برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
فعلا که میلاد جان،در لیورپولتونم رفته و ۴ تا رفته تو پاچش

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سلام محمد خان، مشکل باشگاه شما، مدیریت و مالکیتش هستش که هیچ وقت درست نخواهد شد، اگه مدیر و مالک درسته حسابی داشتید که همچین کسایی مربی تیمتون نمیشدن مثل فنخال و سسشر... یه مربی درسته حسابی اومد تیمتون که اون رو با مدیریتشون، فراری دادن.
لپ کلام رو مهرداد خان گفتن، تیمتون در حد ایرسوتر نوشهر هم نیست، با این همه رکورد نقل و انتقالاتی و خریدهای نجومی، مثل بیساکا و مگوایر، حتی جلوی پالاس و برایتون هم تو قوطی بوده، خلاصه بازی هارو دیدم و ظاهرا تو بازی با برایتون، باز هم با پنالتی در ثانیه آخر بازی، بازی بردید، بازی که 5 بار فقط توپ به تیر دروازتون خورده بود، نه؟؟ تیمتون با این همه بازیکن، حتی در حد برایتون هم نیست.

سلام اصلان جان، متشکر!!
والا بعداز یه مدت خیلی زیادی به PT سر میزدم واسه همین اصلا فرصت عوض کردن پروفایل و اینجور چیزهارو ندارم، بازی فوتبال رو میبینم و لذت میبرم (تا چند دقیقه دیگه تیممون با استون بازی داره)، نوتیف های کلوب اومد، گفتم یه سر بزنم.
بهت پیشنهاد میکنم که خون خودت رو کثیف نکنی واسه این باشگاه، اگه میخوای تو پرمیرلیگ، طرفدار تیمی بمونی و نمیتونی طرفدار لیورپول بشی، سیتی هست. حتی آرسنال و لستر و همین تات هم هزاران بار شرف دارن به این باشگاه.
فکر میکنم که مورینیو با خرجی کمتر از نصف این مربی در همون فصل اولش، قهرمان اروپا شد، این تیمتون جلوی تیمهای مثل برایتون، لوله شده بود...
ای بابا
خیر باشه حالا
ولی ما لااقل با یه بازیکن کمتر ۶ تا از تاتنهام خوردیم
تیم شما که ۷ تا از استون ویلا خورده تا اینجا:oops::D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ای بابا
خیر باشه حالا
ولی ما لااقل با یه بازیکن کمتر ۶ تا از تاتنهام خوردیم
تیم شما که ۷ تا از استون ویلا خورده تا اینجا:oops::D
فعلا که میلاد جان،در لیورپولتونم رفته و ۴ تا رفته تو پاچش
فوتباله دیگه، چیزی نیست که همیشگی باشه و هر 100 بازی یک بار اتفاق میوفته، ولی واسه باشگاه شما، عادت شده دیگه اینجور نتایج اصلان جان...
فرقش اینه.
البته 4تا که نه، 7تا خوردن... مانه که نیست، تیم خیلی ضعیفه اون جلو، این آدرین هم تف نمیارزه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شماره هفت خریدیم چه شماره هفتی
کل اروپا هیچکی حقوقشو قبول نمیکرد رابین هود طور برداشتیم اوردیمش شماره ۷ رو هم دادیم بهش :)))
شایعات پوچتینو هم که دوباره شروع شده
من خوشبختانه یا متاسفانه نمیتونم طرفدار تیم دیگه شم ولی خدارو شکر کلی تورنومنت CSGO پشت هم هست دیگه کلا فوتبالو گذاشتم کنار :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب وضعیت باشگاه روشن هستش امروز اما من با تاریخ منچستر بزرگ شدم و به فوتبال علاقمند شدم. اون جایی غیرتی شدم که خوندم وقتی بازیکنهای یونایتد در حادثه مونیخ کشته شدن لیورپولی ها مسخره اشون کردن و اونجایی حس غرور کردم که فرگوسن گفت این خوک های کثیف رو میکشم پایین و جایی هورا کشیدم که خوک های کثیف رو کشیدیم پایین. فوتبال مثل هر چیزی در تاریخ فاتحی ابدی نداره لیورپول امروز روی اوج هستش فردا ممکنه بفروشن به یک عده زالو تر از گلیزر و یک مدیر خر تر از وودوارد و بره دوباره ۳۰ سال برای سلامتی ورزش کنه...من نمیتونم به تاریخ زندگی خودم پشت کنم اگر بخوام از فوتبال لذت ببرم ممکنه حتی بازی لیورپول رو هم ببینم ولی گرسنه جام نیستم که فقط به خاطر جام به تاریخ دل بستگیهام پشت کنم شاید منچستر هیچوقت تیم خوبی نشه و هر رابطه ای همون جور که ایجاد شده میتونه قطع بشه اما وقتی منچستر رو پیگیری میکنم جام و پیروزی مهم نیست میخوام بدونم تیمی که دوستش داشتم چیکار میکنه از باختنش غمگین هم نمیشم مثل سابق چون میدونم یک عده زالو بهش چسبیدن اگر مثل میلاد اعصابم خرد میشد و گرسنه جام بودم شاید هوادار لیورپول میشدم و منتظر مینشستم تو بدترین روز تیمی که یک روز میگفتم عاشقشم بیام دوباره تو کلوپش پست بدم و اون روزهایی که با دست خالی سوم شدن قایم میشدم

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
حالا درسته که تموم فحشای عالم سزاوار گلیزرای بی شرف و وودوارد $@$$ هست،ولی به نظرم خریدای خوبی کردیم،تلس که شاو میندازه بیرون از ترکیب،کاوانی واقعا مهاجم کلاس جهانیه،فان ده بیک هافبک واقعا خوبیه،فقط مدافع عالی کم داریم و هافبک دفاعی.به نظرم حتی سولسشر اخراج شه،تیم خوبی ولی سپرده میشه به مربی بعدی

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
هرچقدر هم بخوام از سانچو خوشم بیاد،نمیاد،این بشر هندونه سربسته اس،با این پول حجیم میومد فشار روش صدبرابر میشد.از جهانبخش کاراییش کمتر میشد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب وضعیت باشگاه روشن هستش امروز اما من با تاریخ منچستر بزرگ شدم و به فوتبال علاقمند شدم. اون جایی غیرتی شدم که خوندم وقتی بازیکنهای یونایتد در حادثه مونیخ کشته شدن لیورپولی ها مسخره اشون کردن و اونجایی حس غرور کردم که فرگوسن گفت این خوک های کثیف رو میکشم پایین و جایی هورا کشیدم که خوک های کثیف رو کشیدیم پایین. فوتبال مثل هر چیزی در تاریخ فاتحی ابدی نداره لیورپول امروز روی اوج هستش فردا ممکنه بفروشن به یک عده زالو تر از گلیزر و یک مدیر خر تر از وودوارد و بره دوباره ۳۰ سال برای سلامتی ورزش کنه...من نمیتونم به تاریخ زندگی خودم پشت کنم اگر بخوام از فوتبال لذت ببرم ممکنه حتی بازی لیورپول رو هم ببینم ولی گرسنه جام نیستم که فقط به خاطر جام به تاریخ دل بستگیهام پشت کنم شاید منچستر هیچوقت تیم خوبی نشه و هر رابطه ای همون جور که ایجاد شده میتونه قطع بشه اما وقتی منچستر رو پیگیری میکنم جام و پیروزی مهم نیست میخوام بدونم تیمی که دوستش داشتم چیکار میکنه از باختنش غمگین هم نمیشم مثل سابق چون میدونم یک عده زالو بهش چسبیدن اگر مثل میلاد اعصابم خرد میشد و گرسنه جام بودم شاید هوادار لیورپول میشدم و منتظر مینشستم تو بدترین روز تیمی که یک روز میگفتم عاشقشم بیام دوباره تو کلوپش پست بدم و اون روزهایی که با دست خالی سوم شدن قایم میشدم
حسین جان، چند بار حرفات رو زدی، بزار یه چیزی بهت بگم فقط: من نه تشنه جام هستم و نه خائن!!
خائن، کسایی هستن که با ادعای طرفداری، تیشه زدن به ریشه این تیم و ... که اصلا حتی حوصله و ارزشی نمیبینم در اینکه بخوام در موردش صحبت کنم.

اگه فکر میکنی که با این حرفها، من میام بگم که اشتباه کردم، نه، بهترین کار ممکن رو کردم که طرفدار لیورپولی شدم که بازی زیبایی میکنه که منچستر و منچستری بیش از 10 ساله، حتی خوابش رو هم ندیده، مدیر درسته حسابی و مالک درسته حسابی داره که دنبال موفقیت باشگاهشون هستن، جام و افتخار هم از ابتدا، خیلی سر تر از منچستر بودن، الان دوباره دارن جام داخلی رو هم درو میکنند.

چندین بار هم گفتم، باشگاه به منِ طرفدار خیانت کرد و به همه چیزهایی که بخاطرش طرفدار منچستر شدم، پشت کرده، به چه دلیل باید طرفدار همچین باشگاهی بمونم؟
حالا با این حرفات، بخوای کسایی که دنبال چیزی هستن که بخاطرش فوتبال رو دنبال کردن رو خراب کنی، بسم الله، واسه من یکی که اصلا اهمیت نداره...
یک کلام ختم کلام، طرفداری فقط با پست زدن تو کلوب نشون داده نمیشه...:rolleyes:
راستی ظاهرا چندتا خرید ثانیه آخر نقل و انتقالاتی داشتید، مثل هر سال، بعداز اینکه تیمتون به ... میره، مدیر به دست و پا زدن میوفته و همینجوری میرینه تو نقل و انتقالاتتون.

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میلاد جان یه سوال
اگه به فرض 1 درصد باشگاه دوباره رو اوج بیفته و قهرمانی کسب کنه (با وجود همین گلیزرهای خائن) ایا دوباره طرفدار یونایتد میشی یا اینکه هوادار لیورپول باقی میمونی ؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان یه سوال
اگه به فرض 1 درصد باشگاه دوباره رو اوج بیفته و قهرمانی کسب کنه (با وجود همین گلیزرهای خائن) ایا دوباره طرفدار یونایتد میشی یا اینکه هوادار لیورپول باقی میمونی ؟
مهرداد جان، باشگاهتون به خاک سیاه نشسته، هر روز داره قرض ها و بدهی هاش بالاتر میره، از 1 بیلیون(میلیارد) پوند رد شده، ارزش گذاری باشگاهتون در حدود 2.6-2.7 بیلیون پوند هستش که هر روز داره پایینتر هم میاد، این ارزش گذاری بر اساس املاک باشگاه هستش که همه این املاک به اسم گلیزرها هستند(فقط یه چیزی مثل اولدترافورد و کمپ تمرینی آکادمی از دستشون در امان مونده که اونها هم رسما دارن ویرانه میشن، بخاطر اینکه هیچ خرجی واسه تعمیراتشون نمیشه!!).
ببین اینجا یه تفاوتی وجود داره بین املاکی که به اسم باشگاه منچستر هستند و قابل فروش نیستند توسط گلیزرها(یعنی طبق قوانین دولتی بریتانیا، پولشون قابل خروج از کشور نیست و اگه بخواد انجام بشه، مالیات خیلی سنگینی بهش میخوره که اصلا ارزش نخواهد داشت) و املاکی که به اسم گلیزرها هستند، مثل کمپ تمرینی و ... که به اسم گلیزرها هستند و هر سال به باشگاه قرض داده میشوند!!! برای کسب درامد گلیزرها!! (یعنی خارج کردن پول از بریتانیا به طور غیرمستقیم با مالیات خیلی کمتر، کاری که گلیزرها دارن انجام میدن و دارن مثل زالو، خون باشگاهتون رو میمکن!!!) هر سال هم خرید میکنید، به بدهی های باشگاهتون فقط اضافه میشه، معنیش این هستش که دارایی های باشگاهتون داره به سمت صفر میره و دارایی های گلیزرها، داره هر سال، بیشتر میشه...
هیچ آدم عاقلی هم نمیاد که این باشگاه رو بخره، با این همه قرض و بدهی و تازه بخواد با گلیزرها، بجنگه که دارایی های باشگاهتون رو بخره ازشون(اگه بفروشن!) و نخوان این درامد سالانشون رو از دست بدن...
مدیریتتون که وجود خارجی نداره و حداقل بگیم که یک مربی جدید میاد و شاید یه دست و پایی بتونه بزنه تا اون هم بترکه و اخراج بشه که دیگه تا اون موقع، با سیلی سرخ کردن و اسپانسر گرفتنهای مدیرتون، هیچ وجود خارجی نخواهد داشت. شاید به جرات بگم که بیش از 40-30 درصد طرفدارهاش رو از دست داده این باشگاه در روی کره خاکی و اونهایی هم که موندن، اصلا هیچ امیدی بهش ندارن.
خب به من بگو که چقدر دیگه طول میکشه که همچین معجزه ای اتفاق بیوفته؟ 10 سال؟ 20 سال؟ 50 سال؟ من یکی حتی 1 ثانیه هم دیگه وقتم و انرژیم رو واسه همچین باشگاهی تلف نمیکنم، اگه میبینید که دارم اینجا بهتون جواب میدم، فقط بخاطر احترام و رفاقت چندین ساله هستش و گرنه که از این باشگاه و طرفدارهاش، به شدت متنفر هستم!!!
اگه به اوج برگشت که خوشا به حالتون، ما که بخیل نیستیم، ما فوتبال رو برای زیباییش تماشا میکنیم، چیزی که باشگاهتون، عمرا نداره...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
میلاد جان این همه نوشتی اما جواب سوال من یک بله یا خیر بود که من استنباطم از پاسخ شما خیر بود.

تیم میتونه خوب بازی کنه حتی اگه بدهکار باشه . تیم میتونه خوب بازی کنه حتی با همین بازیکنا. من به کادر فنی تیم نقد زیاد دارم.
حتی از نظر من بهتر هست که عوض بشه

اول سوالم هم گفتم که به قرض 1 درصد معجزه ای رخ بده ، با وجود گلیزرها تیم بیفته رو غلطک :) هر چند بدون گلیزرها یه مزه دیگه ای داره

اگر از امثال ماها متنفری که تکلیف روشنه. این شکل که بخاطر روابط دوستانه قدیم بخای با وجود این تنفر با ما هم کلام بشی که خب اصلا جالب نیست. خودت هم خیلی اذیت میشی
من راستش خشن ترین تصمیمی که بگیرم اینه که بازی های تیم رو نبینم. اما خب دیگه نمیشه نتایج رو دنبال نکرد یا رفت طرفدار تیم دیگه ای شد

به هر حال
برات ارزوی موفقیت میکنم. در مسند طرفداری از هر تیمی که بهش علاقه داری :)
امیدوارم یه روز شرایطی پیش بیاد که شما رو مثل سابق یک منچستری 2 اتیشه ببینم
یا حق

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مهرداد جان، مشخصا جوابم "خیر" بوده. واسه من، منچستر حدود 1 سالی هست که تمام شده و تنفری که ازش دارم، غیرقابل باور هستش.
اصلا شک نکن که منظورم از تنفر، دوستان اینجا نبودن...
از منچستر و منچستری(99 درصد طرفدارهاش) متنفر شدم و هستم، بهتر بگم، هیچ باشگاه و طرفدارهایی تو دنیای فوتبال، واسه من یکی اینقدر نفرت انگیز نیستن، حتی یوونتوسی ها!!
مهرداد جان، منچستر 10 سال بیشتر هستش که یه بازی فوتبال درسته حسابی نکرده تو زمین(جلوی تیمهایی که از خودش فلک زده تر بودن، شاید تونسته یه شاخ و شونه ای بکشه).
و همچنین، انشالله به سنتون قد بده و موفقیت تیمتون رو ببینید.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امیدوارم :)
بالاخره زندگی بالا پایین داره. فوتبال هم همین. این که گفتی یه بازی درست حسابی ندیدی رو بهت حق میدم و قبولش دارم. واقعا بعد سر الکس هیچوقت اون صلابت رو بدست نیاوردیم . حتی تو یک بازی
اما خب من همیشه سعی کردم امیدوار باشم. شاید الان شرایط بد بوده باشه. شاید خیلی طول کشیده باشه اما بالاخره هر نزولی بالاخره در یک نقطه متوقف میشه و روندش عوض میشه

امیدوارم به سن ما قد بده. امیدوارم اول از همه مالکیت و مدیریت تیم عوض بشه. ساختارهای جدید و مدرن در تیم حاکم بشه. مالک و مدیر جاه طلب در راس کار قرار بگیره و باشگاه اونقدر در مسیر خوب قرار بگیره که باز هم شما رو مثل همیشه در کنار منچستری ها ببینم.

شاید زمان زیادی لازم داشته باشه ، اما من ارزوش رو دارم.
موفق باشی میلاد جان

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
شاید این نظر خیلی محبوبی نباشه اما من فکر میکنم که تیم به فرمش بعد از شروع دوباره لیگ در فصل گذشته برمیگرده، هفته پیش گفتم تیم های بزرگتر به علت نداشتن پیش فصل امتیاز از دست میدن دیدید علاوه بر ما لیورپول و سیتی هم تو سه بازی اول با تعداد گل بالا بازی رو واگذار کردند. خط دفاعی یونایتد به شدت کنده و فاصله بین دفاع و خط هافبک هم زیاده تیم روی ارسال ها هم خیلی بد کار میکنه در بخش دفاعی مهمترین مشکلی که به چشم دیده میشه اینکه فن بیساکا بیش از حد در موقعیت های مختلف به دفاع مرکزی نزدیک میشه و گرین وود هم چون وینگر نیست هیچ ساپورتی نمیکنه، این داستان در مورد شاو و رشفورد هم صدق میکنه البته ساپورت رشفورد باز بهتر از گرین وود هستش، برای ما خریدن وینگر راست از هر چیزی واجب تر بود دو تا ۱۸ ساله در این پست خریدیم ولی هیچ کدوم محصول آماده برای بازی در تیم اول نیستن و سانچو هم واقعا ۱۲۰ میلیون ریسک بزرگی بود که البته شاید بهتر بود انجام میشد ولی بین سانچو یا هیچ کس دیگه میشد به یک انتخاب کوتاه مدت فکر کرد و انقدر دست روی دست نگذاشت. ما هافبک های خوبی داریم و انتظار میره خط حمله مناسبی داشته باشیم البته پست هافبک دفاعی با توجه به سن بالای ماتیچ نیازهایی هست که رفع نشده در مجموع با وجود فصل نقل و انتقالات ضعیف به نظرم منچستر بعد از استراحت بازیهای ملی به فرم خودش برمیگرده و نتایج خوبی کسب خواهد کرد، مسلما نمیتونیم در حالت معمول برای لیگ شانسی بیشتر از سهمیه داشته باشیم ولی این تیم حرفهایی خواهد داشت و اوله هم اخراج نخواهد شد مگر اینکه اتفاقات بدی رقم بخوره....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
باید دید تو بازی بعدی به این خریدهای جدید بازی میرسه یا نه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینجا بسیار خلوت شده
در یه بازی خوب نیوکاسل رو بردیم و حالا با پاریس بازی داریم. متاسفانه مگوایر و گرینوود و کاوانی بازی نمیکنند.
شخصا شانس زیادی قائل نیستم و به نظرم بازی رو خواهیم باخت.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اینجا بسیار خلوت شده
در یه بازی خوب نیوکاسل رو بردیم و حالا با پاریس بازی داریم. متاسفانه مگوایر و گرینوود و کاوانی بازی نمیکنند.
شخصا شانس زیادی قائل نیستم و به نظرم بازی رو خواهیم باخت.
تو بازی با نیوکستل خوب باز ی کردش تیم. مخصوصا ماتا عالی بودش

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
چقدر خوب بودیم به خصوص اینکه نیمکت اینقدری تقویت شده که اوله تونست با تعویض تغییر سیستم بده و کامل نتیجه خوبی گرفتیم خیلی خوب بود

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک به همه دوستان
بازی هوبی بود واقعا، حقمون هم برد بود.
برای اولین بار تو تاریخ باشگاه ۱۰ تا بازی بیرون از خونه رو پشت هم بردیم، بالاخره یه رکورد خوب بعد از دوران سر الکس ثبت شد تو این باشگاه!
توانزبه هم واقعا عالی بود با این که خیلی وقته بازی نرسیده بود بهش، با این وضع افتضاح دفاعمون و عملکرد دیشبش واقعا حقش هست شانس فیکس شدنو داشته باشه

بالا