برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
واقعا ر... تو اعصابمون منير. احتمالا انريكه به حرمت اون سالهايي كه رئال بوده منير رو اورد تو تا نتيجه براي رئال بدتر از اين نشه!

Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
باید بندازنش به ارسنال بازیکن بشو نیست :p
انریکه هم اول فصل گند میزنه چند تا فحش که بهش میدیم تیم راه میوفته :D
سال دیگه باید از بازیای پیش فصل شروع کنیم که تیم از هفته اول لیگ به فرم خوبش برسه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
خب خب خب اقایون بارسایی گل این برد خفن و تحقیر امیز ریالی رو بهتون تبریک میگم (البته همیشه جلومون تحقییر میشن و شده فیلم تکراری ) درست باید بالای 7 تا میزدیم
بازم مثل بازیهای قبلی که مقابلمون بازی کردن این دفه هم افسار پاره کردن و شروع کردن ... (گرچه این بار اولشون نیست تو بازی با 5 تایی سال 2010 دقیقا اینطور بود)
جدا امروز خیلی خیلی خیلی خوشحالم فقط این تیم میتونه منو خوشحال کنه و بس
yay.gif
yay.gif
yay.gif
yay.gif

تیم همه عالی بودن به جز این منیر ترقه!! اخه کلنگ اون موقعیت رو چطور گل نکرید من موندم:general112:
حتی هم دوست بلندمون و سیگاریمون که همیشه کفرمون در میاره این بازی تو ضربات هوای هم خوب کار کرد و بازیش خوب بود
همه از دم عالی بودن انصافا . اندرس ترکوندن انصافا یعنی هافبکهای اونارو یه تنه لهاف پیچ کرد فرستاد اونور :general304: عالی بود
خدا کنه راکیتیچ مصدومیت بد نباشه:( و ماسچرانو هم فکر کنم 2یا4 هفته نیست!!
داور کمپلت باهاشون همیار بود دیگه همه شاهد بودن .حتی یک کلاس اولی همه جریانو میدونه
ایول داره انریکه دمش گرم:general601:
راستی یه جوک از طرف ریالی که نمیدونه از اینکه تحقیر شدن چی بگه: به دوستم پیام داده گفته شانس اوردین:general304::general304: خدا
ویوا بارسا / ویوا کاتالا /ویوا سلطان پویول
-------------------------
123140012274240-773080676131169-2177856883001462367-n1448132968.jpg

Last edited:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
بعد از اینکه حضرت ژاوی از تیم رفت و از پرستش این بازیکن محروم شدم/یم ، فکر نمیکردم بازیکنی بتونه قلبم رو آروم آروم تسخیر کنه ، کسی که فارغ از پستی که بازی میکنه ، بتونه روح و روان آدمو نوازش بده و حس زیبایی پرستی و کمال گرایی انسان رو در مستطیل سبز ارضا کنه ، گل اول سوارز فوق العاده بود ، شاهکار ... و شاه کلید بازی ، با یه تک ضربه شاه بیت غزل امشب رو شروع کرد . واقعا اون هنر و مهندسی مهندس ژاوی رو در ضربات سوارز دارم میبینم با اینکه پست و سبک بازیشون متفاوته ولی از یه سرچشمه سیرابمون میکنن .

من حاضر بودم 3 تا بخوریم ولی اون گل آخر رو منیر از دست نده ، نگذاشت 5 مقدس شکل بگیره .
امشب بد بازی کردن رئال باعث شد بازی خوب ما بیشتر به چشم بیاد ، تیم بنیتز خیلی خیلی ابتدایی بازی کرد و تیم فنی ما واقعا خوب آنالیز کرده بود هر چند که این تیم خیلی آنالیز نمیخواد ، از هافبک و مدافعین همه مشکل دارن فقط حیف ناواس که بنده خدا تحقیر شد ، دروازه بان خوبیه .
نمیشه از سوپر سیوهای براوو نگفت ، واقعا تا به اینجای کارش در بارسلونا خیلی بیشتر از انتظارمون کار کرده و امشب یه اشتباه بیشتر نداشت که اونم شانس آورد و گل نشد .

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
به این میگن تیم ، به این میگن اتحاد ، اگه 5000 تا گل هم بزنی ولی خودخواه و مغرور باشی هیچ موقع بازیکن بزرگی نمیشی .

کارگردان بد سلیقه همچین صحنه ای رو از دست داد ، واکنش تماشاگران هم یک به یک جالبه در نوع خودش ....

1448136354_034233_1448136395_noticia_grande.jpg

.

rezatt

Registered User
لایک‌ها
674
روبرتو خیلی خوب شده تنها نقصش ضربات اخرشه که افتضاحه هم تو این بازی و هم تو بازیای قبل نشون داده اصلا چارچوب رو خوب نمیبینه اگه رو این موردم کار کنه میتونه اینده خط هافبکمون رو تضمین کنه

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
روبرتو خیلی خوب شده تنها نقصش ضربات اخرشه که افتضاحه هم تو این بازی و هم تو بازیای قبل نشون داده اصلا چارچوب رو خوب نمیبینه اگه رو این موردم کار کنه میتونه اینده خط هافبکمون رو تضمین کنه

اون آرامش و پاس گل فقط در حد بازیکنانی مثل ژاوی و اینیستا هست ، انریکه انتخاب خوبی داشته و خیلی خوب ازش امشب کار گرفت .

سوارز هم واقعا استادانه جای گیری کرده بود و همه اینها حاصل کار هماهنگ تیمی بود . انریکه با این بازیکنها و وضعیت تیم خیلی خوب آنالیز کرده بود .

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
نمیدونم چی بگم. عالی عالی عالی .
بقیه دوستانم که به اندازه کافی به منیر فحش دادن پس من دیگه خودمو به زحمت نمیندازم.
مرسی لوچو. فکر نمی کردم تیم بدون مسی انقدر خوب بازی کنه.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بعد از اینکه حضرت ژاوی از تیم رفت و از پرستش این بازیکن محروم شدم/یم ، فکر نمیکردم بازیکنی بتونه قلبم رو آروم آروم تسخیر کنه ، کسی که فارغ از پستی که بازی میکنه ، بتونه روح و روان آدمو نوازش بده و حس زیبایی پرستی و کمال گرایی انسان رو در مستطیل سبز ارضا کنه ، گل اول سوارز فوق العاده بود ، شاهکار ... و شاه کلید بازی ، با یه تک ضربه شاه بیت غزل امشب رو شروع کرد . واقعا اون هنر و مهندسی مهندس ژاوی رو در ضربات سوارز دارم میبینم با اینکه پست و سبک بازیشون متفاوته ولی از یه سرچشمه سیرابمون میکنن .
محسن جان تصور می کنم سوارز یک فوتبال خیابونی خالص رو به نمایش می گذاره.اگر به همین بازی دقت کنید می بینید که کم پاس خراب نکرد و خیلی میتونست موقعیت درست کنه که نکرد ولی دقیقا این ویژگیشه در جایی که شاید برای هر بازیکنی سخته اون تصمیمی می گیره که شاید هیج کس نگیره.اون ضربه ش سر گل اول و اون درنگ شاعرانه ش قبل از گل دوم که به نظرم عجز ناواس به نوعی خلاصه کل نمایش رئال بود در بازی امروز رو فقط در چارجوب این نبوغ لحظه ای سوارز میشه تحلیل کرد.از اون طرف ژاوی یک ماشین خلاقیت بود.بر خلاف سوارز که لحظه ای میبردت به اوج ژاوی به صورت مستمر این کار رو انجام می داد.میخوام مسی رو هم به این جمع اضافه کنم.که هم این ریتم ژاوی رو داره در بازیش و هم اون خلاقیت آنی و نبوغ لحظه ای و دیوانه وار سوارز رو.
نیمار هم کم کم داره تمپوی خودش رو پیدا می کنه
این ترکیب خیلی کم دستکاری میخواد و همه حرف من در این فصل این بود که ما یک بیس خوب داریم که با کمی تراش و کم و زیاد کردن میتونند سالهای سال قدرت نمایی کنند.
امیدوارم مدیریت به این تیم گند نزنه.رفتن نیمار یا مسی قطعا فاجعه بار خواهد بودو ولو با سیصد میلیون یورو درامد فروش هرکدومشون هم قرار نیست گزینه مناسبی بتونیم بخریم. مهم نیست به چه قیمتی ولی باید و باید این دوتا رو حفظ کنند.از سوارز خیالم راحته چون بعید بدونم بخواد تا سی و یک سالگیش حتی به رفتن فکر کنه.

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
آخ آخ، صفایی بود! یه شاهکار دیگه از نیمار! بعد از مدت ها از بازی آلوس کیف کردم! اگه تعویض طلایی انریکه (منیر) نبود، حداقل دو تا گل دیگه می زدیم! گل اینیستا از همه بیشتر چسبید! مسی هم دو تا پاس عالی داد، ای کاش یه جا هم به جای سوارس توپ رو به نیمار می داد! اگه از برخی پاس های بی دقت سوارس بگذریم، بسیار هوشمندانه بازی کرد، توپگیریش روی گل دوم دیدنی بود! تشکر از بنیتس بابت بیرون کشیدن خامس و اجازه ی نفس راحت کشیدن به ما! واکنش براوو روی شوت دوم خامس مثال زدنی بود! و خلاصه یه عالمه علامت تعجب دیگه! راموس و ک. رونالدو هم که هر دو باید اخراج می شدن که نشدن! و در آخر سپاس از پیکه و متیو که امشب تیم رو کامل به دست باد ندادن!

فک کنم یه نفر امشب خوشحالترین آدم روی کره ی خاکی بود (نگاه می کنه به LiverBarca)! :)

sabzake

Registered User
لایک‌ها
140
جدا از بازیه عالیه خط هافبک و حملمون باید به براوو هم اشاره کرد که واقعا اگه نبود حداقل دوتا گل میخوردیم دیشب. من نمیدونم با چه امیدی میخوایم اینده دروازمون رو بسپوریم دست تراشتگن. فصل قبل هم براوو همیشه عالی بازی میکرد این فصل هم فوق العادست فقط حیف که سنش یکم بالا رفته

Sent From My Nexus 7 2013 Using Tapatalk

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
تبریک دوستان خعلی حال داد :D
ستاره ها رو ک همه گفتن ... دیشب متیو سورپرایزم کرد بجز 1 صحنه خیلی خوب بود و سوتی نداد...
ماییم و نیم فصل دوم و بازیکنای جدید !
امیدوارم امتیاز مفت از دست ندیم که دیگه قهرمانی قطعی شه
بازیای سخت خارج از خونه دیگه تقریبا تموم شد !

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
هر چند من بارسایی نیستم . اما تبریک . :)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تبریک دوستان خعلی حال داد :D
ستاره ها رو ک همه گفتن ... دیشب متیو سورپرایزم کرد بجز 1 صحنه خیلی خوب بود و سوتی نداد...
ماییم و نیم فصل دوم و بازیکنای جدید !
امیدوارم امتیاز مفت از دست ندیم که دیگه قهرمانی قطعی شه
بازیای سخت خارج از خونه دیگه تقریبا تموم شد !
بازی با والنسیا رو داریم دو هفته دیگه که تصور می کنم از بازی دیروز خیلی سخت تر دربیاد.خبر خوش اینه که مسی هم آماده ست تا اون موقع دیگه.
رئال هم یه بازی سخت داره با والنسیا و همچنین فکر می کنم با ویاریال هم بازی نکردن هنوز
نیم فصل اول به بهترین شکل ممکن داره پیش می ره.یعنی سر سوزنی انتظار نداشتم بعد از بازی با رئال شش امتیاز جلو باشیم .همیشه چشم امیدم به بنیتز بود که سربزنگاه حال بده ولی نه تا این جد.از طرفی تیم با این همه مشکل بازیکن و در حالیکه اکثر مواقع ترکیب اصلی آماده در اختیار نداشته ولی به هر زوری بوده کار رو جلو برده.بخشی از اعتبار این داستان نصیب انریکه هم میشه.دل و جرات دادنش در بازی دادن به سرخی که همه مون ازش قطع امید کرده بودیم و یا نترسیدنش از ذخیره کردن مسی در بازی دیروز و همه و همه نشون از پختگی بیشترش داره.
سرجمع بعد از یک سال و نیم میشه گفته انریکه برای روزهای سخت مربی قابلی بوده و ارتباطش با تیم اگر عالی نبوده ولی به هر شکل تونسته یه مجموعه متحد بسازه.
امیدوارم به همین روند ادامه بدیم و با تقویت در نیم فصل روزهای بهتری هم داشته باشیم.
این کوتینیو داره چه میکنه.واقعا حیفه از دست دادنش.سن خوب و کیفیت عالی و پختگی عجیب غریبی داره این بشر.هم بازیسازه هم تمام کننده.هم سریعه هم قاتل
در صدر لیست باید قرارش بدیم

naaazaniiin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30

;) برای دیدن کلیپ خلاصه دیدار به لینک زیر مراجعه کنید. ;)

لینک کلیپ

بارسلونا با ارائه نمایشی درخشان توانست رئال مادرید را در یکی از بدترین روزهای سال‌های اخیرش در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با چهار گل شکست بدهد.

5650ca799d3e49.24386250.jpg

به نقل از ورزش سه شاگردان لوئیس انریکه در این دیدار کاملا برتر از حریف نشان دادند و در نهایت با زدن دو گل در هر نیمه، به یک پیروزی دلچسب رسیدند.
دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و هر کدام در همان دقایق ابتدایی موقعیت های خطرناکی داشتند تا اینکه سوارز در دقیقه 11 بارسا را پیش انداخت. پاس عالی سرخی روبرتو با ضربه سوارز، به گل اول بازی تبدیل شد.

5650ca3de899f7.88681212.jpg

بعد از اینکه مالکیت توپ در اختیار بازیکنان بارسا باقی ماند و در مقابل رئالی ها تلاش می کردند روی ضدحملات به گل برسند. اما این بارسا بود که در دقیقه 39، به گل دوم رسید. یک پاس در عمق برای نیمار، این ستاره برزیلی را با ناواس تک به تک کرد و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

5650cabab6d138.83937476.jpg

در دقایقی پایانی نیمه اول باز هم بارسا موقعیت گلزنی داشت اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.
رئالی ها نیمه دوم را هجومی آغاز کردند اما این بارسا بود که به گل سوم رسید. بعد از اینکه مارسلو و خامس، دو موقعیت خوب را از دست دادند، نوبت اینیستا بود تا با ضربه ای غیرقابل مهار، حساب کار را 3-0 کند.

5650ca9f917553.87439153.jpg

در ادامه رئالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات خطرناکی ترتیب دادند اما باز هم این بارسا بود که در دقیقه 74، توسط سوارز به گل رسید. این بار هم یک پاس در عمق، خط دفاعی رئال را باز کرد و بارسا به گل رسید.

5650cae4ea3367.29648506.gif

در دقایق باقی مانده هر دو تیم موقعیت های خطرناکی برای رسیدن به گل داشتند اما درخشش دروازه بان ها، مانع عبور توپ از خط دروازه ها شد و بازی با پیروزی 4-0 بارسا به پایان رسید.

بالا