم همینه !
شما برای من وظیفه مربی رو تعریف کن . اینا دقیقا کارهایی هست که مربی باید توی یک هفته تمرین روش کار کنه . وقتی بازیکن ها نمیتونن تحت فشار 2 تا پاس با هم رد و بدل کنن نشون دهنده نداشتن تمرین درست هست . وقتی بازیکن شوت نمیزنه یا شوت میزنه به قول شما میره روی نقطه کرنر نشون دهنده شوت تمرین نکردن هست . پس واسه چی اول هر فصل تیم ها دعوا دارن سر گرفتن مربی ، مربی صرفا برای این نیست که وایسه سر زمین .
به خدا من به جرات میگم که 10 سال فوتسال حرفه ای بازی کردم تازه دیگه همه میدونید که توی سطح بانوان همه چی پایین هست . مربی ما برامون کلاس تئوری میزاشت . روانشناس میاورد ، کلاس مدیریت داشتیم . تمرین تموم میشد هیچکس نا نداشت راه بره . بعد شما سطح ما رو با سطح این بازیکن ها مقایسه کن ، من با خودمون مقایسه میکنم واسه همین هرس میخورم . وگرنه شما فکر مکنی من بدم میاد دایی نتیجه بگیره ؟! درسته من طرفدارش نیستم ولی طرفدار پرسپولیس که هستم . دلم میخواد تیمم بعد از این همه ناکامی امسال قهرمان بشه و سهمیه آسیا بگیره. منم دلم نمیخواد اون روزی برسه که بگم بابا صد رحمت به گل محمدی

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
من موندم چرا پیروزی 3تابازی اول همیشه خوب بازی میکنه بعد یهو میاد جلویه سایپا افت میکنه خداییش اصلا فکر نمیکردم این نتیجه رو بر این باور بودم حداقل 3تا میزنه به سایپا

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بعد از 90 که سرمربی پرسپولیس اومد از پرسپولیس به شدت دفاع کرد ....اقای کریمی تراکتوری بهشون زور اومد ........ شروع کرد اون مصاخبه کذایی رو انجام داد که چرا سر مربی پرسپولیس با داد و بیداد و جنجال از پرسپولیس دفاع میکنه!!! و تخم نفاق و از اونجا کاشت .... الان ما همه مدل دردسر داشتیم به غیر از اینکه بازیکنای تراکتور بروی سرمربی پرسپولیس خنجر بکشن .......... امیدوارم جلالی نزاره حاشیه هایی رو که تو پرسپولیس ایجاد کرده بود اونجا هم راه بندازه!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان من الان یه علامت سوال رو سرمه اونم اینه نیمه دوم دقیقا تیم داشت با چه سیستمی بازی می کرد برام سوال شده وقتی تیمی که کلا مشکلش نبود هافبک خلاقه و اصلا توپ به مهاجما نمی رسه که مهاجما گل بزنن چرا از هافبک کم و به مهاجما اضافه میشه بعدشم وقتی غریبی نیمه اول بازیش نگرفت و جواب نداد چرا غریبی اومد بیرون و عباس زاده رفت جاش عباس زاده سبک بازیش عین سیدصالحی هست و پا به توپ نیست و تمام کننده هست جای غریبی بازیکنی مثل عالیشاه رو باید میاورد تو بازی رو که در هر صورت باخته بودیم حداقلش این بود یه تستی هم از این بچه بکنه شاید جواب می داد و نتیجه بر می گشت در ضمن وقتی ممد نوری 3 روزه رفته مجلس ختم عموش که خدا بیامرزدش چرا بدون تمرین فیکس بازی می کنه در صورتی که صادقیان قابلیت بازی به عنوان بازیساز پشت مهاجم رو داره و مطمینا از نوری بهتر بازی می کنه تا اینجا مربی به تیم ضربه زد اما
این همه جوش زدیم عباس زاده بیاد تو ترکیب اقا نیومده جوگیر شده لقمه ای رو که باید مستقیم بزاره تو دهن رو هی می خواد دور سر بگردونه سید صالحی باید همون نیمه اول تعویض می شد اینو به خاطر بازی بد سیدصالحی نگفتم چون کلا بازیکنی هست که توپ اخر باید بهش برسه وقتی اصلا توپی براش تو 90 دقیقه مهیا نمیشه فلسفه بازی کردنش چیه میثم حسینی تا 10 سال دیگه هم دفاع چپ بشو نیست چون سنگین بازی می کنه سرعت نداره فقط به درد دفاع وسط می خوره بهتون قول می دم نورمحمدی بهتر اونجا بازی می کنه ماهینی که دیگه ملی پوش سابق نیست بازیکن هم به زور میشه بهش گفت به نظرم خانزاده می تونه تو بازی های بعدی موثر تر باشه اما گل سر سبد علی عسگر ول کن هیچی نمی گم اعصابشو ندارم حقیقی و دهنوی هم که فقط دارن اون وسط زمین رو شخم می زنن کار دیگه ای نمی کنن طبق معمول هم باز سید جلال و صادقیان تنها بازیکنای خوب امشب بودن و بنگر هم بد بازی نکرد
دوستان یه مورد دیگه اینکه دقت کردین بازیکن های پرسپولیس تو زمین زیاد سر می خورن فصل قبل هم همین مشکل بودذ تو این چند بازی اول فصل هم اتفاق افتاده فکر کنم باید یه مشکلی تو کفش این بازیکنا باشه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
به سیستم جدید بکش زیرش شاید گل شد ورژن 1392 خوش آمدید. در این سیستم بازیکن نباید تکنیکی و سرعتی باشه . کافیه بلد باشه سر بزنه،
سیستمی که تنوع زیادی نه در تاکتیک . بلکه در نتایج بدست آمده دارد. 4 تا باخت پشت سر هم با 4 گل خورده در هر بازی رکورد جالبی بود که ای سیستم تونست بجا بزاره
جالب اینجاست که هر بازیکنی که فکرش رو بکنید میتونه خودشو با این سیستم مچ کنه. کلا سیستم خوبیه. برای سکته کردن و مردن زودرس کافیه هوادار تیم باشید که این سیستم رو مخصوصا ورژن جدیدش رو توی تیمش اجرا میکنه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نقد ها روستان کردند و چیزی که میمونه اینه که چرا بعضی ها دلخوش اون دوتا قهرمانی تو جام حذفی بودند و فکر میکردند اندیشه این آقا تغییر کرده.
چرا باید خودمونو گول بزنیم و بگیم یکی زدیم به تیر . پنالتی واسمون نگرفت. و.......
تیم ما اگر این بازی رو هم میبرد یه جا باید تنبیه میشد. یه جورایی خوب بود این باخت چون نشون داد رکورد گل نخوردن همش برمیگرده به قدرت فردی بازیکنامون نه تاکتیک دفاعیمون.

--------------
هی میگم امیدوارم. باز میگم امیدوارم یه هافبک بازیساز خوب بگیریم و از این بکش زیرش راحت بشیم (بعید میدونم)
-------------------------
تا الان یه سری چیزایی که گفتم به حقیقت پیوسته. اول گفتم اومدن دایی یعی ثابت بازی کردن رضایی و چند وقت پیش هم گفتم تیممون اگه گل خورد برنامه برای جبران نداره که همونم شد.

یه سری از دوستان میگند بازی های بعدی. درسته بازی های بعدی هم هست. اما ما پرسپولیسی هستیم و باختش به هر شکل ناراحتمون میکنه. و باید ابراز کنیم و حرف در موردش بزنیم.

پاینده پرسپولیس و پرسپولیسی

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بعد از 90 که سرمربی پرسپولیس اومد از پرسپولیس به شدت دفاع کرد ....اقای کریمی تراکتوری بهشون زور اومد ........ شروع کرد اون مصاخبه کذایی رو انجام داد که چرا سر مربی پرسپولیس با داد و بیداد و جنجال از پرسپولیس دفاع میکنه!!! و تخم نفاق و از اونجا کاشت .... الان ما همه مدل دردسر داشتیم به غیر از اینکه بازیکنای تراکتور بروی سرمربی پرسپولیس خنجر بکشن .......... امیدوارم جلالی نزاره حاشیه هایی رو که تو پرسپولیس ایجاد کرده بود اونجا هم راه بندازه!

نه اول شما حرفی که زدی رو به من جواب بده کجا خوشحالی کرده ؟ یعنی یه تیم باید سر همچین موضوعی ببازه بعد همه تقصیر ها رو هم گردن یک بازیکن بندازیم . که بگیم چون علی کریمی اونجا اینو گفت پس ببینید همه چی تقصیره اینه .

این رو میذارم به حساب ناراحتی دوستان .

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
اقا رحمان ببخشید وقتی یکی عقبیم صالحی سرزن واسه چی گذاشتیم ؟ واسه سر زدن دیگه باید سانتر کنن روی بد شانسی زدیم به تیر دروازه !

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868

داوود جان شما دیگه چرا؟؟؟ کریمی گفت من اون مصاحبه رو که با سایت گل بود انجام ندادم. دایی بدون فهمیدن حقیقت هرچی خواست گفت. در ضمن کریمی توی مصاحبه امروزش چی گفت که فکر کردی خوشحال شده؟؟؟ من مصاحبه رو خوندم . چیز خاصی نداشت. داری یکم یه طرفه به قاضی میری. ضعف سر مربی مون جلوی تیم رقیب نمود بیشتری پیدا میکنه و اونوقت دیگه پشیمونی سودی نداره.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بد بودیم بد
ولی امیدوارم...
قرار نیست که همش ببریم
اتفاقا برای آقای مغروری چون علی دایی برد تو اوج امید خوب بود

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خوب حرف منم همینه !
شما برای من وظیفه مربی رو تعریف کن . اینا دقیقا کارهایی هست که مربی باید توی یک هفته تمرین روش کار کنه . وقتی بازیکن ها نمیتونن تحت فشار 2 تا پاس با هم رد و بدل کنن نشون دهنده نداشتن تمرین درست هست . وقتی بازیکن شوت نمیزنه یا شوت میزنه به قول شما میره روی نقطه کرنر نشون دهنده شوت تمرین نکردن هست . پس واسه چی اول هر فصل تیم ها دعوا دارن سر گرفتن مربی ، مربی صرفا برای این نیست که وایسه سر زمین .
به خدا من به جرات میگم که 10 سال فوتسال حرفه ای بازی کردم تازه دیگه همه میدونید که توی سطح بانوان همه چی پایین هست . مربی ما برامون کلاس تئوری میزاشت . روانشناس میاورد ، کلاس مدیریت داشتیم . تمرین تموم میشد هیچکس نا نداشت راه بره . بعد شما سطح ما رو با سطح این بازیکن ها مقایسه کن ، من با خودمون مقایسه میکنم واسه همین هرس میخورم . وگرنه شما فکر مکنی من بدم میاد دایی نتیجه بگیره ؟! درسته من طرفدارش نیستم ولی طرفدار پرسپولیس که هستم . دلم میخواد تیمم بعد از این همه ناکامی امسال قهرمان بشه و سهمیه آسیا بگیره. منم دلم نمیخواد اون روزی برسه که بگم بابا صد رحمت به گل محمدی

اگه طرف از 2 متری میزنه به تیر تقصیز مربیه که خوب تنظیمش نکرده ..... پس اینا موقع تمرین ...گرگم به هوا بازی میکنن ؟........شما به من بگو مگه میشه توی تمرین روی شوت زدن کار نکنن؟ شما میگی تو تمرین پرسپولیس رو شوت یا پاسکاری کار نمیکنن؟ یا اگه مثلا کار میکردن پس ما این بازی رو میبردیم؟

البته یه قسمت از حرف من و شما یکی هست من میگم انگور شما میگی عنب ! که جفتش یکی هست! ولی همون طور که گفتم دلیل محکمه پسند نیاوردین! شاید همینکه شما طرفدار سرمربی پرسپولیس نیستین یه مقدار رو نتیجه گیزی عادلانه تاثیز بزاره!مطمینا تا 100 سال دیگه سرمربی برا بازیکنا کلاس تئوری بزاره یکی مثل خودشو نمیتونه درس کنه! فقط این عوامل که شما ذکر میکنید نیس...

راستی شما یکی از تمرینای پرسپولیسو از جلو دیدین؟ که بعد با تمرینای خودتون قیاس کنین؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
اقا رحمان ببخشید وقتی یکی عقبیم صالحی سرزن واسه چی گذاشتیم ؟ واسه سر زدن دیگه باید سانتر کنن روی بد شانسی زدیم به تیر دروازه !

تیمی که 60 دقیقه برای جبران گل زمان داره چرا باید سیستم بکش زیرش استفاده کنه. سید صالحی همونقدر کا روی هوا کارایی داره روی زمین هم کیتونه کار کنه. پیام صادقیان تکنیکی و پاسوره. با بکش زیرش این بازیکن عملا از جریان بازی خارج شد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نه اول شما حرفی که زدی رو به من جواب بده کجا خوشحالی کرده ؟ یعنی یه تیم باید سر همچین موضوعی ببازه بعد همه تقصیر ها رو هم گردن یک بازیکن بندازیم . که بگیم چون علی کریمی اونجا اینو گفت پس ببینید همه چی تقصیره اینه .

این رو میذارم به حساب ناراحتی دوستان .

داوود جان شما دیگه چرا؟؟؟ کریمی گفت من اون مصاحبه رو که با سایت گل بود انجام ندادم. دایی بدون فهمیدن حقیقت هرچی خواست گفت. در ضمن کریمی توی مصاحبه امروزش چی گفت که فکر کردی خوشحال شده؟؟؟ من مصاحبه رو خوندم . چیز خاصی نداشت. داری یکم یه طرفه به قاضی میری. ضعف سر مربی مون جلوی تیم رقیب نمود بیشتری پیدا میکنه و اونوقت دیگه پشیمونی سودی نداره.

برادر میخواستی بلند شه برقصه که شما باور کنی خوشحالی کرده ! البته شاید بلد نیس وگرنه عبایی نداشت ....دیگه شناختیمش کینه و بغض از تمام جملاتش داره موج میزنه .... ایشون با اجازه کی اومده باخت پرسپولیسو دستاویز حرفها و حملاتش قرار داده .... اول باید یاد بگیره که بازیکن تراختوره و کسی که داره بهش حمله میکنه و باخت پرسپولیسو تو سزش میکوبه سر مربی پرسپولیس هست ........ ایشون فعلا خودش و افتخاراتش متغلق به تیم دیگری هست ....... بهتره اینو یادش باشه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
برادر میخواستی بلند شه برقصه که شما باور کنی خوشحالی کرده ! البته شاید بلد نیس وگرنه عبایی نداشت ....دیگه شناختیمش کینه و بغض از تمام جملاتش داره موج میزنه .... ایشون با اجازه کی اومده باخت پرسپولیسو دستاویز حرفها و حملاتش قرار داده .... اول باید یاد بگیره که بازیکن تراختوره و کسی که داره بهش حمله میکنه و باخت پرسپولیسو تو سزش میکوبه سر مربی پرسپولیس هست ........ ایشون خودش و افتخاراتش متغلق به تیم دیگری هست ....... بهتره اینو یادش باشه

درسته ضعف مربی تیم رو بکوبیم تو سر بازیکنی که یکی افتخارات باشگاه بوده؟؟؟
لطف کن در مورد کریمی با لحن بد صحبت نکن. ممنونت میشم بحث کریمی رو تموم کنی. تیم باخته و باید یه فکری برای لجبازی مربی تیم کرد.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
برادر میخواستی بلند شه برقصه که شما باور کنی خوشحالی کرده ! البته شاید بلد نیس وگرنه عبایی نداشت ....دیگه شناختیمش کینه و بغض از تمام جملاتش داره موج میزنه .... ایشون با اجازه کی اومده باخت پرسپولیسو دستاویز حرفها و حملاتش قرار داده .... اول باید یاد بگیره که بازیکن تراختوره و کسی که داره بهش حمله میکنه و باخت پرسپولیسو تو سزش میکوبه سر مربی پرسپولیس هست ........ ایشون فعلا خودش و افتخاراتش متغلق به تیم دیگری هست ....... بهتره اینو یادش باشه

علی کریمی :اگر صحبتي کردم شخصي و شخصا در مورد دايي بوده و نه اسم پرسپوليس و هواداران اين تيم را بيان نکردم. بهتر است مثل دو مرد باهم تسويه حساب کنيم. رو در رو با يکديگر حساب و کتاب کنيم و اين مسئله را به گردن هواداران نياندازيم.

:) حرفی برای گفتن ندارم شب همگی به خیر.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تیمی که 60 دقیقه برای جبران گل زمان داره چرا باید سیستم بکش زیرش استفاده کنه. سید صالحی همونقدر کا روی هوا کارایی داره روی زمین هم کیتونه کار کنه. پیام صادقیان تکنیکی و پاسوره. با بکش زیرش این بازیکن عملا از جریان بازی خارج شد.

گرامی کجا 60 دقیقه از سیستم بکش زیرش استفاده کردن؟ ... اتفاقا یکی از بازیکنایی که خیلی جنب و جوش داست و توپ زیادی رو خراب!!!!! کرد خود پیام بود ... یکی از مهره های اساسی تو سیستم! بود . که البته توانایی هاشو نتونست نشون بده!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
علی جان دایی دیگه کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من در رابطه با سرمربی پرسپولیس حرف میرنم ............. الان همه چی فدای نام پرسپولیسه ........ کریمی هر مشکلی که با شخص سرمربی پرسپولیس داره باید بزاره تو گنجه! حساب و کتابی هم وجود نداره بازیکن تراختور

چه کار به سرمربی پرسپولیس داره ! هر گونه حمله و پیغام و پسغام برای سرمربی پرسپولیس .... ممکنه باعث لطمه خوردن پرسپولیس بشه ....... اینو باید به کریمی توضیح داد ؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
درسته ضعف مربی تیم رو بکوبیم تو سر بازیکنی که یکی افتخارات باشگاه بوده؟؟؟
لطف کن در مورد کریمی با لحن بد صحبت نکن. ممنونت میشم بحث کریمی رو تموم کنی. تیم باخته و باید یه فکری برای لجبازی مربی تیم کرد.

شما داری به مربی پرسپولیس میگی لجباز !!!! بعد من به بازیکن تراختور چیزی نگم؟؟؟!!!

حالا خوبه از افتخارات باشگاه بوده که داره اینجوری تصویه حساب شخصی میکنه ! نمردیم معنی افتخارات باشگاه رو هم فهمیدیم .....

لطف کن در مورد سر مربی پرسپولیس با لحن بد صحبت نکن ... ممنونت میشم ..... فعلا ما از داخل مشکلات زیادی داریم ........ افتخارات باشگاه از بیرون خنجر نکشن بهتره...........

دوسدار شما داود

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
خيلي جالب جواب داده بنده خدا

لاکن haters gonna hate

خيلي بد بازي کرديم

بازي هوايي براي تيمي که از عناصر هجوميش يه نوک حمله اش سر زنه و يه دونه هافبکش که چند بازي اصن محوه :| معناش رو نفهميدم ولي اميدوارم اهل فن بفهمن

اميدوارم بازي هاي بعدي مشکل گلزني حل بشه

بالا