برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران تیم ملی و لیگ برتر انگلیس

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
http://www.************/files/6wfwt6v79ms45ovlmh3g.jpg​

خب در میان همه ی تاپیک های بخش فوتبال جای یه همچین تاپیکی خالی بود . اینجا همه جور بحثی در مورد تیم ملی انگلیس و لیگ برتر انگلیس انجام میشه . من دنبال چنین تاپیکی گشتم اما چیزی پیدا نکردم . به هر حال اگه کلوبی هم برای طرفداران انگلیس وجود داشته باشه مطمئنا تاپیک اختصاصی لیگ برتر وجود نداره .

نکته : من به هیچ عنوان یه طرفدار دو آتیشه ی تیم ملی انگلیس نیستم در واقع تیم اول من کاملا مشخصه اما وفور بازیکن های محبوب اهل انگلیس + لیگ برتر انگلیس که محبوب ترین لیگ هست برای من باعث شد تا چنین تاپیکی استارت بشه . تیم ملی انگلیس هم مطمئنا تیم مورد علاقه ی من هست . دلیل دوم هم علاوه بر علاقه مندی به فوتبال انگلیس , خالی بودن جای انگلیس در بخش (فوتبال) ی که این کشور درش یکی از تاثیر گذارترین ها بوده هست .

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
Premierleague​

http://www.************/files/nup9tussbavbbsniuprs.jpg​

قسمت دوم و اصلی تر این تاپیک مربوط به لیگ برتر انگلیس یا Premier League هست که میشه بحث های متفرقه که در قالب هیچکدوم از کلوب ها نمیگنجه رو اینجا انجام داد .

جام زیبای قهرمان لیگ برتر :

Premierleague Trophy​

http://www.************/files/tllt7rq5idr72b7v8ga2.jpg​

بقیه ی مسائل هم که به تاریخچه بر میگرده رو میشه از Wikipedia دنبال کرد .

Premier League champions​

http://www.************/files/krukqhlivddhlya72t8o.jpg​

All-time top scorers in the Premier League​

http://www.************/files/st1yh66mxi2g5cytxxeo.jpg​

ان شالله از این به بعد با تاپیک دار شدن لیگ برتر فرصتی بشه تا بیشتر در موردش مطلب بذارم .

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
در سطح اروپا همیشه تیم اول من انگلستان بوده.:rolleyes:
ولی خب طی چند سال اخیر همیشه توی تورنمتای مهم بد نتیجه گرفته.:D:f34r:
------
در مورد لیگ برتر"م که مطلب خاصی به ذهنم نمیرسه.:blush:
همین عکس همه چیز رو مشخص میکنه !:p

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
انگلیس رو دوست داشتم همیشه ! البته 99% علاقم به تیم ملی انگلستان فقط به خاطر حضور دیوید بکام بود و زمانی هم که در منچستر بازی میکرد منچستر بعد از رم تیمه دومم بود !

ولی بعد از رفتنش علاقم رو به تیمهایه انگلیسی از دست دادم تا همین حدود 3 سال پیش که به جمع طرفداران چلسی اضافه شدیم.

تیم ملی انگلیس رو هم هنوز دوست دارم...

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
من تيم ملي انگليس رو چند سال پيش تيم دوم خودم ميدونستم ولي الان ديگه زياد بهش علاقه اي ندارم !!

ولي خوب ليگش كه زبانزد خاص و عامه .. ليگي كه اون قدر قدرتمند هستش كه هر ساله ميبينيم كه حد اقل دو از تيم هاي حاظر در اون به يك چهارم نهايي باشگا هاي اروپا ميرسن

از زيبايي هاي ليگ و فوتبال بازي كردناش هم كه كسي ديگه شك و شبهه اي به خودش راه نميده
سرعتي و زيبا بازي ميكنن و لذت بخش

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
در سطح اروپا همیشه تیم اول من انگلستان بوده.:rolleyes:
ولی خب طی چند سال اخیر همیشه توی تورنمتای مهم بد نتیجه گرفته.:D:f34r:
------
در مورد لیگ برتر"م که مطلب خاصی به ذهنم نمیرسه.:blush:
همین عکس همه چیز رو مشخص میکنه !:p

پس من باید معذرت بخوام که استارت تاپیک انگلیس رو زدم :blush: . منم انگلیس رو دوس دارم درسته که تیم اولم نیست ولی همیشه دوستش داشتم. ان شالله جام جهانی آفریقای جنوبی به حقش می رسه . کاپلو هم داره خوب نتیجه میگیره . فقط اعتقاد نداشتنش به بکام یه خورده رو اعصاب میره . درسته که ولکات رو توی اون پست داره اما شخصیتی که بکام به تیم میده جبران کاستی هاش رو میکنه

انگلیس رو دوست داشتم همیشه ! البته 99% علاقم به تیم ملی انگلستان فقط به خاطر حضور دیوید بکام بود و زمانی هم که در منچستر بازی میکرد منچستر بعد از رم تیمه دومم بود !
ولی بعد از رفتنش علاقم رو به تیمهایه انگلیسی از دست دادم تا همین حدود 3 سال پیش که به جمع طرفداران چلسی اضافه شدیم.
تیم ملی انگلیس رو هم هنوز دوست دارم...

خب پس طرفدار تیم ملی انگلیس کم نیست توی فروم . بابا من فکر می کردم فقط خودم هستم . تیم چلسی هم که جز محبوب هات هست . بکام هم بازیکن محبوبیه .

من تيم ملي انگليس رو چند سال پيش تيم دوم خودم ميدونستم ولي الان ديگه زياد بهش علاقه اي ندارم !!

ولي خوب ليگش كه زبانزد خاص و عامه .. ليگي كه اون قدر قدرتمند هستش كه هر ساله ميبينيم كه حد اقل دو از تيم هاي حاظر در اون به يك چهارم نهايي باشگا هاي اروپا ميرسن

از زيبايي هاي ليگ و فوتبال بازي كردناش هم كه كسي ديگه شك و شبهه اي به خودش راه نميده
سرعتي و زيبا بازي ميكنن و لذت بخش

کجایی؟
258.gif

با توپچی ها باشی و از لیگ انگلیس لذت نبری؟! من و تو حرفهامون رو در مورد لیگ انگلیس قبلا زدیم . راستی تاپیک فرانسه رو که احتمالا چک کردی . 4 مدافع از آرسنال در تیم ملی :rolleyes: هر چند روزهای خوبی نداره دفاع آرسنال ولی خب دومنک به ونگر اعتماد کرده :D

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خب این هم از کلوب های هوادران مرتبط با انگلیس در فروم ( به ترتیب حروف الفبا) :

1. آرسنال

2. چلسی

3. لیورپول

4. منچستر

امشب هم بازی بسیار مهم و سنتی دو تیم آلمان و انگلیس در قالب بازی های دوستانه انجام میشه . این اولین بازی بعد از استارت کلوب هست . بازی هم به صورت مستقیم از تلوزیون پخش میشه . ببنیم کاپلو چه میکنه

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من کلآ فوتبال اروپا رو دوست دارم
تو انگلیس هم همیشه بازیکنان محبوب زیادی داشتم
مثل یکم قدیم : شیرر (به شدت خوشم میاد ازش) ، شیرنگهام ، سیمن ، مک منمن ، پل اینس
یکمی قدیمی تر از اینها: گسکویین ، براین رابسون
تیم فعلی هم: اشلی کول ، لمپارد ، جرارد ، اوون ، ولکات

به نظرم تیم خیلی خوبی هست الان! از شانسهای اصلی قهرمانی 2010
و نرسیدنش به جام ملتها یک شاهکار بود (از دست هر کسی برنمیاد این کارها! )
این قضیه جرارد و لمپارد چی هست؟! دعواشون شده باهم اخراج شدن از اردو یا هر دو مصدوم هستند؟

با تمام این حرفها امشب از آلمان میبازه :p

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
پريمير ليگ بيشك جذاب ترين و زيباترين ليگ دنياست تو اين شك نكنيد و ليگ مورد علاقه منه.( ليگ منفور من ايتاليا و تيمهاش)!

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من کلآ فوتبال اروپا رو دوست دارم
تو انگلیس هم همیشه بازیکنان محبوب زیادی داشتم
مثل یکم قدیم : شیرر (به شدت خوشم میاد ازش) ، شیرنگهام ، سیمن ، مک منمن ، پل اینس
یکمی قدیمی تر از اینها: گسکویین ، براین رابسون
تیم فعلی هم: اشلی کول ، لمپارد ، جرارد ، اوون ، ولکات

تری محبوب ترین انگلیسی هست برای من و تمام بازیکن های خط آخری که نوشتی هم بازیکن های محبوب من هستن مخصوصا جرارد و لمپارد . شیرر رو هم واقعا دوس دارم . بازیکن دوست داشتنی ای بود . مخصوصا فروتنی ای که داشت . یادمه وقتی ازش پرسیده بودن که تو بهتری یا رونی گفت : مطمئنا رونی . از لحاظ فنی هم یه نگاه به تاریخچه ی لیگ برتر کافیه تا بدونیم با چه بازیکنی طرفیم

این قضیه جرارد و لمپارد چی هست؟! دعواشون شده باهم اخراج شدن از اردو یا هر دو مصدوم هستند؟
با تمام این حرفها امشب از آلمان میبازه :p

هر دوتاشون مصدوم هستن . برای لیست تکمیلی اینجا رو چک کن . ولکات هم ظاهرا مصدوم شده . بکام هم که نیست . میشه گفت انگلیس امشب یه تیم نصفه و نیمه ست .

پريمير ليگ بيشك جذاب ترين و زيباترين ليگ دنياست تو اين شك نكنيد

مطمئنا برای خیلی ها جذاب ترین لیگ هست . دلیل استارت تاپیک هم همین جذابیت بوده

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
ممنون بابت تاپیک!

خود من به شخصه...تقریبا هفته ای دو بازی از لیگ انگلستان میبینم....یکیش که بازی منچستر..یکی دیگش هم مهمترین بازیش!

بسیار بسیار لذت بخش ه دیدن بازی لیگ برتر...که یه زمانی معتقد بودن نحوه تصویر برداری هم جذابیت رو برای بیننده تلویزیونی حداکثر میکنه!

/
در مورد بازی امشب...متاسفانه روونی و فردیناند هم از منچستر نیستن!

/
باید اعتراف کنم که یکی از آرزوهای من..دیدن بازی منچستر یونایتد تو اولدترافورد ه ..که امیدوارم به زودی و ظرف این چند سال محقق بشه!!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
تری محبوب ترین انگلیسی هست برای من و تمام بازیکن های خط آخری که نوشتی هم بازیکن های محبوب من هستن مخصوصا جرارد و لمپارد . شیرر رو هم واقعا دوس دارم . بازیکن دوست داشتنی ای بود . مخصوصا فروتنی ای که داشت . یادمه وقتی ازش پرسیده بودن که تو بهتری یا رونی گفت : مطمئنا رونی . از لحاظ فنی هم یه نگاه به تاریخچه ی لیگ برتر کافیه تا بدونیم با چه بازیکنی طرفیم

من معتقدم که دوتا دفاع وسطهای تیم ملی انگلیس بهترین هستند
اما هیچکدومشون رو خیلی دوست ندارم :f34r:
دفاع وسط انگلیسی محبوب من تونی آدامز بود

باید اعتراف کنم که یکی از آرزوهای من..دیدن بازی منچستر یونایتد تو اولدترافورد ه ..که امیدوارم به زودی و ظرف این چند سال محقق بشه!!

به به کارشناس بزرگ فوتبال جزیره!
انشا... با هم میریم! بعد از بازی منچستر هم یه سر میریم میلان دیدن مسابقه تو سن سیرو هم تجربه میکنیم

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من معتقدم که دوتا دفاع وسطهای تیم ملی انگلیس بهترین هستند
اما هیچکدومشون رو خیلی دوست ندارم :f34r:
دفاع وسط انگلیسی محبوب من تونی آدامز بود

به به کارشناس بزرگ فوتبال جزیره!
انشا... با هم میریم! بعد از بازی منچستر هم یه سر میریم میلان دیدن مسابقه تو سن سیرو هم تجربه میکنیم
ایشالا!
البته چون بازیای منچستر..همیشه اول فصل همه بلیطاش پیش فروش شده باید زودتر اقدام کنیم!

/
صحبت از تماشاچی شد، تو عکس زیر...میانگین تماشاچی برای تیمهای لیگ برتری تو فصل قبل دیده میشه!

http://************/files/oz5ppfcrjexsuenstb5w.gif

یه نکته ای که هست...همیشه صندلیهای اولدترافور پر ه!! یعنی همه بلیطها پیش فروش شده!! (تو همه بازیها..چه حذفی، چه لیگ، چه اروپایی...البته این مطلب رو یکی دو سال پیش خوندم که فکر کنم همچنان درست باشه)
طرفدارای آرسنال 99.5% ورزشگاه رو معمولا پر میکنن!
طرفدارای تاتنهام 99%
بولتون 72.7%
میدلزبورو 76%
منچستر سیتی هم 89%

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
تو عکس زیر...یه سری اطلاعات مختصر و مفید در مورد تیمها و وضعیتشون نو نقشه دیده میشه!

http://************/files/i5tqhba181zqaf4le5ko_thumb.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
اینم افتخارات تیمهای لیگ برتری از آغاز تا کنون! (کلا تیمهایی که تو انگلیس تا الان مقام کسب کردن گویا!)

http://************/files/w6tmmgajx633u8urojn2_thumb.gif

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
امشب هم بازی بسیار مهم و سنتی دو تیم آلمان و انگلیس در قالب بازی های دوستانه انجام میشه . این اولین بازی بعد از استارت کلوب هست . بازی هم به صورت مستقیم از تلوزیون پخش میشه . ببنیم کاپلو چه میکنه

ساعت بازی ؟:f34r:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
23:15 هست ظاهرا.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
ممنون از mooZmar عزیز بابت اطلاعات . اینجوری بهتر شد . صفحه ی اول یه سری اطلاعات خوب از لیگ جمع شد . ان شالله مبحث مربوط به افتخارات انگلیس هم به پست سومم در صفحه ی اول اضافه میشه تا اطلاعات صفحه ی اول نسبتا کامل بشه

خب انگلیس بازی رو بدون یه دو جین از بازیکن های مصدوم و دعوت نشده برد . کاپیتان یه سوتی داد که اصلا ازش انتظار نداشتم و بعد گل زد . میشه گفت آلمان با وجود این همه غایب از انگلیس , اگه مساوی هم میکرد باید میگفتیم باخت . چقدر این شون رایت فیلیپس خوب بازی کرد . حساب کنید یه تیم دو تا بازیکن اصلیش رو در گوش راست هافبک نداشته باشه بعد بازیکن سوم توی همون پست اینقدر خوب بازی کنه . واقعا باید به انگلیس تبریک گفت .وین بریج هم که در غیاب اشلی کول خوب داره کار میکنه. جانسن هم خوب بود . فقط تاسف برای شماره ی 10 که اوون همیشه بدشانس نبود که بپوشتش .

مرسی کاپیتان :

http://www.************/files/azxc9qbsbmel0ctmo2c0.jpg​

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
آره. یه مشت جک و جوون رو ریخته بود تو زمین آلمان رو ترکوند
21.gif

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خب بازی های این هفته ی لیگ برتر و ساعت برگزاری و جدول رو میتونید از عکس های زیر ببینید . حساس ترین بازی از لحاظ اسم ه دو تیم بازی چلسی - نیوکاسل هست اما مطمئنا بازی منچستر - استون ویلا به دلیل اختلاف 1 امتیازی دو تیم حساسیت بیشتری داره

برنامه ی بازیها :

http://www.************/files/2umx8ilhxkozs6kr0psu.jpg​

جدول لیگ :

http://www.************/files/2mrkbjfoumqve2eim2pf.jpg​

بعد از اتمام هفته جدول جدید رو اینجا می ذارم تا تغییرات هر هفته توی جدول رو دنبال کنیم . ان شالله فرصت بشه تا اخبار مربوط به لیگ هم توی همین تاپیک مطرح بشه .

بالا