برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419

اگر بهترین بازیکن های ایران رو داشته باشی و بعد 10 هفته 4 تا موقعیت گل نتونی بسازی تو یه مربی نیستی یه .......

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
بد نیست زمان انجام بازی بعدش تا هفته ها شانتاژ و مسخره بازی راه بندازیم نه؟

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
عباس اسماعیل بیگی سرلیدر تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی شد:))))))))))))))))

همه ممکلت اینطوری هر کی چاپلوس تر مقام دار تر بعد میگن چرا اعتراض دارید

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
هر چقدر بازیهای خارجی رو خوب سوت زده و البته سوتی هم کم نداشته توشون ولی یکی از بدترین داورها در نوع داوریش توی داخل ایران بوده
من که فکر کنم تو اب نمک گذاشتن برای دربی و صحنه های برخورد احتمالی رو بگه ندیدم و از این حرفهای بی ربط

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
هر چقدر بازیهای خارجی رو خوب سوت زده و البته سوتی هم کم نداشته توشون ولی یکی از بدترین داورها در نوع داوریش توی داخل ایران بوده
من که فکر کنم تو اب نمک گذاشتن برای دربی و صحنه های برخورد احتمالی رو بگه ندیدم و از این حرفهای بی ربط

کارش تو جام جهانی هم تموم شد
حالا هر کی خراب کاری می کنه میگه به خاطر شرایط ایران تمرکز ندارم
حالا دوباره لیگ شروع میشه و احتمالا یحیی و چندتا از بازیکن ها هم همین بهانه رو می گیرن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
کارش تو جام جهانی هم تموم شد
حالا هر کی خراب کاری می کنه میگه به خاطر شرایط ایران تمرکز ندارم
حالا دوباره لیگ شروع میشه و احتمالا یحیی و چندتا از بازیکن ها هم همین بهانه رو می گیرن
برگشت بالاخره

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
یورگن لوکادیا با فعال کردن بند فسخ سیاسی و به استناد به ماده ٣، قرارداد خود را کاملا قانونی با باشگاه پرسپولیس فسخ کرده است.

ماده ٣ به یورگن لوکادیا اجازه می‌دهد در شرایط فوق سیاسی و درخواست سفارت کشور ثالث (هلند) برای ترک ایران قرارداد به صورت فورس ماژور فسخ یک طرفه بشود.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
لوکا به ازای هرگل صدوپنجاه هزار فالور گرفت!

مهاجم هلندی پرسپولیس پیش از پیوستن به این تیم با وجود بازی در بوندسلیگا، لیگ انگلیس و هلند کمتر از ۲۰۰هزار فالور داشت اما به محض مطرح شدن نامش حول پرسپولیس و پیوستن رسمی او به این تیم پرطرفدار ایرانی به سرعت فالوورهای او رشد پیدا کرد.

لوکادیا از هفته سوم به ترکیب پرسپولیس اضافه شد و تا هفته یازدهم برای این تیم به میدان رفت که حاصلش برای پرسپولیس ۶ گل و برای خودش بیش از ۹۰۰هزار فالور بود.

1671736495902.png

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
خانمش گفته که مثل 100 سال پیشه و دسترسی به هیچی ممکن نیست نه واتس اپ نه اینستاگرام و نه . . .. اینقدر هم نیایید فحش بدید
فکر نکنم دروغ باشه یکسالی جایی بودم طرف آمریکایی اومد با دغدغه زیاد که ببخشید دیروز یادم رفت بهت بگم میخوای با تلفن من به خانواده ات زنگ بزن و من بهش گفتم نه بابا با واتس اپ میشه تماس داشت نیازی نیست میشه تماس تلفنی هم داشت
ولی از درون سوختم و شرمنده بودم که در مورد ایران چه فکری میکنه ولی خب حقم داشت هر روز بدتر از گذشته

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
این لوکادیا مارمولک هم این همه وقت داشت بره یه ماه هم که به خاطر جام جهانی لیگ تعطیل بود نرفت گذاشت دو روز به دربی ول کرد رفت

جالبه تیمی که این همه هزینش شده نمی تونه یه بازی به درد بخور انجام بده بعد بازیکن به جای عذرخواهی میاد ژست قهرمان ها رو میگیره میگه الان فوتبال رو ول کنید تو اولویت نیست بعد همین هفته قبل به خاطر 5 درصد قرار داد فصل قبل (80 درصد یا 70 درصد هم نه فقط 5 درصد) که نگرفته بودن اعتصاب کرده بودن تمرین نمی کردن
راست میگن فوتبال و تعهد کاری و احترام به هوادارا اولیت نیست فقط پول اولویته

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
دقیقا
تو هر قراردادی شرایط فورس ماژور هست که باعث شده یک طرفه فسخ کنه و با این اوضاع چون باشگاه هم نتونسته شرایط رو مهیا کنه و ایران هم که هستیم و باید تو سرمون بخوره همه اش مطمئناً همه قراردادشو باید بدیم . . . اینها زرنگ هستند جایی نمیخوابن زیرش آب بره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
این پژمان راهبره چه حالی داره میکنه خب وقتی به دستگاه زور و زر و تزویر وصل نیستی انواع بدبختی ها مال پرسپولیسه مثل شما نیست که

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749

دو روز قبل دربی یه هویی بدون تسویه مالیاتی بتونی از مرز خارج بشی همون حوالی خانواده علی دایی رو هواپیماشو برگردونن
آقا یحیی با این جماعت تا دندون مسلح در نیفت لازمه باز توضیح بهتون بدیم که زور داره براشون بازیکن خارجی برای پرسپولیس؟ زور داره سر و سامون داشتن؟ زور داره روزی گیر فوتبالی بخورن داورها هستند ولی شما باید بدون مهاجم بازی کنی؟
این جماعت تا دندون مسلح چاه کنیشون حرف نداره ولی نوبشون هم خواهد رسید و پشت اون نگاه مزور و ریاکار میزنه بیرون یه روزی

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419

دو روز قبل دربی یه هویی بدون تسویه مالیاتی بتونی از مرز خارج بشی همون حوالی خانواده علی دایی رو هواپیماشو برگردونن
آقا یحیی با این جماعت تا دندون مسلح در نیفت لازمه باز توضیح بهتون بدیم که زور داره براشون بازیکن خارجی برای پرسپولیس؟ زور داره سر و سامون داشتن؟ زور داره روزی گیر فوتبالی بخورن داورها هستند ولی شما باید بدون مهاجم بازی کنی؟
این جماعت تا دندون مسلح چاه کنیشون حرف نداره ولی نوبشون هم خواهد رسید و پشت اون نگاه مزور و ریاکار میزنه بیرون یه روزی
ما هم باید بریم سراغ مربی خارجی
ایرانی جماعت همون یه فصل باشه بسشه برای فصل های بعدی چیزی نمیتونه به تیم اضافه کنه الان تاکتیک تیم برا همه مشخصه یه ایده جدید تو تیم دیده نمیشه
هر بازیکنی هم میاد اینجا میره تو افت مثل صادقی , رفیعی ، دانیال
ترابی و امیری هم دیگه مثل سابق نیستن
بازیکن جون هم که همیشه میخ نیمکته یه بیرانوند خوبه که اونم مربی خارجی بالا سرشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749

واقعا بی معنی بود این پنالتی این دو تا شوت الله بختکی هم نبود هر گلی زده میشد آفساید اعلام میشه بی برو و برگشت

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
من جای یحیی بودم این قدر دیگه مته به خشخاش نمیذاشتم زمان چند دهه پیش نیست که اون هم تو که قطعا از بازی بعد عمری و اسدبیگی تو ترکیب نیستند بیرانوند هم درخشید اون هم شاید

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749

باز دو تا مربی پرسپولیسی خوردن بهم از این حرفهای خاله زنکی شروع شد
ولی کسی تیتری دیدید بزنه چرا یکی همیشه بازنده بوده جلو تیم سابقش ولی دریغ از یک کلمه
نمیخوام بگم اون طرف وا داده ولی اگر واقعا دنبال حقیقت هستید و نمیخواد فضا رو غبارآلود کنی
و اگر ریگی به کفش این شانتاژ کن ها نیست چرا همیشه گیرشون به این وره؟

mehrane.toosi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
فقط قرمز
هم رنگش قشنگه هم بازیش هم اسمش​

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749

نمیدونم با دگنگ انداختن این یارو رو بیرون باز میخواسته خوش رقصی کنه برای همونایی که انداخته بودنش بیرون اون هم به یه وانت تف و لعنت
این مسخره بازی خاص فوتبال ماست و هیچ جایی تکرار نمیشه

بالا