برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
عالی عالی عالی...
صعود بعنوان صدرنشین :cool:
دیگه چه انتقادی میشه کرد؟ یا از کدوم یکی از این ۱۱ نفر میشه انتقاد کرد؟
پهلوان که دیگه فوق العاده بود. دوتا پاس گل داد و با تکنیکش قشنگ دلبری میکرد ;)
شارجه تیم ضعیفی نبود. ۴ تا به دحیل و ۶ تا به تعاون زد.
چقدر سرلک خوب بازی میکنه. بازیش به چشم نمیاد ولی فوق العادست این پسر.

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
تبریک به طرفداران ارتش سرخ
بازی امشب بچه ها عالی شدن چون تیم حریف وا داد بدم وا داد و همین باعث شد گل زود هنگام زده ی تیممون روحیه رو به بازیکنا تزریق کنه فقط باید خوب ریکاوری کنن و البته به بچه ها یاد اور بشن که تیم السد ژاوی تیم فوق العاده خطرناکیه که بازی بعدمون حکم فینال غرب اسیا رو داره واسمون

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
تبریک
بشار چقدر با کیفیته
روزش باشه بازی قشنگ رو دست بشار میچرخه
ال کثیر دئتا نکته مثبت مهم از خودش به جا گذاشت که استرس خودشم کم بشه
سرلک مثل بازی قبل نبود و در کل خوبه
احسان پهلوان خیلی بازیکن خوبیه.در صورتی که ازش بازی گرفته بشه.حتی میتونم بگم قشنگ در حد بشار هستش
ایشالا الدحیل هم میزنیم
رامین رضاییان سوتی بده :D
من انقدری که همینجا از عبدی گفتم و قبولش دارم
نمیدونم چرا بازی نمیده بهش
از رمضانی خیلی بهتره
در حد ادحیل بودیم ولی مهاجم نداریم
امیدوارم هرچه زودتر نادری برسه که از همشون بهتره
یا حداقل حاجی انصاری هم خوب شه
چپ تعطیله انگار .حالا این بازی خود شجاع خوب بازی کرد ولی جای شجاع اونجا نیست
امیدوارم بازی بعدی و ببریم
بازم تبریک
خیلی لذت بردم
فارغ از نتیجه بدست اومده بازی روون پاسکاری خووب و با کیفیت
دوست دارم این تیم جا بیوفته اشتباهات کمتر بشه
همه چی درست بود بود انگار و سرجاش
عالی
قبلا از کیفیت پهلوان و بازی دادن عبدی گفته بودم
انشالا السد رو هم میزنیم
یه تویض خوب داشت یحیی که ارمان پاس گل داد و عبدی گل زد
کاش یه مهاجم شیش دنگ داشتیم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
خیلی چسبید مخصوصا حذف اون تیم الدحیل که با نامردی امتیاز گرفت و این سه روز باعث شادمانی یه عده ای شده بود امروز خوب جوابی بهشون داده شده خوب آقا خوب.
پهلوان عالی یحیی دست بهش نزنه همینطوری بزاره بمونه
هر چند بدبین نیستم ولی بازی تو قطر و یه سوگولی دیگه به اسم السد هست قسر در بریم خیلی خوب میشه.
من بیشتر خوشحالم بابت درآمدها از برگزاری بازیها ولی امید وارم بدنش بخودمون و اگر نیومد و باز هم به ما ندادن تو گلشون گیر کنه حناق بگیرن.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
یکی از ارکان اصلی صعود تیم حامد لک بود. عباس قانع لقب جالبی بهش داد. " هشت پای ایرانی " :D زاویه هارو عالی میبنده . همون توپی که دیشب بعد از گل اول تیم گرفت خیییلی ارزشمند بود. شاید اگر 1-1 میشدیم نتیجه جور دیگه ای رقم میخورد. پستهای 30-40 روز قبل رو بخونید من همون زمان هم حامد لک رو به رشید مظاهری ترجیح میدادم. نه بخاطر اینکه رشید رفت تو تیم رقیب، اون زمان هنوز عضو تراکتور بود.
الدحیل هم که حذف شد تا بار دیگه واسه هممون ثابت بشه چوب خدا صدا نداره :D انصافا حق به حقدار رسید. ما حقمون بود تیم اول صعود کنیم چون همون الدحیل هم با یه پنالتی ... بازی رو برد.
البته این اول شدنمون یه بدی داشت که خوردیم به السد. فکر میکنم النصر گزینه بهتری بود. این تیمی که دیشب من دیدم اگر همین بازیش رو مقابل السد هم به نمایش بذاره راحت میبره.
احسان پهلوان هم که فوق العاده ظاهر شد. روون، تکنیکی، باحوصله و کاملا درخدمت تیم. تازه دیشب فهمیدم چرا یحیی روی فیکس بازی کردن این بازیکن اصرار داره.
این میلاد سرلک اگر قدر خودش رو بدونه از همین پرسپولیس میتونه به 11 نفر اصلی تیم ملی برسه. تو لیگ خودمون کمتر هافبک دفاعی دیدم که اینقدر فضاشناس باشه و بتونه بازیسازی حریف رو خراب کنه.
خلاصه همه و همه عالی بودن. نمیشه از تک تک بازیکنا اسم برد ولی واقعا همشون بی نقص ظاهر شدن.

این عکس هم خیلی قشنگه. دعای مادر آل کثیر واسه گلزنی پسرش :

01530333.jpg

پ.ن1 : منتخب ایران 7 - 0 منتخب امارات و عربستان
پ.ن2 : کورونادو از بچگی تو سوئیس بدنیا اومده

: ))))))))))))))))))))))))))))

Last edited by a moderator:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
اکثر تیمها بازی آخرشون رو شل گرفتند و یا بازکین ذخیره فرستادند مثل السد که به الدوحیل بخوره ولی شانس خورد به ما و پیش بینشون درست در نیومد.
ترسی هم ازش نیست ولی با وجود حذف تیم دیگه قطری باید منتظر داوری مثل الکاف یا اون سریلانکایی یا ابوبکر چی چی بود عمانی . . . باید از همین حالا جوسازی کنن و بگن یه داور کره ای یا ژاپنی بزارن
مدیرعامل دروغگو پرسپولیس دروغ تحویل میده تازه قطر هم راهش نمیدن
761918_749.jpg

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
بازی واقعا سختی درپیش داریم.
طی چند سال اخیر با تیمی که بیشترین بازیهای آسیایی رو انجام دادیم همین السد بوده و بدون تعارف بگم هم ما از اونا میترسیم و هم اونا از ما.
بغداد بونجاح، سانتی کازورلا و اکرم عفیف فقط 3 تا بازیکن از 11 تا غول السد هستن !
تنها چیزی که من رو امیدوار میکنه نسبت به این بازی، نمایش درخشانی بود که تو بازی قبلی داشتیم. اگر همونطور بی نقص بازی کنیم مطمئنم السد هم حریف ما نمیشه.
احساس میکنم یه تغییر تو ترکیب بازی قبلی بوجود بیاد و اونم فیکس شدن سیدجلال باشه. شجاع و سیدجلال شناخت کافی روی مهاجمای السد دارن و خود یحیی هم این مسئله رو میدونه.
بهرحال امیدوارم امروز روز خوب بازیکنامون باشه و بازی هم با 3 امتیاز پرسپولیس کبیر به پایان برسه .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
این السد خیلی قوی شده
بازی قبلی هم که بیشترشون استراحت کرده بودن ، خلاصه که کار خیلی سخته
اینا چرا پول برانکو رو نمیدن
10 امتیاز هم اگه ازمون کم کنن حقمونه
هی لف میدن تا دلار هی بره بالاتر قبل عید دلار 16 بود الان شده 30 حالا تا دلار به 100 تومن نرسه و تیم رو سرویس نکنن پول بده نیستن
دو روز دیگه هم میان میگن با برانکو صحبت کردیم ولی به ما مهلت بیشتر نداد

این رسول پناه اگه پول رو نده شاید احتمال رفتنش زیاد باشه که این کار رو نمیکنه ، میگه بذار مدیر بعدی بیاد بده وگرنه این همه وقت تلف کردن دلیل دیگه ای نداره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
ادمها تشنه قدرت هستند و این تو مسولان خدوم ما بیشتر آخه میدونی وظیفه است ما مامور به وظیفه هستیم نه نتیجه!
اینه که میچسبن به یک پستی دیگه کندنی نیستند.
قدرت واقعاً خطرناکه حاضری از جون و پول بزنی ولی به مقام برسی.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
جونم عیسی :cool: دوتا توپ زد تو تیرک تا اخرش یکیش رو گل کرد . ولی ای کاش پیرهنش رو درنیاورده بود آخه این کارت زرد الکی چه فایده ای داره.
خیلی حال کردیم .
بازی منطقی یعنی همین. یعنی جلوی حریفی که میدونی از نظر مهره خیلی از تیم خودت سرتره سعی کنی بازی رو اداره کنی تا اینکه بخوای بی مهابا حمله کنی.
این حامد لک چقدر عالیه. خیالمون رو از بابت دروازه راحت کرده.
درسته اشتباهات داشتیم ولی درمجموع تیم عالی بود. باور کنید این السد از اون السدی که سری قبل حذفش کردیم خیلی سرتر بود.
خلاصه مبارکتون باشه :cool:

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
جونم عیسی :cool: دوتا توپ زد تو تیرک تا اخرش یکیش رو گل کرد . ولی ای کاش پیرهنش رو درنیاورده بود آخه این کارت زرد الکی چه فایده ای داره.
خیلی حال کردیم .
بازی منطقی یعنی همین. یعنی جلوی حریفی که میدونی از نظر مهره خیلی از تیم خودت سرتره سعی کنی بازی رو اداره کنی تا اینکه بخوای بی مهابا حمله کنی.
این حامد لک چقدر عالیه. خیالمون رو از بابت دروازه راحت کرده.
درسته اشتباهات داشتیم ولی درمجموع تیم عالی بود. باور کنید این السد از اون السدی که سری قبل حذفش کردیم خیلی سرتر بود.
خلاصه مبارکتون باشه :cool:
وقتی قدرت ایمان و غیرت ایرانی درهم آمیخته بسه نتیجش همین میشه الهی شکر که غول از دوره از بازیهارو شاخشو شکوندیم
تبریک به هواداران ارتش سرخ

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
جالبه ورزش 3 تیتر زده سیامک نعمتی هم مثل بن عطیه بخشیده میشه . اما زهی خیال باطل !
کارت های زرد این مرحله تا پایان مسابقات اعتبار داره ؟
آخه این کارت زرد مفت چی بود عیسی گرفت :( از قبل هم فکر کنم یه کارت زرد داره .

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اقا تبریک
من خودم میگفتم واقعا حریف قدری داریم و واقعا هم قوی بود
ولی بازی قشنگی و انجام دادن
امیدوارم سیامک بخشیده بشه با اینکه بعیده
همه خوب بودن.شجاع عالی
فقط یکم وحید امیری روزش نبود انگار که اونم فدای سرش زحمت میکشه همیشه
اصلا فکر نمیکردم این بازیکنای جدید بیان و پرسپولیس نتیجه بگیره.خوب مچ شدن خوب بازی میکنن
این فصل لیگ قهرمانان خیلی خوبه.اگر انشاالله بتونن بالا بره پرسپولیس راه انگار ساده تر از فصل های دیگه هستش
میتونیم امیدوار قهرمانی باشیم

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
تبریک
عجب بازی ای بود تیرک هم هوای قطریها رو داشت
پنالتی اونا هم که خطا نبود توپ رو زد و هرچند توام با بی احتیاطی نورالهی بود ولی عجیب بود نگرفتند تو آسیا به مراتب از این راحت تر رو گرفتند. . .
تقریباً هم به جز یکی دو مورد هر چی قطریها خطای شدید و قلم پا زدن رو داور نگرفت
این هم از کره ایها معلوم نیست چرا اینطوری قضاوت میکنند
خدا اون عوضی رو لعنت کنه که چنین کشوری با این همه قدمت اسیر دست این حکام کشورهای دور و بر باشه که سیاست خاورمیانه رو بنویسن و اینقدر هم لجوج و )*)*مری هستند که حتی فوتبالی هم نمیخوان ببینند موفقیت ایران رو. . .
سیامک نقطه قوت بود و ما از اون ناحیه ضربه خواهیم خورد و از عمد هم قرمز بهش دادن مثل بازی برگشت کاشیما که این نقطه قوت رو هم الکی محروم کردند.

بالا