• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سرمربیگری گیگز باعث میشه تیم دوباره روحیه بگیره . اون چند بازی که گیگز سرمربی بود می ارزید به کل دوران فن خال و مویس . ویلسون رو هم گیگز اورد به تیم اصلی. بارسلونا به گواردیولا اطمینان کرد نتیجشم دید . بعضیا فکر کردن اونجا مثل ایرانه که یارو تا دوران بازیش تموم شد زرتی بدون مدرک درست و حسابی سرمربی بشه. گیگز بهترین دوره ها رو دیده و مدرک معتبر داره. تمام دوران فوتبالیش زیر نظر بهترین مربی تاریخ سپری شده. گیگز کسی نیست که وقتی تیم عقبه دلش نسوزه و بشینه رو نیمکت هوا کنه! گیگز کسی نیست که بگه خب فلان جام به شخمم بریم شانسمونو یه جا دیگه امتحان کنیم !

ببخشید دوستان اینطور حرف زدم ولی اصلا خوشم نمیاد کسی ارزش گیگزی و اسکولز رو بخاطر یه پیر مرد مغرور انقدر پایین بیاره
فعلا که تمام حرفای اسکولز و نویل در مورد اون بت مسخره درست در اومده

منظورت سر رايان گيگزه ديگه افشين جان؟ ;)

والله من تا به امروز درباره فن خال حرف نزدم ، ولي خدايي اين به درد منچستر كبير نميخوره ...

آخرين مصاحبه ايشون :
فان‌خال: قهرمان‌نمی‌شویم‌ولی‌لیورپول‌را‌می‌بریم:eek:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دخیا:
خوشحالم که فصل جدید رو در منچستریونایتد شروع میکنم. من همیشه از بازی کردن با این بازیکن های عالی و در جلوی هواداران فوق العادمون لذت بردم. منچستر یونایتد باشگاه خاصی هست و الدترافورد جای ایده آل برای من که بتونم پیشرفت کنم. امیدوارم به این که این تابستون سخت رو پشت سر بگذارم و سخت تلاش کنم بهتر بشم و به همی تیمی هام کمک کنم موفق باشن.
ون حال:
من واقعاً خوشحالم که دیوید یک قرارداد جدید رو امضا کرد. اون یکی از بهترین دروازه بان های دنیای فوتباله. من خرسندم که برای سال های آینده بخشی از تیم خواهد بود. دیوید فصل قبل نقش بسیار مهمی رو ایفا کرد و در دو فصل قبلی بهترین بازیکن تیم بوده. اون یه بازیکن محبوبه که همیشه سعی داره بازیش رو قوی تر کنه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نظر شما چیه؟
به نظر من ه با توجه به مهربونی شدیـــد طرفدارای یونایتد و این که خیلی دوست دارن بازیکناشونو میبخشنش!
من خودم با این که هنوزم زیاد ازش خوشم نمیاد ولی خیلی خوشحالم که موند و تمدید کرد. هرچند به این شکل..
خلاصه بگم افشین و میلاد دعوام نکنید... من زودتر از همتون میبخشمش احتمالا :D:p

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خب همونطور که حدس میزدیم شد و دخیا به مدت 4 سال (با آپشن تمدید برای یک سال اضافه) قراردادش رو تمدید کرد!
اینم سورپرایز رییس :D یعنی بسی لذت بردم از حرکت وودی و فن خال در تمدید قرارداد دخیا. حالا دیگه ارزون نمیتونن بخرنش :D

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
همين كه تو سر ريالي ها خورد كافيه !

ظاهرا هفته ای 275 هزار پوند حقوقش هست و امیدوارم بازی فردا رو بازی کنه...

David De Gea has signed a new four-year contract with Manchester United, keeping him at Old Trafford until at least 2019

There is an option to extend it for a further year

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
این رو هم وودی خطاب به پرز گفته:

image1441976446647.png

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نظر شما چیه؟
به نظر من ه با توجه به مهربونی شدیـــد طرفدارای یونایتد و این که خیلی دوست دارن بازیکناشونو میبخشنش!
من خودم با این که هنوزم زیاد ازش خوشم نمیاد ولی خیلی خوشحالم که موند و تمدید کرد. هرچند به این شکل..
خلاصه بگم افشین و میلاد دعوام نکنید... من زودتر از همتون میبخشمش احتمالا :D[emoji14]
اصلان جان، منچستری ها همیشه بزرگ هستن و بزرگیشون رو نشون میدن...
من که از دست دخیا ناراحت بودم، ولی نگفتم که نباید بمونه...
همیشه میخواستم که تو تیم بمونه و اگه میخواد از تیم بره، حداقل با قیمتی بره که ارزشش رو داشته باشه...
درضمن If our Prodigal Son Decides To return Home We will welcome it...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوسان عجیب امروز خوشحال شدم از این خبر که دادی زدم که همه خونه پریدن هوا
یعنی وودوارد یه فن کمر زد به پرز و ضربه فنیش کرد. بخصوص بعد از این مصاحبه های اخیر پرز در مورد اینکه دخه آ تنها بوده و ....

من امیدوارم که دخه آ با سوپر سیوهاش همه مسائل تابستون رو جبران کنه و در ضمن در مورد گرل فرندش هم تجدید نظر بکنه.
منچستر تیم بزرگیه. هواداراش هم بزرگن. امیدوارم تو بازی جلو لیورپول هوادارا دخه آ رو ببخشند و ازش حمایت کنند

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یعنی وودوارد یه فن کمر زد به پرز و ضربه فنیش کرد. بخصوص بعد از این مصاحبه های اخیر پرز در مورد اینکه دخه آ تنها بوده و ....
گفتم که نگی نگفت!
ضد به معنای علیه است!
اونکه شما باید استفاده کنید زد هست!

درست میفرمایید. زد درست هست. تصحیحش کردم.

ممنون

Last edited by a moderator:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نظر شما چیه؟
خلاصه بگم افشین و میلاد دعوام نکنید... من زودتر از همتون میبخشمش احتمالا :D:p
چرا دعوا اقا؟ من خیلی با دخیا مشکلی نداشتم . ادا و اصولاش درست نبود به هیچ وجه ولی هر چی باشه مثل اون مرتیکه مردنی پست نبود که اردو تیم رو بیخیال بشه یا قهر بکنه. در واقع 50% لیگ قهرمانان امسالمون رو مدیون همین دخیا هستیم. سه فصل پیش هم حال رئالی ها رو گرفت اگر بخاطر اون داور نامرد نبود ما میرفتیم بالا

واقعا خوشحالم موند . فکر اینکه قرار بود با رومرو سر و کله بزنیم داشت دیوونم میکرد

--------

حامد تو کار دیگه ای نداری همش اینجاها میپلکی ؟:دی یعنی انقدر اوضاع تیمتون خرابه؟ میخواد بیاد سمت ما روش نمیشه:p اصلان یکم اونورتر بشین حامدم جا بشه:D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
حامد تو کار دیگه ای نداری همش اینجاها میپلکی ؟:دی یعنی انقدر اوضاع تیمتون خرابه؟ میخواد بیاد سمت ما روش نمیشه:p اصلان یکم اونورتر بشین حامدم جا بشه:D
یه مدتیه علاقه پیدا کرده که تو تاپیکمون نقش غلط گیرو بازی کنه حالا یه حرف غلط املایی چیه که بخوایی بخاطرش پست بدی و نمک بریزی
افشین باور کن جا خودمون تنگه اصلان بخواد بره اونورتر من از اینور میوفتم پایین! اگه مشکلی نداره فعلا بشینه رو پاهامون تا بعد یه فکری براش می کنیم! :D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه مدتیه علاقه پیدا کرده که تو تاپیکمون نقش غلط گیرو بازی کنه حالا یه حرف غلط املایی چیه که بخوایی بخاطرش پست بدی و نمک بریزی
افشین باور کن جا خودمون تنگه اصلان بخواد بره اونورتر من از اینور میوفتم پایین! اگه مشکلی نداره فعلا بشینه رو پاهامون تا بعد یه فکری براش می کنیم! :D
ایده بسیار عالی هست اقا :D:D:general601:
---------
دخیا افسردگی گرفته دخیا رگ دستشو زده وای دخیا:(:(:(
تو این عکس همه چیز معلومه :general705::p

JS71862796.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
Manchester United captain Rooney out of Liverpool game injured

همینو کم داشتیم!

http://www.manchestereveningnews.co...manchester-united-captain-rooney-out-10039598
ویلسون بازی میکنه!
قرضش ندادیم یه وستهم که؟
شاید خو فن خال میخواد به فوتبال برگرده...
یا مارسیال از ابتدا تو زمینه!
در کل تو مصاحبه آخریش هم که انگار مست کرده بوده و میخونده واسه خودش...

بالا