برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
چیز زیادی از مدیریت یه تیم فوتبال بلد نیستم فقط این چند تا چیز رو از باشگاه های خارجی یادگرفتم
1. اگه بازیکنی دلش با تیم نیست بذار بره
2. هر کی خودشو از باشگاه بزرگ تر دید پرتش بیرون
3. هر کی رو پرت کردی دیگه برش نگردون تو تیم

شاید انصاری فر باید به این سه مورد توجه کنه

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
درمیان همهمه ی این فوتبال نامرد و دلالی های کثیف فوتبالی خبر هجرت مهدی شآدمانی عزیز امروز خیلی خیلی قلب هواداری تیمو سوزوند و برای من هم سخت تر از بقیه دوستان شد چون مرگ مهدی تو بیمارستان بقیه الله منو یاد مرگ مادرم تو همین بیمارستان انداخت [emoji17] روحت شاد عزیز
پرسپولیس امروز یکی از حامیان و دوست داران و طرفداران واقعی دلسوز خودشو از دست داد کسی که رسانه ی واقعی تیم و دلسوز ترین روزنامه نگار به تیم محبوب خودش پرسپولیس بود

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
من نمیدونم چه اسراری به نگهداشتن علیپور دارن وقتی این بچه تیمو به بازی گرفته ولش کنید بره بابا اروپا جای بازیکنی مثه تو نیست پسرجان !!!
عجب داستان مزحکیه هرکی عاشق باشه باید بسوزه یکی مثه رفیعی مسلمان صادقیان و عباس زاده باید به زور از تیمی که عاشقانه براش بازی میکنن ترد بشه تا امثال این بچه رو با التماس تو تیم نگهدارن

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
واقعن علیپور دلش با تیم نیست بره اروپا کاملن مشخصه که تو فکر اروپاست نه تنها علیپور بیرانوند هم همینطور .بعد از سه سال اون انگیزه رو ندارن .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به گزارش "ورزش سه"، ماجرای علی علیپور و پرسپولیس به ساعات پایانی خود رسیده، اگر سرمربی آرژانتینی رضایت کتبی خود را بابت این جدایی اعلام و به باشگاه ارسال کند.

آقای گل فصل هفدهم فوتبال ایران و برترین گلزن پرسپولیس در فصل گذشته بابت تمامی اتفاقاتی که متوجه اوست گلایه دارد و البته در میان آنها به دنبال بلندپروازی و حضور در فوتبال اروپاست تا این شانس بزرگ را از دست ندهد. درست دقایقی بعد از باخت پرسپولیس در تبریز که برابر تراکتور و در شرایطی که از همان لحظات انتقادات و هجمه بزرگی علیه علی علیپور شکل گرفته بود و او دستمایه شوخی و کنایه‌های فضای مجازی شده بود، طاقتش طاق شد و روبروی مدیر باشگاه قرار گرفت و درخواست نهایی خود برای جدایی اینبار روبروی محمدحسن انصاریفرد اعلام کرد.

کاملا طبیعی بود که در آن فضا مدیرعامل سرخ‌ها پاسخ روشنی به این موضوع ندهد و همه چیز را منوط به بازگشت به تهران و جلسه در باشگاه اعلام کند. علیپور دقایقی پیش در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و درخواست خود را بار دیگر با توجه به فرصت کم باقی مانده تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی اروپا اعلام کرد. مدیرعامل پرسپولیس اما سعی در این داشت تا او را آرام کرده و از تصمیم منصرف کند و برای اینکه گلایه را بیشتر نکند اعلام کرد در شرایط فعلی در صورتی این مجوز را صادر خواهد کرد که گابریل کالدرون طی نامه‌ای کتبی آن را به باشگاه اعلام کند.

تمام دلایل علیپور برای جدایی

آقای گل پرسپولیس و برترین گلزن تاریخ این باشگاه در تاریخ لیگ برتر فصل را با ناکامی در گلزنی طی دو بازی اخیر پشت سر گذاشته اما این مساله هم دلیلی بر تصمیم کنونی او نیست. علیپور که در پایان فصل گذشته مذاکره خود با باشگاه برای جدایی را دنبال می‌کرد، با این امید که در صورت جذب مهاجم خارجی و شرایط مناسب باشگاه، فضای جدایی او مساعد خواهد شد، بار دیگر به جمع سرخپوشان بازگشت. این موضوعی بود که از سوی ایرج عرب به او اعلام شد و باعث شد تا بدون توجه به شرایط قراردادش که یک فصل دیگر از آن باقی مانده، بار دیگر با پیراهن شماره 70 اینبار در جمع شاگردان کالدرون حاضر شود.

با جذب جونیور براندائو و وحید امیری در کنار امیر روستایی او امیدوار بود این شرایط برای او مهیا شود تا به خواسته خود برای جدایی دست یابد، اما با گذشت دو هفته از لیگ برتر این مساله میسر نشده است. علیپور اما البته امیدوار است با فراهم شدن فضای حضور در اروپا، جایگاه مناسبی در تیم ملی نیز برای خود به دست بیاورد و از این حیث با رقبای خود در یک طراز قرار گیرد.

کفش طلا با 659 میلیون تومان

علیپور که از حیث مبلغ قرارداد در جمع پایین‌ترین نفرات قرار دارد. مبلغ قرارداد او در فصل جاری 697 میلیون بدون در نظر گرفتن آپشن‌هاست. مهاجمی که در دوره حمید درخشان در پرسپولیس با 80 میلیون با قراردادی 5 ساله به این تیم پیوست و اکنون با گذشت چند فصل به این مبلغ رسیده است. این در حالیست که طی سالیان اخیر صحبت‌های زیادی درباره مبالغ نجومی در پرسپولیس به گوش می‌رسید و البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که برخی بازیکنان بابت تفاوت گذاشتن بین بازیکنان در خصوص دریافتی، پیش قرارداد و دیگر مسائل نیز گلایه داشته‌اند. با این حال قرارداد کنونی آقای گل دو دوره اخیر پرسپولیس با مبلغ عجیب و باورنکردنی در بازار کنونی فوتبال ایران، بار دیگر با توجه به قرارداد 5 ساله‌ایکه منعقد کرده 659 میلیون شده است تا در این خصوص او در زمره بازیکنان درجه سه (از حیث قرارداد و دریافتی) قرار گیرد و البته برای بازیکنی که طی سه فصل اخیر از سوی هواداران به عنوان ستاره و نفر اول خط حمله شناخته می‌شده تا فشار بالایی را متحمل شود.

با این حال گلایه این روزهای او بابت مبلغ قرارداد و قرارهای به سرانجام نرسیده مدیران باشگاه نیست و نزدیکان او خبر می‌دهند که در شرایط فعلی مدعی شده تنها به دنبال راهی برای جدایی و قبول پیشنهاد اروپایی است و حتی اگر باشگاه مبلغ 20 میلیاردی قرارداد نیز به او پیشنهاد دهد، او مسیر خود برای آینده فوتبالی‌اش را در اروپا ترسیم کرده است.

قراردادی که طی شش سال 3 میلیارد هم نشد

علیپور در نیم فصل لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوست با مبلغ 80 میلیون. قرارداد او در فصل بعدی به 180 میلیون افزایش یافت. او در ادامه به درخواست علی اکبر طاهری، مدیرعامل وقت سرخپوشان قراردادش را به مدت 5 فصل تمدید کرد و این در حالی بود که در آن مبالغ تمامی این 5 سال درج شده بود.

او در فصل سوم خود 300 میلیون دریافت کرد و در فصل چهارم نیز با توجه به قرارداد 390 میلیونی‌اش، با توجه به دستیابی به عنوان آقای گلی اما 550 میلیون دریافت کرد. در فصل بعد از آن نیز با توجه به عملکردش و درخواست برانکو برای روحیه دادن به این بازیکن، قرارداد 507 میلیونی‌اش با یک متمم به یک میلیارد افزایش یافت. با این حال او در ششمین فصل قراردادش بار دیگر با توجه به پایان آن متمم اکنون با قراردادی 697 میلیونی در این تیم به کار ادامه می‌دهد و این در حالیست که او درخواستی برای افزایش قرارداد نداشته و تنها خواسته او مساعدت باشگاه برای صدور رضایتنامه و حضور در فوتبال اروپاست که باید دید در این فرصت کم این شرایط فراهم خواهد شد یا خیر.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امیدوارم انصاری فرد با جدا شدنش مخالفت کنه . درسته انگیزه لازم رو نداره ولی باید قبول کنیم جایگزین براش نداریم .
این جونیور براندائو که فک کنم دیروز کلا یه مرتبه توپ به پاش خورد !
باور کنین این اگر خوب بود اون باشگاه بلغار چوب حراج بهش نمیزد از این تیم به اون تیم قرضش بده .
تکلیف روستایی و بقیه جوونا هم مشخصه .
امیری و ترابی هم اصلا مهاجم نوک نیستن که بتونیم روشون حساب باز کنیم .
بهرحال باید از همین الان به فکر جایگزین واسه علیپور باشن که نیم فصل ردش کنن بره . من نمیدونم این اروپا چی داره که همه فک میکنن سکوی پرتابشون تو اروپاست ! این از وحید امیری که رفت ترکیه اخرشم دو دست از دو پا درازتر برگشت . اونم از صادق محرمی که الان ۱۱-۱۲ هفته هست اصلا بازی نکرده و دیگه هیچ خبری ازش نیست .
اتفاقا اینجور بازیکنا باید برن اروپا تا افت کنن متوجه بشن این تیمای مزخرف یونانی و بلژیکی و روسی و اروپاییهای درجه ۲-۳ سکوی پرتاب کسی نبوده .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
امیدوارم انصاری فرد با جدا شدنش مخالفت کنه . درسته انگیزه لازم رو نداره ولی باید قبول کنیم جایگزین براش نداریم .
باور کنین این اگر خوب بود اون باشگاه بلغار چوب حراج بهش نمیزد از این تیم به اون تیم قرضش بده .
بهرحال باید از همین الان به فکر جایگزین واسه علیپور باشن که نیم فصل ردش کنن بره . من نمیدونم این اروپا چی داره که همه فک میکنن سکوی پرتابشون تو اروپاست ! این از وحید امیری که رفت ترکیه اخرشم دو دست از دو پا درازتر برگشت . اونم از صادق محرمی که الان ۱۱-۱۲ هفته هست اصلا بازی نکرده و دیگه هیچ خبری ازش نیست .
اتفاقا اینجور بازیکنا باید برن اروپا تا افت کنن متوجه بشن این تیمای مزخرف یونانی و بلژیکی و روسی و اروپاییهای درجه ۲-۳ سکوی پرتاب کسی نبوده .

مثل همیشه حرفات عالی و متین ولی یه مسئله ای هست که جا افتاده تو فرهنگ ما ایرانیا اونم مهاجرت و رفتن به خارج از کشور این نوع تفکر همین الان برای خودش یه برند هست . همین بازیکن های که مثال زدی دقیقن بهترین پول ها رو گرفتن و از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارن دیدم که میگم بعد از یه مدت میگه چه کنم اینجا دیگه بیخوده بریم خارج یه مدتم هستن و یا برمیگردن یا میمونن کلن در کل منظورم اینه تب خارج از کشور با توجه به اوضاعی که هممون میدونیم چهطور هست یه نوع اپیدمی شده یعنی الان مثلن پسر عمو من بره چرا من نرم و ... علیپور هم الان نباید بره ولی نیم فصل بره اگر میخواد اینطوری بازی کنه یه مهاجم بگیریم چون کاملن مشخصه دلش با تیم نیست . یه خبری هم الان خوندم سوشا مکانی فسخ قرارداد کرده با تیم نروژی خدا کنه ایشون نیان فقط همون جا بمونن. خبر خبر خوبی نمیتونه باشه برگرده چون این حضرت والا اون قهرمانی 4 سال پیش رو به تنهایی به اس خوزستان داد که باید به نظرم باشگاه اس خوزستان یه گلریزونی برای ایشون بذارن حالا شاید دوستان یادشون نیاد ولی در همون فصل ایشون به هیچ توپی نه نمیگفت فقط دربی خوب کار کرد زبونمون مو درآورد گفتیم آقا تیم دروازه بان خوب میخواد اگر نه همون سال با اختلاف قهرمان بودیم الان برای پنجمین قهرمانی میجنگیدیم .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419

حالا باید به این علیپور هم حق داد
خودتو بذار جاش
وقتی طارمی بود زیر سایه اون بود
بعد رفتنش موند تو تیم و خیلی خوب هم گل زنی کرد
وقتی همه رفتن موند
یه سری بازیکن ول کردن رفتن اصلا به این همه هوادار احترام نذاشتن و*** حساب نکردن
بعد که باشگاه به جای این که بازیکن های به در بخور بیاره افتاد دنبال کنعانی و احمدزاده و امیری و....
تیم که قهرمان شد باز همه افتادن دنبال طارمی و هی میزدن تو سر علیپور که طارمی فلانه و...
پارسال هم که همه بازی ها رو فیکس بود دیگه بدن آدم خالی می کنه و آخرای فصل نتونست خوب باشه
الانم که تیم زیاد موقعیت ایجاد نمی کنه و اونم بنده خدا اون جلو تنهاست

قرار دادی هم که نگاه کنی می بینی بازیکن های دیگه دارن بیشتر می گیرن
ولی این که تو این دو سال جز بهترین مهاجم ها بوده (حداقل آمار گل زنی) نسبت به بقیه کم تر می گیره

الانم می گه میرم خارج فوقش مثل امیری و احمدزاده دوباره بر می گردم

حالا تو اگه جای اون باشی میمونی یا میری ؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
حالا باید به این علیپور هم حق داد
خودتو بذار جاش
وقتی طارمی بود زیر سایه اون بود
بعد رفتنش موند تو تیم و خیلی خوب هم گل زنی کرد
وقتی همه رفتن موند
یه سری بازیکن ول کردن رفتن اصلا به این همه هوادار احترام نذاشتن و*** حساب نکردن
بعد که باشگاه به جای این که بازیکن های به در بخور بیاره افتاد دنبال کنعانی و احمدزاده و امیری و....
تیم که قهرمان شد باز همه افتادن دنبال طارمی و هی میزدن تو سر علیپور که طارمی فلانه و...
پارسال هم که همه بازی ها رو فیکس بود دیگه بدن آدم خالی می کنه و آخرای فصل نتونست خوب باشه
الانم که تیم زیاد موقعیت ایجاد نمی کنه و اونم بنده خدا اون جلو تنهاست

قرار دادی هم که نگاه کنی می بینی بازیکن های دیگه دارن بیشتر می گیرن
ولی این که تو این دو سال جز بهترین مهاجم ها بوده (حداقل آمار گل زنی) نسبت به بقیه کم تر می گیره

الانم می گه میرم خارج فوقش مثل امیری و احمدزاده دوباره بر می گردم

حالا تو اگه جای اون باشی میمونی یا میری ؟
همه این حرفا درست داداش .
من اصلا منکر این نیستم درحال حاضر حقش نیست قراردادش اینقدر کم باشه .
ولی حرف من اینه که اینجور بازیکنا یجوری درمورد اروپا فکر میکنن که انگار قراره اونجا چه اتفاق خارق العاده براشون رخ بده .
جالبه سرنوشت خیلی از بازیکنایی که رفتن و توفیقی براشون نداشت رو میبینن اما بازم اصرار به رفتن دارن . شایدم به قول علی جان صرفا بخاطر چشم و هم چشمی و اسم اروپاست که دوست دارن به هر تیم اروپایی ترانسفر بشن .
همین احمدزاده دو فصل قبل تو ترکیب برانکو جایگاه ثابتی داشت و حداقل از الانش خیلی بهتر بازی میکرد اما پاشد رفت تو اون تیم ت.خمی تخیلی لیگ لهستان !
حالا احمدزاده که هیچی ، من دلم واسه صادق محرمی میسوزه که تو اوج رفت دیناموزاگرب اونجا هم یه خط درمیون یا تو لیست ۱۸ نفره نبود یا نیمکت نشین بود یا ۱۰ دقیقه بهش بازی میدادن . شک نکنین از اون پسر بااستعداد دیگه هیچی نمونده .
مثال این مدلی خیلی زیاده بخوام بیارم .
لب کلامم اینه که تجربه نشون داده اکثر بازیکنای ایرانی رفتن تو لیگهای درجه ۲-۳ اروپایی نه توفیق چندانی براشون داشته و نه به سطح فنیشون چیزی اضافه کرده .
باور کن همون صادق محرمی اگر تو پرسپولیس ادامه داده بود قطعا میتونست خودش رو به تیم ملی تحمیل کنه .
درمورد علیپور هم کسی منکر زحمتایی که واسه تیممون کشیده نیست ولی مشکلش اینه که فکر میکنه اروپا چه خبره .

با این حال گلایه این روزهای او بابت مبلغ قرارداد و قرارهای به سرانجام نرسیده مدیران باشگاه نیست و نزدیکان او خبر می‌دهند که در شرایط فعلی مدعی شده تنها به دنبال راهی برای جدایی و قبول پیشنهاد اروپایی است و حتی اگر باشگاه مبلغ 20 میلیاردی قرارداد نیز به او پیشنهاد دهد، او مسیر خود برای آینده فوتبالی‌اش را در اروپا ترسیم کرده است.
امیدوارم این مسیری که تو اروپا ترسیم کرده مسیر وحید امیری و احمدزاده و مسعود شجاعی و ... نباشه .

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
از برخی مشکلات تیم کالدرون باید ایراد جدی گرفت؛ از جمله اینکه هر بازیکنی که در تابستان قر و فر بیشتری داشت و بیشتر طاقچه بالا گذاشت، فعلا عقب کار را زمین گذاشته و به کار تیمش نیامده است. دو تن از مهم‌ترین بازیکنان این گروه، علیرضا بیرانوند و علی علیپور هستند؛ کسانی که کشتند خودشان و ما را از بس در مورد احتمال جدایی‌شان حرف زدند. با شروع لیگ اما اثر چندانی از این دو عزیز پیدا نیست. بیرانوند روی یکی از دو ضربه داخل چارچوب تراکتوری‌ها گل خورد و یک اخطار مفت هم گرفت که شاید بعدا برای پرسپولیس دردسر درست کند. علی علیپور هم رسما فوتبال یادش رفته. طرف از پیش‌فصل تا الان در همه بازی‌ها کلا دو گل زده که تازه یکی از آنها پنالتی بوده، بعد معلوم نیست کدام باشگاه در اروپا حاضر است بند فسخ هفتصد هزار دلاری‌اش را پاس کند. علیپور در این بازی فرشته نجات رشید مظاهری شد و پاس گل گلر تراکتور را هدر داد تا رشید فعلا به سرنوشت فروزان دچار نشود. متهمان ردیف دوی این لیست هم امید عالیشاه دماغ سربالا و سیامک نعمتی هستند. این دومی به خاطر اینکه در بازی با پارس فقط چند دقیقه آخر به زمین رفت شاکی شده بود؛ خب حالا که فیکس شدی چه گلی به سر ملت زدی؟ حداقل به اندازه یک‌پنجاهم اعتماد به نفس و ادعاهای‌تان فوتبال بازی کنید لطفا!

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
عجیب ولی واقعی واقعی مثل مهدی طارمی که گرچه داستان رفتنش به ریزه حماقت بود و تیم محبوب خودشو اذیت کرد ولی اینبار با اینکه دلمون راضی بود به برگشتنش ولی رفتنش بیشتر بهمون چسپید چون تو لیگی که cr7رو پرورش داده درخشش عجیبی داشته دوبازی ۴ تا پنالتی ۳ گل زده احتمال اینکه پس از سالها دوباره شاهد لژیونری درخور شان ایران باشیم وجود داره حتی استقلالی های واقعی هم خوب میدونن که اگه اسمی از فوتبال ایران و ایرانی تو اروپا اومده حاصل زحمت یه پرسپولیسی بوده ولاغیر مهدی طارمی جا پای علی دایی علی کریمی مهدوی کیا و هاشمیان گذاشته اگه قدر بدونه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دیشب یه مطلبی رو خوندم مبنی بر اینکه کمک داور بازی میتونست گل تراکتور رو آفساید بگیره . اولش باور نکردم تا اینکه امروز فرصتی پیش اومد خودم صحنه گل رو یه مرتبه دیگه نگا کنم .
https://medal1.com/سوپر-گل-احسان-حاج-صفی-که-دروازه-پرسپولیس-را-فرو-ریخت-ویدیو-126529/
تو فیلم قشنگ مشخصه که دوتا از بازیکناشون تو آفسایدن و البته دید بیرانوند رو هم نسبت به توپ سد کردن .
حالا ما خیلی رو این قضیه حساسیتی نداریم چون بهرحال دنبال بهانه نیستیم باخت رو گردن این و اون بندازیم اما اگر همین اتفاق واسه یه تیم دیگه میفتاد از کمک داور مسابقه گرفته تا وزیر ورزش و رئیس جمهور و حکومت متهم به طرفداری از پرسپولیس میشدن ;)

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: مدیرعامل پرسپولیس در خصوص شرایط این باشگاه و مشکلات اخیر صحبت کرد.

به نقل از ایلنا، محمدحسن انصاری‌فرد در خصوص شرایط بلیت فروشی دیدارهای پرسپولیس اظهار داشت: ما در این زمینه کارهایی انجام دادیم و در حال بررسی شرایط هستیم تا این مشکل را هرچه زودتر برطرف کنیم. برای حل مشکل بلیت فروشی جلساتی را طی روزهای آتی برگزار خواهیم کرد تا قراردادهایی که با دو شرکت بسته شده مشکلی ایجاد نکند و هواداران هم بتوانند با خیال آسوده به ورزشگاه بروند و مشکلات قبلی را نداشته باشند. در این مورد جای نگرانی نیست و هرچه زودتر این مشکل برطرف خواهد شد.

وی در مورد اخذ مجوز حرفه‌ای هم گفت: برای اخذ مجوز حرفه‌ای و رفع خطری که در این مورد وجود داشت و باشگاه را تهدید می‌کرد پیش از این جلسات زیادی داشته‌ایم. از طرفی ما باید صورت‌های مالی را هم در مهلت مقرر تهیه و آماده کنیم. باید پرونده طلبکارانی که طلب قطعی دارند بسته می‌شد و یا رضایت آنها جلب می‌شد که به طور کامل انجام نشده است ولی ما در صدد رفع آن قرار داریم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد شکست این تیم مقابل تراکتور هم گفت: ما در این بازی فرصت‌هایی داشتیم که گل نشد می‌توانستیم نتیجه بهتری در این بازی بگیریم و حداقل با یک تساوی از تبریز برگردیم ولی فوتبال همیشه روی خوشش را به یک تیم نشان نمی‌دهد و برخی مواقع بدشانسی گریبان‌گیر می‌شود. خوبی این بازی این بود که هم تراکتور و هم پرسپولیس برای بردن بازی می‌کردند و همین موضوع بازی را جذاب کرده بود. به هر حال با یک باخت اتفاقی نمی‌افتد و مطمئنم در ادامه هوادران از کالدرون حمایت خواهند کرد تا این مسیر سخت و بازی‌های پیش رو مقابل مدعیان را با حمایت آنها پشت سر بگذاریم و دوباره شرایط خوب در پرسپولیس حاکم شود.

انصاری‌فرد در مورد گلایه‌های علی علیپور و تمایلش برای جدایی از پرسپولیس گفت: آقای علیپور پیشنهاد جدیدی از اروپا داشتند اما طی این روزها و خصوصاً امروز با خودش و مدیر برنامه‌هایش جلسه داشتیم و مشکلی که بود حل شده است. علیپور در پرسپولیس می‌ماند و با تمام توان در خدمت تیم است و انشاءالله در فرصت مناسب در آینده اگر پیشنهادی بود ترانسفر می‌شود. او تمام تمرکزش روی تیم خواهد بود و باز هم می‌درخشد و با کمک هواداران بهترین عملکرد را خواهد داشت. با توجه به اینکه مهلت نقل و انتقالات اروپا فردا تمام می شود ما زمانی برای جذب مهاجم نداریم و علیپور هم روی تیمش تمرکز دارد و پرونده انتقال او بسته شده است.

وی در رابطه با ماجرای اختلافش با علی پروین و قطع همکاری با او در دوره قبلی مدیریتش عنوان کرد: هیچ اختلافی میان من و آقای پروین وجود ندارد. ایشان از پیشکسوتان و بزرگان باشگاه محسوب می‌شود و احترامش برای همه ما واجب است. از ایشان و همه پیشکسوتان و هوادارانی که از پرسپولیس حمایت می‌کنند تشکر می‌کنم. در آن دوران هم قطع همکاری با نظر آقای پروین صورت گرفت و خود ایشان تمایل داشتند جدا شوند و آقای آری‌هان به جایش آمد.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود بدهی‌هایی که در زمان مدیریتش وجود داشت و باعث کسر امتیاز شد هم گفت: من زمانی که از پرسپولیس رفتم ۳۰۰ میلیون در باشگاه موجود بود و آن زمان رافائل یک طلب ۲۰ هزار دلاری داشت که من خودم حق امضا نداشتم و نمی‌توانستم تسویه کنم وگرنه این کار را انجام می‌دادم ولی طی نامه‌ای به آقای علی‌آبادی درخواست کردم این بدهی پرداخت شود. آن کسر امتیاز هم ۶ ماه بعد از رفتن من اتفاق افتاد.

انصاری‌فرد در مورد مطالبات کالدرون و بازیکنان هم عنوان کرد: طی امروز و فردا جلسه‌ای با اسپانسر خواهیم داشت و قراردادی امضا می‌کنیم تا پولی به دستمان برسد و بتوانیم پرداختی داشته باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: از همه مدیران پیشین که زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و ما در صدد رفع مشکلات و موانع هستیم و مشکل خاصی وجود ندارد که جای نگرانی داشته باشد.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مهدی طارمی چه کولاکی کرده تو لیگ پرتقال . براش ارزوی موفقیت دارم یه پرسپولیسی دیگه تو اروپا داره میدرخشه .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به صدا و سیما خواستار به کارگیری عبارت «پرسپولیس» یا «پرسپولیس ایران» برای بیان نام باشگاه شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، با توجه به دریافت گزارش‌هایی از سوی هواداران و اعتراض‌های مطرح شده، باشگاه پرسپولیس در احترام به نظر و خواسته هواداران و با دستور مدیر عامل باشگاه پس از بررسی و پیگیری‌هایی که انجام داد، نامه‌ای را برای خبرگزاری صدا و سیما ارسال کرد.

در این نامه درخواست شد؛ با توجه به اهمیت ویژه‌ای که صدا و سیما همواره برای نظر مخاطبان خود قائل است، پیشینه باشگاه و همچنین پراکندگی جمعیت هواداران پرسپولیس در تمام نقاط کشور و در میان همه اقوام، برای بیان نام باشگاه صرفا از عبارت‌های «پرسپولیس» یا «پرسپولیس ایران» در بخش‌های خبری استفاده شود.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند که در فصل هفدهم از نفت تهران به پرسپولیس پیوسته بود، در شرایطی که تا سال 1400 با این تیم قرارداد داشت، طی مذاکراتی که با مدیران باشگاه و محمدحسن انصاریفرد داشت، راضی به تمدید آن تا سال 1402 شد.

شماره یک پرسپولیس که طی مدت سه فصل حضورش در این تیم موفق به دستیابی به سه عنوان قهرمانی لیگ برتر و صعود به فینال لیگ قهرمانان و همچنین قهرمانی در جام حذفی و سوپرکاپ شده، طی مذاکره‌ای که از دو روز قبل با محمدحسن انصاریفرد داشت، قراردادش را بار دیگر تمدید کرد.

علیرضا بیرانوند که طی دو فصل اخیر همواره به دنبال حضور در فوتبال اروپا و تجربه لژیونر شدن داشت، اکنون با تمدید دوباره قراردادش، تا چهار سال آینده نیز در کنار سرخپوشان خواهد ماند.

پ.ن : اولین قدم مثبت انصاریفرد واسه پرسپولیس ؛ اینجوری حتی اگر قصد لژیونر شدن داشته باشه باشگاه مقصدش باید مبلغ رضایتنامه رو به پرسپولیس بپردازه

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
تیتر روزنامه های امروز رو ببینید!
همه درباره بیرانوند و محرومیتش نوشتن.
ولی هیچکسی از روز بازی تا الان درباره فحاشی چند ساعته و پرچمهای بیگانه چیزی نزده....

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
گفتن امسال حق آوردن طبل تو ورزشگاه ندارین درصورتی که سپاهان تو بازی اولش طبل اورده بود
گفتن حق اوردن پرچم بیگانه ندارین درصورتی که تراکتور تو بازی با پرسپولیس اینکارو انجام داد
منشا تو اهواز هوادار رو کتک زد محروم نشد ولی خانزاده رو 9 ماه از فوتبال محروم کردن !
دژاگه تو تبریز هوادار رو کتک زد بازم کسی کاریش نداشت
به بیرانوند 90 دقیقه تو تبریز بی احترامی کردن ولی کسی شاکی نشد چرا به بازیکن تیم حریف توهین میکنین
از امید عالیشاه صرفا بخاطر اعتراضش به کیفیت توپ مسابقات تعهد کتبی گرفتن !
درمورد فینال جام حذفی و حواشی هم دیگه لازم به توضیح نیست

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: این آقا می‌گوید ۵۰ سال است استقلالی هستم. تو که استقلالی بودی نباید در مقام قضاوت قرار می‌گرفتی تا من و پرسپولیس را نابود کنی.

مجتبی محرمی دفاع چپ ملی‌پوش سابق پرسپولیس با انتشار پستی نسبت به اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال اعتراض کرد؛ در حالی که امیرحسین فتحی در برنامه فوتبال برتر حاضر بود و به سؤالات محمدحسین میثاقی پاسخ می‌داد، کاپیتان سابق پرسپولیس تصویری از وی در صفحه تلویزیون در اینستاگرام خود کار کرد. در همین ارتباط مجتبی محرمی صحبت کرده است:

چرا آن پست را علیه مدیر‌عامل استقلال منتشر کردی؟
من علیه رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در سال ۱۳۷۳ منتشر کردم که آن حکم ناعادلانه را علیه من داد و ۳ سال فوتبالم را کشت.

منظورت همان محرومیت ۳ ساله به خاطر درگیری‌های شهرآورد سال ۷۳ است؟
بله، برای چی؟ قبلاً هم زمان عادل فردوسی‌پور که این آقا را آورده بود زنگ زدم که روی خط بروم و بپرسم چطوری وقتی من هنوز توی استادیوم آزادی بودم آن حکم مسخره را دادی، اما فردوسی‌پور این اجازه را نداد.

محمدحسین میثاقی چطور؟ با او تماس گرفتی؟
نه! شماره میثاقی را نداشتم. اگر داشتم خیلی حرف‌ها می‌خواستم بزنم که بعضی‌ها از استقلال که هیچ، از ایران بروند. البته بحث من استقلال و پرسپولیس نیست ولی این آقا می‌گوید ۵۰ سال است استقلالی هستم. تو که استقلالی بودی نباید در مقام قضاوت قرار می‌گرفتی تا من و پرسپولیس را نابود کنی.

به نظر می‌رسد هنوز آن محرومیت ۳ ساله را فراموش نکرده باشی.
مگر می‌شود فراموش کرد؟ ۳ سال از بهترین سال‌های فوتبال من را این آقا نابود کرد. شما قتل هم کرده باشی اول می‌فرستند بازجویی و دادگاه و بعد حکم می‌دهند. ما یک بار دعوایی در جوانی کرده بودیم. بردند دادگاه و قاضی هم دستور داد و گفت که روی هم را ببوسید و تمام! آن وقت آقای فتحی نه ما را به کمیته انضباطی فدراسیون احضار کرد، نه سؤال و جوابی در کار بود و نه بازجویی و فقط حکم محرومیت ۳ ساله من را داد.

دقیقاً چه جوری فهمیدی ۳ سال محروم شدی؟
یادت باشد من و امیر (قلعه‌نویی) دعوایمان شد. بقیه بازیکنان هم قاطی ماجرا شدند. آن بازی شلوغ شد و تماشاگران وسط زمین ریختند و… همه رفتیم رختکن و ۲ ساعت در ورزشگاه ماندیم. آن‌جا بودیم که به من گفتند مجتبی ۳ سال محروم شدی!

باور کردی؟
همین‌طور مانده بودم. مگر می‌شود؟ من فکر کنم توی اتاق داوران رفتم و متوجه شدم. الان که حدود ۲۵ سال از آن ماجرا گذشته هنوز هم برای خودم جای سؤال دارد که چطور؟ چرا؟ وجدان آقایان کجا رفته بود؟

از داریوش مصطفوی رئیس وقت فدراسیون فوتبال چیزی نپرسیدی؟
همیشه می‌گوید من آن حکم را ندادم.

از آن روز دیگر امیرحسین فتحی را ندیدی؟
نه، ولی خیلی دوست دارم فتحی را از نزدیک ببینم.

بعد از ۲۵ سال جالب است که این حرف‌ها را می‌زنی.
من خیلی حرف‌ها دارم که بزنم و ان‌شا‌الله خواهم زد. آن زمان حقم را خوردند ولی تقاص آن را پس خواهند داد. من متأسف می‌شوم وقتی می‌بینم آقایی که در پرواز هوایی و هواپیما جلیقه نجات می‌دزدید حالا در فوتبال پست و مقام گرفته است!

بگذریم! بازی پرسپولیس و تراکتور را دیدی؟
بله، فوتبال همین است. برد و باخت دارد، اما ما که پرسپولیسی هستیم باید از این تیم حمایت کنیم.

آیا گابریل کالدرون می‌تواند جای برانکو را پر کند؟
چراکه نه؟ اگر هواداران حمایت کنند می‌تواند. باید به این مربی آرژانتینی یک مقدار فرصت داد.

شهرآورد هم ۳۱ شهریور برگزار می‌شود. به استادیوم می‌روی؟
بعید می‌دانم. احتمالاً از تلویزیون برد پرسپولیس را تماشا می‌کنم!

از کجا مطمئنی پرسپولیس برنده می‌شود؟
بالاخره ما پرسپولیسی هستیم و باید به برد خودمان مطمئن باشیم!

راستی داشت یادمان می‌رفت. نظری در خصوص انتخاب محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نداری؟
محمدحسن از جنس خودمان و یک فوتبالی است. امیدوارم موفق باشد، اما هر چه ما بگوییم یک برداشتی می‌شود.

راحت باش! هر چه دل تنگت می‌خواهد بگو!‌
می‌خواهم بگویم آقای انصاری‌فرد! هم‌بازی من و خیلی‌های دیگر! می‌خواهی چند میلیارد هزینه کنی که رئال‌مادرید یا بایرن‌مونیخ را به تهران بیاوری و برای من مجتبی محرمی بازی خداحافظی بگذاری؟!

واقعاً برای تو می‌خواهد بازی خداحافظی با رئال بگذارد؟
نه بابا! مثال زدم. بایرن و رئال بیایند و بازی خداحافظی برای یکی بگذارند که سال‌هاست خداحافظی کرده است. این چه دردی از پیشکسوتان دوا می‌کند؟ آقای انصاری‌فرد به جای این ریخت و پاش‌ها به من نه، به سایر پیشکسوتانی برس که هزار و یک مشکل در زندگی شخصی خود دارند. خدا را خوش نمی‌آید شما که فوتبالی هستی از شرایط امروز پیشکسوتان بی‌خبر باشی و فقط بگویی رئال و بایرن را می‌آورم.

بالا