• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
بازی خوبی نبود. خیلی زود گل خوردیم و با اون سبک بازی مزخرف استوک و اون باد شدید همین که مساوی گرفتیم بد نیست. ما باید بازی قبلی مون رو می بردیم که نشد.
یانوزای یه جواهره. چون یه بازی بد بوده دلیل نمیشه که بفروشیمش!!!
متاسفانه یانگ هم تا رسید به اوج بازیش مصدوم شد. شت!
با باخت چلسی فاصله مون با صدر 1 امتیاز کم شد :دی

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این جناب ال وی جی یه تار موی سر الکس هم نیست. در واقع ایشون شعور فوتبالیش ته کشیده! رئیس اگر یه بازی اوانز اون سوتی ها رو می داد تا سه چهار هفته حتی رو نیمکتم نمیذاشتش و ترجیح می داد کریک رو بذاره تو قلب دفاع.بعد هم بجای قر زدن به شرایط لیگ سعی می کرد بیشترین بهره رو ببره
اینکه اخم بکنه بگه خوب بازی نکردیم واسه ما امتیاز نمیشه!

الان ببینید چطوری فرصتا رو از دست میده. چلسی باخت! میتونستیم راحت به صدر نزدیک تر بشیم

گرون ترین خرید یونایتد رو ایشون انجام داد که همش مصدومه

بقیه هم که هیچی تعطیل!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
می بینی وضعیتو افشین منتظر وا دادن حریفا بودیم وا دادن ولی بجای استفاده از فرصت ما هم باهاشون وا دادیم!
برای پیشرفت زمانی که حریفا ببرن تو هم ببری کافی نیست چون با این برد فقط برد حریفت رو خنثی کردی اصلش باید از فرصتی که از ناکامی حریفا نصیبت میشه حداکثر استفاده رو بکنی تا بتونی تو جدول صعود کنی
2 هفته ی طلایی که می تونستیم خودمونو به صدر نزدیک کنیم تاتنهام رو که اگه یکم قدر موقعیتها رو می دونستیم به راحتی میبردیم استوک هم اگه در شان اسم منچستر بازی می کردیم می تونستیم ببریم
یعنی تمام امتیازها در دسترس بودن دو دستی تقدیمش کردیم به حریفا

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
می بینی وضعیتو افشین منتظر وا دادن حریفا بودیم وا دادن ولی بجای استفاده از فرصت ما هم باهاشون وا دادیم!
برای پیشرفت زمانی که حریفا ببرن تو هم ببری کافی نیست چون با این برد فقط برد حریفت رو خنثی کردی اصلش باید از فرصتی که از ناکامی حریفا نصیبت میشه حداکثر استفاده رو بکنی تا بتونی تو جدول صعود کنی
2 هفته ی طلایی که می تونستیم خودمونو به صدر نزدیک کنیم تاتنهام رو که اگه یکم قدر موقعیتها رو می دونستیم به راحتی میبردیم استوک هم اگه در شان اسم منچستر بازی می کردیم می تونستیم ببریم
یعنی تمام امتیازها در دسترس بودن دو دستی تقدیمش کردیم به حریفا

دقیقا!
مربی اگر یه خرده منطق داشت از تابستون واسه ژانویه برنامه ریزی می کرد
تو اتحادیه که اونطوری ابروی ما رو برد. تیمش تو لیگ قهرمانان هم که نیست! پس دقیقا الان چه مرگشونه؟
اون قضیه تاتنهام هم مسخرس! یعنی فقط بازیکنای تیتیش مامانی این اقا کمتر از 48 ساعت استراحت داشتن؟ حریف این وضعیتو نداشت!؟ بازی با تاتنهام هم تعویضای مسخره ایشون بازی رو خراب کرد!

در مورد مصدومیت ها هم حقی نداره حرف بزنه! چون تمرینات مسخره خودش ترکیبو به فنا داده!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی خوبی نبود. خیلی زود گل خوردیم و با اون سبک بازی مزخرف استوک و اون باد شدید همین که مساوی گرفتیم بد نیست. ما باید بازی قبلی مون رو می بردیم که نشد.
یانوزای یه جواهره. چون یه بازی بد بوده دلیل نمیشه که بفروشیمش!!!
متاسفانه یانگ هم تا رسید به اوج بازیش مصدوم شد. شت!
با باخت چلسی فاصله مون با صدر 1 امتیاز کم شد :دی
جالبه که بعداز هر بازی افتضاح یانوزای دوستان میگن که بعداز یک بازی بد نباید ازش دلسرد شد، متاسفانه بعد از دخیا و فن پرسی و رونی و ماتا و والنسیا، بیشترین تعداد بازی رو برای تیم داشته و باید بگم که جز ضعیفترین بازیکنان فصلمون بوده...
حداقل اوانز دوتا توپ رد میکنه تو بازی و 20تا فرط میده، ولی این یانوزای بجاش سایه ستونهای ورزشگاه تو زمین بیوفته سود بیشتری داره تو زمین...
وقتی مشتری واسش هست، بهترین کار همین فروشش هست یا قرضی بدن بره...
من یکی که دیگه دارم مطمئن میشم که این پسر اصلا به فکر پیشرفت نیست و دقیقا داره به یکی مثل کلورلی و یا اندرسون تبدیل میشه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ونگال هم که داره اثبات میکنه که لجبازترین مربی روی زمین هستش با این ترکیب 2-5-3 و این همه ادعا هم داره که تیمش قشنگ بازی میکنه، کشته مرده بهونه های باحالش هم هستم...
تعویضهاش مفتضح بودن تو چندتا بازی آخر و اکثر بازیهایی هم که بردیم (به غیر بازی با هال) یا خوش شانسی بوده یا هنر دخیا که تونستیم بازی هارو ببریم...
دوستان درسته که تیم پیشرفت داشته و بهتر داره بازی میکنه ولی اگه این تیم رو به علی پروین هم میدادن یه کارایی میکرد بعداز 6-5 ماه...
حالا منظور من این نیست که باید مربی عوض کنیم، منظور من این هستش که لطفا بهش نگید رئیس یا ازش اونطوری تعریف نکنید، ارزش سر الکس رو میاره پایین...
فعلا باید با همینی که داریم بسوزیم و بسازیم تا حداقل بتونیم به CL برگردیم...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
از در و دیوار اوردن و درخشش دروازه بان رو نمیشه اسمشو پیشرفت گذاشت
امار بازی های خارج از خونه فاجعس!
تنها نکته مثبت تیم پیشرفت یکی دو تا بازیکن مثل یانگ بوده که این نشون میده جناب فن خال اگر میرفتن سراغ ورزش های انفرادی مثل تنیس 100% موفق تر عمل می کردن!

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
مورینیو باید خیلی خوشحال باشه.
اگه رئیس بود تو همین چن هفته، تیمشو از صدر می کشید پایین.
دوست ندارم اینو بگم ولی مثل اینکه این جمله ی شرطی "اگه رئیس بود" حالا حالاها باید سر زبون یونایتدی ها باشه.
من هنوز از فن خال حمایت میکنم (حالا یکی نیست بگه حمایت تو چه ارزشی داره؟)
ایکاش فقط رئیس تو انتخاب جانشین هم فوق العاده بود! نصف دقدقه هام برطرف میشد.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
من چند بار گفتم بازم میگم ونگال به دنبال اثبات خودش هستدنه کمک به تیم بله اثبات خودش اون مربی بزرگی بوده و هست ولی جایگاه سرالکس به اندازه کافی س.ک.سی هست که هرکسی رو خواهانش کنه اون میخواد خودش رو به تیم دیکته کنه نه اینکه تیم رو به اوج برسونه فرگی از تجربیات جدید دست کشید و هر کاری میشد برای یونایتد کرد حتی اون شاگردهای خودش زندگی شخصی خودش و خیلی چیزهای ریز و درشت دیگه رو قربانی تیم کرد ولی ونگال در حالی که وینگر نداره همین اشلی یانگ رو هم با فشار زیاد مصدوم کرد و دیماریا هم حتی تاب این نوع سیستم رو نداره اصلا این سیستم به علت فشار زیاد روی وینگر ها سالهاست منسوخ شده همه هم میدونن درسته که این چیزی که ونگال اجرا میکنه کلاسیک نیست و تغییر کرده ولی در عمل ما میبینیم که بیشترین مصدوم رو در اون بخشهای زمین میدیم و وینگر کشی‌راه افتاده توی تیم یانوزای هم حتی به نظر من بازیکن مدرنیه که نمیتونه توی این سیستم مسخره مثل یک وینگر کلاسیک بره و برگرده و خوب محیطی گیرش نمیاد اون یک هافبک فانتزیه نه یک وینگر با قدرت بدنی بالا که بتونه بره و برگرده اون توی فضاهای باز خوب حرکت میکرد که الان اصلا فضایی از عمق ایجاد نمیشه که اون از کناره ها حرکت کنه..
هیچ حمله ای از عمق انجام نمیشه در صورتی که ابزارش هست تیمی که ماتا و رونی وهررا رو داره و یک سری مهاجم که هر کی میخواد داشته باشه اون جلو هستن باز میگن خرید
ما حتی نمیتونیم گل بزنیم اگر تو هر بازی کلی گل میزدیم و میخوردیم این حرف درست بود ولی حالا چی؟؟
خط دفاع نیاز به ترمیم داره ولی با لجاجت و اصرار ورزی رو یکسری کارها مثل استفاده از یک‌سیستم خاص برای همه بازیها و کنار زمین نیومدن به عنوان یک ژست جدید نمیشه به جایی رسید ما بهتر شدیم ولی فراموش نکنید ما مویس رو اخراج کردیم چون فاجعه بود ولی‌ بعد از اون ۲۰۰ میلیون خرج نکردیم که به زور چهارم بشیم هر چند که من تا اینجا راضیم ولی ونگال باید تغییر رویه بده چون این جایگاه فعلی همش بخاطر خوب بودن خودمون نیست آرسنال ولوزرها اگر بهتر بودن الان ما باز هفتم بودیم راجب شرایط لیگ هم تیمی مثل ما که بازی خارجی نداره اگر چیزی بگه مسخره است چون شرایط‌ برای همه تیمهای جزیره یکسانه حالا اونها که درگیر اروپا هستن بحثشون جداست ولی ما که امسال با بقیه فرقی نداشتیم و این اعلام نارضایتی از سوی ونگال یک بازیه مسخره است ونگال بهتره ژست گرفتن رو کنار بزاره چون اون واقعا در قیاس با سر الکس هیچی نیست و سنش هم جوری نیست که بخواد چیز بیشتری بشه پس بهتره خاطره خوشی به جا بزاره نه یک مغروره دون کیشوت که توهم بزرگی داره

Last edited:

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
من چند بار گفتم بازم میگم ونگال به دنبال اثبات خودش هستدنه کمک به تیم بله اثبات خودش اون مربی بزرگی بوده و هست ولی جایگاه سرالکس به اندازه کافی س.ک.سی هست که هرکسی رو خواهانش کنه اون میخواد خودش رو به تیم دیکته کنه نه اینکه تیم رو به اوج برسونه فرگی از تجربیات جدید دست کشید و هر کاری میشد برای یونایتد کرد حتی اون شاگردهای خودش زندگی شخصی خودش و خیلی چیزهای ریز و درشت دیگه رو قربانی تیم کرد ولی ونگال در حالی که وینگر نداره همین اشلی یانگ رو هم با فشار زیاد مصدوم کرد و دیماریا هم حتی تاب این نوع سیستم رو نداره اصلا این سیستم به علت فشار زیاد روی وینگر ها سالهاست منسوخ شده همه هم میدونن درسته که این چیزی که ونگال اجرا میکنه کلاسیک نیست و تغییر کرده ولی در عمل ما میبینیم که بیشترین مصدوم رو در اون بخشهای زمین میدیم و وینگر کشی‌راه افتاده توی تیم یانوزای هم حتی به نظر من بازیکن مدرنیه که نمیتونه توی این سیستم مسخره مثل یک وینگر کلاسیک بره و برگرده و خوب محیطی گیرش نمیاد اون یک هافبک فانتزیه نه یک وینگر با قدرت بدنی بالا که بتونه بره و برگرده اون توی فضاهای باز خوب حرکت میکرد که الان اصلا فضایی از عمق ایجاد نمیشه که اون از کناره ها حرکت کنه..
هیچ حمله ای از عمق انجام نمیشه در صورتی که ابزارش هست تیمی که ماتا و رونی وهررا رو داره و یک سری مهاجم که هر کی میخواد داشته باشه اون جلو هستن باز میگن خرید
ما حتی نمیتونیم گل بزنیم اگر تو هر بازی کلی گل میزدیم و میخوردیم این حرف درست بود ولی حالا چی؟؟
خط دفاع نیاز به ترمیم داره ولی با لجاجت و اصرار ورزی رو یکسری کارها مثل استفاده از یک‌سیستم خاص برای همه بازیها و کنار زمین نیومدن به عنوان یک ژست جدید نمیشه به جایی رسید ما بهتر شدیم ولی فراموش نکنید ما مویس رو اخراج کردیم چون فاجعه بود ولی‌ بعد از اون ۲۰۰ میلیون خرج نکردیم که به زور چهارم بشیم هر چند که من تا اینجا راضیم ولی ونگال باید تغییر رویه بده چون این جایگاه فعلی همش بخاطر خوب بودن خودمون نیست آرسنال ولوزرها اگر بهتر بودن الان ما باز هفتم بودیم راجب شرایط لیگ هم تیمی مثل ما که بازی خارجی نداره اگر چیزی بگه مسخره است چون شرایط‌ برای همه تیمهای جزیره یکسانه حالا اونها که درگیر اروپا هستن بحثشون جداست ولی ما که امسال با بقیه فرقی نداشتیم و این اعلام نارضایتی از سوی ونگال یک بازیه مسخره است ونگال بهتره ژست گرفتن رو کنار بزاره چون اون واقعا در قیاس با سر الکس هیچی نیست و سنش هم جوری نیست که بخواد چیز بیشتری بشه پس بهتره خاطره خوشی به جا بزاره نه یک مغروره دون کیشوت که توهم بزرگی داره
الان های لایت بازی دیدم.
اصن افتصاح. این ایوانز عجب احمقی شده. یه جورایی حس می کنم تیم بالانس نداره . نتوازن نیست. وسطمون به شدت سیاه چاله هست. جلو قوی دفاع فاجعه! برنامه صفر. اصلا تو این موقعیت های که داشتیم حس نکردم یکیش تمرین شده بود یا سرمربی گفته!
اخربازی جالب بود گیگز لب زمین بود مربی استوک اول اومد با اون دست داد بعدش رفت طرف نیمکت ما تا فن خال از جاش بلند نشه یه وقت لاغر میشه!
خداوکیلی یکی دلسوز تیم باشه گیگز هست ولا غیر.

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من یو نیک پاول رو از لستر برگشت داده
ببینم برنامش چی ه واسه این بازیکن

Sent from my XT1068 using Tapatalk
منچستر برش نگردونده عملکردش خوب نبوده لستر نخواستتش

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
جالبه که بعداز هر بازی افتضاح یانوزای دوستان میگن که بعداز یک بازی بد نباید ازش دلسرد شد، متاسفانه بعد از دخیا و فن پرسی و رونی و ماتا و والنسیا، بیشترین تعداد بازی رو برای تیم داشته و باید بگم که جز ضعیفترین بازیکنان فصلمون بوده...
حداقل اوانز دوتا توپ رد میکنه تو بازی و 20تا فرط میده، ولی این یانوزای بجاش سایه ستونهای ورزشگاه تو زمین بیوفته سود بیشتری داره تو زمین...
وقتی مشتری واسش هست، بهترین کار همین فروشش هست یا قرضی بدن بره...
من یکی که دیگه دارم مطمئن میشم که این پسر اصلا به فکر پیشرفت نیست و دقیقا داره به یکی مثل کلورلی و یا اندرسون تبدیل میشه...

عدنان از 1800 دقیقه ممکن فقط 435 دقیقه بازی کرده. طبق این آمار جزو 5 بازیکنیه که کمترین زمان ممکن رو بازی کرده:
https://uk.eurosport.yahoo.com/football/teams/manchester-united/players/
مقایسه عدنان با کلورلی و اندرسون خیلی غیرمنصفانه هست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
عدنان از 1800 دقیقه ممکن فقط 435 دقیقه بازی کرده. طبق این آمار جزو 5 بازیکنیه که کمترین زمان ممکن رو بازی کرده:
https://uk.eurosport.yahoo.com/football/teams/manchester-united/players/
مقایسه عدنان با کلورلی و اندرسون خیلی غیرمنصفانه هست.
البته به این آمار 70 دقیقه بازی FA Cup رو هم اضافه بفرمایید و در مورد اندرسون و کلورلی هم مگه فصول ابتدایی حضورشون در منچستر چه وضعیتی داشتن؟
برگردید پستهای همه دوستان رو بخونید مخصوصا دو فصل پیش در اردو پیش فصل در آمریکا در مورد عملکرد کلورلی...
جالبه، آمار دقایق حضور تو بازی ها رو نداشتم، ولی باز هم فرقی نکرد، چون 4 بازی رو شروع کرده و 7 بازی رو بعنوان بازیکن تعویضی اومده تو زمین ولی هیچ کاری نکرده واسه تیم، اینی که میگم عین حقیقت هستش: هیچ کاری نکرده واسه تیم...
تنها بازیکنی که آمار بدتر از یانوزای داره، اگه بخوایم نسبت به دقایقی که تو بازی بودن مقایسه بشن، فلچر بوده که با 100 دقیقه بازی کمتر، تونسته حداقل آمار پاس دادن خیلی بهتری داشته باشه...
البته پستهاشون به هم ربطی نداره، ولی یانوزایی که نه میتونه دفاع کنه و نه میتونه از مدافع روبروش رد بشه و پاس هم نتونه بده، به چه دردی میخوره؟؟؟
حالا اینکه یانوزای تو این ترکیب نمیتونه خودش رو نشون بده رو قبول دارم، ولی بازیکن 19 ساله از الان بخواد اینجوری باشه و حتما تو پستی که دلش میخواد و سبکی که دلش میخواد بازی بکنه، رونالدو هم اینجوری نبود...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
آشنایی؟ منیجری؟ ایجنتی؟ سراغ داری که بتونیم سر باشگاهی رو گول بمالیم؟؟
نه دیگه برای همین از رفقا همفکری خواستم:دی
البته یه چند تا تیم داغون فعلا خواهانشن

کفتر اف سی - کفتر سیتی- کفتر اتلتیک

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
LOLZZZZ! لاین باشگاه تولد اوانز رو تبریک گفته، 27 ساله شد :D
دوستان منتظر تبریکات گرمتون هستیم....:p:general304:
متاسفانه یا خوشبختانه هیچ اتفاق مهمی تو تاریخ نیوفتاده تو این روز، که حداقل ارزش گفتن داشته باشه، ولی 27 سال میلادی پیش یه رخدادی اتفاق افتاد که باعث شد طرفداران بزرگترین باشگاه فوتبال دنیا روزهای پر زجرترین روزهای فوتبالیشون رو تجربه کنند...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
LOLZZZZ! لاین باشگاه تولد اوانز رو تبریک گفته، 27 ساله شد :D
دوستان منتظر تبریکات گرمتون هستیم....:p:general304:
تبریک !؟ من به 27 سال پیش فکر میکنم و بابت درد زایمان مادر ایشون افسوس میخورم:دی

بالا