برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خیلی وقته به دلایل مختلف بازی های تیم رو پیگیر نیستم امشب هم اتفاقی فهمیدم با تاتنهام بازی داریم شاید اگر بیدار موندم ببینم
من یه زمانی توی پی تی فقط واسه منچستر میومدم و هرازگاهی نظری میزاشتم
اینجا هم انگار سوت و کور شده...
امیدوارم همگی موفق و سلامت باشین
سلامت باشی‌رفیق
این چند وقت که کلا فوتبالی‌ نبود
بازی های اوایل هفته هم انقد بی کیفیت بود امید چندانی به امشب نداشتم یه نیمه رو دیدم بیخیال شدم :))
بازم همین ک تو لندن یه امتیازو گرفتیم جای شکرش باقیه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک بابت برد، خیلی روون و قشنگ بازی میکردیم.
برونو و پوگبا و مارسیال و رشفورد واقعا ترکیب وحشتناکین
دو تا نکته جالب بود،
یکی این که الدترافرد خالی در کمال تعجب پر سر و صدا تر بود از وقتی تماشاگرا هستن :/
دومی هم اینکه هتریک مارسیال از وقتی سر الکس رفته اولین باری بود ک یه بازیکنمون تو لیگ هتریک میکنه و همچنین اولین هتریک دوران ورزشی مارسیال بود

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
تیم خوب شده حالا امروز با جون کند نورویچ رو برد ولی در کل نورویچ کارش از اتوبوسم گذشته بود

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خیلی تیم خوب شده ولی ۱۱ نفر اصلی نیمکت نیاز به تقویت داره مصدوم شدن فرناندز یا پوگبا برای تیم خیلی گرون تموم میشه سایر نفرات در این پست حتی نزدیکم نیستن.....

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک بابت برد
عجب بازی ای بود، واقعا هر کی ندید از دستش رفت
خریدهای اوله واقعا فوق العاده بودن
۱۶ یا ۱۸ تا بازیه که نباختیم و با توجه به بازی مستقیممون با لستر احتمال خیلی زیاد سهمیه رو بدون توجه به داستانای سیتی میتونیم بگیریم.
امیدوارم با همین فرمون پیش بریم و اوله هم تو پنجره تابستون به همین روند فوق العادش تو اضافه کردن بازیکن ادامه بده
پ.ن: میسن گرینوود، ۱۸ ساله، سال اولش تو لیگ برتر، ۱۵ تا گل تا اینجای فصل

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
تبریک بابت برد
عجب بازی ای بود، واقعا هر کی ندید از دستش رفت
خریدهای اوله واقعا فوق العاده بودن
۱۶ یا ۱۸ تا بازیه که نباختیم و با توجه به بازی مستقیممون با لستر احتمال خیلی زیاد سهمیه رو بدون توجه به داستانای سیتی میتونیم بگیریم.
امیدوارم با همین فرمون پیش بریم و اوله هم تو پنجره تابستون به همین روند فوق العادش تو اضافه کردن بازیکن ادامه بده
پ.ن: میسن گرینوود، ۱۸ ساله، سال اولش تو لیگ برتر، ۱۵ تا گل تا اینجای فصل

۱۶ بازی ۱۲ برد ۴ مساوی و بدون شکست، ۴۳ گل زده و تنها ۶ گل خورده[emoji7]
‏به احترام این تیم کلاه از سر بردارید و دست بزنید[emoji1319]

Sent from my iPhone using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
جالبه هنوز یکسری میگن اوله باید اخراج بشه، تیم اون روح تهاجمی و دسته بالاش در کل مسابقه که در زمان فرگی داشت رو دوباره به دست آورده نمیگم فصل بعد قهرمانیم ولی اگر چند پست تقویت بشه میشه امید داشت برای ۱ تا ۳ بجنگیم و در اروپا هم نتایج نسبتا خوبی بگیریم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
جالبه هنوز یکسری میگن اوله باید اخراج بشه، تیم اون روح تهاجمی و دسته بالاش در کل مسابقه که در زمان فرگی داشت رو دوباره به دست آورده نمیگم فصل بعد قهرمانیم ولی اگر چند پست تقویت بشه میشه امید داشت برای ۱ تا ۳ بجنگیم و در اروپا هم نتایج نسبتا خوبی بگیریم

دقیقا با تقویت مدعی میشیم و از همه اینا مهمتر میانگین سنی تیم هست که اوله ساخته الان مثلث گرینوود مارسیال رشفورد رو ببین تو خط حمله ویران کننده هست الان حالا فکر کن چند سال دیگه کنار هم بازی کنند و به پختگی برسن، پوگبا باید تمدید بشه اون الان کنار فرناندز فوق العاده بازی میکنه و واقعا هم به سانچو نیاز داریم هم گرلیش هم یه مدافع مرکزی و زوج مناسب برای مگوایر، ضمنا یه موردی که من باهاش مشکل دارم کاپیتانی مگوایر هست، نظر شما دوستان در مورد کاپیتانیش چیه؟ این حق دخئا نبود؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دقیقا با تقویت مدعی میشیم و از همه اینا مهمتر میانگین سنی تیم هست که اوله ساخته الان مثلث گرینوود مارسیال رشفورد رو ببین تو خط حمله ویران کننده هست الان حالا فکر کن چند سال دیگه کنار هم بازی کنند و به پختگی برسن، پوگبا باید تمدید بشه اون الان کنار فرناندز فوق العاده بازی میکنه و واقعا هم به سانچو نیاز داریم هم گرلیش هم یه مدافع مرکزی و زوج مناسب برای مگوایر، ضمنا یه موردی که من باهاش مشکل دارم کاپیتانی مگوایر هست، نظر شما دوستان در مورد کاپیتانیش چیه؟ این حق دخئا نبود؟

دخه آ قدیمی تره ولی ابهت و شخصیت **** مگوایر خیلی قوی تره
قشنگ میشه تصور کرد مگوایر یه داد بزنه این بچه مچه ها خودشونو جمع کنن، نسبت به دخه آ همچین حسی ندارم :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
به هر حال کاپیتانی همونطور که اصلان گفت فقط به سابقه نیست ضمن اینکه دخیا جز کسانی هست که ممکنه جایگاهش رو در تیم از دست بده به خصوص با بازیهای اخیر دیروز هم که روی گلی که یونایتد خورد مگوایر و دخیا با هم سوتی دادن....با عملکرد خوب هندرسون توی شفیلد و بالاتر رفتن سن دخیا و زیاد شدن اشتباهاتش اصلا بعید نیست که جایگاه خودش رو به زودی از دست بده...هر چند ا‌وله گفته اون هنوز بهترینه در پست خودش ولی فشارها کم هم نیست به خصوص از سمت رسانه های انگلیسی چون از هندرسون حمایت میکنند

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
به هر حال کاپیتانی همونطور که اصلان گفت فقط به سابقه نیست ضمن اینکه دخیا جز کسانی هست که ممکنه جایگاهش رو در تیم از دست بده به خصوص با بازیهای اخیر دیروز هم که روی گلی که یونایتد خورد مگوایر و دخیا با هم سوتی دادن....با عملکرد خوب هندرسون توی شفیلد و بالاتر رفتن سن دخیا و زیاد شدن اشتباهاتش اصلا بعید نیست که جایگاه خودش رو به زودی از دست بده...هر چند ا‌وله گفته اون هنوز بهترینه در پست خودش ولی فشارها کم هم نیست به خصوص از سمت رسانه های انگلیسی چون از هندرسون حمایت میکنند

دخئا مرد اول ماست و هندرسون هنوز ناخون دخئا هم نمیشه، ضمنا دروازه بان تازه از سن ۳۰ سالگی پختگیش شروع میشه دخئا برای پست دروازه بانی هنوز تو سن خامیه دروازه بان با بازیکن‌های دیگه فرق میکنه و هرچه به سنش افزوده بشه کاملتر میشه، هندرسون حتی اگه بیاد تو تیم قطعا نیمکت نشین دخئا خواهد بود، همین هندرسون بارها تو همین هفته ها سوتی داده و چون انگلیسیه رسانه ها بهش لطف میکنند ضمنا دخئا تو تمام گل هایی که میخوریم مقصر ۱۰۰٪ نیست اما با اون بخش از صحبت دوستمون موافقم که یکی باید باشه که بتونه با یه عربده بقیه رو اروم کنه :))

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من نگفتم دخئا باید نیمکت نشین بشه من خودم از ابتدای حضور دخئا معتقد بودم دروازبان خارق العاده ایه و چون خودم توی همین پست در گذشته بازی کردم رفلکس های دخیا همیشه برام حیرت انگیز بوده ولی دخئا از حق نگذریم به نسبت دو فصل پیش افت کرده و در بهترین فرم خودش نیست من زیاد از هندرسون چیزی ندیدم نمیتونم بگم تا چه حد میتونه نزدیک بشه به دخئا ولی به علت انگلیسی بودن به هر شکل از سمت رسانه ها داره حمایت میشه که البته فشار روس دخئا بدم نیست باعث میشه که شاید به فرم ایده آلش برگرده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک برای یه برد خوب دیگه
اولین تیم لیگ برتر شدیم که ۴ بازی رو‌ پشت هم با اختلاف ۳ گل میبره
همچنین اولین بار از سال ۲۰۰۶ بود ک ۴ تا بازی پشت هم با ترکیب ثابت بازی کردیم
گرینوود که انگار کلا گل معمولی زدن بلد نیست :D
نکته جالب ناراحتی مارسیال بود موقع تعویضش تو دقیقه ۸۰ به خاطر این ک هنوز گل نزده بود، که نشون میده چقد روحیه رقابت و برندگی تو تیم بالا رفته
فاصلمون با لستر‌ شد ۱ و با چلسی ۲ امتیاز

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
منم تبریک میگم برد های متوالی رو
تیم واقعا این چند وقته داره خوب بازی میکونه . امیدوارم به همین روندش ادامه بده سهمیه رو مستقیم بگیریم
برونو تیم رو زنده کردش و با برگشت پوگبا تیم عالی شده
خوبی تیم جنگنده بودنشه بعد از زدن گل عقب نشینی نمیکنه وادامه میده بر عکس تیمی که دست مورینو بودش . حیف اون سه فصل الان دلم برای تاتنهامی ها میسوزه با اون سبک بیخود مورینو باید سر کنن

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک به همه دوستان
عجب تیمی شدیم. سالهاست اینجا همه داریم با هم خون دل میخوریم. یواش یواش تیم داره به سمت قله حرکت میکنه اما هنوز باهاش فاصله داره.
به نظر من باید حتما سانچو ، یکی از بین گریلیش و مدیسون و یک مدافع میانی مثل کولیبالی ، اشکرینیار یا حتی ناتان اکه رو جذب کنیم.

برای قهرمانی باید خیالمون از بابت نیمکت راحت باشه. امثال لینگارد و جونز و پریرا و روخو بازیکنایی نیستند که بشه حتی روی نیمکت هم بهشون اعتماد 100 درصد کرد.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
تیم مورون هم تونست دوم بشه و قهرمان یورولیگ هم بشه ولی احساس نمیکردی که داره یک روندی طی میشه یک جورایی شرایط تیم همیشه شکننده بود ولی الان احساس میکنی روندی داره شکل میگیره که میشه بهش امیدوار بود مثل مگوایر که مثلا تا چند سال یک دفاع وسط نه بهترین جهان ولی قابل قبولی خواهد بود یا فرناندز و استعداد هایی داریم مثل گرینوود که من بعد از اینکه گلش رو دیدم خندیدم این پسر توی این چند بازی انگار کد تقلب فیفا رو روش زدن موقعیت هایی که اصلا خطرناک نیست رو توپ رو شوت میزنه و میره تو گل عین زمانی که تمام قدرت بازیکن رو تو فیفا ۹۹ میکردی، امیدوارم مدام بهتر بشه و بهتر، من فکر نمیکنم توی نقاط زیادی احتیاج به ترمیم داشته باشیم ولی نیمکت باید قطعا تقویت بشه یازده نفر اصلی ما میتونه هر تیمی رو شکست بده ولی افراد قابل جایگزین شدن نیستن چیزی که این چند بازی کمک کرده تعداد پنج تعویضه استخوان بندی اصلی تیم میتونه توی یک بازی استراحتم بکنه و چرخشی بازیکن ها بین دو بازی استفاده نمیشن ولی مشخصا سال بعد اگر کرونا وضعیتش لغو بشه به این شکل نخواهد بود و ضمن اینکه مصدومیت هم قطعا در طول فصل رخ خواهد داد. به هر حال به نظر میرسه اوله داره کار خودش رو خوب انجام میده و فرآیند بازسازی داره انجام میشه من اگر سانچو رو بگیرن با دو سه بازیکن با قیمت متوسط یا کم دیگه راضی خواهم بود فراموش نکنید اوله در بدترین شرایط بهترین خریدها رو داشته مثلا ایگالو کسی فکرش رو نمیکرد بتونه حتی یک پاس گلم بده ولی اومد به موقع تاثیرگذار بود و از مهاجم های ثابت خیلی تیم ها نسبت به زمان حضورش بیشتر هم گلزنی کرد...خلاصه اینکه من یک جورایی به خریدهای احتمالی ا‌وله خوش بین هستم و اعتماد دارم

jetpack

Registered User
لایک‌ها
340
من یکی بعنوان یک هوادار آرسنال به خواب هم نمیدیدم منچستر اوله اینقدر خوب بشه یدفه. واقعا به همه ثابت کرد که بهترین گزینه برای ساختن دوباره منچستر هست، کم کم داره میشه همون منچستر ترسناک قدیمی. امیدوارم منچستر اون لستر سیتی و چلسی لعنتی رو بکشه پایین و خودش بره بالا. بیصبرانه منتظر روزای آینده ام.

بالا