برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
رو گل اول نادری هم غفلت کرد
به جای این که بلند شه ادامه بازی نشسته رو زمین داور خطا بگیره
ترابی سمت چپ باشه بهتر کار میکنه ولی به خاطر امیری گذاشتش راست
بازی با این تیم اماراتیه باید با دو مهاجم بازی کرد دیگه مساوی هم به درد نمیخوره

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
تیم ما روی پاشنه آشیل این چندساله که اصلا هم فکر رفع کردنش نیستن گل اول رو دریافت کرد اونم سانتر کردنه که مدافعان تیم بجای اینکه توی همچین مواردی به مهاجم بچسبن و سر اول رو بزنن فکر میکنن اگر تعداد 10 نفر دور یه مهاجم باشن اون مهاجم میترسه بلند بشه سر بزنه همیشه روی توپ های هوایی این چند ساله کم آوردیم میتونم مثال زیادی واستون بیارم از لیگ قهرمانان پارسال تا گل اول جلوی دحیل.

قبلا هم گفتم ما نباید فکر دفاع باشیم باید بازی خودمونو بکنیم ولی تیم گذاشت دوتا خورد تا به حرف من برسه.

هم امید دارم به این تیم هم فکر که میکنم احساسم میگه همینه زورمون باید تمرکز کنیم رو لیگ و حذفی . لیگ قهرمانان اونای دیگه خیلی قویتر هستن هیچ کدوم از 4 نماینده ایران نمیتونن امسال برن جزو 4 تا

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امیدوارم یه بازی سرتاسر هجومی رو از تیم شاهد باشیم .
ترسیدن و حمله نکردن هیچی رو درست نمیکنه چون همینجوریشم اوضاعمون تو جدول اصلا جالب نیست . امتیاز از دست دادن تو بازی امروز مساوی هست با طی کردن 50 درصد راه حذف شدن ! گروه ، گروه آسونی نیست که امیدمون به بازیهای برگشت باشه . این الدحیلی که من دیدم تو آزادی هم نمیشه بهش گل زد .

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سانتر سانتر سانتر و فقط سانتر...
سانترهامون که یکی از یکی خنده دارتر !
بهتره واقعیت رو بپذیریم که الشارجه تیم ضعیفی بود و ما حتی توانایی بردن این تیم ضعیف رو هم نداشتیم
آفرین به خط دفاع تیم ... دمشون گرم که حسابی هوادارها رو شرمنده میکنن ...
شجاع که امشب از افتصاح هم یه چیزی اونطرف تر بود ! دوتا اشتباه مرگبار داشت که اتفاقا یکیش گل شد
بیرانوند هم که مرزهای حفاظت از دروازه رو جابجا کرده تو این چند بازی اخیر ! حماقت و اشتباهات خط دفاع تیم به کنار ، این گل دوم رو واقعا نمیتونست بگیره ؟
کلا تیم حریف 3-4 تا موقعیت گلزنی داشت که دوتاش تبدیل به گل شد. بازی ای که راحت میتونستن با اختلاف چندگل ببرن و تفاضل گلمون رو افزایش بدن اینجوری باختن .
همون بهتر که این تیم اصلا از گروهی بالا نیاد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
کلا دفاع چپ و راست ما مزخرفه و تمام تیما اعم از داخلی و خارجی این نکته رو فهمیدن .
نه شیری نه انصاری سانتر کردن بلد نیستن . فقط من برام سواله چرا تند و تند توپا رو میفرستن رو پای شیری که بره سانتر کنه ؟!
این تیم نیاز به یه انقلاب اساسی داره . بهتره فکر اسیا رو از سرمون بیرون کنیم علی الحساب لیگ و جام حذفی رو بچسبیم تا انتهای فصل .
این تیم تو تمام پستهای دفاعی نیاز به بازیکن داره . دفاع چپ و راستمون که کلا مرخصه .
تو چند بازی اول هیچ ضعفی رو متوجه شخص یحیی ندونستم ولی تو این بازی تفکرات تاکتیکی که نشئت گرفته از کادر فنی تیمه خیلی تو چشم بود.
والا این تیم تا همین نیم فصل بهترین و غیرقابل نفوذترین خط دفاع لیگ رو داشت یکدفعه چی شد ؟
بهرحال بیاین واقع گرا باشیم و خیلی تو فکر آسیا نباشیم چون با هر یه گلی که میخوریم بیشتر اعصاب خودمون بهم میریزه . این یه حقیقت تلخه که پرسپولیس فعلی درحد آسیا نیست و باید این مسئله رو بپذیریم .

daryagame

Registered User
لایک‌ها
91
کی میشه این فصل تموم شه بیرو بره. :|
بیرو دیگه تموم شده به نظرم. رادو خیلی خوبه. انگیزه اش هم عالیه. اصلا واکنش های مناسب نداره.
بازی با الدحیل هم همینطور بود.

این یحیی هم مربی بشو نیست

به نظرم از نظر بار روانی برای تیم خیلی خوبه. البته که یحیی طی این چند ساله خیلی خوب کار کرده.
یکم زمان میخوایم فقط. استوکس به شرایط نرمالش برگرده چیزی جلو دارش نیست.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
متاسفانه هیچ طرحی نداشتیم برای گل زدن فقط توپ رو می بریم تا محوطه جریمه اونجا معلوم نیست چی کار می خواهیم بکنیم
تعویض های یحیی هم داره میره رو مخ آدم همش تعویض های تکراری

این تیم که امروز بازی کردیم ضعیف ترین تیم گروهه رفت و برگشت جلوی دو تیم دیگه هم نمی تونه کاری کنه
بیرانوند کنعانی شجاع احمد کمال ..... همه افت کردن
اگر معجزه ای نباشه احتمالا بازی بعدی رو هم می بازیم کاش دور برگشت به جوونای تیم هم بازی بده شاید یه آبی از اونا گرم بشه

فقط شانس اوردیم بیرانوند رو رد کردیم رفت وگرنه با این بازیا بی خیال می شدن

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
این جوری که معلومه سمت راست التعاون وحشتناکه
خدا به داد نادری یا انصاری برسه جفتشون رو باید با هم بذاره تو زمین :D:D:D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,021
خوب با این روندی که آقا یحیی پیش گرفته من فکر نمی کنم زیاد امیدی به جام باشگاه ها داشته باشیم
نقاط ضعف از همه نظر
از نظر بدنی تیم کاملا معلومه عقب هست
عمق دفاع فاجعه
دروازبان همه که از الان خودشو تو اروپا می ببینه و برام مهم نیست دیدید چطور گل می خوره
گل دوم...

کلا با دوستان موافقم تیم هیچ برنامه ای مشخصی در بازی نداشت

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
خط دفاع افتضاح معلوم نیست تو تمرینات چکار می کنند
یه نفر تو تیم نیست که بلد باشه سانتر کنه سانتر ها یکی بعد از دیگری افتضاح تر
بیرانوند هم که به هیچ توپی نه نمیگه هر چی میاد گل میشه
خیلی ضعیف شده مطمئن باشید بره بلژیک سریع ردش می کنند بره
رادو بهتره

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
احساس میکنم کادر فنی تیم با بعضی بازیکنا تو رودرواسی گیر کرده . بعضی از باریکنامون باید به نیمکت منتقل بشن و به باانگیزه ها بازی برسه .
اگر یحیی بخواد به بازیکنا بیش از حد رو بده سرنوشتی جز ۷ سال پیش درانتظارش نیست و مجبوره اخر فصل غزل خدافظی رو بخونه .
دفاع های چپ و راست ما این چند بازی اخیر افتضاح بودن. تکلیف دفاع چپمون با انصاری و نادری که مشخصه چون هیچکدوم قابل اطمینان نیستن. دفاع راست هم جایگزین شیری فقط سیامک نعمتی رو داریم که اونم دفاع راست تخصصی نیست. با این شرایط چه اصراریه حتما ۴ دفاعه بازی کنیم ؟
دیشب یکی از تعویضها میتونست جایگزین کردن عالیشاه بجای امیری باشه. هم سرعتیه هم تازه نفس و هم سانترهای خوبی میفرسته.
اخه تو تیم یحیی من شخصا جز بازی عرضی و فرستادن توپ به کناره ها دیگه هیچ تاکتیکی ندیدم . خب اگر اصرار بر این مدل بازیه به عالیشاه بازی میداد. حتی تو شرایطی که این تاکتیک جواب نمیده پلن B تیم ما دقیقا همون پلن A هست و صرفا توپ رو به کناره ها میفرستیم .
یکی از بهترین مهره های پشت صحنه تیم برانکو آنالیزور تیم یعنی فرزاد عبداللهی بود که اسمی ازش شنیده نمیشد ولی خیلی به تیم کمک میکرد. حیف که اونم بعد از برانکو رفت.
من نمیدونم آنالیزورهای تیم ما درحال حاضر دارن چیکار میکنن؟ سمت شیری با وجود یه بازیکن خلاقی مثل کایو تبدیل به اتوبان شده بود . ایا انالیزور تیم بازیهای قبلی شارجهه رو ندیده بود که بفهمه این کایو بشدت خطرناکه ؟
والا بخدا تو الشارجه من جز کایو و مندز هیچ بازیکن شاخصی ندیدم ولی همین دوتا نسخه تیممون رو پیچیدن .
آیه نازل شده که بازیکنایی پرادعایی مثل بیرانوند و شجاع حتما باید فیکس باشن ؟ بسه دیگه . کامنتهای سایتهای خبری رو میخونی همه هوادار متفق القول دارن میگن رادو باید فیکس این دروازه بشه .
با این فرمون یحیی به هیچ جا نمیرسه .
بازیکنای ایرانی مربیهایی مثل برانکو و کالدرون میخوان که با هیچکسی شوخی نداشت .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
خوب با این روندی که آقا یحیی پیش گرفته من فکر نمی کنم زیاد امیدی به جام باشگاه ها داشته باشیم
نقاط ضعف از همه نظر
از نظر بدنی تیم کاملا معلومه عقب هست
عمق دفاع فاجعه
دروازبان همه که از الان خودشو تو اروپا می ببینه و برام مهم نیست دیدید چطور گل می خوره
گل دوم...

کلا با دوستان موافقم تیم هیچ برنامه ای مشخصی در بازی نداشت
اگه اشتباه نکنم کلا دو تا شوت تو چارچوب داشتن که هر دوتاش گل شد
دوستان برید بازی سپاهان رو ببینید نیازمند چه طوری آبروی سپاهان را حفظ کرد اگه کس دیگه ای بود راحت 8 تا 9 تا می خوردن

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان برید بازی سپاهان رو ببینید نیازمند چه طوری آبروی سپاهان را حفظ کرد اگه کس دیگه ای بود راحت 8 تا 9 تا می خوردن
خلاصه بازیش رو دیدم
نیازمند انصافا عالیه
کاری به این ندارم سپاهان رقیب اصلیمون محسوب میشه ولی باید منطق رو درنظر گرفت و به دور از تعصب نظر داد. شماره 1 تیم ملی حق نیازمنده نه بیرانوند
نه بیرانوند، نه مظاهری و نه گلر اون یکی تیم اصلا گلرهای قابل اتکایی نیستن
تیم بلژیکی هم اگر بشینه چند بازی اخیر رو نگاه کنه روزی هزار بار به خودش لعنت میفرسته که 700 هزار دلار بابت همچین اعجوبه ای به باشگاه ما پول داد
نمیخوام همین اول کار ساز مخالف با یحیی رو بزنم ولی الان میفهمم کار کالدرون خیلی عقلانی و حرفه ای بود که امثال بیرانوند، شیری و کمال و ... رو راحت چند بازی نیمکت نشین میکرد تا خودشون رو جم و جور کنن
یحیی میترسه
میترسه از اینکه بازیکنهایی مثل شجاع و بیرانوند رو نیمکت نشین کنه
دروازه بانی که 7 تا بازی کرده 7 تا کلین شیت داشته و کوه انگیزه هست باید نیمکت نشین باشه تا بیرانوندی که به هیچ توپی نه نمیگه فیکس تیم باشه

من بازم میگم بهتره فکر و ذکرمون رو بذاریم روی لیگ و حذفی چون با وضعیتی که خط دفاع و دروازه ما داره باید تو آسیا هیچی نمیشیم
دوتا بازی بعدیمون تو آسیا با التعاونه که من بعید میدونم بتونیم بیشتر از 1 امتیاز ازش بگیریم
الدحیل رو هم تو آزادی نمیتونیم ببریم
نهایتا شارجه رو بتونیم بزنیم

مگر اینکه یحیی تو مدت باقی مونده یه فکر اساسی واسه این تیم بکنه

daryagame

Registered User
لایک‌ها
91
این جوری که معلومه سمت راست التعاون وحشتناکه
خدا به داد نادری یا انصاری برسه جفتشون رو باید با هم بذاره تو زمین :D:D:D
خلاصه بازیش رو تازه الان دیدم. الدحیل رو چه کار کرد. :|
ورزشگاهشون جو وحشتناکی داشت واقعا یا من اینطوری فکر میکنم؟ خدا به دادمون برسه.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
اگه به زور هم شده از گروه بریم بالا مرحله بعد به السد می خوریم :eek:
التعاون این بازیکن کچلش چه قدر خوب بود گلی که زد نه استرسی نه چیزی راحت کارشو انجام داد

بازی با سپاهان همون مساوی هم بگیریم کافیه این جوری فاصلمون باهاش حفظ میشه
تو حذفی هم احتمال این که دوباره مهمان باشیم هم هست که از شانس ما به سپاهان باز نخوریم خوبه

امسال هم گیر سپاهان هستیم دوباره خدا به خیر کنه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
قبلا هم گفتم تیمای ایرانی نباید امید به این مسابقات داشته باشن با خرج و مخارجی که میکنن بازیکن گرون ما بیرو هستش ببینید چطوری گل میخوره راحت بقیه که هیچی الهلال 15 میلیون فقط خرج یه مهاجمش کرده که اونم هر بازی زیر دوتا گل نمیزنه خوب توقع دارین ما بهتر باشیم؟

ربطی به گل محمدی نداره فوتبال ما همینه اون سالم که رفتیم فینال واقعا معجزه وار بود و بازم مرورش کنید ببینید الجزیره دقیقه نود باخت السد دقیقه نود تو خونه خودش گل خورد و دحیلم که خیلی جالبتر بود کلا. نمیگم شانسی بود ولی واقعا معجزه بود اون همدلی و قدرت تیمی که البته و صد البته بدن سازی عالی مارکو یکی از عواملش بود تیم از نظر بدنی واقعا ضعیفه میترسن دربیل بزنن و تنه به تنه بشن. کلا من فقط نگاهم به لیگ و حذفیه که با این جوی که به وجود اومده علیه مربی و یه سری بازیکنا اونم از دست میره متاسفانه و دوباره روی لوپ دایی استیلی گیر خواهیم کرد.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
این استوکس برنگرده بهتره .
خداروشکر باشگاه قرارداد سفت و سختی باهاش بسته چون با توجه به سوابقش پیش بینی میکردن بی انضباطی کنه .
تو خبرگزاریها نوشته قراردادش به نحوی بوده که حتی اگر یک روز دیرتر تو تمرینات حاضر بشه 15 درصد قراردادش کم میشه و اگر 4 بازی تیم رو به دلایلی غیر از مصدومیت و محرومیت از دست بده باشگاه هیچ تعهدی درقبال پول دادن بهش نداره .
حتی اگر برگرده مطمئن باشین اولین و آخرین بی انضباطیش نیست .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
این همه گفتن این به درد نمی خوره کی گوش کرد
این انصاری فرد هم انگار چیزی از مدیریت حالیش نیست فقط دنبال شو اجرا کردنه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
علاوه بر وزیر ، کرونا هم پرسپولیسی از آب دراومد :D ظاهرا امکان اینکه بازی فردا بدون تماشاگر برگزار بشه کم نیست .
ای کاش استثنائا بازی فردا رو با تماشاگر برگزار کنن چون حوصله ننه من غریبم بازیهای قلعه نویی و بقیه تیمایی که دنبال توجیه ناتوانی خودشون هستن رو نداریم . یعنی حتی اگر قراره تمام بازیهای این هفته بدون تماشاگر برگزار بشه امیدوارم این یدونه بازی رو با حضور تماشاگر برگزار کنن !
از کیت جدید تیم هم رونمایی شد .
باتوجه به اینکه از نماد شیر شاخدار تو بگراند پیراهن استفاده شده طرح قشنگیه .

01479986.jpg

بالا