برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
متاسفانه مهدی ترابی فسخ کرد
مقصد فعلا نامعلوم

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
متاسفانه مهدی ترابی فسخ کرد
مقصد فعلا نامعلوم
تو قراردادش بند فسخ یکطرفه درصورت پرداخت نشدن مطالبات داشته. مقصدش هم احتمالا یه تیم اروپایی.
فعلا برگردوندن اون مربی که به مدت یک هفته با بازی عقب افتاده رقبا صدرنشین شد، مهمتره ;)
تازه این چراغ اولی بود که روشن شد. منتظر رفتن علیپور و امیری هم باشید .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
تیم داخلی پرسپولیس خارجی بارسا جفتشون مدیرا داغون اعصاب برای آدم نمیذارن

ترابی هم که رفتنی شده
اگه رفتنش 100 درصد بشه احتمال زیاد علیپور و بشار و امیری هم برن

Last edited:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
امروز چندتا با پرسپولیس قرارداد میبندن
امیدوارم خوب باشن
یکیشون ال کثیر هستش

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سعید آقایی و حامد لک 2 ساله بستن.
آل کثیر هم قرار بود امروز پرسپولیسی بشه ولی ظاهرا سر مبلغ با رسول پناه به توافق نرسیده و کماکان مذاکره ادامه داره.
هردوتا خرید تا اینجا خریدهای خوبی بوده.
ولی ای کاش مدیریت باشگاه در مرحله اول بتونه شاکله فعلی تیم رو حفظ کنه نه اینکه بازیکنای تاثیرگذار رو از دست بده.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
تیم داره میشه خونه سالمندان
این چرت و پرتا چیه این آقایی نوشته
نه به عکس پروفایلش که گذاشته بود نه اون حرکت هایی که تو جام حذفی تو اصفهان انجام میداد نه به این متن عاشقانه
یه خط مثل ادم می نوشت به خاطر اون عکس عذرخواهی می کرد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
آدم یاد خریدهای دوران حمید درخشان میوفته :D ولی چاره چیه ؟
قرار بود گلر تیم بین لک و مظاهری و حقیقی انتخاب بشه. حقیقی که اصلا اون حقیقی قدیمی نیست، مظاهری هم خیلی آش دهنسوزی نبود تو این فصلی که گذشت. یه مدتی هم واسه پرسپولیس شاخ شده بود استوری میگذاشت ! که بعد از همون قضیه من شخصا حس مثبتی بهش ندارم.
واسه دفاع چپ هم همین ممد نادری خودمون خیلی بهتر از آقاییه ولی مشکل اینجاست که کماکان تحت قرارداد اون باشگاه خارجیه و خب قاعدتا تو این شرایط گرونی ارز گرفتن رضایتنامش واسه باشگاه مقرون بصرفه نیست.
ولی هنوز معادله دفاع راست و خط حمله تیم حل نشده.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خب ظاهرا آل کثیر هم دوساله امضا کرد. فقط من دلیل این ناز و عشوه های بی موردش رو نفهمیدم :D
فعلا هیچ اظهارنظری درمورد تازه واردهای تیم نمیشه کرد.
روز اولی هم که این اوساگونا به تیم اومد من شخصا خیلی بهش امیدوار بودم ولی ... . باید چند بازی بگذره تا بشه عملکرد این جدیدها رو قضاوت کرد.
راستی تیم الشرطه عراق این اعجوبه رو میخواد :D فقط من برام سواله آنالیزورهای تیمشون دقیقا چه نکته مثبتی رو تو این بازیکن دیدن ؟
بهرحال بعد از دی کارمو و جونیور براندائو، اوساگونا سومین پدیده خارجی چند سال اخیر بود

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
خب ظاهرا آل کثیر هم دوساله امضا کرد. فقط من دلیل این ناز و عشوه های بی موردش رو نفهمیدم :D
فعلا هیچ اظهارنظری درمورد تازه واردهای تیم نمیشه کرد.
روز اولی هم که این اوساگونا به تیم اومد من شخصا خیلی بهش امیدوار بودم ولی ... . باید چند بازی بگذره تا بشه عملکرد این جدیدها رو قضاوت کرد.
راستی تیم الشرطه عراق این اعجوبه رو میخواد :D فقط من برام سواله آنالیزورهای تیمشون دقیقا چه نکته مثبتی رو تو این بازیکن دیدن ؟
بهرحال بعد از دی کارمو و جونیور براندائو، اوساگونا سومین پدیده خارجی چند سال اخیر بود
ناز و عشوه به خاطر گرفتن پول بیشتره
وحید امیری رو هم رد کنن بره حداقل یه پولی به باشگاه برسه میترسم اینم مثل ترابی مفتی بره
یکی می گفت آل کثیر همون علیپوره یه مدل پایین تر :D
دور از شوخی سن تیم خیلی داره میره بالا الان فک کنم 30 سال باشه این چند ساله یکی از ویژگی های تیم آمادگی بدنی و دوندگی بالا بود

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
این یارو میگفتن دندون پزشک چرا پس آشغال جمع کن در اومد؟
لک و مک و پیسی به درد تیم قهرمان نمیخوره مگه این ملیجک وزیر قصدش خراب کردن تیم باشه. . .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
5452502.jpg

یکی دیگه از افتخارات واقعی پرسپولیس
همون دایومی هستند ایشون
ترابی هم استعداد داره بزارن بره افتخارش مال ما میشه به شرطیکه مثل طارمی مشورت خوب بگیره

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
یکی دیگه از افتخارات واقعی پرسپولیس
همون دایومی هستند ایشون
ترابی هم استعداد داره بزارن بره افتخارش مال ما میشه به شرطیکه مثل طارمی مشورت خوب بگیره
این پسر رویاهاش سقف نداره.
با توجه به سن و سالش اگر قدر خودش رو بدونه طی 2-3 سال آینده تو تیمهای سطح اول اروپا میبینیمش.
حالا که بحثش پیش اومد جا داره یادی بکنیم از پیام صادقیان. هرزمان اسمی از این بازیکن میشنونم واقعا دلم آتیش میگیره. با خودش چیکار کرد ؟
بازیکنی که پتانسیل رشدش ده ها برابر همین طارمی بود ولی تو خط اشتباه افتاد.
رضا حقیقی هم قدر خودشو ندونست.
صادق محرمی هم بنظر من انتخاب درستی نکرد.
مثال این مدلی زیاده واسه اسم بردن. مثلا سروش رفیعی هم انتخاب اشتباهی کرد. بعد از اون فصل پرفروغی که تو پرسپولیس داشت اشتباه ترین کارش رفتن به لیگ قطر بود.
امیدوارم مهدی ترابی تصمیم اشتباهی نگیره. اگر موند که خیلیم عالی. اگر هم رفت امیدوارم موفق باشه. لزومی نداره واسه برگردوندنش به التماس و خواهش متوسل بشن.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
خبرایی داره میرسه
مثل اینکه دارن با حامد لک صحبت میکنن
و تا جاهای خوب هم پیش رفتن
این که از حامد لک
حاشیه و کم کنه توی فصل گذشته فنی خوبی داشته

من نمیدونم چرا حس میکنم فردا پرسپولیس میبازه
از همون اول برام مشکوک بود این قضیه
وقتی داوری تغیر کرد شک من بیشتر شد
ایشالا که ببره ولی یه اماری دیدم که توی اکثر سالهی قهرمانی پرسپولیس توی حذفی استقلال قهرمان شده!
-----
پ ن
با ورود اقای ساکت از الان قهرمانی سپاهان رو برای لیگ بعد تبریک میگم

حرفی ندارم...

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
این پسر رویاهاش سقف نداره.
با توجه به سن و سالش اگر قدر خودش رو بدونه طی 2-3 سال آینده تو تیمهای سطح اول اروپا میبینیمش.
حالا که بحثش پیش اومد جا داره یادی بکنیم از پیام صادقیان. هرزمان اسمی از این بازیکن میشنونم واقعا دلم آتیش میگیره. با خودش چیکار کرد ؟
بازیکنی که پتانسیل رشدش ده ها برابر همین طارمی بود ولی تو خط اشتباه افتاد.
رضا حقیقی هم قدر خودشو ندونست.
صادق محرمی هم بنظر من انتخاب درستی نکرد.
مثال این مدلی زیاده واسه اسم بردن. مثلا سروش رفیعی هم انتخاب اشتباهی کرد. بعد از اون فصل پرفروغی که تو پرسپولیس داشت اشتباه ترین کارش رفتن به لیگ قطر بود.
امیدوارم مهدی ترابی تصمیم اشتباهی نگیره. اگر موند که خیلیم عالی. اگر هم رفت امیدوارم موفق باشه. لزومی نداره واسه برگردوندنش به التماس و خواهش متوسل بشن.
خیلی مهاجم خوبیه
اگر ایران میموند که رکورد گل های پرسپولیس و لیگ و ...جابه جا میکرد و کسی هم بهش نمیرسید
الانم که رفته خیلی خوشحالم ولی کاش زودتر میرفت الان 28 سالشه
فقط امیدوارم یجوری اقای گل بشه که رو دست ببرینش

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
احسان پهلوان هم بست با پرسپولیس

محمد نادری هم تقریبا صحبتارو انجام دادن و انشالله سال اخر هست که به طور قرضی تو پرسپولیسه
از سال دیگه خودش رسمی میتونه ببنده

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
اولاً) بار کج ولی به مقصد نمیرسه

دوماً ) خریدها بیشتر به درد تعویض میخورن نه اینکه بازیکن اثرگذار باشند
مربی ایرانی فکر میکنه باید بازیکن سازی کنه خوبه دایی هم همینطوری بود برای مثال. طارمی یه نمونه اش بازیکن ساختیم ولی برای باشگاه دیگه
تیمهای اینطوری این مدل جواب نمیده . . .
برنامه برای بازیکن سازی داشته باشن ولی مرحله اول بازیکن خوب باید بخرن و گرنه تو بازیهای بزرگ همین بازیکن خوب نتیجه رو عوض میکنه نه بازیکنی که مسیر بازیکن سازی باشگاه رو پیش گرفته باشه.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
درمورد ترابی حرف ضدونقیض زیاده ولی چیزی که فعلا مشخصه اینه که ایشون خیلی شیک و رسمی پرسپولیس رو دور زده تا از انتقالش هیچ پولی دست باشگاه رو نگیره و تمام و کمال پول بره تو جیب خودش !
من هوادار هیچوقت از بازیکنایی امثال کریمی و مهدوی کیا و طارمی و بیرانوند و ... و البته همین ترابی توقع نداشتم تا آخرین لحظه درخدمت پرسپولیس باشن. تو این شرایط اقتصادی هم پول حرف اول رو میزنه و نباید از بازیکنای تیم ناراحت باشیم چرا میرن قطر. بایدم برن. حقشونه. مشکل ما اینه که فکر میکنیم همه ممد انصاری هستن که صرفا بخاطر عقشون به تیم پیشنهادهای میلیاردی رو رد کنن. ولی باید بدونیم امثال حاجیمون هر 10 قرن یکبار متولد میشه و اصلا نمیشه هر بازیکنی رو با ممد انصاری مقایسه کرد.
تنها مشکل من با بحث انتقال ترابی اینه که باشگاه رو دور زد. همین مسئله ادم رو اذیت میکنه.
یکی مثل علی بیرو پیدا میشه که بابت انتقالش میلیاردها تومن تو جیب باشگاه میره یکیم مث این آقا که ... !
بگذریم، امیدوارم موفق باشه ولی این راه و رسم جدایی نبود.

پ.ن : خریدهای تیم ادم رو یاد میوه فروشی میندازه که میخوای کیلویی یه چیزی رو بخری. قشنگ مشخصه واسه بستن دهن هوادار کیفیت رو فدای کمیت کردن و صرفا دلمون رو خوش کردن که 5 تا بازیکن خریدن.
بجای این خریدهای بیهوده ای کاش اول شاکله تیم رو حفظ میکردن. بجای اینکه برن 5 تا بازیکن بخرن اول با علیپور و رسن و امیری تمدید کنن.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
علیپور رسما از تیم جدا شد.
تبریک به رسول پناه و هیئت مدیره تیم...
رسن و امیری موندن
این دوتا رو هم فراری بده کلکسیون افتخاراتش تکمیل میشه

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
علیپور رسما از تیم جدا شد.
تبریک به رسول پناه و هیئت مدیره تیم...
رسن و امیری موندن
این دوتا رو هم فراری بده کلکسیون افتخاراتش تکمیل میشه
تا اونجایی که من شنیدم
علیپور گفته 8 میلیارد میخوام بابت 2فصل
باشگاه هم گفته 5میلیارد با اپشن
علیپور هم گفته یخورده اط طلبمو بدید که بیام قرارداد ببندمو میخواسته پول های قراردهای قبلش یکم زنده بشه
علیپور میگن خیلی وقت پیش رفتنی بوده

بالا