برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران آ.اس.رم

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
سلام به همگی.

attachment.php

من کل قسمت ورزش رو گشتیم، دیدم هیج کلوبی برای تیم رم نیست. بعد گفتم خودم بزنم که زدم
305.gif

فرانچسکو توتی

دوستان رمی، 5 عدد یوزربار رو هم Desperadoz عزیز قرار داده برای استفاده. این لینک به پستها برای دریافت فایلها :

پست شماره 372
پست شماره 373

فایل های ضمیمه

• francesco-totti---as_80591.jpg
    francesco-totti---as_80591.jpg
    104.3 KB · نمایش ها: 147
  • ft.jpg
    ft.jpg
    19.8 KB · نمایش ها: 138
  • web-logo.jpg
    web-logo.jpg
    13.7 KB · نمایش ها: 86
Last edited:

Sirus-v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون تاپیک خوبیه . من توتی رو خیلی قبول دارم واقعا تکنیکش فراموش نشدنیه .
راستی بنظرتون چرا هنوز از پروتا استفاده میشه تو رم ؟؟ ووچینیچ بهتر جواب داده و میده ....

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
ممنون تاپیک خوبیه . من توتی رو خیلی قبول دارم واقعا تکنیکش فراموش نشدنیه .
راستی بنظرتون چرا هنوز از پروتا استفاده میشه تو رم ؟؟ ووچینیچ بهتر جواب داده و میده ....

منم قبول دارم، امسال ووچینیچ خیلی خوب بود. ولی خب پروتا هم بعضی وقتا کارای بزرگی میکنه دیگه. به هر حال مربی فکر میکنه اون برای سیستمش بهتره. ما هم نمیدونیم چرا :D ! .

به امید قهرمانی رم در سریA​

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من این حرف رو قبلا گفتم باز هم میگم: به نظرم در فصل 2008-2007 رم زیباترین فوتبال رو در کل اروپا ارائه کرد، خصوصا استایل پاسکاری های این تیم واقعا تماشایی و منحصر بفرده. آرسنال هم زیبا بازی میکرد ولی فوتبال جدیدی ارائه نداد. بارسلونای دو سه فصل پیش عینا همون فوتبال رو زیبا تر و در نهایت موفق تر ارائه کرد. ولی رم، حتی اگه مدعی جامی نباشه (که هست)، فوتبال منحصر بفردی بازی میکنه و این با توجه به بودجه و بازیکن های نسبتا ارزونی که هر سال میگیره، قابل تحسینه.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
البته فراموش کردم بگم آکادمی رم یکی از بهترین های اروپاست (احتمالا بعد از آژاکس و بارسا بهترین باشه). این هم یک دلیل دیگه برای تحسین!

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب اینتر قهرمان سری آ شد. مقصر اینکه رم هم قهرمان نشد، خود تیم بود که چندتا بازی رو مفتی مساوی کرد.

به امید قهرمانی رم در جام حذفی ایتالیا.​

amingalavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رم انتقام خودش رو از اينتر با قهرماني در جام حذفي گرفت و هواداران رو مثل هميشه بدون جام نذاشت.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
دیشب رم اینتر رو برد که قهرمان جام حذفی ایتالیا بشه.​
greenstars.gif

خداییش امسال حقش بود که حداقل یک جام رو ببره. دیشب هم با اقتدار اینتر روبرد. البته این بردها رو باید توی سری آ هم بدست می آورد که اونجا هم قهرمان میشد. ولی مثل پارسال جام حذفی رو برد که بی جام نباشه. بسیار خوشحال شدیم​
.
studsmatta.gif

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
تبریک می‌گم به خاطر جام.

هرچند نباید بگید با اقتدار برد. نیمه دوم اینتر خیلی بهتر داشت بازی می‌کرد و حتی یک بار توپ بردیسو به تیر دروازه رم خورد که اگه گل میشد دیگه فکر نمی‌کنم اون تیم خسته رم می‌تونست کاری بکنه.

به هرحال بازی فوتبال هستش و همیشه لذتبخش.
تیم رم هم تیم انصافا خوبی هست که نمیشه از حقش گذشت.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

من هم جا داره به شما و دوستانتان بابت جام تبریک بگم:lol:
حق اینتر را کف دستش گذاشتید:f34r:

amingalavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تبریک می‌گم به خاطر جام.

هرچند نباید بگید با اقتدار برد. نیمه دوم اینتر خیلی بهتر داشت بازی می‌کرد و حتی یک بار توپ بردیسو به تیر دروازه رم خورد که اگه گل میشد دیگه فکر نمی‌کنم اون تیم خسته رم می‌تونست کاری بکنه.

به هرحال بازی فوتبال هستش و همیشه لذتبخش.
تیم رم هم تیم انصافا خوبی هست که نمیشه از حقش گذشت.

رم همين كه تا اين مرحله رسيد و در سري آ هم تا هفته آخر نذاشت اينتر به قهرماني برسه خودش كار بسيار بزرگيه و در برابر تيمهايي مثل اينتر، يوونتوس و ميلان كه پولشون از پارو بالا مي‌ره كم نياورد.

اين هم همش به خاطر غيرت رمي هاست.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام

یه مسابقه پیش بینی جام ملتهای اروپا راه انداختیم دوستان بیاین اینجا

خوشحال میشیم :)

با سلام خدمت دوستان عزيز
از 18 خردادماه مسابقات جام ملتهاي اروپا در كشورهاي اتريش و سوييس به صورت مشترك آغاز مي شود.
به همين دليل و با درخواست فرزاد عزيز من اين تاپيك رو استارت مي كنم كه شامل دو بخش هست:
1- پيش بيني مسابقات
2- شركت در مسابقه سايت UEFA.COM
در پستهاي بعدي توضيحاتي در خصوص اين دو مسابقه و قوانين آن خواهم داد.

نحوه امتياز دهي:
براي هر نتيجه كاملا صحيح : 4 امتياز
براي هر نتيجه با تفاضل گل صحيح : 2 امتياز
براي هر نتيجه صحيح از لحاظ برد و باخت : 1 امتياز

پ.ن: براي مسابقات دور حذفي بعدا قوانين تعريف خواهد شد .

مثال: فرض مي كنيم بازي اول يعني سوييس - جمهوري چك با نتيجه 1-2 به نفع چك تمام بشود . در اين صورت :
پيش بيني دقيق نتيجه 1-2به نفع چك : 4 امتياز
پيش بيني نتيجه با تفاضل درست مثلا 0-1 به نفع چك : 2 امتياز
پيش بيني درست فقط از لحاظ بردچك مثلا 0-2 به نفع چك : 1 امتياز

قوانين شركت در مسابقه پيش بيني
1- كليه پيش بيني هاي يك روز ( تمامي گروهها) بايد در يك پست انجام شود.
2- اگر كسي بازي يك روز يك گروه را از دست داد مي تواند ساير بازيهاي آن روز گروههاي ديگر را پيش بيني كند.
3- هرگونه اديت و ويرايش پس از انجام مسابقات باعث خواهد شد امتياز براي شخص پيش بيني كننده صفر محسوب شود.

برنامه روز اول مسابقات

شنبه 18 خرداد
گروه A : سوييس - جمهورى چك
پرتغال - تركيه

يكشنبه 19 خرداد
گروه B : اتريش - كرواسى
آلمان - لهستان

دوشنبه 20 خرداد
گروه C : رومانى - فرانسه
هلند - ايتاليا

سه شنبه 21 خرداد
گروه D :اسپانيا - روسيه
يونان - سوئد

كليه بازيهاي اول راس ساعت 20:30 و بازيهاي دوم 23:15 برگزار مي شود.

ورژن پيش بيني :

سوييس - جمهورى چك
پرتغال - تركيه
اتريش - كرواسى
آلمان - لهستان
رومانى - فرانسه
هلند - ايتاليا
اسپانيا - روسيه
يونان - سوئد

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
A0336016.jpg

قهرماني با دست‌هاي خالي

توتي: قطعاً در رم مي‌مانم

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال آ.اس رم ايتاليا در پايان فصل خاطره انگيز 2007- 2008 تاكيد كرد: قطعا در رم مي مانم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتادلو اسپورت، جام حذفي باشگاه‌هاي ايتاليا در نهايت با قهرماني مقتدرانه آ.اس رم به پايان رسيد تا شاگردان اسپالتي انتقام تلخي از اينترميلان و اتفاقات تلخ سري A گرفته باشند.
آ.اس رم كه با تمام مشكلات و كمبود‌هاي مالي و در رقابت با بزرگان فوتبال اروپا فصل بسيار خوبي را چه در سري A و چه در جام حذفي شروع كرده بود، در عين ناباوري كارشناسان فوتبال ايتاليا، مدعي قهرماني در هر دو اين ليگ‌ها شده بود، به گونه اي كه تا هفته پاياني بختي نسبتا برابر با اينترميلان براي فتح سريA داشت.
حضور درخشان رمي‌ها در ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا سبب شده بود، تا هواداران اين تيم هر چه بيشتر به افتخارات اين فصل اميدوار شوند؛ اما حذف شدن از جمع تيم‌هاي مدعي ليگ قهرمانان مزيد بر علت شد تا تمام اميد و آرزوي رمي‌ها و هواداران بي شمار اين تيم معطوف به جام حذفي ايتاليا شود.
فينال پر و صداي اينتر ميلان در نهايت هيجان و حساسيت برگزار شد و اين بار رمي‌ها بودند كه توانستند پيوز شوند.
بي شك يكي از موثر ترين اركان تيم آ.اس رم براي رسيدن به دو جايگاه قابل قبول در ليگ برتر و جام حذفي ايتاليا، فرانچسكو توتي كاپيتان فراموش نشدني اين تيم است.
وي به دليل مصدوميت، ديدارهاي زيادي را از دست داد و به زعم كارشناسان عدم حضور او مقابل منچستريونايتد دليل اصلي حذف رم از ليگ قهرمانان بود؛ اما مطمئناً نام توتي با كوله باري از افتخارات و تجربيات تلخ و شرين تكيه گاه محكمي براي بازيكنان جوان رم به حساب مي‌آيد.

* فصل گذشته را براي رم چطور ارزيابي مي‌كني؟
آ.اس رم كليه رقابت‌هاي اين فصل را با هدف و با قدرت شروع كرد. قصد داشتيم در اين فصل تيم را به جايگاه حقيقي‌اش برسانيم. خوشبختانه در تمامي ليگ‌ها موفق بوديم و تا حد زيادي به هدف هاي مشخص شده از قبل رسيديم، اگر كمي دقت مي‌كرديم مي‌توانستيم در سري A و حتي در ليگ قهرمانان به جايگاه بهتري برسيم؛ اما به هيچ وجه ناراضي نيستيم زيرا اين هنوز ابتداي راه پر فراز و نشيب پيشرفت براي تيم بزرگ آ.اس رم است.

*هر چند هيچ گاه عادت نداري از كمبود امكانات شكايت كني؛ اما تصور مي‌كني با پيشرفت‌هاي چشمگير رقبا فصل آينده عرصه مناسبي براي آ.اس رم فراهم خواهد بود؟
اگر منظور شما از امكانات منابع مالي براي خريدن بازيكنان گران قيمت است با شما موافقم زيرا در مقايسه با باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي همچون رئال مادريد، چلسي، منچستر يونايتد، اينترميلان و ...، آ.اس رم هيچگاه حرفي براي گفتن نداشته است؛ اما قصد داريم ثابت كنيم موفقيت در فوتبال تنها با كمك ستاره‌هاي گران قيمت به دست نمي آيد، هر چند اين گونه مسائل تا حد زيادي دنياي فوتبال را تحت تاثير قرار داده است؛ اما اميدواريم تيم‌هايي مثل رم تلاش كنند تا معناي فوتبال واقعي را به تماشاگران نشان دهند.

* فصل آينده هم در آ.اس رم مي ماني؟
حتي اگر بخواهم هم نمي‌توانم به تيمي ديگر جز آ.اس رم فكر كنم. رم اولين و آخرين خانه من است و نمي‌توانم تصور كنم روزي در باشگاهي ديگر بازي كنم. بايد اعتراف كنم با تمام پيشنهادات خوبي كه از بزرگترين باشگاه‌هاي دنيا داشته ام، هيچگاه نخواسته ام رم را به مقصد ديگري ترك كنم. هدف من در فوتبال تنها مقاصد مالي نيست و خوشبختانه نيازي هم به شهرت ندارم به همين دليل مي‌مانم تا بتوانم روز‌هاي طلايي اين تيم را دوباره تكرار كنم.

* فكر مي‌كني اگر در تيم ديگري جز آ.اس رم حضور داشتي امروز بسياري از بازيكنان به خاطر حضورت به عنوان چهره‌ برتر فوتبال اروپا و جهان مطرح نمي‌شدند؟
اگر سردمداران فيفا روزي فرانچسكو توتي را هم در كنار بزرگان فوتبال مي‌ديدند شايد در انتخابات و رده بندي بازيكنان توسط آنها تاثير مي‌گذاشت؛ اما بيش از اينكه به فكر بهترين شدن باشم به فكر معرفي دوباره رم به عنوان بهترين باشگاه اروپا هستم. قصد ندارم به خاطر فتح قله‌هاي بزرگي همچون بهترين بازيكن اروپا و جهان بودن ، آ.اس رم را تنها بگذارم و فقط به اهداف شخصي بينديشم.

* و در آخر چه آينده اي را براي آ.اس رم در فصل آينده پيش بيني مي‌كني.
برخلاف فصل قبل كه به رسيدن به جايگاه‌هاي بهتر از قبل فكر مي‌كرديم فصل بعد را تنها با نگاه قهرماني آغاز مي كنيم. بدون شك هواداران فوتبال شناس رم هيچ چيز جز قهرماني از ما قبول نخواهند كرد. با وجود تقويت چشمگير رقبايي همچون ميلان، يونتوس و اينترميلان از ابتدا به فتح سري‌ A فكر مي‌كنيم. اميدوارم با تلاش بازيكنان بي نظير تيم در ليگ قهرمان اروپا هم شخصيت اصلي رم را به همگان ثابت كنم.​

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
A0366318.jpg

رم به دنبال باپتيستا است

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، ژوليو باپتيستا گل زن برزيلي رئال مادريد براي ترك تيمش با توجه به كم توجهي هاي مسئولين رئال مادريد بهانه هاي كافي و منطقي در دست دارد.

ارنستو برونزتي وكيل شماره يك اكثر برزيلي هاي شاغل در اروپا از روز گذشته وارد مذاكره رسمي با مسئولين باشگاه رم ايتاليا شده است.

رئال مادريد تلاشي قابل توجه از خود براي حفظ باپتبستا نشان نمي دهد.

پيشنهاد اوليه رم براي خريد اين برزيلي كه با موافقت قاطع وكيل وي مواجه شد، مبلغ 12 ميليون يورو است.​

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب جان آن ریسه که اومد رم.

هری کیول هم نیومد و رفت فنرباغچه.

تکلیف باپتیستا هم هنوز معلوم نیست که میاد یا نه.​

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خب جان آن ریسه که اومد رم.

امروز از اخبار 6:45 شبکه 3 شنیدم . با اون صدای مسخره ی خبرنگار ج.ا توی ایتالیا :D . در مجموع رم بعد از کاپلو هیچ وقت به اون اوج نرسید ولی اسپالتی نشون داد که میتونه یه کاپلوی دیگه باشه

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
A0453469.jpg

باشگاه بايرن مونيخ مخالفت كرد

رم ايتاليا به دنبال جذب كلوزه و پودولوسكي

خبرگزاري فارس: باشگاه آ.اس رم ايتاليا خواهان بخدمت گيري دو مهاجم ملي پوش تيم بايرن مونيخ آلمان است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، باشگاه رم براي تقويت خط حمله تيم فوتبال خود نام ميروسلاو كلوزه و لوكاس پودولوسكي را در فهرست خريد خود قرار داده است.

مسئولان اين باشگاه از مدت‌ها قبل به دنبال زوجي براي خط حمله خود مي گردند و اينك به نظر مي رسد مهاجمين مورد نظر خويش را يافته اند.

رمي ها در اين راه بسيار تلاش كردند تا آدريان موتو را از تيم فيورنتينا بخدمت گيرند؛ اما چنين انتقالي ميسر نشد.
رمي ها در شرايطي خواهان بخدمت گيري اين زوج خط حمله تيم ملي آلمان و تيم بايرن مونيخ هستند كه باشگاه مونيخي بارها از طريق مقامات خود اعلام كرده است، حاضر به فروش اين 2 بازيكن نيست.​

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب باپتیستا هم که اومد رم. کمی وضعیت بهتر شد :cool:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خب امشب بازی سوپرجام ایتالیاست بین رم و اینتر. مطمئنا بازی جذابی میشه و رم هم خواهد برد :cool:

باپتیستا هم شماره 19 رو گرفت.​

بالا