برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
انصاری حیف شد
میتونست بازیکن خوبی بشه واسمون
البته بازی اولش با گسترش خیلی نا امید کننده بود

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
نمیدونم چرا یه حسی دارم که ساسان انصاری قراره بره امیدوارم اشتباه باشه با توجه به گرفتن کرملاچعب که تقریبا هم پست انصاری حس میکنم انصاری از لیست خارج میشه برا امدن رضاییان
همونظور که حدس میزدم شد متاسفانه
خوب حالا احتمالا صادق محرمی میره هافبک راست به عنوان ذخیره احمدزاده(پست اصلیش هافبک راسته)و رضاییان فعلا باید بره بشینه رو نیمکت ذخیره ماهینی(امیدوارم بازم فشار از بالا باعث خوردن حق ماهینی نشه چون تو این چند هفته بی نقص بوده بازیش به خصوص تو دفاع)

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
برانکو: انصاری باید کمی صبوری می‌کرد/ او به‌خاطر رضاییان نرفت
xW1472923984.jpg

139506020944224098456492.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز (شنبه) تیمش اظهار داشت: یک هفته برای آغاز دوباره مسابقات وقت داریم. امروز گولچ و درویشی دروازه‌بان‌مان تمرینات جداگانه‌ای داشتند، اما مصدومیت خاصی ندارند.

وی در مورد فسخ قرارداد ساسان انصاری و منتفی شدن فسخ قرارداد گولچ گفت: من سه روز پیش با ساسان صحبت کردم. او از من خواهش کرد که به‌خاطر مسائل شخصی از پرسپولیس برود. او خواست به تیمی برود که بازی کند. ساسان باید کمی صبوری می‌کرد. او مسئولیت‌پذیر بود و در هر تمرین خوب ظاهر می‌شد. من به تصمیم ساسان احترام گذاشتم و اجازه دادم برود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا جانشین انصاری رامین رضاییان خواهد بود، گفت: رضاییان بازیکن پرسپولیس است. باشگاه به‌خاطر اختلافی که با این بازیکن داشت، در کمیته انضباطی برنده شد، اما ساسان به‌خاطر رضاییان نرفت.

برانکو در مورد اینکه برای بازگشت رضاییان از سوی باشگاه تحت‌ِفشار بوده است یا خیر، تصریح کرد: متوجه سؤال شما نمی‌شوم و شما هم متوجه صحبت‌های من نمی‌شوید! باشگاه در کمیته انضباطی برنده شد و او همچنان بازیکن پرسپولیس است.

وی راجع به عملکرد ملی‌پوشان پرسپولیس در دیدار تیم ملی ایران مقابل قطر گفت: من در مورد نام بازیکنان خودم و دیگران صحبت نمی‌کنم. در لیگ هم روی شخص نظر نمی‌دهم. این سؤال مربوط به سرمربی تیم ملی می‌شود. برای من مهم این است که بازیکنم را هر چه بیشتر آماده کنم، تا در خدمت تیم ملی باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه یکی از رسانه‌ها هر روز از اختلاف او و علی‌اکبر طاهری مطالبی را مطرح می‌کند، گفت: غیر از این است که شما هر روز در باشگاه هستید؟ آیا مشکلی بین من و طاهری دیدید؟ من شب گذشته منزل طاهری بودم. آیا مشکلی بین من و او وجود دارد؟

برانکو در واکنش به این پرسش که چرا بازیکنان پرسپولیس در تمرین قلم‌بند نمی‌بندند، خاطرنشان کرد: وقتی شما در خیابان راه بروید، احتمال آسیب‌دیدگی وجود دارد. با توجه به اینکه بازی تراکتورسازی را در پیش داریم، به بازیکنان گفتیم که باید محکم باشند. آنها باید مانند فولاد به بار بیایند و «سوسول» نباشند!

«با جدایی ساسان انصاری این احتمال وجود دارد که سایر بازیکنانی که فرصت بازی کردن پیدا نمی‌کنند هم ساز جدایی بزنند»، برانکو در واکنش به طرح این موضوع گفت: بازیکنان باید رقابت را بپذیرند و انتظار داشته باشند که بازیکنان بهتر از آنها نیز خواهند آمد. هدف این است که بازیکن بفهمد پول نگرفته است تا حتماً بازی کند. بازیکن باید بفهمد که باید تمرین کند. ما همیشه به‌دنبال بازیکن خوب و خوب‌تر خواهیم بود. بازیکنان فعلی باید بیشتر خودشان را نشان بدهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان کارشان سخت است، چرا که همیشه تحت‌ِفشار هواداران و بازی‌ها قرار دارند. من از کار و تلاش آنها راضی هستم. طبیعی است برخی مواقع واکنش‌های عصبی به‌وجود می‌‌آید. برخی موقع خودمان هم می‌گوییم پرانرژی بوده و در بازی‌ها درگیر شوند.

برانکو در خصوص تقابل تیم ملی ایران با چین گفت: به‌طور حتم چین رقیب سختی خواهد بود، اگر چه در 10 سال اخیر تیم ملی آنها نتایج چشمگیری نداشته است. باید دید سه‌شنبه چه اتفاقی می‌افتد.

وی در مورد اینکه زمان حضورش در تیم ملی ایران بازی دراماتیکی مقابل چین داشت و از نیمکت اخراج شد، گفت: این بازی برای 12 سال پیش است.

انتهای پیام/

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
تا الان حرص میخوردیم نکونام کی خداحافظی میکنه
از الان هم باید حرص بخوریم مسعود شجاعی کی خداحافظی میکنه
واقعا حیفه که یکیو بشینی رو نیمکت تا مسعود شجاعی بازی کنه امار بازیش بره بالا

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
وقتی هافبک های خلاق و اماده ای مثل مسلمان و عالیشاه رو دعوت نمیکنه به تیم ملی و اندو و امثال اونو میبره بهتر از این نمیشه!
وقتی محمد انصاری اماده رو خط میزنن و امثال حاج صفی و میلاد محمدی رو میبرن نتیجهای بهتر از مساوی با چین ضعیف نمیشد گرفت
دیروز هافبکها نتونستن یه پاس درست حسابی به مهاجمان برسونن
بااین سیستم باید فقط منتظر شانسو اتفاقات عجیب و معجزه باشیم!
کیروش خان باز بیا بگو اون اقا باید معذرت خواهی کنه!!!!

sent from my J700fd

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
متاسفانه امیری به بازی تراکتور و دربی نمیرسه .

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
علامت سوال برانکو بدون عالیشاه، امیری و انصاری: یک جای خالی
برانکو در عرض چند روز، سه بازیکن تیمش را از دست داده و برای بازی با تراکتورسازی با یک جای خالی بزرگ در ترکیبش روبرو شده است.

«روی نیمکت، فقط نوراللهی و بن‌سون را داشتم.» این جمله، گله برانکو پس از پایان لیگ پانزدهم از شرایط تیمش بود. برانکو در زمان مصدومیت یا محرومیت بازیکنانش، با کمبود بازیکن روبرو بود و بجز نوراللهی و بن‌سون، سایر بازیکنان ذخیره فاصله زیادی با مهره‌های اصلی تیم داشتند.

این فصل به نظر می‌رسید اوضاع با خرید ساسان انصاری و وحید امیری عوض شده باشد اما از دست دادن ناگهانی سه بازیکن اصلی، برانکو را به دردسر انداخته است. ساسان انصاری به فولاد بازگشت، امید عالیشاه در بازی دوستانه با پرسپولیس قائمشهر مصدوم شد و وحید امیری در بازی تیم ملی با چین آسیب دید.

حالا برانکو برای بازی با تراکتورسازی، با یک علامت سوال بزرگ مواجه است. در خط حمله، علی علیپور جای امیری را می‌گیرد اما در نبود امیری و انصاری، برانکو برای جانشینی عالیشاه به مشکل خواهد خورد. اگر عالیشاه و امیری تا بازی با تراکتورسازی شرایط بازی پیدا نکنند، احتمالا احمد نوراللهی دوباره در سمت چپ خط هافبک سرخپوشان قرار خواهد گرفت. فصل پیش و زمانی که عالیشاه در خط حمله بازی می‌کرد، نوراللهی مقطعی در این پست به میدان رفت و نمایش نسبتا خوبی هم داشت اما تهاجمی‌تر شدن پرسپولیس و بردن عالیشاه به سمت چپ خط هافبک، او را به نیمکت فرستاد.

حالا در آستانه بازی سخت با تراکتورسازی با تبریز، شاید حضور نوراللهی به جای امیری و عالیشاه، به دفاعی‌تر شدن تیم برانکو در این بازی کمک کند. پرسپولیس شاید با مساوی مقابل تراکتورسازی صدرنشین بماند اما در صورت شکست، با شرایط بدی به استقبال دربی تهران خواهد رفت.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
الان هم هیچکدوم نمی فهمن. سالها بگذره تازه متوجه میشن و‌نبودش بیشتر اذیت می کنه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
خدا کنه ختم به خیر بشه این از زمین چمن بقیه اش که دیگه معلوم نیست. فضای باز اطراف و سابقه بد تماشاگرهای حریف در مقابل حریفانشون همه و همه باید دست به دعا شد که اتفاق بد نیفته .
عاقایون چون سال پیش تو اهواز پرتاب آجر و سنگ تلفات جانی نداشت درس نگرفتن منتظرن چند نفر بمیرن شاید تکونی بدن
photo_2016-09-10_14-22-40.jpg

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
اگه تیممون جلو بیفته قطعا یه اتفاقاتی اخرای بازی می افته
خدا بخیر کنه
انشا ا... که واسه هیچ کسی اتفاقی نیفته.

sent from my J700fd

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بازی شروع نشده برانکو رو‌زدن و‌این رو هم با سنگ
811baff02d2920d61973f60083099f13.jpg

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
تیم گلر ذخیره نداره در بیمارستان بستری کردن. نیمکتم شکستن. هیچ کس براش مهم نیست

• Like
Reactions: ugi

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
سید جلال چرا سوتی میده امروز؟!
زر میزنه این گزارشگره ها! با فرهنگ؟!؟!
یکی بره بهش بگه اگه تیمتون گل خورده بود بازم با فرهنگ بودن؟؟
بی شرف که میگفتن به داور جز با فر هنگ بودن!؟

sent from my J700fd

• Like
Reactions: ugi

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
کلی فحش دادن طرف خریتش گل کرده

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
بله! نمردیم فرهنگ رو هم دیدیم!
چقدر زود متوجه شد گزارشگره که حرف مفت زده!

sent from my J700fd

بالا