برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
خیلی جالبه تاتنهام برابر تیم پنجم جدول متوقف شده !! که نشون میده اون تیم بی جهت پنجم جدول نیست تا هفته دوازدهم بعد هنوز یکسری دوستان امید دارند تیمی که نتونست ساوتهمپتون ده نفره رو ببره . به بورنموث باخته با اوله اوج بگیره .
اصلا پوچ بدترین مربی ما چیکار داریم دنبال تیم خودمون باشیم که اکبر میثاقیان سرمربی اش بود الان وضعش خیلی بهتر بود

+++++++++++++++++++++++
با این حال امیدوارم با باخت ارسنال و امتیاز از دست دادن تات امشب ببریم تا رتبه 7 بالا بیاییم .

+++++++++++++++++++++

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
رئیس ترکیب تیم رو منتشر کرد.
با آرزوی یک بازی خوب که به پیروزی ختم بشه [emoji1317]
e47b7dc774aabd211bc3aceb7d641cf7.jpg

نکته عجیب کاپیتانی هری مگوایر در غیاب اشلی یانگ و با وجود حضور داوید دخئا در زمینه [emoji3166]

Sent from my iPhone using Tapatalk

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
چند دقیقه هست شبکه فوتبال اچ‌دی قطع شده و جالبه ۲ گل زدیم، گلهارو ندیدم‌ اما امیدوارم همینطوری بتونیم به تعداد گلهامون اضافه کنیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما داشتیم از شبکه football hd بازی رو میدیدیم. انگاری کد بیسش عوض شد.
کسی کد جدیدش رو داره ؟

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
ما داشتیم از شبکه football hd بازی رو میدیدیم. انگاری کد بیسش عوض شد.
کسی کد جدیدش رو داره ؟

نه عزیز کد بیس عوض نشده هنوز، خودم شک کردم و چک کردم موضوع رو اما دیدم عوض نشده، هفته قبل هم این مشکل رو داشتند از سیستمشونه که متاسفانه این بازی...

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
من مات و مبهوت توپی هستم که رشفورد دروازه خالی زد بیرون، هنوز از شوک در نیومدم باورم نمیشه اینو خراب کرد

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
برد تیم محبوبمون رو به هواداران واقعی باشگاه تبریک عرض میکنم، با ۴ برد ۴ مساوی و ۴ باخت به تعطیلات فیفا دی میریم تا ببینیم بعد تعطیلات در زمین شفیلد یونایتد که دیروز مچ پوچ رو تو زمین خودش خوابوند چه نتیجه ای میگیریم.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خیلی جالبه تاتنهام برابر تیم پنجم جدول متوقف شده !! که نشون میده اون تیم بی جهت پنجم جدول نیست تا هفته دوازدهم بعد هنوز یکسری دوستان امید دارند تیمی که نتونست ساوتهمپتون ده نفره رو ببره . به بورنموث باخته با اوله اوج بگیره .
اصلا پوچ بدترین مربی ما چیکار داریم دنبال تیم خودمون باشیم که اکبر میثاقیان سرمربی اش بود الان وضعش خیلی بهتر بود

+++++++++++++++++++++++
با این حال امیدوارم با باخت ارسنال و امتیاز از دست دادن تات امشب ببریم تا رتبه 7 بالا بیاییم .

+++++++++++++++++++++
امیرجان اوله خوب نبوده ولی نمیشه ترکیب لاغر تیم رو نادیده گرفت ما دو تا خرید در دفاع داشتیم و آمار دفاعیمون تفاوت چندانی با لیورپول و سیتی نداره ما در گل زدن ناکام هستیم که اونهم من نمیتونم بگم اوله مقصر اصلی هستش همونطور که مورون هم تمام مشکلات رو نمیشه به گردنش انداخت شما ترکیب سیتی و لیورپول رو ببین و دو تا فوروارد خوب از تیم ما اسم ببر که سرمربی تیم باعث افتش شده؟ مشخصا مهاجمی وجود نداره که اسم ببریش آیا نخریدن بازیکن همه اش تقصیر اوله است؟

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
امیرجان اوله خوب نبوده ولی نمیشه ترکیب لاغر تیم رو نادیده گرفت ما دو تا خرید در دفاع داشتیم و آمار دفاعیمون تفاوت چندانی با لیورپول و سیتی نداره ما در گل زدن ناکام هستیم که اونهم من نمیتونم بگم اوله مقصر اصلی هستش همونطور که مورون هم تمام مشکلات رو نمیشه به گردنش انداخت شما ترکیب سیتی و لیورپول رو ببین و دو تا فوروارد خوب از تیم ما اسم ببر که سرمربی تیم باعث افتش شده؟ مشخصا مهاجمی وجود نداره که اسم ببریش آیا نخریدن بازیکن همه اش تقصیر اوله است؟

حسین جان من تمام نظرات و پست هام در این تاپیک موجود است اتفاقا تو هیچ پستی نگفتم اوله باعث بدبختی کامل تیم هست و ... همیشه گفتم چند عامل کنار هم قرار گرفته که اوله یکیشون هست . با توجه به این یک سال گذشته و شناختی هم که از اوله پیدا کردم به عقیده من اوله مربی در سطح یک دنیا نیست . یعنی حتی لیورپول هم بدیم دستش شاید یک فصل قهرمانی بیاره اما فصل های بعدی روند نزولی خواهد داشت . من اوله رو بابت خرید نکردن مقصر نمی دونم ولی اگر مربی بود که صرفا به هر قیمتی نمی خواست توی تیم بمونه می تونست با استعفا دادنش به دلیل عدم خرید بازیکن هم فشار روی گلیزر ها رو زیاد کنه و هم به هواداران و رسانه ها نشون بده مقصر اصلی این روز های یونایتد کیست .
اوله شخصیت خوبی داره ولی سرمربی بزرگی نیست .

جالب اینکه من هیچ پستی از پوچ تعریف آنچنانی نکردم اون دوستمون شروع کرده به تیکه انداختن به من و ... من گفتم اگر بارسلونا با این همه ستاره دست پوچ یا کلوپ بود با اختلاف بالا قهرمان می شدند که باز ربطی به منچستر نداره .
این دوستمون هی کنایه می زنه و خودش رو هوادار واقعی می دونه .
همین که پیش بینی کردن امشب من سیتی لیورپول رو له می کنهو با قطعیت هم اعلام کردن مشخص شد که چقدر از ما بیشتر فوتبال رو می فهمند :)) تا دقیقه 15 لیورپول دو تا زده !!!

من نیازی ندارم اینجا پست بدم و یا ثابت کنم هوادار واقعی یا غیرواقعی هستم صرفا به حرمت اسم یونایتد از 5 سال پیش که این فروم رو دیدم سعی کردم پستی ارسال کنم هرازگاهی درباره تیم محبوبم . قصد کری یا کل کل با پست منفی دادن ندارم .
اون دوستمون که می خواد بدونه من چه سابقه ای در هواداری یونایتد دارم یا شما لطف کنید بهش سابقه من رو از فروم قدیمیمون بگید که اولین انجمن فارسی فوتبال کی ایجاد کرد یا کارت هواداری یونایتدم رو براش بفرستم!؟

در کل امیدوارم تیم موفق بشه یا با اوله یا بدون اوله یا با گلیزرها یا بدون اون ها .
مهم اینه مثل ده سال پیش از بازی های تیممون لذت ببریم و خیالمون راحت باشه اگر یک فصل قهرمان نمی شیم فصل بعدش سه گانه می گیریم

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
حسین جان من تمام نظرات و پست هام در این تاپیک موجود است اتفاقا تو هیچ پستی نگفتم اوله باعث بدبختی کامل تیم هست و ... همیشه گفتم چند عامل کنار هم قرار گرفته که اوله یکیشون هست . با توجه به این یک سال گذشته و شناختی هم که از اوله پیدا کردم به عقیده من اوله مربی در سطح یک دنیا نیست . یعنی حتی لیورپول هم بدیم دستش شاید یک فصل قهرمانی بیاره اما فصل های بعدی روند نزولی خواهد داشت . من اوله رو بابت خرید نکردن مقصر نمی دونم ولی اگر مربی بود که صرفا به هر قیمتی نمی خواست توی تیم بمونه می تونست با استعفا دادنش به دلیل عدم خرید بازیکن هم فشار روی گلیزر ها رو زیاد کنه و هم به هواداران و رسانه ها نشون بده مقصر اصلی این روز های یونایتد کیست .
اوله شخصیت خوبی داره ولی سرمربی بزرگی نیست .

جالب اینکه من هیچ پستی از پوچ تعریف آنچنانی نکردم اون دوستمون شروع کرده به تیکه انداختن به من و ... من گفتم اگر بارسلونا با این همه ستاره دست پوچ یا کلوپ بود با اختلاف بالا قهرمان می شدند که باز ربطی به منچستر نداره .
این دوستمون هی کنایه می زنه و خودش رو هوادار واقعی می دونه .
همین که پیش بینی کردن امشب من سیتی لیورپول رو له می کنهو با قطعیت هم اعلام کردن مشخص شد که چقدر از ما بیشتر فوتبال رو می فهمند :)) تا دقیقه 15 لیورپول دو تا زده !!!

من نیازی ندارم اینجا پست بدم و یا ثابت کنم هوادار واقعی یا غیرواقعی هستم صرفا به حرمت اسم یونایتد از 5 سال پیش که این فروم رو دیدم سعی کردم پستی ارسال کنم هرازگاهی درباره تیم محبوبم . قصد کری یا کل کل با پست منفی دادن ندارم .
اون دوستمون که می خواد بمونه من چه سابقه ای در هواداری یونایتد دارم یا شما لطف کنید بهش سابقه من رو از فروم قدیمیمون بگید که اولین انجمن فارسی فوتبال کی ایجاد کرد یا کارت هواداری یونایتدم رو براش بفرستم!؟

در کل امیدوارم تیم موفق بشه یا با اوله یا بدون اوله یا با گلیزرها یا بدون اون ها .
مهم اینه مثل ده سال پیش از بازی های تیممون لذت ببریم و خیالمون راحت باشه اگر یک فصل قهرمان نمی شیم فصل بعدش سه گانه می گیریم
حاج امیر ما که بیش از پانزده سال رفیقیم از طریق نت و هر کی ندونه کی هوادار یونایتد هست یا نیست من که میدونم کلا احساس میکنم یک مقدار جو این تاپیک هم سنگین شده به هر حال همه ما هوادار یونایتد هستیم چه مخالف چه موافق شرایط موجود حرفی هم زده میشه نباید فاز تخریب بگیره من از میلاد دلگیر بودم سر اینکه گفته بود میره هوادار لیورپول میشه یا سیتی به خودشم گفتم ولی بازم میلاد جان میدونم ته دلت با یونایتده فقط تندتری و زده شدی از شرایط..
امیرخان من و شما تو نت پیر شدیم شاید قدیمی ترین گروهی باشیم که هنوز گوشه کنارها هستیم از سال ۲۰۰۱ شروع شد جریانات توی نت و کامیونیتی فارسی، دیگه تو این شرایط از من و شما انتظار میره که بیشتر درک کنیم کسانی رو که جدید اضافه میشن این دوستمون حسن هم خوب یک کم باید انتقاد پذیر تر بشه و بفهمه یک عده ممکنه هوادار باشن ولی اصلا پوچتینو رو بخوان یا هر کسی دیگه حتی اگر به نظر دوستمون منطقی نرسه ولی باید به نظرات احترام گذاشت کلا همین که این تاپیک فعاله با این نتایج نشون دهنده عشق دوستانه رفقا دم همتون گرم...میلاد تو هم بیا فحش بده نرو...دی

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
حاج امیر ما که بیش از پانزده سال رفیقیم از طریق نت و هر کی ندونه کی هوادار یونایتد هست یا نیست من که میدونم کلا احساس میکنم یک مقدار جو این تاپیک هم سنگین شده به هر حال همه ما هوادار یونایتد هستیم چه مخالف چه موافق شرایط موجود حرفی هم زده میشه نباید فاز تخریب بگیره من از میلاد دلگیر بودم سر اینکه گفته بود میره هوادار لیورپول میشه یا سیتی به خودشم گفتم ولی بازم میلاد جان میدونم ته دلت با یونایتده فقط تندتری و زده شدی از شرایط..
امیرخان من و شما تو نت پیر شدیم شاید قدیمی ترین گروهی باشیم که هنوز گوشه کنارها هستیم از سال ۲۰۰۱ شروع شد جریانات توی نت و کامیونیتی فارسی، دیگه تو این شرایط از من و شما انتظار میره که بیشتر درک کنیم کسانی رو که جدید اضافه میشن این دوستمون حسن هم خوب یک کم باید انتقاد پذیر تر بشه و بفهمه یک عده ممکنه هوادار باشن ولی اصلا پوچتینو رو بخوان یا هر کسی دیگه حتی اگر به نظر دوستمون منطقی نرسه ولی باید به نظرات احترام گذاشت کلا همین که این تاپیک فعاله با این نتایج نشون دهنده عشق دوستانه رفقا دم همتون گرم...میلاد تو هم بیا فحش بده نرو...دی

بله آقا پیر شدیم رفت یاد جوونی هامون که تو نت تلف شد بخیر .

من به شخصه امیدوارم که دیگه نه جو این تاپیک سنگین باشه و نه اوضاع تیم ابری باشه و انشالا نیم فصل با تقویت تیم حداقل سهمیه رو کسب کنیم تا فصل بعدی بتونیم تیم قوی تری راهی مسابقات کنیم . با توجه به افت آرسنال و افت محسوس تاتنهام می تونیم با بازگشت ماتیچ و پوگبا و ماتا و خرید دو بازیکن خوب در ژانویه که یکیش به نظر می رسه اریکسن خیلی محتمل هست به کسب سومی و چهارمی امیدوار باشیم یا نهایتا قهرمانی در لیگ اروپا تا بتونیم سهمیه کسب کنیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک میگم برد رو. خیلی خوب بودیم و راحت میشد ۶ تا بزنیم.
نکته منفی فقط اینه که تا تیم رو یه دور خوب افتاده و یکم روندمون خوب شده باز خوردیم به فیفا دی
امیدوارم بعد از تعطیلات هم بتونیم همین روندو ادامه بدیم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
امار ۱۰ تیم برتر لیگ جزیره در بخش خلق موقعیت گل، نکته جالب اینه که یونایتد تیم چهارم جزیره هست در خلق موقعیت در ۱۲ بازی ابتدایی لیگ
4e3a750fc709652f37458dd9efeb32a0.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یک هفته اینترنت قطع بود
اتفاقات زیادی افتاد تو این مدت
هم در کشور هم در فوتبال

مورینیو جا پوچتینو رفت تاتنهام

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
یک هفته اینترنت قطع بود
اتفاقات زیادی افتاد تو این مدت
هم در کشور هم در فوتبال

مورینیو جا پوچتینو رفت تاتنهام

دقیقا همینطوره و مورینیو اولین پیروزی خودش رو لحظاتی پیش در حالی مقابل وستهم دشت کرد که مثل همیشه وقتی جلو بود تیم رو کشید عقب و شروع کرد به دفاع کردن و دقایق اخر پیروزی ۳-۱ رو با ۳-۲ عوض کرد البته شانس اورد که یک گل وستهم افساید شد و بردش با مساوی عوض نشد.
امشب بازی سیتی و چلسی هم میتونه بازی قشنگی باشه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
دوستان این کانال footbalhd کد شده هستش ؟ کسی داره کدش رو و اینکه بازیارو نشون میده

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
دوستان این کانال footbalhd کد شده هستش ؟ کسی داره کدش رو و اینکه بازیارو نشون میده

عزیز من همین الان دارم بازی لیورپول رو از فوتبال اچ‌دی تماشا میکنم ، کد بیسش اینه
376a0668e55f605dfd27fcf427e66e17.jpg

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
اتحادیه میخواد هرجور شده لوزرپول رو قهرمان کنه اون از فاجعه داوری تو بازی با سیتی و این هم از مردود کردن گل کاملا صحیح پالاس تو زمین پالاس :/

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
نتایج طوری رقم خورد که در صورت پیروزی یونایتد در بازی خارج از خانه فردا ما میتونیم تا رده پنجم جدول بالا بیایم، فاصله تیمها داره خیلی زیاد میشه.

ضمنا روباه‌های کینگ پاور در ادامه نتایج درخشانشون با پیروزی جایگاهشون رو در رده دوم با ۲۹ امتیاز مستحکم کردند.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بالا