برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
منتظر جواب علی کریمی هستم تا حال این آدم مغرور رو بگیره...

این ها همش شایعه است خود کریمی گفته حرفی نزدم من و شکایت میکنم از کسانی که از طرف من مطلب پخش میکنند و حرف های من از کد هواداریم پخش میشه

فعلا دایی سرمربی ما هست و ما پشتشیم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
به عنوان یه استقلالی فکر کنم بهترین گزینه پرسپولیس برای مربیگری در حال حاضر علی داییه

تعجب می کنم که خود پرسپولیسی ها دارن ازش انتقاد می کنن

تیم رو خوب بسته خیلی خوب نتیجه گرفته و زیبا هم بازی می کنه انتظار دیگه ای دارید که برآورده نکرده

حتی نخواستن کریم انصاری فرد و علی کریمی هم یه توفیق اجباری بود براتون این صادقیان ستاره شد و با این سنش می تونه سالها ستاره بمونه
ما گلومون رو پاره میکنیم بعد 2 تا دوستان میاند میگند علی کریمی !!

مشکل ما استوره پرستی هست

استوره چرا مهم شد ؟؟؟ به خاطر تیم !!!

آقای کریمی شما برای تیم ما زحمت کشیدید ممنونیم پولت هم دادیم مفتی بازی نکردی دوست هم داریم ولی هر وقت بخوای کوچکترین حاشیه ای برای تیم درست کنی سدی برای موفقیت تیم بشی شدید کلاهمون تو هم میره احترام خودت رو حفظ کن محبوبیتت رو حفظ کن به ما کاری نداشته باش تا همینطوری با یاد خوب ازت یاد کنیم

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
ما گلومون رو پاره میکنیم بعد 2 تا دوستان میاند میگند علی کریمی !!

مشکل ما استوره پرستی هست

استوره چرا مهم شد ؟؟؟ به خاطر تیم !!!

آقای کریمی شما برای تیم ما زحمت کشیدید ممنونیم پولت هم دادیم مفتی بازی نکردی دوست هم داریم ولی هر وقت بخوای کوچکترین حاشیه ای برای تیم درست کنی سدی برای موفقیت تیم بشی شدید کلاهمون تو هم میره احترام خودت رو حفظ کن محبوبیتت رو حفظ کن به ما کاری نداشته باش تا همینطوری با یاد خوب ازت یاد کنیم

امر دیگه ای نداری؟؟؟
بابا خودش میگه مصاحبه نکردم. اونوقت شما.......

در ضمن استوره ها تیم میسازند نه تیمها
اگه استوره ساز بودیم الان 10 کریم باقری باید داشته باشیم. اما فشنگچی . رضایی . نوری و.... اینا 100 سالم بازی کنند استوره تمیشن

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
هردو علی عزیز هستن '

ایشالله یه خبر خوبی بشنویم فردا '**** عیدتون مبارک ****

miladali

Registered User
لایک‌ها
722
دوستان دلیل تفاوت روزنامه خبرورزشی توی یکروز دقیقا به ساعت بازی پرسپولیس برمیگرده. چاپ اول روزنامه که اول صبح برای شهرستانهای دور فرستاده میشه به انتهای بازی پرسپولبس نمیرسه بنابرین بدون خبر مربوط به بازی پرسپولیس چاپ میشه که در چاپ دوم میبینیم که اخبار بازی گنجانده شده. خبر ورزشی بدلیل تیراژ بالا خیلی وقتها شده دو چاپی که در یک روز میزنه عناوینش کاملا متفاوت بودند بدلیل پوشش مسابقات نیم شب در چاپ دوم

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
1- تنها گذشت سه هفته از مسابقات لیگ سیزدهم کافی بود تا بطلان بسیاری از پیش‌داوری‌های مایوس کننده در مورد پرسپولیس به اثبات برسد. این تیم اگرچه روی کاغذ جنگ نقل و انتقالات را به سایر مدعیان باخت، اما در زمین مجموعه‌ای از بازیکنان بی‌ادعا و زحمتکش نشان می‌دهد که در کنار هم پتانسیل بالایی برای خلق موفقیت دارند. نگاه‌ها عوض شده و امیدها برگشته، اما هنوز یک نگرانی بزرگ به قوت خودش باقی مانده است؛ علی دایی! شاید عجیب به نظر برسد، اما جدی‌ترین خطری که پرسپولیس جوان و متحول شده را تهدید می‌کند، خود دایی و برخی رفتارهای غیر قابل دفاع اوست. طی چند روز اخیر و پس از آنکه برخی از گلایه‌های علی کریمی در مورد رفتارهای ناشایست و کنترل نشده دهنوی با وی در فضای رسانه‌ای کشور تکرار شد، شاید خیلی‌ها منتظر بودند این موضوع با سعه صدر و خویشتنداری سرمربی قرمزها مسکوت باقی بماند و پرسپولیس تازه جان گرفته اسیر حاشیه‌ای جدید نشود، اما علی دایی نه تنها چنین نکرد، بلکه در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با مس چیزهایی گفت که موجی از حیرت و شگفتی را به همراه آورد. شهریار چهارشنبه شب یک بار دیگر نشان داد اغلب خوش خیالی‌ها در مورد تغییرات مثبت وی بیهوده است و هر کجا که فرصتش پیش بیاید، او خواهد توانست رگه‌هایی پررنگ از کاراکتر لجوج و منطق‌گریز خودش را به معرض تماشا بگذارد. 2- واکنش تند و احساسی دایی به انتقادات کریمی چنان عجیب و نادرست بود که حتی برخی خبرنگاران حاضر در کنفرانس هم نتوانستند آن را تاب بیاورند و فی‌المجلس بخشی از ادعاهای سرمربی پرسپولیس را به چالش کشیدند. او در یکی از فرازهای استثنایی نطقش علیه جادوگر مدعی می‌شود: «بهتر است هر کس در مورد تیم خودش صحبت کند. آیا دیده‌اید من درباره تراکتورسازی صحبت کنم؟» بله خب، علی دایی همیشه رفتارش حرفه‌ای است و فقط به تیم خودش فکر می‌کند. درست مثل تمام مدتی که سرمربی راه‌آهن بود و یک کلمه هم پیرامون پرسپولیس حرف نزد؛ درست مثل یکم شهریور ماه 90 که دایی نگفت: «ورزش ما بیشتر سیاسی است تا ورزشی. مدیران پرسپولیس دنبال استفاده سیاسی از فوتبال هستند.» درست مثل 23 آذر 90 که دایی نگفت: «تا زمانی که پایه کارهای‌مان دروغ و عوام‌فریبی باشد، نتیجه‌اش همین چیزی می‌شود که در پرسپولیس می‌بینیم.» درست مثل 24 آذر 90 که دایی نگفت: «پرسپولیس با این آدم‌ها هزار سال دیگر هم درست نمی‌شود.» درست مثل 9 اردی‌بهشت 91 که دایی نگفت: «پرسپولیس را امسال با بازیکنان بزرگ تقویت کردند، اما چندم جدول است و در جام حذفی چه عملکردی داشته؟» درست مثل 17 اردی‌بهشت 91 که دایی نگفت: «با بازیکنان امسال پرسپولیس، اصلا نیازی به مربی هم نبود و اگر یک نفر به خوبی تیم را تمرین می‌داد، اینها الان بالای جدول بودند.» درست مثل 30 مهر 91 که دایی نگفت: «رویانیانی که مدیر دولتی بوده، این پول‌ها را از کجا آورده و برای پرسپولیس خرج می‌کند؟ نکند ایشان مولتی میلیاردر هستند و ما خبر نداشتیم؟» قطعا هیچکدام از این حرف‌ها را دایی نزده، چون در تمام این تاریخ‌ها ایشان سرمربی راه‌آهن بوده و اصلا عادت ندارد راجع به تیم دیگری صحبت کند. احتمالا افکار عمومی تب کرده و اینترنت به هذیان‌گویی افتاده است، وگرنه دایی و دروغ؟ کلا و حاشا! 3- اوج شاهکارهای دایی اما جایی است که او علی کریمی را به بهانه انصرافش از خداحافظی‌ به «بی‌ثباتی» رفتاری متهم می‌کند. در دنیای فوتبال تا به حال صدها بازیکن حتی در سطح بزرگان و اساطیر این رشته ورزشی از وداع پشیمان شده‌اند و به میادین برگشته‌اند. این هرگز اتفاق غریبی نیست، اما برای یافتن تنها یک نمونه از مربیانی که ابتدا حیثیت و هویت و شخصیت یک مدیرعامل را لگدمال می‌کنند و تنها چند ماه بعد پیشنهاد همکاری او را با آغوش باز می‌پذیرند، ناامیدانه باید همه تاریخ را شخم زد! وقتی الهه تزلزل از «ثبات» سخن می‌گوید، لابد دنیا باید به آخر رسیده باشد. دایی به کدام یکپارچگی اخلاقی و رفتاری‌اش می‌نازد؟ به آنچه بر او و کفاشیان گذشت؟ به روابط گل و بلبلش با محمد حسن انصاری‌فر که به داد و ستد اره و تیشه انجامید؟ به مناسبات پر از نوسانش با حبیب کاشانی یا این نمونه خارق‌العاده اخیر با محمد رویانیان؟ بی‌ثبات کیست؛ علی کریمی که صرفا در مورد یک تصمیم «شخصی»اش تجدید نظر کرد یا علی دایی که عواطف و احساسات میلیون‌ها هوادار را پای حب و بغضش با حاج حبیب به قربانگاه برد؟ دایی چگونه می‌تواند از وحدت اراده حرف بزند، وقتی نیمه‌شب گفت حتی حاضر نیست با کاشانی دور یک میز بنشیند، اما سپیده‌دم فردا برنامه‌اش را برای هدایت پرسپولیس تحویل او داد؟ سخن از مربی پیشین راه‌آهن است؛ هم‌او که همین دو ماه پیش گفت به این باشگاه تعهد اخلاقی دارد و هرگز پرسپولیسی نمی‌شود، اما امروز روی نیمکت همین تیم برای کریمی رجز می‌خواند. شعبده ثبات، لابد تنها جادویی است که از کلاه کریمی بیرون نمی‌آید. این تردستی فقط در آستین دایی پیدا می‌شود؛ مردی که پاییز 90 و بعد از بازی رفت راه‌آهن و سرخپوشان گفت: «بعد از گل تیمم شادی نکردم، چون عاشق هوادارن پرسپولیس هستم»، اما بهار 91 و بعد از مسابقه برگشت همین دو تیم ادعا کرد: «بعد از گل تیمم شاد بودم و خوشحالی کردم. من اهل فیلم بازی کردن و این حرف‌ها نیستم!» 4- اصلا کریمی بد، اصلا بی‌ثباتی معصیت، اما در محکمه عدل دایی مجازات «بی‌معرفتی» چیست؟ شما یادت نیست استاد، اما ما کسی را می‌شناسیم که هزار بار در جنگ‌های کلامی‌اش پشت سنگر شماره هشت پناه گرفت و مثلا خطاب به همین رویانیان گفت: «تو نمی‌توانی امثال دایی و کریمی را محو کنی. تو می‌روی، اما من و او بین مردم می‌مانیم.» معرفت در گرانی است برادر، آنقدر گران که گاهی ابتیاعش حتی در وسع شهریاران هم نمی‌گنجد.

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
امر دیگه ای نداری؟؟؟
بابا خودش میگه مصاحبه نکردم. اونوقت شما.......

در ضمن استوره ها تیم میسازند نه تیمها
اگه استوره ساز بودیم الان 10 کریم باقری باید داشته باشیم. اما فشنگچی . رضایی . نوری و.... اینا 100 سالم بازی کنند استوره تمیشن

من تعجب کردم از این نظر شما. تمام اسطوره های پرسپولیس قبل از پرسپولیس هیچی نبودن و وقتی به تیم اومدن توسط امثال من و شما اسطوره شدن . بدون پرسپولیس و طرفدارش هیچکس هیچی نبوده و در آینده هم نخواهد بود .

لااقل احترام امضات رو بگیر و رو تعصب به یه بازیکن خاص ارزش تیمت رو پایین نیار

برای من دایی و کریمی فرق نمیکنه . هدف فقط پرسپولیسه و بس . کریمی هم وقتی تو تیم بود زحمتش رو کشید و رفت . حالا که نیست حق نداره حاشیه سازی کنه . یعنی که چی جواب میدم بعد عید ؟؟؟

جز اینکه میخواد واسه تیم حاشیه سازی کنه؟؟ اونم فقط به خاطر یه من تو منی که با حقیقی داشته به ببین چه آتیشی به پا کرد . ول کن ماجرا هم نیست .

کریمی یادش رفته که بعد جام جهانی 2006 با دایی چه کرد . چقدر سن و سال دایی رو زیر سوال بردن . حالا خودش دست از سر فوتبال برنمیداره .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
1- تنها گذشت سه هفته از مسابقات لیگ سیزدهم کافی بود تا بطلان بسیاری از پیش‌داوری‌های مایوس کننده در مورد پرسپولیس به اثبات برسد. این تیم اگرچه روی کاغذ جنگ نقل و انتقالات را به سایر مدعیان باخت، اما در زمین مجموعه‌ای از بازیکنان بی‌ادعا و زحمتکش نشان می‌دهد که در کنار هم پتانسیل بالایی برای خلق موفقیت دارند. نگاه‌ها عوض شده و امیدها برگشته، اما هنوز یک نگرانی بزرگ به قوت خودش باقی مانده است؛ علی دایی! شاید عجیب به نظر برسد، اما جدی‌ترین خطری که پرسپولیس جوان و متحول شده را تهدید می‌کند، خود دایی و برخی رفتارهای غیر قابل دفاع اوست. طی چند روز اخیر و پس از آنکه برخی از گلایه‌های علی کریمی در مورد رفتارهای ناشایست و کنترل نشده دهنوی با وی در فضای رسانه‌ای کشور تکرار شد، شاید خیلی‌ها منتظر بودند این موضوع با سعه صدر و خویشتنداری سرمربی قرمزها مسکوت باقی بماند و پرسپولیس تازه جان گرفته اسیر حاشیه‌ای جدید نشود، اما علی دایی نه تنها چنین نکرد، بلکه در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با مس چیزهایی گفت که موجی از حیرت و شگفتی را به همراه آورد. شهریار چهارشنبه شب یک بار دیگر نشان داد اغلب خوش خیالی‌ها در مورد تغییرات مثبت وی بیهوده است و هر کجا که فرصتش پیش بیاید، او خواهد توانست رگه‌هایی پررنگ از کاراکتر لجوج و منطق‌گریز خودش را به معرض تماشا بگذارد. 2- واکنش تند و احساسی دایی به انتقادات کریمی چنان عجیب و نادرست بود که حتی برخی خبرنگاران حاضر در کنفرانس هم نتوانستند آن را تاب بیاورند و فی‌المجلس بخشی از ادعاهای سرمربی پرسپولیس را به چالش کشیدند. او در یکی از فرازهای استثنایی نطقش علیه جادوگر مدعی می‌شود: «بهتر است هر کس در مورد تیم خودش صحبت کند. آیا دیده‌اید من درباره تراکتورسازی صحبت کنم؟» بله خب، علی دایی همیشه رفتارش حرفه‌ای است و فقط به تیم خودش فکر می‌کند. درست مثل تمام مدتی که سرمربی راه‌آهن بود و یک کلمه هم پیرامون پرسپولیس حرف نزد؛ درست مثل یکم شهریور ماه 90 که دایی نگفت: «ورزش ما بیشتر سیاسی است تا ورزشی. مدیران پرسپولیس دنبال استفاده سیاسی از فوتبال هستند.» درست مثل 23 آذر 90 که دایی نگفت: «تا زمانی که پایه کارهای‌مان دروغ و عوام‌فریبی باشد، نتیجه‌اش همین چیزی می‌شود که در پرسپولیس می‌بینیم.» درست مثل 24 آذر 90 که دایی نگفت: «پرسپولیس با این آدم‌ها هزار سال دیگر هم درست نمی‌شود.» درست مثل 9 اردی‌بهشت 91 که دایی نگفت: «پرسپولیس را امسال با بازیکنان بزرگ تقویت کردند، اما چندم جدول است و در جام حذفی چه عملکردی داشته؟» درست مثل 17 اردی‌بهشت 91 که دایی نگفت: «با بازیکنان امسال پرسپولیس، اصلا نیازی به مربی هم نبود و اگر یک نفر به خوبی تیم را تمرین می‌داد، اینها الان بالای جدول بودند.» درست مثل 30 مهر 91 که دایی نگفت: «رویانیانی که مدیر دولتی بوده، این پول‌ها را از کجا آورده و برای پرسپولیس خرج می‌کند؟ نکند ایشان مولتی میلیاردر هستند و ما خبر نداشتیم؟» قطعا هیچکدام از این حرف‌ها را دایی نزده، چون در تمام این تاریخ‌ها ایشان سرمربی راه‌آهن بوده و اصلا عادت ندارد راجع به تیم دیگری صحبت کند. احتمالا افکار عمومی تب کرده و اینترنت به هذیان‌گویی افتاده است، وگرنه دایی و دروغ؟ کلا و حاشا! 3- اوج شاهکارهای دایی اما جایی است که او علی کریمی را به بهانه انصرافش از خداحافظی‌ به «بی‌ثباتی» رفتاری متهم می‌کند. در دنیای فوتبال تا به حال صدها بازیکن حتی در سطح بزرگان و اساطیر این رشته ورزشی از وداع پشیمان شده‌اند و به میادین برگشته‌اند. این هرگز اتفاق غریبی نیست، اما برای یافتن تنها یک نمونه از مربیانی که ابتدا حیثیت و هویت و شخصیت یک مدیرعامل را لگدمال می‌کنند و تنها چند ماه بعد پیشنهاد همکاری او را با آغوش باز می‌پذیرند، ناامیدانه باید همه تاریخ را شخم زد! وقتی الهه تزلزل از «ثبات» سخن می‌گوید، لابد دنیا باید به آخر رسیده باشد. دایی به کدام یکپارچگی اخلاقی و رفتاری‌اش می‌نازد؟ به آنچه بر او و کفاشیان گذشت؟ به روابط گل و بلبلش با محمد حسن انصاری‌فر که به داد و ستد اره و تیشه انجامید؟ به مناسبات پر از نوسانش با حبیب کاشانی یا این نمونه خارق‌العاده اخیر با محمد رویانیان؟ بی‌ثبات کیست؛ علی کریمی که صرفا در مورد یک تصمیم «شخصی»اش تجدید نظر کرد یا علی دایی که عواطف و احساسات میلیون‌ها هوادار را پای حب و بغضش با حاج حبیب به قربانگاه برد؟ دایی چگونه می‌تواند از وحدت اراده حرف بزند، وقتی نیمه‌شب گفت حتی حاضر نیست با کاشانی دور یک میز بنشیند، اما سپیده‌دم فردا برنامه‌اش را برای هدایت پرسپولیس تحویل او داد؟ سخن از مربی پیشین راه‌آهن است؛ هم‌او که همین دو ماه پیش گفت به این باشگاه تعهد اخلاقی دارد و هرگز پرسپولیسی نمی‌شود، اما امروز روی نیمکت همین تیم برای کریمی رجز می‌خواند. شعبده ثبات، لابد تنها جادویی است که از کلاه کریمی بیرون نمی‌آید. این تردستی فقط در آستین دایی پیدا می‌شود؛ مردی که پاییز 90 و بعد از بازی رفت راه‌آهن و سرخپوشان گفت: «بعد از گل تیمم شادی نکردم، چون عاشق هوادارن پرسپولیس هستم»، اما بهار 91 و بعد از مسابقه برگشت همین دو تیم ادعا کرد: «بعد از گل تیمم شاد بودم و خوشحالی کردم. من اهل فیلم بازی کردن و این حرف‌ها نیستم!» 4- اصلا کریمی بد، اصلا بی‌ثباتی معصیت، اما در محکمه عدل دایی مجازات «بی‌معرفتی» چیست؟ شما یادت نیست استاد، اما ما کسی را می‌شناسیم که هزار بار در جنگ‌های کلامی‌اش پشت سنگر شماره هشت پناه گرفت و مثلا خطاب به همین رویانیان گفت: «تو نمی‌توانی امثال دایی و کریمی را محو کنی. تو می‌روی، اما من و او بین مردم می‌مانیم.» معرفت در گرانی است برادر، آنقدر گران که گاهی ابتیاعش حتی در وسع شهریاران هم نمی‌گنجد.

برای کوبیدن دایی لازم نیست مطلب از سایت های مخالفش جمع کنید و اینجا کپی پیست کنید . اگر بخواهید میشه از کریمی هم مثل همین جملات رو بیرون کشید. اصلا از تک تک شیخصیت های ورزشی و سیاسی این مملکت میشه سوتی گرفت . لازم به این اینکارها نیست .

دایی هیچی که نداشته باشه با تمام حاشیه هاش لااقل 4 تا عنوان و افتخار در سطح باشگاهی و ملی واسه من پرسپولیسی و ایرانی آورده که تا ابد ماندگاره

ولی کریمی جز حاشیه چیکار کرده ؟؟

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
داداش یه کم بهتر صحبت کن !!! مگه من به شما چیزی گفتم که بهت بر میخوره !!!

من فقط همون عکس رو دیدم عکس دیگه ای ندیدم امروز هم بیرون نرفته بودم که روزنامه واقعیش رو ببینم

ولی به شخصه به من استقلالی بودنشون ثابت شده نظرها فرق میکنه

حرفا دوستمون تایید میشه این روزنامه طرفدار استقلال هست و سایت خبری قانون آلناین نیز طرفدار تیم استقلال است.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
امروز روز آخر جذب خلعته و بازم پولش جور نیست.:(حتی عجمان حاضر نشده قسط بندیش کنه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
برای کوبیدن دایی لازم نیست مطلب از سایت های مخالفش جمع کنید و اینجا کپی پیست کنید . اگر بخواهید میشه از کریمی هم مثل همین جملات رو بیرون کشید. اصلا از تک تک شیخصیت های ورزشی و سیاسی این مملکت میشه سوتی گرفت . لازم به این اینکارها نیست .

دایی هیچی که نداشته باشه با تمام حاشیه هاش لااقل 4 تا عنوان و افتخار در سطح باشگاهی و ملی واسه من پرسپولیسی و ایرانی آورده که تا ابد ماندگاره

ولی کریمی جز حاشیه چیکار کرده ؟؟
لایک شدید

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
حرفا دوستمون تایید میشه این روزنامه طرفدار استقلال هست و سایت خبری قانون آلناین نیز طرفدار تیم استقلال است.
برعکس شما من اصلا فکر نمی کنم طرفدار استقلاله و اتفاقا بی طرف هم هست من هر روز این روزنامه رو می خونم شاید یه روزش استقلال پررنگ تر باشه روز دیگش پرسپولیس و یه روز استقلال رو بکوبه و یه روز پرسپولیس ولی با اینکه الان چند سال دارم می خونمش هنوز احساس نکردم طرفدار تیم خاصیه

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
آنلایک شدید .

میشه اون 4 تا عنوان و افتخار رو برامون اینجا بگی ؟

وقتی شما چشمت رو روی واقعیت ها بستی گفتنش چه سودی داره . وقتی تیمت رو ول کردی و به جای اینکه خوشحال باشی تیمت بعد از چند سال مزه ی صدر جدول رو داره می چشه و باید از حاشیه به دور باشه ...

تو همین 2 سالی که سرمربی تیم بود دوتا قهرمانی واسمون آورد یا نیاورد ؟؟

کریمی الان 5 فصلی هست که به ایران برگشته ( به جز اون یه فصلی که تو شالکه ذخیره ثابت بود ) . بهترین نتیجه ای که گرفته چی بوده ؟؟ تو هر تیمی بوده جز حاشیه سازی کاری نکرده . چه وقتی تو استیل آذین بود و چه وقتی که تو تیم ما .

الانم که رفته از بازی تراکتور شروع کرده حاشیه سازی . آخه مگه اجباره ؟ بابا دایی نخواست با کریمی کار کنه . به همین دلایلی که داریم الان میبینیم . نیست داره حاشیه سازی میکنه قطعا اگر می موند بازیکن های تیم چند دسته میشدند و مشکلات دو سال اخیر دوباره پیش میومد .

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
داداش یه کم بهتر صحبت کن !!! مگه من به شما چیزی گفتم که بهت بر میخوره !!!

من فقط همون عکس رو دیدم عکس دیگه ای ندیدم امروز هم بیرون نرفته بودم که روزنامه واقعیش رو ببینم

ولی به شخصه به من استقلالی بودنشون ثابت شده نظرها فرق میکنه
دوست عزیز من توهینی به شما نکردم اگه از پست من چنین برداشتی کردین ازتون معذرت می خوام ولی همچنان با نظرتون مخالفم چون من نمی دونم چقدر این روزنامه رو دنبال می کنید و به نظرم بیشتر تیتر های علیه پرسپولیسش به چشمتون اومده من این روز نامه رو هر روز می خونم در طول هفته علیه هر دو تیم به طور یکسان تیتر میزنه

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
خیلی دوست دارم بدانم که مقصود و هدف رفقا از کوبیدن علی دایی چه هست؟ چه منفعتی دارد که مدام نقاط ضعفش را برملا کنید یا بگویید به درد نمی خورد؟! الان پرسپولیس چه سرمایه ای دارد؟ سراغ کدام مربی پیشکسوت سرخ باید می رفتند که ملت راضی شوند؟ حمید درخشان؟ فرشاد پیوس؟ ضیای عربشاهی؟ یا دوباره حمید استیلی... کدام؟ کدام یک از اینها مقبولیت دارند و می توان پذیرفت که بدون مشکل کارشان را پیش ببرند و پرسپولیس رو به سرمنزل مقصود برسانند؟؟ ....

من با دوست استقلالی مان حسین یاور خیلی موافقم که گفت "باید از سرمربی فعلی حمایت کنید و دایی در حال حاضر بهترین گزینه تان است" ... بله، درست هست که تیم دایی هنوز کاملا تیم نشده، در فاز حمله و خط میانی هنوز مشکل داره، هنوز چرخ دنده ها روان نیستند ولی شکل کلی تیم و ابزارهایی که انتخاب کرده از سال گذشته در مجموع بهتر هست، خود علی دایی هم اذعان داشته که تیمش خیلی جای کار داره و به تدریج در حال بهتر شدن هست. الان وقت حمایت هست نه چوب لای چرخ گذاشتن و بد وبیراه گفتن، پرسپولیسی های واقعی سعی می کنند در همه حال پشتیبان و یاور تیم شان باشند و با سنگ اندازی های گاه و بیگاه عملا آب به آسیاب رقبا نریزند ...

نوع نگاه تان را عوض کنید دوستان؛ پرسپولیس امروز بیش از هر روزی نیازمند حمایت همه جانبه هوادارنش است، همان هوادارانی که همه بهش می نازیدیم و هنوز هم می نازیم ولی نگرانیم که انگار واقعا دارد از آن تعداد میلیونی شان کاسته می شود ...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دیشب دریاچه چیتگر بودیم
سامان گوران رو آورده بودن
یعنی با اداهای علی دایی ملتو ترکوندااا
ولی من درسته خندیدم ولی واقعا علی دایی رو قبول دارم و حمایتش می کنم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دیشب دریاچه چیتگر بودیم
سامان گوران رو آورده بودن
یعنی با اداهای علی دایی ملتو ترکوندااا
ولی من درسته خندیدم ولی واقعا علی دایی رو قبول دارم و حمایتش می کنم

سامان گوران استقلالی نبود ؟
یادمه یجایی دیدم نوشته بود این موضوع رو ...
اصلا خوشم نمیاد یه غریبه همچین کاری بکنه ...
باز مثلا اگر محمود شهریاری هرچی بگه حرفی نیست ولی اینا ... ؟!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آره فکر کنم استقلالیه

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939

آره استقلالیه. با آرش برهانی هم رفیق فابه

بالا