برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
جای خالی این کلوپ شدیدا احساس می شد که ما با حکمت خداپسندانه خودمون راهش انداختیم.
این جا محلیه برای گپ و گفت طرفداران منچستر یونایتد که ایشالله صد سال چراغش روشنه!
اول هم یه تبریک بگم... منچستر دیشب در حالی که تقریبا تیم دومش رو فرستاده بود توی بازی 3-0 اورتون رو برد تا بچسبه به صدر جدول. چلسی هم با افکار مضحک مورینیو یه برد 1-0 دیگه آورد تا معلوم نشه این همه ستاره دارند چه غلطی می کنند.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
مبارک...

اما در مورد منچستر: امسال فکر میکنم بتونین قهرمان بشین چون چلسی مثل دوسال قبل نیست.
ولی در کل تو فوتبال انگلیس از لیورپول خوشم میاد (نه لیورپول سال های اخیر) به علاوه پرافتخارترین تیم جزیره هم هست... با وجود اینکه دو سال قبل تو فینال اون بلا رو سر میلان آوردن، ولی خوشم میاد ازشون.

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
تبريك ...
حالا جاي خالي چلسي احساس ميشه...

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
فکر نکنم چلسی طرفدارهایی داشته باشه که براش سر و دست بشکنند! چون تاریخچه تشکیل تیم جدید چلسی رو یه بچه 3 ساله هم می دونه و زمان زیادی ازش نمی گذره!
کلا چلسی خیلی نتیجه گرا کار می کنه! به خاطر همین طرفدار هم کمتر داره!

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
يكي از طرفداراش خودمم
البته بخاطر بازي خوب دروگبا و ستاره هاي ديگش

whos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منچستر اين فصل خيلي داره قشنگ بازي مي كنه . منو ياد فصل99-98 ميندازه ...
از چلسي به عنوان يه تيم انگليسي تو رقابت با تيماي اروپايي ديگه خوشم مياد اما تو خود جزيره منچستر يه چيزه ديگس !! حتي اگه قرار به انتخاب دوم و سوم باشه ليورپول و آرسنال را ترجيح مي دم به تيم تازه به دوران رسيده ي چلسي !

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
و بر عکس چلسی کاملا نتیجه گرا عمل می کنه! اگه بازیهاش رو نگاه کنید تعداد زیادی رو 1 بر صفر برده!

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
آخه برای چی این چلسی اینقدر خوش شانسه.....دو تا بازی پشت سرهم دقیقه نود از مساوی داره در میره...
ah.gif

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خب می دونی این جور موقع ها نتیجه گرایانه بازی کردن عاقلانه ترین کاره
نمی شه ریسک کرد

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
خب می دونی این جور موقع ها نتیجه گرایانه بازی کردن عاقلانه ترین کاره
نمی شه ریسک کرد
این حرف شما اصل فوتبال رو می بره زیر سوال . اگه قرار باشه فوتبال تبدیل به محلی برای پول جمع کردن بعضی ها بشه و هیچ جذابیتی برای بقیه نداشته باشه پس این همه تماشاگر و بیننده مشکل دارند که وقت و اعصابشون رو صرف این بازی می کنند.
ضمنا ، شما تعهد می دی چلسی با این نوع بازی بتونه قهرمان بشه؟ اگر بخواد این کار رو بکنه پس چرا این هم پول خرج کرده؟ یونان این هم ستاره داشت قهرمان شد؟

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
منم قبلا فکر می کردم که چلسی قابلیت ارائه بازیهای تهاجمی رو نداره ولی الان نظرم عوض شده مشکل مورینیو اینه که به برد با حداقل نتیجه راضی هست وگرنه این تیم توان بسیار بالایی داره که در مواقع نیاز اونو نشون میده مثلا بازی آرسنال یادتونه
آرسنال در کل خودش هم یک تیم نتیجه گرا و تقریبا تدافعی هست ولی تو اون بازی بعد از اینکه یک بر صفر جلو افتادند بدجوری جلسی اونا رو تحت فشار قرار داده بود یک بازی سراسر هجومی رو از چلسی دیدیم که اگه آرسنال خوش شانس نبود شاید با یک نتیجه فجیع بازی رو واگذار می کرد
یا همین دو بازی اخیر مقابل اورتون و ویگان که کمتر تیمی میتونه بازی رو اینطور برگردونه اونم تو زمین حریف
یا حتی منچستر که یک تیم کاملا تهاجمی هست در نیمه دوم بازی با چلسی تو زمین خودش به تساوی راضی شده بود و هیچ نشانی از اون بازی زیبا و رو به جلو در این تیم دیده نمی شد

یا حتی بازی تو زمین بارسلونا مگه بارسا یک تیم کاملا هجومی نیست اونم تو نیوکمپ ولی اونجا هم جلسی تونست نتیجه رو برگردونه

فقط مشکل اینه که مورینیو کلا تا مجبور نشه دست به ریسک نمیزنه و همین امر باعث شده تا چهره تیمش بیشتر تدافعی و نتیجه گرا به نظر برسه
ولی مربی هایی که اینجور تفکراتی دارند معمولا وقتی عقب میفتن توان ارائه بازی هجومی و تغییر سبک بازی رو ندارن نمونه کاملا کلاسیک و شاخص این جور مربی ها کاپلو هست
اصلا به یاد نمیارم که تیمهای کاپلو توان ارائه بازیهای سرعتی و هجومی رو داشته باشند یا وقتی عقب میفتن بتونن نتیجه رو تغییر بدند
هم تو یووه هم الان تو رئال اکثر بازیها سر - کسل کنند و بسیار کند هست حتی وقتی که تیمش مقابل یک تیم ضعیف بازی داره با دو هافبک دفاعی بازی می کنه ولی در عوض اگه تیمهاش جلو بیفتن دیگه به این سادگی ها برتری رو از دست نمیدن

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
مدیر اینجا به کلوپ هواداران بارسلونا بیاد تا تو طرح شرکت کنه . امیدوارم قبول کنید .
من منتظر نظر گرمتون هستم...

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
خوب اينجا يه بحثهايي درباره چلسي كرديد . من مي گم كه چرا بعضي ها از اين تيم خوششون مياد چرا بعضي ها بدشون مياد . از اول تا آخر بهتون دليلشو مي گم .

آقا بهروز : تاپیک جدید رو تبریک می گم :d با اینکه از چلسی بیشتر از منچستر خوشم میاد
من مي گم كه چرا خوشش مياد . چون بارسلونا رو تو اين چند سال اخير اذيت كرده و 5 تا يادش نمياد .
-------------------
فکر نکنم چلسی طرفدارهایی داشته باشه که براش سر و دست بشکنند! چون تاریخچه تشکیل تیم جدید چلسی رو یه بچه 3 ساله هم می دونه و زمان زیادی ازش نمی گذره!
کلا چلسی خیلی نتیجه گرا کار می کنه! به خاطر همین طرفدار هم کمتر داره!
من كاملا با گفته دانشمند موافقم . چلسي واقعي نتيجه گراست و به تيم ها و مربي هاي ديگر تيمها بي احترامي مي كنه و جوانمردي نمي فهمه . تو بازي اخير بارسلونا - چلسي . اون وضع افتضاح توي نيوكمپ . اون لگدهاي ريكاردو كارواليو يادتون هست ؟* بعد از گل دروگبا حركات بد مورينيو شخصيتش رو به همه ثابت كرد . دعوا هاي اخير مورينيو با تمام مربيهاي ليگ انگلستان . به نظر من طرفدار اين تيم شدن يه توهين بزرگ به خود آدمه . من كه شخصا اگه بميرم طرفدار اين تيم ضد فوتبال جو ساز نمي شم . يادتونه بازي با چلسي تو لندن . هزاران توف روي سر مسي كردند . يه جا كه بازيكن خودشون داشت از درد زانو مي مورد . بعد * ما زديم تو اوت بعدش توپ و زدند رفتن حمله كردند . خنده داره نه ؟* طرفدار هاي چلسي نصفشون رئالي هستند چون دو سال داره اذيتمون مي كنه .
يا بريم سال هاي قبل . مورينيو تازه اومده بود چلسي . بازي با بارسلونا . رايكارد رفت به داور خسته نباشي گقت . بعد باخت تيمشون مورينيو گفت تباني كردند و از اين حرفا . البته از اون ضربه اي كه با سكه زدند تو سر داور بدبخت مي گذريم . حتي داور رو به مرگ محكوم كردند كه داوره رفت بازنشسته كرد خودشو . اين فوتباله يا تگزاس ؟ فوتبال رو كثيف كردند . تو ليگ انگلستان بود همين بازي هاي اخير. تو اخبار شنيدم كه به تيم مقابل توهينم كرده آقاي با شخصيت . ( مورينيو ) بجايي كه براي من يونايتد آرزوي موفقيت بكنه مي گه نيم فصل دوم كم ميارن و خيلي ضعيفه منچستر. براي همينه كه چلسي مثل رئال و بارسا تو ايران طرفدار نداره .
همين بالا شما ببينيد . يا بخاطر بازيكنهاش چلسي رو دوست دارن يا به خاطر مورينيو باهوش.
من وقتي عاشق بارسلونا شدم كه تقريبا 13 سالم بود و داشتم الكلاسيكو رو نگاه مي كردم .
يادش بخير انريكه ،* ريوالدو ،* پويول هم بود ولي زياد بازي نمي كرد .
بازي با رئال مادريد 2-1 شد به نفع رئال مادريد . مورينتس يكي از گلهارو زد و رائول فكر مي كنم . براي بارسا هم يادم نيست كي زد . همون موقع عاشق آبي و اناري ها شدم . عاشق تيمش شدم . نمي دونم چرا . چون رئال مادريد بهتر بازي كرد و حتي برد ولي من بيشتر به آبي و اناري ها وابسته شدم و از اونوقت تا به حال طرفدار تيمم هستم .
تيمي كه بعد از 30 سال قهرمان شه و كري هم بخونه معلومه كه هيچي نيست و بعد از 2 سال ديگه بازم مي ره وسطهاي جدول. تيمي كه همش چاه نفته و پول رو سرلوحه كارش قرار داده هيچي نمي شه .
شايد رئال مادريد هم نتيجه گرايانه بازي كنه ولي ضد فوتبال نيست و به خدا وقتي بازيشو مي بينم لذت مي برم .
من هيج وقت از رئال متنفر نبودم چون فوتبال خوبي به نمايش مي ذ اره و كلاس خاصي داره فوتبالش.
ولي از چلسي متنفرم . وقتي بازيشو با تيمهاي ديگه مي بينم دوست دارم تيم مقابل پيروز بشه . چون از انسانهاي بي شخصيت متنفرم . از كسايي كه تو صورت بقيه توف مي ندازند بخاطراينكه خوب بازي مي كنه .
من عاشق هواداران رئال مادريدم . بگم چرا . چون تو اون بازي 3-0 براي روني دست زدند . با اينكه به تيم مورد علاقشون گل زده بود براش دست زدند . صحنه اي كه از ذهنم بيرون نمي ره و واقعا اونجا يك لحظه رئالي شدم .

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
چلسی با بازی مفتضحانه خودش با ریدینگ مساوی کرد. منچستر هم مثل همیشه کوبنده ظاهر شد و ردینگ رو برد تا اختلاف در صدر جدول به 7 تا برسه. البته چلسی یه بازی کمتر داره که اگه اون رو هم ببره اختلاف میشه 4 تا.
منچستر قهرمان .......

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
میگه که یکبار جستی ملخک دوبار جستی ملخک عاقبت......

به سلامتی بالاخره اینبار چلسی نتونست از مساوی در بره

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
انصافا بازی چلسی رو دید؟ این همه بازیکنی که جذب کرده همه دارند از قدرت بدنیشون استفاده می کنند. درسته لیگ انگلیس کلا همین جوریه. ولی چلسی دیگه شورش رو در آورده ! فکر کنم به جای این همه خرج برای این بازیکنای گرون قیمت اگه از کامرون و ساحل عاج و غنا و چندتا دیگه کشور آفریقایی بازیکن می گرفتند به نفعشون بود!

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
بچه ها هر سوال و جوابي داريد اينجا بگيد ...
چون كلوپ شايد با اين حرفا خراب شه .
پس هر سوالي درباره سايت داريد تو تاپيك زير بديد .
http://forum.persiantools.com/t64354.html

بالا