برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
من نمیدونم واسه چی انصاریفرد با پیشنهادی که تیم ملی به کریم باقری داده بود موافقت کرد ؟!
شک نکنید نهایتا تا انتهای فصل کریم باقری کنار پرسپولیسه و بعد از اتمام فصل بنا به انتقاداتی که به نوع همکاریش با اسکوچیچ صورت میگیره مجبوره بصورت رسمی جداییش رو از پرسپولیس اعلام کنه.
البته انتقاد بیجایی هم نیست چون بهرحال اصول حرفه ای اینجوری حکم میکنه که کریم یا تو تیم ملی باشه یا پرسپولیس.
امثال باقری سرمایه و آینده پرسپولیس محسوب میشن نباید با پیشنهاد تیم ملی موافقت میشد.
کریم باقری تنها کسیه که از همین الان میتونیم بعنوان یه سرمربی تمام عیار واسه سالهای بعد باشگاه روش حساب کنیم. نباید از دستش بدن.
گزینه های زیادی واسه دستیاری اسکوچیچ وجود داره چرا این وسط گیر دادن به کریم باقری !

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
انصاریفرد استعفا داد !

انصاری‌فرد، مدیرعامل مستعفی پرسپولیس:

درگیری‌های ما با اعضای هیات مدیره خیلی زیاد بود. بعد 6/5 ماه هنوز عضو هیات مدیره پرسپولیس نشدم که این جایگاه با رفتن آقای عرب 2 ماه است خالی می‌باشد. در این 7،8 ماه با تمام وجود با همکارانم برای باشگاه و هواداران تلاش کردیم. در هیات مدیره جسارت‌های زیادی به من شد. آقای هاشمی 6 جلسه غیبت می‌کرد و بعد می‌آمد خیلی وقیحانه و بی‌ادبانه با من صحبت می‌کرد.
به وزیر گزارش دادم که این هیات مدیره نمی‌خواهد ما کار کنیم و هر چهار چرخ باشگاه را فلج کرده‌اند، زیرساخت‌ها آماده و درآمدزایی خوبی داریم اما هرجا رفتیم دیدیم درش را بسته‌اند. از موقعی که آقای رسول‌پناه رئیس هیات مدیره شد فهمیدم که وزیر همه موضوعات را با ایشان چک می‌کند و وزیر دیگر هیچ ارتباطی با من نداشت. هیات مدیره جلسات مخفیانه برگزار می‌کردند. وزیر هربار وعده عضویت هیات مدیره داد اما وقتی از من حمایت نکرد هیات مدیره هرچه از دهنشان درمی‌آید به من می‌گفتند. آقای هاشمی توهین‌هایی کرد که شرمم می‌آید بگویم !
اعضای هیات مدیره منابع درآمدی ما را قفل کردند اما مطمئنم منابعی که آماده کردم با رفتن من گشایش پیدا خواهد کرد و مطمئنم باشگاه به درآمد خیلی خوبی می‌رسد. بستر منابع مالی برای پرداخت بدهی‌ها را فراهم کردیم اما با ما همکاری نکردند. هیات مدیره با آتیه‌داده‌پرداز که خودم آوردم هماهنگ شدند و برخلاف حضور مدیرعامل کارهایی می‌کنند که مدیرعامل را از بحث خارج کنند
صراحتا در دو سه جلسه اخیر اعلام کردند آقای قدوسی مانع درآمدزایی آتیه‌داده‌پرداز است که حرف بسیار غلطی است. هیات مدیره با آقای وزیر هماهنگ هستند و من بین آن‌ها غریبه هستم. منافعی دارند که با خصوصیات من سازگار نیست. هواداران بدانند مشکلی پیش نمی‌آید. این‌ها بعد از رفتن من پول را می‌آورند. وقتی کالدرون رفت گفتند ۳۰۰ هزار دلار پولش آماده است اما وقتی برنگشت هیچ کمکی به مدیرعامل نشد. نگذاشتند کار بانک گردشگری انجام شود تا به درآمدزایی نرسیم

تابستون وقتی ایرج عرب رفت تو همین تاپیک نوشتم یکی از مشکلات عمده باشگاه حل شد ولی تو باشگاه ما مشکل بزرگتری هست به نام هیئت مدیره !
تا وقتی این هیئت مدیره در راس کار باشه مشکلات تیم نه تنها حل نمیشه بلکه روز به روز بدتر میشه.
بهرحال پوکر قهرمانی صدای خیلی هارو درمیاره و اصلا صلاح نیست این اتفاق شوم ! رخ بده.
و البته بصورت کاملا اتفاقی و تصادفی تو همین برهه زمانی که باید پول برانکو و دستیاراش رو بدن این فعل و انفعالات رخ داد !

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سال نو تک تک دوستان سرخ دل مبارک البته با تاخیر ;)
سال 98 که اصلا تعریفی نداشت...این 99 هم شروع دلچسبی نداشت ولی امیدوارم در ادامه همه چیز روبراه بشه.

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
سلام سال نو رو تبریک میگم به همتون.
منتظر پوکر هستیم
نمیزارن امسال هرطوری شده یا سر قضیه کرونا همه چی کنسل میشه یا این فدراسیون قشنگ همه چی رو حساب شده میچینه که چوبله نشن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
رای نهایی بازی پرسپولیس و سپاهان اعلام شد

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای بازی پرسپولیس و سپاهان را اعلام کرد که طی آن نظر کمیته انضباطی در برنده بودن سرخپوشان تایید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از آنکه تیم فوتبال سپاهان در دیدار برگشت لیگ برتر فوتبال مقابل پرسپولیس در زمین چمن ورزشگاه نقش جهان اصفهان حاضر نشد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این بازی را ۳ بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کرد.
باشگاه سپاهان در پی اعلام این رأی، به کمیته استیناف شکایت کرد و خواهان تغییر نتیجه و یا تکرار بازی شد.
سرانجام کمیته استیناف فدراسیون فوتبال امروز دوشنبه رأی خود را در این ارتباط اعلام کرد که براساس آن نتیجه بازی ۳ بر صفر به سود سرخپوشان مورد تایید قرار گرفت.
همچنین جریمه ۱۵۰ میلیون تومانی باشگاه سپاهان پربا جا باقی ماند اما محرومیتی که برای تماشاگران این تیم در نظر گرفته شده بود بخشیده شد.

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
رای نهایی بازی پرسپولیس و سپاهان اعلام شد

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای بازی پرسپولیس و سپاهان را اعلام کرد که طی آن نظر کمیته انضباطی در برنده بودن سرخپوشان تایید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از آنکه تیم فوتبال سپاهان در دیدار برگشت لیگ برتر فوتبال مقابل پرسپولیس در زمین چمن ورزشگاه نقش جهان اصفهان حاضر نشد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این بازی را ۳ بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کرد.
باشگاه سپاهان در پی اعلام این رأی، به کمیته استیناف شکایت کرد و خواهان تغییر نتیجه و یا تکرار بازی شد.
سرانجام کمیته استیناف فدراسیون فوتبال امروز دوشنبه رأی خود را در این ارتباط اعلام کرد که براساس آن نتیجه بازی ۳ بر صفر به سود سرخپوشان مورد تایید قرار گرفت.
همچنین جریمه ۱۵۰ میلیون تومانی باشگاه سپاهان پربا جا باقی ماند اما محرومیتی که برای تماشاگران این تیم در نظر گرفته شده بود بخشیده شد.
خب خداروشکر

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
این سه امتیاز بازی با سپاهان حال داد حالا ببینیم میرن کس شکایت کنن یا نه

فک نکنم لیگ ادامه پیدا کنه
اگر هم شروع بشه فک نکنم تا آخر انجام بشه

باید از مدیرعامل های تیم های لیگ برتر ، دسته 1 و 2 و..... رای گیری می کردن تا خیال همه راحت بشه که اگر لیگ ادامه پیدا نکرد چه کاری رو انجام بدن
این طوری دیگه هیچ تیمی نمی تونست اعتراض کنه بگه فلان تیم رو می خوان قهرمان کنن

راستی یک سری خط قرمز جدید اومده حواستون باشه :oops::rolleyes::D

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
3 امتیاز بازی با سپاهان رو اگر به حسابمون نمیزدن عجیب بود.
حالا جالب اینجاست سپاهان بازم شکایت کرده و رای کمیته استیناف رو قبول نداره . یاد یه تیمی افتادم که رای دادگاه CAS رو قبول نداشت :D

درمورد لیگ هم مدیران باشگاه نباید بذارن حق تیم خورده بشه. هرچند که ما فعلا چیزی به اسم مدیر نداریم.
اگر قراره پرونده لیگ ناتمام بسته شه کاملا مشخصه حق چه تیمیه که بعنوان قهرمان اعلام بشه. اگر هم قراره مسابقات ادامه پیدا کنه بهتره زودتر درموردش تصمیم گیری کنن.
البته حتی اگر مسابقات هم ادامه پیدا کنه قطعا چند هفته پایانی بدون تماشاگر برگزار میشه که قاعدتا به ضرر تیمهای پرطرفداره.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
دعوای بنگر و برهانی برای پیروزی بزرگ پرسپولیس
مدافع و کاپیتان سابق پرسپولیس با حضور در برنامه فوتبال برتر از اتفاقی جالب پرده برداشت.

به گزارش "ورزش سه"، محسن بنگر که اکنون در پایان دوران بازی به عنوان مربی کار خود را در پارس جنوبی جم استارت زده، با حضور در برنامه فوتبال برتر از اتفاقی جالب در دوران بازی اش و دربی خبر داد.

مدافع سابق پرسپولیس با اشاره به وضعیت نامناسب تیمش در آن دربی و فشار زیادی که استقلال روی آنها وارد کرده بود، مدعی شد برای عبور از این اتفاق مجبور شده که دعوای ساختگی با آرش برهانی راه بیندازد.

بنگر در این رابطه اینطور توضیح داد: با یک گل عقب بودیم و استقلال همچنان فشار می‌آورد. با نورمحمدی صحبت می کردیم که چه کنیم از این فشار خارج شویم و او گفت بازی را از جریان خارج کن و درگیری راه بینداز!

وی ادامه داد: در آن لحظه آرش برهانی نزدیک من بود و اصلا هیچ اتفاقی هم رخ نداده بود اما به او گیر دادیم و بازی از جریان خودش خارج شد. بعد از چند دقیقه هم فشار پرسپولیس زیاد شد و در نهایت با گل های نوری و عالیشاه این بازی را بردیم. اگر آن درگیری ساختگی نبود شاید اتفاق دیگری می‌افتاد.

این خاطره نگاری از سوی بنگر و برهانی نشان می‌دهد برخی درگیری‌ها در دربی و دیگر بازی‌ها یک تاکتیک خارج از شرایط فنی است تا تیم‌ها بتوانند فشار حریف را دور کرده و ساختار تیمی خود را به دست بیاورند.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
وقتی مربی پرسپولیس هفده سالش بود(عکس)
مربی حال حاضر پرسپولیس و مجید جلالی زمانی در باشگاه های تهران به عنوان یک مربی و بازیکن جوان در یکی از جذاب ترین تیم های آن زمان همکاری می کردند.

به گزارش" ورزش سه" عکسی از تیم وحدت در سال 71 که هدایت آن به عهده مجید جلالی است و یکی از ستاره هایش حمیدمطهری هفده ساله مربی حال حاضر پرسپولیس. وحدت نامی آشنا برای علاقمندان فوتبال تهران در دهه شصت است. تیمی متشکل از بچه های یک محل بود اما توانست تبدیل به گربه سیاه تیم های بزرگ تهران ، استقلال و پرسپولیس شود. مربی این تیم مجید جلالی بود که از پایه های همین تیم و در اوج جوانی مربی و بازیکن وحدت شد. تیمی که برخلاف تیم های آن زمان فوتبال منظم و تاکتیکی بازی می کرد و با برنامه و تحلیل می توانست مقابل تیم های بزرگ پایتخت و برابر ده ها هزار هوادارانشان مقاومت کرده و حتی آن ها را شکست بدهند.

تیم وحدت البته که تیمی یکدست بود اما هر از چند گاهی ستاره هایی هم تحویل فوتبال ایران می داد. سیدمهدی ابطحی که یکی از بهترین های تیم ملی ایران در دهه شصت و ابتدای هفتاد بود در این تیم بازی می کرد.
اما یکی دیگر از بازیکنانی که فوتبالش به نوعی با وحدت شروع شد حمید مطهری مربی حال حاضر پرسپولیس است. مطهری هم درباره این عکس گفت:" من هفده سالم بود و در تیم وحدت بازی می کردم. مربی تیم هم آقا مجید جلالی بود. تیم خوبی داشتیم که اکثرا بچه محل بودند و می توانستیم مقابل بهترین تیم های ایران بایستیم و آن ها را ببریم."

مجید جلالی درباره این عکس می گوید:" این وحدت سال ١٣٧١ است یعنی آخرین سالی که من سرمربی وحدت بودم." او افزود:" این عکس مربوط به بازی وحدت و هما است که در ورزشگاه آزادی برگزار و یک بر صفر به سود وحدت تمام شد. تیم ما در آن سال فکر کنم در رده پنجم ایستاد. البته دقیقا یادم نیست ولی میدانم که جایگاه خوبی داشتیم."

01493777.jpg

از سراسر وب

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
دایی، مهدوی‌کیا و پروین چگونه خواننده شدند؟(عکس)
هیچ کس حدس نمی‌زد داریوش خواجه نوری که یکی از اولین ستاره های پاپ مجاز بعد از انقلاب محسوب می‌شود، روزی به فوتبال گره بخورد.

به گزارش ورزش سه، در واقع سبک موزیک داریوش خواجه نوری به خصوص و دور از رگه های معمول پاپ بود و به همین دلیل وقتی اسم او برای ساختن ترانه ای درباره ی پرسپولیس مطرح شد تعجب علاقمندان را برانگیخت.

داریوش خواجه نوری اما با تلاشی مضاعف و یک برنامه ریزی طولانی ترانه ای را با حضور ستارگان بزرگ پرسپولیس ضبط کرد و اثر فرهنگی جالب در تاریخ این باشگاه به نام خود ثبت کرد، اگرچه محبوب ترین ترانه ی سروده شده درباره ی تیم پرسپولیس همان ترانه ی دهه ی شصتی خواننده ای به نام فرزین با عنوان پرپسولیس خسته هنوز جای خاصی در بین طرفداران این باشگاه دارد.

داریوش خواجه نوری اما مسیر متفاوتی را انتخاب کرد. او قصد داشت ترانه ای با وکال ستارگان تاریخ این باشگاه بسازد و بنابراین تعداد زیادی از بازیکنان و پیشکسوتان این تیم به استودیو دعوت شدند تا تکه شعری را پای ابزار ویژه صدابرداری بخوانند و سپس با میکس شدن صداها، یک بک وکال تاریخی به وجود بیاید. بازیکنانی از نسل های مختلف از ابراهیم آشتیانی، محمود خوردبین و علی پروین گرفته تا ستارگان آن روزهای پرسپولیس که چهره هایی مثل محسن خلیلی و سپهر حیدری و شیث رضایی و میثاق معمارزاده.

01493721.jpg

ساخت این ترانه که بیش از ۸ ماه به طول انجامید، با نقش آفرینی اسطوره های زیادی همراه بود. از جمله مهدی مهدوی کیا که در دوره مصطفی دنیزلی به پرسپولیس برگشت و همچنین وحید هاشمیان که فوتبال خود را با پیراهن سرخ ها به پایان رساند که حضور هر دو را امیرحسین خیرخواه با لنز دوربین خود به این شکل ثبت کرده است.

01493717.jpg

در موزیک ویدیویی که از این موسیقی هواداری منتشر شد، پیشکسوتان پرسپولیس با موهای سیاه‌تر نسبت به امروز خودنمایی می‌کنند؛ از جمله مجتبی محرمی که دکلمه‌ای چند جمله‌ای را می‌خواند که محتوایش نسبت جالبی با خود او دارد: از پیراهنم عبور کن، به تنم، به جانم و خونم می‌رسی که همچنان سرخ است...»

01493718.jpg

چهره هایی که حرفه آن ها خوانندگی نبود و حتی بعضی از آن ها زیر لب هم به ندرت آهنگی را زمزمه کرده بودند. با این حال استودیوی تحت اجاره خواجه نوری در روزهای مختلف چهره های قدیمی و جدید پرسپولیس را پذیرا بود و صدای آن ها را ضبط می‌کرد.

01493724.jpg

در این بین حضور علی پروین نیز به عنوان مهم ترین چهره تاریخ باشگاه در نوع خود جالب بود. کسی که در نسخه نهایی به جای دکلمه، دو جمله درباره این ترانه به زبان می‌آورد و سپس نوبت به دکلمه یک شعر از سوی محمود خوردبین می‌رسد که از باسابقه‌ترین پرسپولیسی‌های تاریخ محسوب می‌شود. با این مقدمه ترانه «سرخ بی همتاست» خواجه نوری آغاز می‌شود و او تقریبا وفادار به سبک خود یک آهنگ فوتبالی حماسی را به اجرا در می‌آورد.

01493729.jpg

از این پروژه بزرگ که قرار بود در بازی فینال جام حذفی از آن رونمایی شود، سال ها می‌گذرد اما تصاویری از آن به جای مانده است. تصاویری که بازیکنان و ستاره های پرسپولیس در آن روزها را در حال خوانندگی نشان می‌دهد. آدم هایی که استعدادهای متفاوتی در این کار داشتند؛ یکی مثل شیث رضایی شبیه یک خواننده حرفه ای و یکی مثل میثاق معمارزاده کاملا دور از این حال و هوا. در این بین حضور چهره هایی مثل مصطفی دنیزلی، ایمون زاید و علی دایی در نوع خود جالب توجه است. به خصوص علی دایی که قالب شخصیتی اش به هیچ وجه با کارهایی مثل این جور در نمی‌آید. با این حال این کار حمایت مدیرعامل وقت پرسپولیس را پشت سر خود داشت و در نهایت به سرانجام رسید؛ اگرچه آنطور که انتظار می‌رفت در بین هواداران زمزمه نشد.

01493728.jpg

01493727.jpg

01493726.jpg

01493725.jpg

01493722.jpg

01493720.jpg

01493719.jpg

01493715.jpg

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
یه خبر خوندم نمیدونم راسته یا نه اینه که پرونده برانکو هم انگار داره جدی میشه و رفته برای کسر امتیاز

خدا کنه رای به بستن پنجره نقل و انتقالاتی بدن و امتیاز کم نکنن :rolleyes:
با سابقه ای که ما داریم می ترسم هم امتیاز کم کنن هم پنجره رو ببندن

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,224
میگن باشگاها با برگزاری ادامه لیگ مخالفن!

فردا اعلام کنن در صورت لغو مسابقات پرسپولیس قهرمان اعلام میشه ببین چجوری همشون موافق ادامه برگزاری لیگ بشن!

:))))

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
میگن باشگاها با برگزاری ادامه لیگ مخالفن!

فردا اعلام کنن در صورت لغو مسابقات پرسپولیس قهرمان اعلام میشه ببین چجوری همشون موافق ادامه برگزاری لیگ بشن!

:))))
بهتر بزار اعلام کنن لیگ برگزار میشه حداقل بدون حرفو حدیث قهرمان میشیم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
امروز گفتن بارسا را فدراسیون اسپانیا قهرمان اعلام کرده با 60 امتیاز فک کنم و اتلتیکومادرید یا 55 نایب قهرمان و هیچ تیمی هم سقوط نمی کنه

حالا می آییم ایران
پرسپولیس با 10 امتیاز بالاتر هست و کل لیگ و مخصوصا تبریزی ها میگن نه بازیها برگزار نشه و هیچ تیمی هم قهرمان اعلام نشه

از یک سو میگن 13 تیم نامه زدن بازیها کنسل شه

دیگه فوتبال ما از اسپانیا و فرانسه بالاتر نیست.. یا شایدم هست ما خبر نداریم با بازیکنانه پرمدعا

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,224
بهتر بزار اعلام کنن لیگ برگزار میشه حداقل بدون حرفو حدیث قهرمان میشیم
رسمی: بازیهای باقیمانده لیگ از سر گرفته می شوند
زمان متعاقبا اعلام خواهد گشت

بالا