برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
چه تیمی شود از نیم فصل دوم :general707:
میشه گفت بهترین خرید این فصلمون همین مهدی ترابی بود
درمورد سروش رفیعی هم طبق اخباری که منتشر میشه بنظر میرسه تا حدود 80-90 درصد مشکلی واسه پیوستن به پرسپولیس نداره
خداکنه وحید امیری هم بمونه . البته حتی اگر بره بعنوان یه هوادار براش ارزوی موفقیت میکنم چون پتانسیل پیشرفت و کمک به فوتبال ملی این مملکت رو داره
ولی اگرم بمونه چی میشه...

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
عملکرد استثنایی پرسپولیس در نقل و انتقالات / ای کاش این‌ پنجره ی لعنتی باز بود

پرسپولیس خیلی آرام اما با برنامه و سر فرصت بازیکن گرفت .
درون دروازه هیچ‌ تغییری رخ‌نداد ، بیرانوند پس از عملکرد خیره کننده در جام‌جهانی ، با باشگاه قرارداد دارد و رادو نیز ، تمدید کرده است.

در خط دفاع هم کمترین تغییر حاصل شد و مهدی شیری جایگزین صادق محرمی شد که البته از نیم فصل به تیم اضافه خواهد شد .

خط هافبک با تمدید کمال و حضور احمد و بشار جای نگرانی باقی نمیزارد ، احمدزاده و مسلمان جدا شدند، البته سیامک به پست تخصصی اش بازمیگردد و میتواند جای فرشاد را پرکند . باشگاه با وحید امیری هم یک نیم فصل توافق کرده و سروش هم از نیم فصل اضافه خواهد شد .
خط حمله ی آتشین این فصل را علیپور ، منشا و عالیشاه تا نیم فصل و از نیم فصل دوم با اضافه شدن ترابی و شریفی تشکیل خواهند داد .

در مجموع پرسپولیس برخلاف رقیبانش ، نه سر و صدا کرد و نه نیمه شب دنبال بازیکنان راه افتاد . خریدهای حساب شده ، اصولی و باکیفیت که میتوانند روح و انرژی‌ تازه ای را به پرسپولیس نیم فصل دوم اضافه کنند .

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
https://www.isna.ir/news/97041206711/سروش-رفیعی-در-راه-کرواسی

جووونم شماره 7 دوست داشتنی :general406:
دیروز خبری خوندم که امیری گفته بود تا پایان نیم فصل میمونم
دمش گرم
معرفت و مردونگی یعنی این
با وجود سروش رفیعی و مهدی ترابی و بقیه ستاره های تیممون کی میتونه تا نیم فصل صبر کنه :D

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
قرارداد۷ میلیاردی ببند سه ماهه ببند هیچ اشکالی ندارد
کافیه پرسپولیس باشه ماشین بدی شش ماه قرارداد ببندی سیخ میشه تو فدراسیون بعد میگن پرسپولیسی فدراسیون. پول یارو به دلار رسمی‌غیر رسمی داده میشه ولی ۴۵ روز دلار دولتی نمی‌دن با بازیکن تسویه بشه و امتیازی کسر مشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
کاش میشد لفت و لیسهایی که میشه اینقدر رو موشکافی میشد مملکت به اینجا نمیرسید
ولی کافیه یه خبر کوچیکی به نفع پرسپولیس بشه دشمن! شرلوک هولمز میشه مو از ماست میکشه بیرون عجیب کینه ای این با پرسپولیس دشمن بودن!

https://www.khabaronline.ir/(X(aP4w... سuzwt))/detail/787589/sport/premiere-league

https://www.khabaronline.ir/(X(1)S(testasp.vulnweb.com))/detail/787580/sport/premiere-league

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
مصاحبه کاملشو بخونید جالبه
http://www.varzesh3.com/news/1535709/کنعانی-آن-یک-ساعت-کذایی-زندگی-ام-را-نابود-کرد

فقط یک ساعت طول کشید تا زندگی ام نابود شود

درباره من مردم همه چیز را از بیرون دیدند اما در واقع مسائل به گونه ای دیگر از آنچه همه تصور می کردند بود. من از بچگی پرسپولیسی بودم و در این تیم بازی کردم و در دوران خدمت سربازی ام لحظه شماره می کردم تا هر چه سریعتر تیم محبوبم برگردم. اما در فصل نقل و انتقالات جور دیگری با من رفتار شد و احترامم اصلا حفظ نشد. من با مسئولان باشگاه قرار گذاشتم و آنها مبلغی برای قرارداد گفتند که به من برخورد. از همان لحظه ای که در باشگاه پرسپولیس بودم باور کنید کمتر از یک ساعت طول کشید تا به استقلال بپیوندم.

ای کاش عصبانیتم را کنترل می کردم

همیشه می گویم ای کاش پس از آن قرار، حتی اگر به شدت هم ناراحت شده بودم هیچ اقدامی نمی کردم و حداقل به خانه می رفتم کمی می خوابیدم تا آن لحظات بگذرد. آقای مجید نایینی را خدا رحمت کند او مربی من بود و من را در باشگاه پرسپولیس دید. خیلی به من گفت که عجله نکن و تصمیم آنی نگیر. آقا مجید به گردن من حق داشت و پس از فوت کردن او عذاب وجدان گرفتم که چرا به حرف آدم دلسوزی مثل آقا مجید گوش نکردم. ای کاش عصبانیتم را کنترل می کردم و کمی صبر می کردم تا کمی زمان بگذرد.

حرف های زیادی دارم که به وقتش می زنم

پس از خروجم از باشگاه پرسپولیس به اصرار مدیربرنامه ام به دفتر آقای توفیقی رفتیم من جوانی 20 ساله بودم که فکر می کردم با اعتماد به او می توانم بهترین انتخاب را داشته باشم اما دریغ که این اتفاق نیفتاد و بعدها هم دلیل اصرار او برای پیوستن من به استقلال را نیز فهمیدم. حرف های زیادی از آن روزها و شرایطم دارم اما الان وقت گفتن آنها نیست. فقط می خواهم به هواداران بگویم همه چیز، آنهایی نبود که شما دیدید.

علی رغم صحبتاش شخصا خودش رو تمام و کمال مقصر این اتفاقات میدونم . میتونست خویشتن داری کنه و بیشتر درمورد تصمیمش فکر کنه .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
دلار دولتی نداریم بدیم به بعضیها جاش یورو میدیم! 500 هزار تا بعد کی پرسپولیسیه؟!

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
IMG-20180705-161400-486.jpg

ترابی: بی‌صبرانه منتظر بازی در پرسپولیس هستم
خرید جدید پرسپولیس ابراز امیدواری کرد بتواند عملکرد خوبی در نیم‌فصل دوم برای این تیم داشته باشد.
به گزارش پیروزی دیلی، مهدی ترابی که به تازگی با پرسپولیس قرارداد امضاء کرده و بعد از نیم‌فصل بازی برای سایپا در دور برگشت به جمع شاگردان برانکو اضافه خواهد شد، با انتشار پیامی که در زیر آمده به حضورش در جمع سرخ پوشان واکنش نشان داد و در آن نوشت:
«عرض سلام خدمت هواداران باشگاه بزرگ و محبوب پرسپولیس

از استقبال بی‌نظیر و پُر شور و همچنین خوشامدگویی و پیام‌های سراسر محبتتون تشکر می‌کنم. از اینکه انتخاب تیم جدیدم باشگاهی بود که از بچگی عاشقش بودم و تلاش می‌کردم پیراهنش رو بپوشم، خیلی خوشحال هستم و مطمئنم و مصمم هستم در تیم محبوبم پرسپولیس پیشرفت کنم. با تمام وجود خوشحالم که پیراهن پُر افتخار پرسپولیس رو به تن می‌کنم؛ پیراهن ارزشمندی که بزرگان و اسطوره‌های بسیاری رو به فوتبال ایران و حتی فوتبال دنیا معرفی کرده و باهاش افتخارآفرینی کردند.

از علی آقا برای مساعدتی که برای رفتنم به پرسپولیس داشت و مانع از پیشرفتم نشد و همچنین آقای درویش و مدیران باشگاه سایپا تشکر ویژه‌ای دارم. از همه کسانی که از ابتدا در پیشرفت من تلاش و نقش داشتند، خصوصا مربیان عزیزم سپاسگزارم.

از تلاشهای آقای گرشاسبی هم ممنون هستم که با جدیت تمام در این مدت پیگیر انتقالم بود و شرایط رو برای حضورم در پرسپولیس فراهم کرد. همچنین از آقای خبیری و همه دوستانی که در این انتقال نقش موثری داشتند.

ان‌شاالله از نیم‌فصل دوم کنار شما هواداران عزیز و متعصب و وفادار پرسپولیس هستم و تمام تلاشم رو انجام می‌دهم تا روزهای خیلی خوبی کنار هم داشته باشیم. بی‌صبرانه برای پوشیدن پیراهن تیم محبوبم و بازی برای باشگاه بزرگ پرسپولیس لحظه شماری می‌کنم.»

پ .ن : عجب خرید عالی بود واقعا ! پارسال طبق نمرات 90 بهترین بازیکن لیگ بوده . شاید بشه گفت بهترین خرییدمون توی 3 فصل اخیر بوده

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
دلار دولتی نداریم بدیم به بعضیها جاش یورو میدیم! 500 هزار تا بعد کی پرسپولیسیه؟!
بریم جلوی وزارتخونه؟
یه بنرم بزنیم که چون پرسپولیس تیم طاغوتیه ارز ندادن به ما...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
https://www.farsnews.com/news/13970...-در-اختیار-پرسپولیس-قرار-نمی‌دهد-سرخ‌پوشان-در
هنوزم یه عده عقیده دارن وزیر و فدراسیون و حکومت پرسپولیسین
از جهتی حق دارن ؛ نا کارامدی مدیران و مسئولانشون رو اینجوری توجیه میکنن

پ.ن : من شخصا مخالفم اینم ارز دولتی دراختیار تیمای پرسپولیس و اون یکی تیم قرار بگیره چون تو این اوضاع داغون مملکت مسائل اساسی تر هم وجود داره که نیاز به ارز دولتی دارن . ولی مشکل اساسی اینجاست که تا پرسپولیس با یه بازیکن درست و حسابی قرارداد میبنده ، سر و صداها شروع میشه . هرسال هم از این خبرا بوده
امسال هم تا قبل از قرارداد با مهدی ترابی هیچکس مشکلی نداشت . نه وزیر پرسپولیس بود نه چیزی اما همینکه خبر پیوستن مهدی ترابی پخش شد وزیر و فدراسیون و دولت و همه " پرسپولیسی " شدن
این سناریو هرسال تکرار میشه

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
تبریک دوستان. واقعا خرید خیلی خوبی بود.
13970418000001-Test-NewPhotoFree.jpg

بنظر من ستاره اصلی پرسپولیس توی این چند مدت کسیه که کنار سروش وایستاده. چه در حل و فصل بدهی ها داخلی و خارجی باشگاه،چه مدیریت حواشی و چه جذب بازیکن گرشاسبی عالی بوده و از اونی که فکر میکردیم خیلی بهتر کار کرده.
ایشاله حالا حالا ها باشه و سوتی و... هم نداشته باشن

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
سلام دوستان
امسال هم به دور از هیاهوهای نصفه شبانه و دغل بازی های آنچنانی ..ی تیم خوب بستیم ...
فقط اگر صادق می موند خوب میشد
سوزش پیوستن سروش بد جور حس میشه...
سروش با اختلاف بهترین هافبک ایرانه....بقیه ادا هافبک بازیساز در میارن ...
به امید قهرمانی سه گانه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
پس بالاخره سروش دوست داشتنیمون رسما قرارداد بست
چقدر این پسر تو همون نیم فصل حضورش خوب و بی حاشیه و دوست داشتنی بود که باوجود اینکه پارسال از تیممون رفت اما امسال خبر پیوستنش دل میلیونها هوادار رو شاد کرد
تیممون انصافا خیلی خوب بسته شد . فقط امیدوارم با وجود این همه ستاره تو خط هافبکمون ، برانکو ۲-۴-۴ خطی کذایی رو بیخیال بشه :D واقعا حیفه باوجود این بازیکنای ارزشمند رو به بازی محتاطانه با دوتا هافبک دفاعی بیاریم . از نیم فصل دوم یه خط هافبک عالی تو زمین داریم یکیم رو نیمکت :general707:
گرشاسبی هم علی رغم اینکه خودم یکی از مخالفانش بودم خیلی خوب و حساب شده و البته چراغ خاموش عمل کرد
ولی کلا تو مملکت ما مرغ یا خروس مدیرامون بعد از اینکه از سمتشون کناره گیری میکنن مشخص میشه :D امیدوارم گرشاسبی جز این دسته نباشه و هیچ خللی تو کارش باقی نذاره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به تازگی نامه ای از طرف اداره مالیات به منزل مرحوم هادی نوروزی ارسال شده و به وی ابلاغ شده است که در صورت عدم پرداخت مالیات مربوط به دریافتی هایش از باشگاه پرسپولیس، به زودی ممنوع الخروج می شود!
https://www.khabaronline.ir/(X(1)S(twbdebv5qhau22wgzhfekihy))/detail/789003/sport/premiere-league

تو لیست اجناس نگاه میکردم که وزیر زیرش امضا زده بود و توش اسم پالم بود ! بله صادراتش از ایران ممنوعه ولی مگه ما تولید میکنیمش؟!
این خبر هم امروز اومد خدا میدونه چه حکمها و دستوراتی امضا میشه که هیچ فکر یک دقیقه ای توش نیست و همینطور سرنوشتهاس که عوض میشه.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود و وقت بخیر

در آستانه آغاز دور تازه بازیهای لیگ برتر فوتبال ایران، برای پرسپولیس بزرگ و محبوب، بهترینها رو آرزو میکنم. و همچنین برای دوستانی که چراغ اینجا رو همچنان روشن نگه داشتن.

پاینده باشید

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
درود و وقت بخیر

در آستانه آغاز دور تازه بازیهای لیگ برتر فوتبال ایران، برای پرسپولیس بزرگ و محبوب، بهترینها رو آرزو میکنم. و همچنین برای دوستانی که چراغ اینجا رو همچنان روشن نگه داشتن.

پاینده باشید

جاتون خالیه خیلی
یه زمانی شما و دوستان قدیمی خیلی برای این تایپیک زحمت کشیدن. خیلی خوبه که بیشتر باشین و سر بزنین

بالا