برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
نایب قهرمانی برای تیم با شرایط پرسپولیس واقعا شکست نبود و نیست. شرایط تیم رو همه ماها و بقیه میدونن
من یکی که از همه مجموعه باشگاه و کادر فنی و بازیکن ها واقعا ممنونم و خسته نباشید جانانه بهشون میگم
خدا رو شکر سیر تیم یک سیره صعودیه و اگر ثبات مدیریتی و کادر فنی ما حفظ بشه بی شک قهرمانی آسیا برای ما کار سختی نیست

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
چند وقته بازی ها رو میبینم شبیه جام جهانی افریقای جنوبی شده فقط شیپور و..... انگار تو اتوبان همت گیر کردیم
این لیدرا چی کار می کنن پس
یه شعاری چیزی

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
یک وصله ناجوری به اسم اسماعیل بیگی هست عوضی دیروز اومده فقط شیپورهای مسخره اشو آب کنه
ولی ژاپنیها 200 نفر بودن با طبل نمیذاشتن صدا تماشاگرها درآد لامصب آخه بی عقل دو تا طبل بیار بترکون ورزشگاهو !
لیدرها هم مفنگی بودن یا آبگوشت خورده بودن خوابشون برده بود و هر از گاهی تماشاگرها حال میکردن بلند میشدن.
تماشاگر هم اومده از شهرستان پاشدیم داد میزنیم میگه بشین حال نداریم! ما هم اعصاب خراب گفتم اینجا جای وایسادنه نه چرت زدن دو سه نفر هم پشت ما اومدن طرف تا آخر بازی وایساده دست زد.
من قبلا هم گفتم من مدیر بودم یا گوش شنوایی بود لیدر انتخاب میکردم میفرستادم لیگ آلمان یاد بگیرن لیدری یعنی چی ! نه اینکه از تشویق ایسلندی یه چیزی یاد گرفته طرف چنان ادا اطفار درمیاره انگار کاشف اتم این بوده نه یه لیدر مفنگی!

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
یک وصله ناجوری به اسم اسماعیل بیگی هست عوضی دیروز اومده فقط شیپورهای مسخره اشو آب کنه
ولی ژاپنیها 200 نفر بودن با طبل نمیذاشتن صدا تماشاگرها درآد لامصب آخه بی عقل دو تا طبل بیار بترکون ورزشگاهو !
لیدرها هم مفنگی بودن یا آبگوشت خورده بودن خوابشون برده بود و هر از گاهی تماشاگرها حال میکردن بلند میشدن.
تماشاگر هم اومده از شهرستان پاشدیم داد میزنیم میگه بشین حال نداریم! ما هم اعصاب خراب گفتم اینجا جای وایسادنه نه چرت زدن دو سه نفر هم پشت ما اومدن طرف تا آخر بازی وایساده دست زد.
من قبلا هم گفتم من مدیر بودم یا گوش شنوایی بود لیدر انتخاب میکردم میفرستادم لیگ آلمان یاد بگیرن لیدری یعنی چی ! نه اینکه از تشویق ایسلندی یه چیزی یاد گرفته طرف چنان ادا اطفار درمیاره انگار کاشف اتم این بوده نه یه لیدر مفنگی!
این که تیمت یه شعاری داشته باشه که همه بخونن خیلی تاثیر داره مثل لیورپول ، بارسا و.....
یا بالا پایین پریدن همین تیم ژاپنی تو بازی رفت
یا این که مثلا تو انگلیس طرف یه تکل میزنه جلو حمله تیم حریفو میگیره یا یه حرکت تکنیکی انجام میده تشویقش می کنن
الان جو ورزشگاه لیوروپول این قدر سنگینه سیتی با اون عظمتش کم میاره یا ورزشگاه های تیمای ترکیه ، لهستان ، آلمان و...
الان تیم ما نه یه شعاری داره که برا خودش باشه نه یه سبکی نه چیزی
فقط به بوق و شیپوره
خوبی بازی تو آسیا اینه که تماشاگرامونم میتونن حرفه ایی شن
بنده خدا ها 5 ساعت قبل بازی میان تو ورزشگاه هی میگن سرور استقلاله بازی که شروع می شه دیگه جونی ندارن

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
https://www.varzesh3.com/news/1568030/شجاع-تیم-ملی-عذرخواهی-لازم-است

کاری به این ندارم که تیم ملیمون افتاده به دست یه ادم نالایق که بازیکن دعوت کردنش صرفا سلیقه ایه و کاری به بُعد فنی یه بازیکن نداره ؛ اما علی رغم این اخباری که درمورد شجاع و تیم ملی درج میشه شخصا معتقدم جای شجاع تو تیم ملی نیست .
رفتار شجاع ابدا درحد یه بازیکن بالغ نیست . فوتبال حرفه ای صرفا "خوب بازی کردن" نیست بلکه "درست رفتار کردن" هم جزئی از فوتبال حرفه ایه .
یه مرتبه دیگه هم اشاره کردم که مدل رفتار شجاع با بازیکنای حریف ادم رو یاد دوران مدرسه میندازه .
مثلا دیشب اون کارش چه معنی میده رفته تو سینه سرمربی کاشیما وایستاده شاخ و شونه میکشه ؟! والا این حرکت اصلا در شان یه بازیکن بزرگسال نیست
این مدل رفتار اسمش غیرت نیست ، کارت بی دلیل گرفتن دلیلی بر غیرت نیست
امیدوارم تو رفتارش تجدیدنظر کنه

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
ایستادن روسکوی نائب قهرمانی و این اقتدار رو مدیون پرفسور هستیم به امید روزهای روشنتر و کوری چشم حسودهای پلشت عقده ای میتازیم به لیگ تا کورشود هر انکس که نتواند دید

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
https://www.varzesh3.com/news/1568030/شجاع-تیم-ملی-عذرخواهی-لازم-است

کاری به این ندارم که تیم ملیمون افتاده به دست یه ادم نالایق که بازیکن دعوت کردنش صرفا سلیقه ایه و کاری به بُعد فنی یه بازیکن نداره ؛ اما علی رغم این اخباری که درمورد شجاع و تیم ملی درج میشه شخصا معتقدم جای شجاع تو تیم ملی نیست .
رفتار شجاع ابدا درحد یه بازیکن بالغ نیست . فوتبال حرفه ای صرفا "خوب بازی کردن" نیست بلکه "درست رفتار کردن" هم جزئی از فوتبال حرفه ایه .
یه مرتبه دیگه هم اشاره کردم که مدل رفتار شجاع با بازیکنای حریف ادم رو یاد دوران مدرسه میندازه .
مثلا دیشب اون کارش چه معنی میده رفته تو سینه سرمربی کاشیما وایستاده شاخ و شونه میکشه ؟! والا این حرکت اصلا در شان یه بازیکن بزرگسال نیست
این مدل رفتار اسمش غیرت نیست ، کارت بی دلیل گرفتن دلیلی بر غیرت نیست
امیدوارم تو رفتارش تجدیدنظر کنه
تایید میشود!
اینقدر از این رفتارهای پرخاشگرانه اش بدم میاد با کله جلوی شوت وایسه به چشمم نمیاد بس که مزخرفه این آدم.
بازی رفت همه رو بیخود عصبی کرد با اینکه نگاه کنی خیلی خوب بازی کرد

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
تایید میشود!
اینقدر از این رفتارهای پرخاشگرانه اش بدم میاد با کله جلوی شوت وایسه به چشمم نمیاد بس که مزخرفه این آدم.
بازی رفت همه رو بیخود عصبی کرد با اینکه نگاه کنی خیلی خوب بازی کرد
توی آمار بهترین مداقع لیگ قهرمانان این فصل بوده شجاع!
ولی رفتارش واقعا توی ذوق میزنه متاسفانه...

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
‍داروی شفا بخش

دیروز ، کمتر هواداری فکر میکرد با حضور برانکو ایوانکوویچ
پرسپولیس مثال زهری شود که لال کند و هم دارویی باشد شفا بخشد.

سال اول حضور برانکو به زعم کارشناسان داوری ، با ناداوری و دسته گل های پی در پی سوشا ، پرسپولیس با اختلاف در تفاضل نایب قهرمان لیگ شد.

برانکو
دوسال پیاپی پرسپولیس را قهرمان بلامنازع فوتبال ایران کرد.
حضور در دو نیمه نهایی و نایب قهرمانی اسیا ، کارنامه پرسپولیس برانکو در این ۳ سال بود.

ازار پشت ازار

انقدری که بعضی ها ، تو این چندسال ، ازار دیدند کودک 6 ماهه زیر خروارها حاصل از زلزله ۷ ریشتری ندید.

انقدری که بعضی ها تو این چندسال اشک ریختند مادران بر سر جنازه فرزندانشان اشک نریختند.

انقدری که بعضی ها را تو این چند سال لال دیدیم لال های واقعی را چنین لال ندیدیم.

حسد ورزان عصبانی امروز چنان میکنند که مال اندوزان پرطمع نمیکنند.

برانکو اموخت
از محدودیت ، فرصت بسازیم.
از محدودیت نترسیم
باشگاه بزرگتر از بازیکن است
به داشته هایمان ایمان داشته باشیم

محدودیت هایی که به فرصت تبدیل شد.
یک سال و نیم محروم از پنجره بسته ، خروج ۵ بازیکن ثابت و تاثیر گذار ، مصدومیت ماهینی و ربیع خواه
اری پرسپولیس به عقابی بی بال و پر تبدیل شد .
نتایج درخشان یکی پس از دیگری با سربازانی که باقلبشان بازی کردند با ناخدای جنتلمن در تاریخ فوتبال ایران بثبت رسید.
اری پرسپولیس هم زهر است هم دوا
چه شده پرسپولیس را
هم لال میکند هم شفا میبخشد‌...
خدایا ، بیکران شکرت
چند سالی میشود حواس رقیبان ، بیش از انکه بخودشان باشد به نتایج و درخشش پرسپولیس کبیر دوخته شد.

پرسپولیسی تر از همیشه ادامه میدهیم
کور شود انکه نتوان دید.

یک دنیا
یک تیم
پرسپولیس قهرمان

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
وای نه خدا نکنه
نه علی دایی که قطعا اومدنی نیست چون فعلا شکر خدا برانکو با تیم قرارداد داره.
من از درویش و بقیه اسامی که احتمال میدن شناختی ندارم ولی ای کاش تیم به دست یکی مثل دادکان میفتاد.
از طرفی هیئت مدیره تیم باید با پاداشهایی که AFC بهش میده قرارداد بلندمدت با برانکو ببنده و البته واجبه که یه سری بازیکن جدید باکیفیت بخرن . چون با این لشگر مصدوم ادم یاد جنگ جهانی دوم میفته !

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
نه علی دایی که قطعا اومدنی نیست چون فعلا شکر خدا برانکو با تیم قرارداد داره.
من از درویش و بقیه اسامی که احتمال میدن شناختی ندارم ولی ای کاش تیم به دست یکی مثل دادکان میفتاد.
از طرفی هیئت مدیره تیم باید با پاداشهایی که AFC بهش میده قرارداد بلندمدت با برانکو ببنده و البته واجبه که یه سری بازیکن جدید باکیفیت بخرن . چون با این لشگر مصدوم ادم یاد جنگ جهانی دوم میفته !
ایشاله که گرشاسبی میونه و با قدرت بیشتری ادامه بده،خبری خوندم که باشگاه پرسپولیس و اون یکی تیم دوباره روال خصوصی سازیشون قراره به جریان بیفته و اگه واقعیت داشته باشه گرشاسبی مشمول قانون بازنشسته ها نمیشه و...
تیم توی نیم فصل واقعا نیاز به خرید بازیکن مخصوصا توی پست دفاع وسط و چپ داره تا با امید خدا لیگ قهمانان ساله بعد رو با قدرت بیشتر از امسال شروع کنیم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
تو این فاصله روزهای مسخره قهرمان نشدن یکی از نکاتی که برای من آموزنده بود؛ جلوگیری از کمک از بیرون به تیم بود تا مساوی بین اعضای تیم پخش بشه نه اینکه چندتا سوگلی از این کمکها بهره ببرن.
اگه خوش بینانه هم نگاه بشه و بگیم نیت اون آدمها خیر بود ولی در عمل این روحیه همدلی رو از تیم میگرفت. چون بدترین چیزی در یک سازمان ایجاد تعارضه.
و این تجربه عالی مدیریتی بود که گرشاسبی داشت و بقیه نداشتن و خیلی قابل الگو گرفتنه.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
در کنارم مربی برزیلی-پرتغالی دروازه‌بانان تیم‌ ملی ایستاده بود که به محض به صدا در آمدن سوت پایان بازی، ایشان مشت‌های گره کرده خود را به هوا برد.

مشروح! خبر رو اینجا بخونید که چه آتشی بر دل دشمن زد پرسپولیس
https://www.khabaronline.ir/news/824692/جزئیات-بیشتر-از-خوشحالی-مربی-تیم-ملی-پس-از-ناکامی-پرسپولیس

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
سید جلال حسینی: هنوز هم می گویم کاشیما کثیف بازی می کرد!
شرح مصاحبه

پ.ن : مصاحبه سید ارزش خوندن رو داره دوستان به خیلی از موارد جالب از جمله پرواز به ژاپن، اردوی دبی و... اشاره کرده سید با تعصب

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
مربی تیم ملی برای تماشای بازی فینال لیگ قهرمانان نمی آید
دستیارش از باخت پرسپولیس ابراز خوشحالی می کند
به زور اصرار می کنند پرسپولیس با کمترین نفرات به میدان برود
و البته اجازه می دهند ملی پوش پرسپولیس از تیم ملی امید جدا شده و پرسپولیس را همراهی کند!
این یعنی همکاری در فوتبال ایران!!
بعد یارو دهن گشاده دیگه چکار میشه کرد گشاد شده میگه نون بازوتون رو بخورید!!!
هر 4 روز یکبار بازی گذاشتن که مبادا تعداد نفرات تیم کامل بشه میگم میخوان یه دربی هم بزارن این وسط ! تا پنجره باز نشده البته.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
https://www.khabaronline.ir/news/825159/هواداران-پرسپولیس-در-لیست-بهترین-ها

به عمل کار برآید ولی ادعا کنی و فقط حرف بزنی که کاری نداره
سایت اسپانیایی مارکا اقدام به انتخاب نامزدهای بهترین هواداران فوتبال در دنیا کرده و در بین نامزدهای این رده بندی نام هواداران پرسپولیس نیز دیده می شود.

بالا