برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
می سه گفت یه روز وقت گذاشتم تا بلیت گرفتم
راس ساعت ۱۲ به شکل پیوسته با دیوایس ها و مرورگرهای مختلف سعی کردم
یکی دوباری تا مرحله شماره ملی و... هم پیش رفتم ولی نزدیک ساعت دو دیدم سایت بالا اومد ولی زد فروش بلیط از ساعت ۱۵
از ۳ بعد از ظهر دوباره تلاش کردم ولی ایندفعه به هیچ عنوان وارد سایت نشدم تا ساعت ۳ و ۴۵ دقیقه که سایت اومد بالا
ولی زده بود بلیت فروشی پایان یافت
چند بار تلاش کردم ولی کاملا مایوس شدم و مطمینم شدم که بلیت تمام شده
ساعت ۷ بعد از ظهر اتفاقی رفتم تو سایت
با تعجب دیدم بلیت فروشی ادامه داره
جایگاه و روبرو خیلی از بلیت ها )حدود ۸۰ درصد( فروش رفته بود و باقی ظرفیت هم در حال فروش بود ولی پشت دروازه و طبقه دو خیلی خالی داشت
باز چندین و چند بار برای خرید جایگاه تلاش کردم
داشتم مایوس می شدم که یهو زدم ۸ درصد ظرفیت خالی جایگاه
منم از فرصت استفاده کردم و تونستم ۲ تا بلیت بخرم
خیلی تلاش کردم باز شکر که تونستم
امیدوارم شما هم بتونید بلیت تهیه کنید .
#جان-می دهیم -جام-نمی دهیم

فرستاده شده از SM-N920Cِ من با Tapatalk
روانمو بهم‌ریخته هنوزم‌بیدارم و رفرش میکنم نشد که نشد لعنت به این برنامه ریزی های ابکی

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
دوستان من برای اولین بار شنبه می رم استادیوم
اصلا از بایدها و نبایدها اطلاع ندارم
لطفاً راهنمایی کنید )مخصوصا با توجه به بازی برگشت با السد)
کی دم در ورزشگاه باشم؟
چی می تونم ببرم ؟چی نمی تونم؟ شما توصیه می کنید چی ببرم؟
برا غذا چیکار کنم؟
بلیتم جایگاه ورودی شرقی است کدوم ردیف صندلی انتخاب کنم؟(اصلا مزیت جایگاه با باقی جاها چیه؟)
ما از شهرستان با ماشین شخصی می آیم .ماشین رو ببریم پارکینگ آزادی با منزل دوستان تهرانی تو شهر زیبا بزاریم راحت تریم ؟
برای برنامه ریزی برگشت با توجه به اهدا جام به نظرتون چه ساعتی می تونیم خودمون به اتوبان همت برسونیم؟
کلا توصیه هرچی دارید بکنید لطفا

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
روانمو بهم‌ریخته هنوزم‌بیدارم و رفرش میکنم نشد که نشد لعنت به این برنامه ریزی های ابکی

الان برا من سایت باز می شه ولی زده به زودی
حواستون باشه حتما تو همین هین یا فردا اول وقت امکان تهیه بلیط هست احتمالا

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
الان برا من سایت باز می شه ولی زده به زودی
حواستون باشه حتما تو همین هین یا فردا اول وقت امکان تهیه بلیط هست احتمالا
اینو میاورد الان نمیارهScreenshot_2018-11-05-23-28-40.jpeg

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
کی دم در ورزشگاه باشم؟
برا غذا چیکار کنم؟
بلیتم جایگاه ورودی شرقی است کدوم ردیف صندلی انتخاب کنم؟(اصلا مزیت جایگاه با باقی جاها چیه؟)
ما از شهرستان با ماشین شخصی می آیم .ماشین رو ببریم پارکینگ آزادی با منزل دوستان تهرانی تو شهر زیبا بزاریم راحت تریم ؟
برای برنامه ریزی برگشت با توجه به اهدا جام به نظرتون چه ساعتی می تونیم خودمون به اتوبان همت برسونیم؟

من از یکی از دوستان برای استادیوم مشاوره می خواستم چند تا توصیه کرد
۱. می گفت کم مایعات بخور تا به سرویس احتیاج پیدا نکنی چون یکی دو ساعت قبل بازی امکان رفتن به سرویس نیست
۲.میوه می شه ببری داخل فقط باید خورد کنی که امکان پرتاب نداشته باشه
۳.داخل استادیوم ساندویچ می دن ولی به لعنت خدا نمی ارزه

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
اینو میاورد الان نمیارهمشاهده پیوست 1095982

الان تست کردم و برا من این تصویر رو می آره
من به سایتهای زیر برا بلیط سر می زدم
http://www.gishe3.ir
http://www.gishe3.com
http://178.22.120.231
http://185.120.162.43

3ed96dddbdc03050e5509cb1890c89a1.jpg

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
من از یکی از دوستان برای استادیوم مشاوره می خواستم چند تا توصیه کرد
۱. می گفت کم مایعات بخور تا به سرویس احتیاج پیدا نکنی چون یکی دو ساعت قبل بازی امکان رفتن به سرویس نیست
۲.میوه می شه ببری داخل فقط باید خورد کنی که امکان پرتاب نداشته باشه
۳.داخل استادیوم ساندویچ می دن ولی به لعنت خدا نمی ارزه

نیاز مبرمی به مایعات پیدانمیکنی اگه تنها میری داستان فرق میکنه مراقب لوازم شخصیت باش تو این بازی حساس تنقلات نبری بهتره نود دقیقه تشویق خوراکی ببر مشکلی نداره تیزی و حتی سویچ همرات نباشه اشیا زینتی مثه زنجیر انگشتر طلا و گوشی های تاپ همراهت نباشه با سرویسهای عمومی برو بیخیال شخصی و پارکینگ که خون بالامیاری تو شلوغی

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خیلی دوست داشتم فینال رو برم استادیوم ولی شرایط کاری و مسافت 1000 کیلومتری اصلا این اجازه رو بهم نمیده
دوستانی که تشریف میبرین استادیوم هم خودتون و هم اطرافیانتون رو از این مسئله ای که میخوام بگم اگاه کنید ؛
بارها و بارها از طریق رسانه های هواداری و کانون هواداران به تماشاگرا این مسئله گوشزد شده که قبل از بازی انرژی خودتون رو هدر ندین . اصلا بحث انرژی رو که کنار بذاریم قبل از شروع بازی نباید تیم حریف با جو جهنمی استادیوم اشنا بشه .
متاسفانه یا لیدرها تو این مسئله کم کاری میکنن یا تماشاگرا با لیدرها همکاری نمیکنن .
دقیقا خاطرمه که فریرا سرمربی السد گفته بود واسه بازی برگشت تو آزادی بازیکنام رو زودتر میبرم تو زمین که با جو استادیوم اشنا بشن و موقع شروع بازی تحت فشار روانی قرار نگیرن .
البته نه به این منظور که قبل از شروع مسابقه همه ساکت بشینن صدا از کسی درنیاد :D اما اون جو جهنمی باید از شروع بازی استارت بخوره
باور کنید کاشیما تیم ضربه پذیریه و من شخصا به قهرمانی امیدوارم

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
راستش من رفتم تو سایت همین جوری الکی زدم یه بلیط طبقه دوم گرفتم
بعدش چک کردم دیدم اصلا اون روز تهران نیستم برم استادیوم. میشه بلیط رو داد به یکی دیگه بره؟ یکی از دوستام میخواد به جای من بره کارت ملیمم میدم بهش . ولی نوشته که چهره باید مطابقت داشته باشه اون دوستمم اصلا شبیه من نیست

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
کی دم در ورزشگاه باشم؟
برا غذا چیکار کنم؟

عزیز مشکلی پیدا نمیکنی کلاً، هر طوری بیای نه گشته میمونی نه تشنه. توصیه خاصی نیاز نداری واقعاً. اگه انتظارت اینه که میری هتل خب نه واقعا از اون نظر خوش نمیگذره! همه خوراکی ها پایین ترین کیفیت و بالاترین قیمت رو دارن، ولی بهرحال آدم برای این چیزا که نمیره استادیوم.
در مورد ماشین فقط اگه اعصاب کلاژ ترمز و 1 ساعت یک جا موندن رو داری که خب ماشین بیار بزار تو پارکینگ، اینطوری راحت تری. ولی اگه اعصاب اینطوری نداری (اونم بعد از بازی، که خدا میدونه اعصابت خرد باشه یا نباشه) با مترو یا بقیه سایل نقلیه عمومی بیای بهتره. ضمن اینکه معمولا بعد از همچین بازی هایی تا 1-2 ساعت تمام اتوبانهای اطراف قفل هستن.

تنها توصیه که من به شخصه ممکنه داشته باشم اینه که اگه میخواید بازی رو تماشا کنید بمونید توی خونه، چون برخلاف استادیوم که در 90% مواقع زاویه دیدت بده، و فقط همون یه زاویه رو داری و سرتو بچرخونی ممکنه یه صحنه نابو از دست بدی و هزار جور فحش و سر و صدا و دود سیگار و ... توی خونه از زوایای مختلف و با صحنه آهسته و گزارش و در شرایط کاملاً ریلکس لم دادن میتونید از بازی لذت ببرید. اگه استادیوم تشریف میارید قصد فقط باید تشویق و حمایت باشه وگرنه هم شما ضرر کردید هم تیم.
بعدش چک کردم دیدم اصلا اون روز تهران نیستم برم استادیوم. میشه بلیط رو داد به یکی دیگه بره؟ یکی از دوستام میخواد به جای من بره کارت ملیمم میدم بهش . ولی نوشته که چهره باید مطابقت داشته باشه اون دوستمم اصلا شبیه من نیست
اگه مثل قدیم میبود که میگفتم راحت راه میدن. این سری ولی معلوم نیست چقدر سخت گیری قراره کنن.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
ولی باز هم باید چند ساعت زودتر بری تا جای پارک پیدا کنی و یه عالمه هم پیاده روی داری
جای همه رو خالی میکنم و امیدوارم به فحش دادن به داور عمانی نکشه مثل پارسال که پنالتی رو یک متر عقب تر از خط محوظه جریمه گرفت.
ولی خدا کنه خیط نشیم و از اون روزهای خوب فوتبال پرسپولیس باشه یه گل دقایق اول زده بشه استادیوم جو وحشتناکی میشه.

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
کی دم در ورزشگاه باشم؟
برا غذا چیکار کنم؟

سلام
بسلامتی بری
خوراکی اگه میتونی از بیرون ببر که داخل بشدت اغذیه ها بی کیفیت و گروونه
ورودی شرقی میشه رویروی جایگاه فکر کنم و باید زود بری جاتو بگیری
در باره ماشین بهترین کار اینه یه جا دور از لستادیوم پارک کنی چون انتهای بازی بشدت ترافیکه و کمه کم ۱ ساعت و نیم طول میکشه تا پارکینگ استادیوم خالی بشه
لوازم هم گوشی و پاور بانک اینا مشکلی نداره ولی بهتره کیف کمری داشته باشی

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
نگران نباش
اصلا به چهره نگاه نمیکنن.باز با دوحیل با کارت ملی یه نفر دیگه رفتم
فقط کارت ملی رو چک میکنن
و اوکی بود بلیط رو میگیری میری داخل

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
عالیشاه باز مصدوم شده
همتی به جاش باشه بهتره ولی سرعت طاهرخانی هم خیلی به کار تیم میاد کاش تجربه بازی بیشتری تو لیگ داشت

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بلیتها رو با این شرایطAFC نکنه بدخواهان و دشمنای پرسپولیس خریده باشن.؟! چون میگن بلیت تو استادیوم فروخته نمیشه.
بازی با السد هم جالبه از گشتن خبری نبود یعنی بین پلیس و این دشمن‌ها ارتباطاتی بود که جو سنگین بود نذاشت گندکاری کنن. این بازی احتمال حادثه می‌ره دست کم برای لحظاتی هم بشه جو رو متشنج کرد. من ببینم همچین حرکتهایی رو خودجوش برخورد ! میکنم بقیه هم حواستون باید باشه تو این‌پیجهای اینستاگرام بزنید و بنویسید
اینجا که سریع پاک میشه

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
فک نمی کنم اینجوریا هم باشه
این بازی گیت ها رو تغییر دادن و گیت الکترونیکی گذاشتن
بلیتها رو با این شرایطAFC نکنه بدخواهان و دشمنای پرسپولیس خریده باشن.؟! چون میگن بلیت تو استادیوم فروخته نمیشه.
بازی با السد هم جالبه از گشتن خبری نبود یعنی بین پلیس و این دشمن‌ها ارتباطاتی بود که جو سنگین بود نذاشت گندکاری کنن. این بازی احتمال حادثه می‌ره دست کم برای لحظاتی هم بشه جو رو متشنج کرد. من ببینم همچین حرکتهایی رو خودجوش برخورد ! میکنم بقیه هم حواستون باید باشه تو این‌پیجهای اینستاگرام بزنید و بنویسید
اینجا که سریع پاک میشه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
البته عالیشاه چند بازی آخر بود و نبودش فرقی نمی‌کرد و مصدومیتش جدی بود و به روی خودش نمی آورد

بالا