برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
فقط مکتب دایییسم نیاد هرکی میخواد بیاد بیاد فقط این آدم نیاد. یعنی متنفرما از این علی دایی بدون تیم هم هست امیدوارم پاش باز نشه تو تیم .

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دست حسین ماهینی دردنکنه :|
تازه امروز متوجه شدم کرنری که دیشب منجر به گل شد حسین خان ماهینی باعثش بود !
واقعا نمیدونم این تعویضهای عجیب و غریب کالدرون چه حکمتی پشتش نهفته هست ؟ این حسین ماهینی همون زمانی که سالم بود و رباط پاره نکرده بود هم بازیکن قابل اتکایی نبود و سوتی زیاد میداد دیگه وای به حال الان که یکساله بازی نکرده !
ضمنا دوستان چرا مهدی شیری بازی نمیکنه ؟ من تا جایی میدونم هیچ مصدومیت خاصی نداره . قاعدتا محروم هم نیست . ولی چرا سیامک نعمتی بجاش بازی میکنه واسه من سواله .
اتفاقا این سیامک نعمتی با پتانسیل شوت زنی بالایی که داره باید وینگر یا پشت مهاجم بازی کنه .
من فقط تو کف تعویضهای تخـماتیـکی هستم که کالدرون انجام میده :D یعنی اون تعویض دقیقه 90 دیشب دیگه آخرش بود :general304:
تا قبل از بازی با سپاهان شخصا از عملکرد کالدرون ناراضی نبودم . اون باخت خفیفش مقابل تراکتور رو هم میشد نادیده بگیریم . ولی تو بازی با تیمای قوی نشون داد حرفی واسه گفتن نداره . تراکتور ، سپاهان ، شهرخودرو .
با ادامه این روند ما حتی سهمیه هم نمیگیریم ، خیالتون راحت ...

از انصاریفرد هم توقع داریم هرچه زودتر مقدمات حضور یه مهاجم درست و حسابی رو فراهم کنه . 6 بازی ، 3 گل زده و از این تعداد فقط 1 گل رو مهاجم زده !!! آمار عجیبی نیست بلکه فاجعه باره...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
مصاحبش در مورد سید جلال رو ببینید خیلی مسائل رو میشه . اشتباهات دیشب هم که نگیم بهتره ماهینی دقیقه 90 ! بعد از یکسال ! شیری رو بازی نمیده احساسم میگه این اعتقادی نداره به شیری یعنی از فرم بازیش .

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
مثه اینکه کالدرون کلا تو بازیهای مهم نتایج خوبی نمی گیره تو رزومش هم همین موضوع وجود داره.

انصافا تیمه پدیده بازی بهتری انجام داد خصوصا از نظره حفظه توپ و پاسکاری ( تازه دو سه تا از بازیکنایه اصلیش از تیم جدا شدن)
تو بازی که بیرانوند 60 پاس میده معلومه که هافبکا اصلا تو جریان بازی نیستن. زمان برانکو هم از دفاع میفرستادن واسه حمله ولی اون موقع علی پورو طارمی و منشا همه توپ های اولو میزدن و دونفری موقعیت ایجاد میکردن . من خودم خسته شدم از بس تو دفاع پاسکاری بعد پاس به بیرانوند و اونم میزد زیره توپ.اصلا ارتباط هافیک و دفاع کلا قطعه و این یه بازی نیست همه شیش تا بازی اینطوری بودن. تازه الان یکم بشار اومده وضعیت بهتر شده.

باید سید جلال و کامیابی نیا سریع برگردن. و یه مهاجم خوب تیم بگیره که زوجه علی پور باشه. علی پور بیشتر یه مکمله تا هدف

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
مثل اینکه کالدرون خط میگیره واسه ترکیب واسه همینه ماهینی نا آماده بازی میکنه ولی سید بازی نمیکنه و شنیدم و انصاریفردم فقط نگاه میکنه دلمون خوش بود این اومده نمیزاره باند بازی بشه ولی از طرف یه یارویی که دوست کیروش بوده تو تیم ملی به کالدرون خط میده و میخوان با خراب کردن سید تیمو از نظر روحی بپاشونن که موفقم بودن.

متاسفم اگر انصاریفرد اینارو بدونه و کاری نکنه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: باختن به رقبای مستقیم نگران‌کننده است و تیمی که به حریف مستقیم ببازد قهرمان نمی‌شود.
مهدوی‌کیا: تیمی که به رقبای مستقیمش ببازد قهرمان نمی‌شود/ هواداران پرسپولیس صبور باشند

هادی مهدوی‌کیا در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس بعد از ۶ بازی در لیگ برتر گفت: من قبل از شروع فصل هم گفتم وقتی یک مربی موفق در تیمی بوده از تیم جدا می‌شود قطعاً رفتنش عواقب زیادی دارد. در مورد برانکو هم همین بود چرا که او شرایطی ایجاد کرد که پرسپولیس به موفقیت‌های زیادی رسید و او توانست زیرساخت‌های خوبی درست کند به طوری که تفکراتش در پرسپولیس کاملاً جاری بود. بعد از اینکه برانکو از پرسپولیس جدا شد طبیعی بود که نفر جایگزین نیاز به زمان دارد تا بتواند تفکراتش را در این تیم جا بیندازد و به همین دلیل من فکر می‌کنم نفر جایگزین نیاز به زمان دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس به سه رقیب اصلی‌اش باخت و این موضوع از نظر شما نگران‌کننده نیست،‌ افزود: قطعاً این مسأله نگران‌کننده است اما همان‌طور که گفتم جدایی مربی موفق و پیدا کردن یک جایگزین زمان لازم دارد. قطعاً وقتی تیمی به رقیب مستقیم‌اش می‌‌بازد نمی‌تواند قهرمان شود چرا که تیمی قهرمان می‌شود که در بازی‌های رو در رو رقیبانش را شکست دهد. به نظر من باید هواداران صبور باشند و به مربی جدید فرصت بدهند چرا که شرایط پرسپولیس تغییر کرده و باید هواداران به کالدرون فرصت دهند. من هم می‌دانم که چه حس خیلی زیادی بین بازیکنان، هواداران و برانکو وجود داشت و الان این حس از بین رفته اما باید تلاش کرد تا همان فضا دوباره به راه بیفتد. از نظر من اتفاقات رخ داده کاملاً قابل پیش‌بینی بود و اتفاق عجیبی رخ نداده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه از نظر فنی چه نمره‌ای به کالدرون می‌دهید،‌ اظهار داشت: شکل بازی پرسپولیس را همه می‌بینند و به نظر من این تیم بد بازی نمی‌کند و این مسأله نشان‌دهنده این است که مسیر پرسپولیس درست است. در بازی با شهرخودرو پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و این در حالی است که این تیم در خانه خودش و مقابل هوادارانش بازی می‌کرد. پرسپولیس در یک صحنه کرنر گل خورد و من به عنوان یک مربی می‌دانم که وقتی شما روی چنین صحنه‌هایی گل می‌خورید یعنی اینکه در تمرینات وقت زیادی برای برطرف کردن این نقیصه نگذاشته‌اید و همین مسأله باعث شد تا پرسپولیس گل ساده‌ای بخورد و به همین دلیل ۶ امتیاز از دست رفت چرا که با رقیب مستقیم بازی می‌کردیم.

مهدوی‌کیا درباره حاشیه‌هایی که در خصوص رابطه کالدرون و سیدجلال حسینی به راه افتاده تصریح کرد: به هر حال چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد چرا که هر مربی سلیقه خاص خودش را دارد. برانکو هم زمانی که به پرسپولیس آمد چند بازیکن را کنار گذاشت و دیدید که اعتماد به او باعث چه موفقیت‌هایی شد. باید به کالدرون اعتماد کرد و به او فرصت داد تا بتواند تجربیاتی که دارد را در پرسپولیس مصرف کند. زمانی که برانکو هم بازیکنانی مثل رامین رضاییان و محسن مسلمان را کنار گذاشت حرف و حدیث‌های زیادی در خصوص او به راه افتاد اما اعتماد به او باعث شد تا پرسپولیس به موفقیت‌های زیادی برسد به همین خاطر من با خیلی از کارهای کالدرون مخالف نیستم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: دادگاه عالی ورزش بالاخره رای خود در ارتباط با بازی سوپر جام فصل قبل که تیم استقلال تهران از حضور در آن امتناع کرده بود را صادر کرد و با تایید رای صادره از سوی کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، پیروزی و در نتیجه قهرمانی سرخپوشان ایران را در آن دیدار قطعیت یافت.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام امیر علی حسینی مدیر بخش روابط بین الملل و با تایید بخش حقوقی باشگاه، C.A.S امروز ۷ اکتبر برابر با ۱۵ مهرماه ۱۳۹۸ بالاخره به انتظارها پایان داد و رای خود در ارتباط با پرونده دربی سوپرجام ایران در سال ۹۷ را اعلام کرد. بر اساس این رای، دادگاه عالی ورزش حکم صادره برای این بازی از سوی کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر نتیجه ۳ بر صفر به سود پرسپولیس را مورد تایید قرار داد.

در بخشی از این رای ۳۰ صفحه ای که امروز دوشنبه برای باشگاه پرسپولیس ایمیل شد، چنین آمده است؛ « رای صادره توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران به تاریخ ۶ شهریور ۱۳۹۷ که رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ یکم اَمرداد ۱۳۹۷ حمایت می کند، مورد تایید است.»

این رای بخش های دیگری هم دارد اما در مجموع نتیجه بازی همان سه بر صفر به نفع پرسپولیس خواهد بود. به این ترتیب قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام رسمی شد. مبارک همه اعضای تیم، هواداران و پیشکسوتان عزیز و خانواده بزرگ پرسپولیس.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
با این بازی که کریم انصاری فرد انجام داد ایشون با این بازی نیاد بهتره . بیخود نیست میخواد برگرده چون جایی نداره هیچ تیمی نمیخوادش

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس شد
ضمن تقدیر از زحمات محسن خلیلی طی حکمی از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی بعنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس منصوب شد.

پ.ن : افشین خان دوست داشتنی مدیر تیم شد . دم انصاریفرد گرم که این گوهر ارزشمند رو مجددا در پرسپولیس بکار گرفت .
افشین پیروانی و آقا کریم دوتا پرسپولیسی هستن که شخصا خیلی دوسشون دارم .
امیدوارم سایه هردوتاشون بالا سر تیم مستدام باشه...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
من نمیدونم فاز اینایی واسه برگشتن رامین رضاییان کمپین و گروه و ... ایجاد کردن چیه .
بابا تیم ما در مرحله اول نیاز به مهاجم گلزن داره . همون پولی رو که بخوان صرف خرید رامین رضاییان بکنن بهتره اختصاص بدن به خرید مهاجم .
ایرج عرب هم شد سرپرست فدراسیون دومیدانی ! خدا آخر و عاقبت دومیدانی مملکتمون رو به خیر کنه...
ظلمی که عرب به پرسپولیس کرد فکر کنم تو تاریخ باشگاه کم نظیر باشه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
4-5 ساعت مونده به بازی محرومیت شجاع رو به حالت تعلیق دراوردن درصورتی که اصلا اسم شجاع تو لیست 18 نفره این مسابقه نیست !
دست کمیته انضباطی دردنکنه با این همه الطاف بی کرانی که نسبت به تیم ما داره !
ظاهرا ما بدهکار بقیه تیما هم شدیم بابت تعلیقی شدن محرومیت شجاع...

• Like
Reactions: a13

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
بردیم ولی من از این ناراحتم که تیم بی برنامه بازی میکنه . قشنگ مشخصه برنامه خیلی خاصی واسه دروازه حریف نداریم .
جدا کالدرون هنوز نفهمیده این براندائو به هیچ دردی نمیخوره؟! بابا این حتی نمیتونه توپ رو استپ کنه !
باور کنید این یکی از دی کارمو داغون تره . اون حداقل عرضه کفتربازی و پرنده فروشی رو داشت ولی این براندائو در همون حدم عرضه نداره !

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
کاش این همه که به بازیکن های خارجی زمان دادیم به ایرانی ها هم زمان میدایدم
شریفی بدبخت مگه چه قدر از این برزیلی بدتر بود که بیرونش کردن
حداقل از نظر مالی شریفی میموند کم تر ضرر می کردیم

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
باید با همین داشته ها نیم فصل رو تموم کنیم و یه فکر جدی بکنیم. خدا کنه فقط امتیاز از دست ندیم چون رقیبای اصلی خیلی قوی شدند و اونام امتیاز از دست نمیدن

بالا