برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
گرامی اینکه سرش خونی نشده دلیل ادامه بازی میشه؟ ............ در هر صورت ما بردیم و تموم شد ........ ولی این صحنه ها تو بازی تیم پیش نیاد بهتره .........

نه ولی سری که شکسته نشده بانداژ میشه یعنی تمارض بوده و برای تمارض نباید توپ رو بیرون زد
نظر شما محترمه ولی شخصا قبولش ندارم :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دلیل حمله کریمی به مربی پرسپولیس چیه؟ کریمی از این تیم رفته و بهتره حواسش جمع تیم جدیدش باشه ما هم براش ارزوی موفقیت میکنیم .تمام ............. اینکه مربی پرسپولیس داره از تیم دفاع میکنه ، بعد کریمی میاد و حمله میکنه نشونه ضعف خودشه و بس!

غایله تموم شده و دو طرف برای همدیگه ارزوی خوبی داشتن ........... دیگه حمله پرسپولیسی به پرسپولیسی معنی نداره و بهتره بدعت گذاشته نشه

تیم الان داره روند خوبی رو میره ... و درس شدن حاشیه توسط یه پرسپولیسی برا تیم گناه نابخشودنیه

کریمی سعی کنه از اظهار نظر در رابطه با چیزی غیز تیمش خودداری کنه که اخلاق حرفه ای رو هم رعایت کنه

اینکه مزبی پزسپولیس به دهنوی بگه کریمی رو بزن !!!!!!!!!!!!!! مرغ پخته رو هم به خنده میندازه!

علی کریمی رو همه دوست داریم

ولی خودش هم میدونه ما همیشه پشت تیم هستیم

بهتره وقتی از پرسپولیس رفته و فعلا فوتبال بازی میکنه برای ما حاشیه نسازه فصل های قبل کم حاشیه ساز نبود

تا هم محبوبیتش هم احترامش حفظ بشه

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
نه ولی سری که شکسته نشده بانداژ میشه یعنی تمارض بوده و برای تمارض نباید توپ رو بیرون زد
نظر شما محترمه ولی شخصا قبولش ندارم :D

تیمی که با شیلنگ به جون سرمربیو مربیش میوفته چطور از اخلاق صحبت میکنه ! این حرفا واسه پر کردن روزنامه هاست

عشق است پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
چهارشنبه 27 اسفندماه سال 1354 – شهرآورد هجدهم استقلال و پرسپولیس؛ مسعودمژدهی دقیقه 21 برای استقلال و محمودخوردبین دقیقه 86 برای پرسپولیس گل زدند. هفته دوم جام چهارم تخت جمشید بود و استقلال و پرسپولیس در آخرین روزهای سال ۵۴ در مقابل یکدیگر صف آرایی کرده بودند.

وقتی که بازی با سوت محمدصالحی آغاز شد پرسپولیسی ها خیلی زود سوار بازی شدند و چند موقعیت گل را هدر دادند. در جریان یکی از این حملات ناگهان استقلال از روی ضدحمله دروازه پرسپولیس را با سماجت مثال زدنی مسعود مژدهی باز کرد. بعد از این گل پرسپولیسی ها دوباره سراسر حمله شدند اما تمام فرصتهای این تیم یکی پس از دیگری به هدر رفت، یکبار هم شوت زیبای علیرضا عزیزی به تیر دروازه استقلال برخورد کرد تا اینکه در دقیقه ۸۶ خوردبین توپی را که از علیرضا عزیزی دریافت کرده بود شوت کرد و توپ به زیر تیر افقی دروازه خورد و به سمت دروازه رفت و سپس به سمت بیرون چرخید در این لحظه منصور رشیدی با زیرکی توپ را از آن خود کرد. محمد صالحی هنوز تصمیم خاصی نگرفته بود که منوچهر نظری – کمک داور بازی – اعلام گل کرد و صالحی هم با دمیدن در سوت خود مرکز زمین را نشان داد و جنجال بعد از آن شروع شد…
بازی با اعتراض استقلالی ها چند دقیقه به تعویق افتاد و سرانجام در حالی که مسابقه تماما رنگ خشونت گرفته بود با اخراج مسعود مژدهی تا جائی که صالحی سوت پایان را زد ادامه یافت …

عکس زیر صحنه ای بسیار زیبا از بازی نه چندان آرام این دو تیم است؛ حسن روشن شماره ۱۰ استقلال با حرکتی شبیه یک فن کاراته رضا وطنخواه را وادار به تسلیم کرده است.
164638_204.jpg

چند نکته از این بازی:
۱- جهانگیر کوثری گزارشگر و مجری سابق برخی از برنامه های ورزشی اولین دربی خود را انجام می داد.(با پیراهن استقلال)

۲- تیم داوری این بازی یکی از قویترین تیمهای داوری تاریخ دربی بود، هر سه داور بین المللی بودند و بازیهای حساسی را در آسیا سوت زدند. (محمدصالحی، منوچهر نظری و محمد ریاحی)

۳- علیرضا عزیزی بازیکن ملی پوش پرسپولیس هم برای اولین بار در دربی به میدان می رفت واتفاقا بازی خوبی هم از خود به نمایش گذاشت.

۴- مجله تاج با چاپ عکسی مدعی بود که توپ وارد دروازه استقلال نشده است. هیچ وقت هم بالاخره معلوم نشد توپ گل شد یا نشد؛ درست مثل فینال جام جهانی ۱۹۶۶ لندن …

پ .ن : جل الخالق حرکت رو ببینید

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خب از حرکت اونا عجیبتر .جوابای شماست ......... دلمون خواست وقتی بازیکنشون سزش شکسته بود توپ رو ببریم جلو و بزنیم تو گلشون ........ خودمونم تشخیص میدیم طرف مصدومه یا نه ! و اینکه دفعه اخرشون باشه مسخره بازی درمیارن و ضمنا همه تیما بدونن اگه سر بازیکنشون شکست تیم به تشخیص خودش عمل میکنه و میزنه تو گل حریف ............

دوس دارم همین کارو با خودمون میکردن ...اینجا کربلا میشد .

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خب از حرکت اونا عجیبتر .جوابای شماست ......... دلمون خواست وقتی بازیکنشون سزش شکسته بود توپ رو ببریم جلو و بزنیم تو گلشون ........ خودمونم تشخیص میدیم طرف مصدومه یا نه ! و اینکه دفعه اخرشون باشه مسخره بازی درمیارن و ضمنا همه تیما بدونن اگه سر بازیکنشون شکست تیم به تشخیص خودش عمل میکنه و میزنه تو گل حریف ............

داداش اصلا شما حرف های مارو ول کن

کل تیم گفتند ما ندیدیم طرف خودش رو انداخته پس دیگه حرفی نمیمونه

شما هم دارید کاسه داغ تر از آش میشید ها

پ .ن : شما چطوری چراغت خاموشه ولی آنی :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
علی دایی خودش سال 85 چه قشقرقی به پا کرد سر من تو من شیث باهاش . یادتونه که ؟ گفت این بازی که پرسپولیس میکنه فوتبال نیست کشتیه و مربی خارجی آوردن تا تو زمین کشتی بگیرن ؟

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
2,050

دوست عزیز در محوطه ی 18 و در زمانی که شرایط حساس یک موقعیت تحت اختیار کامل یک تیمه ( چه اون بازیکن سرپا بود چه خوابیده ) ،
عقل ، منطق و غریزه ایجاب میکنه کار ادامه پیدا کنه و موقعیت خطرناک مسابقه به ثمر بشینه ...

حتی خود بازیکنان مس هم اونقدر درگیر جریان حساس اون لحظه بودند که بعد از به ثمر رسیدن گل متوجه مصدومیت بازیکنشون شدن ...

چه در سطح اول فوتبال دنیا و چه در ایران این موقعیت اجتناب ناپذیره ...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دوست عزیز در محوطه ی 18 و در زمانی که شرایط حساس یک موقعیت تحت اختیار کامل یک تیمه ( چه اون بازیکن سرپا بود چه خوابیده ) ،
عقل ، منطق و غریزه ایجاب میکنه کار ادامه پیدا کنه و موقعیت خطرناک مسابقه به ثمر بشینه ...

حتی خود بازیکنان مس هم اونقدر درگیر جریان حساس اون لحظه بودند که بعد از به ثمر رسیدن گل متوجه مصدومیت بازیکنشون شدن ...

چه در سطح اول فوتبال دنیا و چه در ایران این موقعیت اجتناب ناپذیره ...

عقل و منطق و غریزه که با هم گفتی در حد لالیگا سطح حرفت رو بالا برد :D

millennium

Registered User
لایک‌ها
760

کلا وقتی تیم میبازه همه دنیال توجیه کردن شکست هستن
طرفدار های تیم های استقلال و پرسپولیس هم همینطور هستن و این حرفتون درسته که اگه این اتفاق برای خودمون میفتاد شاکی میشدیم
ولی اگه بخوایم منطقی نگاه کنیم به قضیه جوانمردانه ترین حالت ادامه ی بازی بود تا درس عبرتی بشه برای تیم هایی که وقت کشی میکنن

SSshahin

Registered User
لایک‌ها
2,050
عقل و منطق و غریزه که با هم گفتی در حد لالیگا سطح حرفت رو بالا برد :D

شما گاها ممکنه در موقعیتی قرار بگیرید که هم عقلانیه و هم غریزی ! ... اگر ایشون تجربه ی چنین چالشی رو نداشتند مشکل از کار تیم و ما نبوده ...

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
در خصوص صحنه گل: اگر چه فیرپلی قانون مسجل نیست و کسی نمی تواند به این واسطه معترض بشود که چرا توپ بیرون زده نشده، اما چون تقریبا جا افتاده که در صورتی که بازیکن حریف مصدوم شده توپ بیرون زده بشه، بهتر بود که این کار انجام می شد؛ حالا یاوری و مسی ها قیافه حق به جانب می گیرند که ما بازی را باختیم ولی اخلاق را نه، و پرسپولیس بازی جوانمردانه را باخت. البته من خودم معتقد نیستم که در هر صحنه ای که بازیکن حریف زمین خورده باشه باید توپ رو بیرون زد چون از همین مساله خیلی ها سو استفاده کرده اند و می کنند در این فوتبال و باید کسی هم جرات به خود بدهد و این حالتی که تقریبا لوث شده را تعدیل کند. با این حال فکر می کنم در صحنه اتفاق افتاده بهتر بود که توپ بیرون زده می شد.
مرتضی جان من باهات موافق نیستم . اگه ای نبازی رو مس میبرد یا مساوی میشد همین یاوری میومد میگفت که آره جلوی تیم میلیاردی حریف بردیم و ... همچین آدمهایی رو باید ببری . با جرزنی هم ببری تا بفهمن اخلاق یعنی چی !

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پس از حرف رفقا نتیجه میگیرم و امیدواریم هیچ تیمی همین کارو با ما نکنه و مصدومیت بازیکن ما رو مسخره بازی ندونه! و نخواد درس عبرتی بهمون بده ........ و عقل و منطق و غریزشون بر بازی جوانمردانه غلبه نکنه!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مرتضی جان من باهات موافق نیستم . اگه ای نبازی رو مس میبرد یا مساوی میشد همین یاوری میومد میگفت که آره جلوی تیم میلیاردی حریف بردیم و ... همچین آدمهایی رو باید ببری . با جرزنی هم ببری تا بفهمن اخلاق یعنی چی !

حالا با جرزنی هم نباشه ما کاملا عادلانه بردیم اصلا جوانمردانه هم بود بازیکن های ما گفتند ندیدن طرف افتاده ( هممون حتی خود یاور هم میدونه الکی بوده )

بعدش طرف رو بردن بیرون رو سرش پشه بند کشیده که مثلا سرش شکسته آخه مارو جیگر فرض کردید یعنی این طرف زامبیه خون از سرش نمیریزه ؟؟؟؟

اصلا به اندازه ای جیگر من خنک شد که همچین تیم در پیت ضد فوتبالی رو بردیم که یخچال امرسان خنک نمیکرد

پ .ن : دوستان ساعت 3:40 هست ولی کنید بگیرید بخوابید :D

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
حالا با جرزنی هم نباشه ما کاملا عادلانه بردیم اصلا جوانمردانه هم بود بازیکن های ما گفتند ندیدن طرف افتاده ( هممون حتی خود یاور هم میدونه الکی بوده )

بعدش طرف رو بردن بیرون رو سرش پشه بند کشیده که مثلا سرش شکسته آخه مارو جیگر فرض کردید یعنی این طرف زامبیه خون از سرش نمیریزه ؟؟؟؟

اصلا به اندازه ای جیگر من خنک شد که همچین تیم در پیت ضد فوتبالی رو بردیم که یخچال امرسان خنک نمیکرد

پ .ن : دوستان ساعت 3:40 هست ولی کنید بگیرید بخوابید :D

داداش ما منتظر خبر توییم بگی خلعت بست جشن ابی کشون بگیریم

ما که واسه اون پشه بندی بیدار نیستیم '

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
فکر کنم این تیم تیمه
آخه این مس ضیقی شده بود گربه سیاه تو این اواخر
شروعش هم با مسعود مرادی بود که زمان قطبی نامردی کرد و این مسو پررو کرد
حیف که نشد بازیو ببینم