برگزیده های پرشین تولز

کلوب هوادارن ذوب آهن

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سلام بچه ها
توی این چند سال اخیر ذوب آهن واقعا پیشرفت خوبی داشته و مخصوصا دو سال اخیر واقعا تبدیل شده به یه قطب فوتبال ایران
پارسال که نایب قهرمان شد و امسالم که تا اینجای کار دوم هست
توی جام باشگاه های آسیا هم که گل کاشت ( البته فعلا ) :happy:

با این که خودم یه سپاهانی دو آتیشه هستم حیفم اومد که در مورد این تیم خوب اصفهانی که خیلی قشنگ و تاکتیکی بازی میکنه چیزی گفته نشه

پس با اجازه دوستان اینجا میشه کلوب هواداران ذوب آهن

amk

Registered User
لایک‌ها
9
فكر خوبيه راه انداختن اين كلوب ولي مشكل اينجاس كه اونهمه كه طرفدار نداره!

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
تیم حرفه ای و واقعا خوبیه .طرفدار هم پیدا میکنه

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
من ذوب آهن رو به عنوان تیم دومم دوسش دارم (بعد از سپاهان)

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
اون زمان که رجب زاده و اینا هم توش بودن خوب بود ، الانم مربی بزرگی داره :>

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
من لذت میبرم طرفدارهایی رو میبینم که ییهو به یک تیم علاقه مند میشن.
تبریک میگم.

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
معطلی در فرودگاه مشهد ؛ ذوب آهن هنوز به ازبکستان سفر نکرده است/ کارشکنی ها ادامه دارد

تیم فوتبال ذوب آهن که قرار بود با پروازی مستقیم از اصفهان راهی تاشکند شود، تا این لحظه موفق به خروج از کشور نشده و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد معطل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ذوب آهن قرار بود صبح امروز یکشنبه با پروازی مستقیم از اصفهان راهی تاشکند ، پایتخت ازبکستان شود اما به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی ، قرار شد کاروان این تیم از طریق فرودگاه هاشمی نژاد مشهد راهی تاشکند شود.

این در حالی است که مقامات باشگاه ذوب آهن ادعا می کنند 90 میلیون تومان در اختیار شرکت نفت قرار داده اند تا با هواپیمای شرکت مربوطه راهی ازبکستان شوند اما هنوز شرایط پرواز این تیم پس از 5 ساعت معطلی در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد فراهم نشده است.

بر پایه گزارش، اعضای تیم فوتبال ذوب آهن حتی اجازه ندارند برای تهیه غذا از فرودگاه خارج شوند و از جانب مسئولان فرودگاه نیز هیچگونه همکاری با کاروان نماینده کشورمان به عمل نمی آید.

منصور ابراهیم زاده، سرمربی ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: واقعا جای بسی تاسف است که با نماینده ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا چنین رفتاری می شود. من می دانم این موضوع از کجا آب می خورد و عده ای از داخل ایران نمی خواهند ذوب آهن به دور دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

ذوب آهن، صدرنشین گروه B رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، روز سه شنبه در ورزشگاه "جار" شهر تاشکند میهمان بنیادکار ازبکستان خواهد بود.

منبع

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
معطلی در فرودگاه مشهد ؛ ذوب آهن هنوز به ازبکستان سفر نکرده است/ کارشکنی ها ادامه دارد

تیم فوتبال ذوب آهن که قرار بود با پروازی مستقیم از اصفهان راهی تاشکند شود، تا این لحظه موفق به خروج از کشور نشده و در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد معطل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ذوب آهن قرار بود صبح امروز یکشنبه با پروازی مستقیم از اصفهان راهی تاشکند ، پایتخت ازبکستان شود اما به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی ، قرار شد کاروان این تیم از طریق فرودگاه هاشمی نژاد مشهد راهی تاشکند شود.

این در حالی است که مقامات باشگاه ذوب آهن ادعا می کنند 90 میلیون تومان در اختیار شرکت نفت قرار داده اند تا با هواپیمای شرکت مربوطه راهی ازبکستان شوند اما هنوز شرایط پرواز این تیم پس از 5 ساعت معطلی در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد فراهم نشده است.

بر پایه گزارش، اعضای تیم فوتبال ذوب آهن حتی اجازه ندارند برای تهیه غذا از فرودگاه خارج شوند و از جانب مسئولان فرودگاه نیز هیچگونه همکاری با کاروان نماینده کشورمان به عمل نمی آید.

منصور ابراهیم زاده، سرمربی ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: واقعا جای بسی تاسف است که با نماینده ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا چنین رفتاری می شود. من می دانم این موضوع از کجا آب می خورد و عده ای از داخل ایران نمی خواهند ذوب آهن به دور دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

ذوب آهن، صدرنشین گروه B رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، روز سه شنبه در ورزشگاه "جار" شهر تاشکند میهمان بنیادکار ازبکستان خواهد بود.

منبع

تو ایران آب خوردن هم سیاسیه . این حرفها هم که بولد شده 100% درسته.

.

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
نیمه اول:
ذوب آهن 1 - 0 بنیادکار

بابا این ذوب آهن عجب تیمی شده تو آسیا ... خیلی خوب و منطقی بازی میکنه
چه حالی میده بنیادکار تو ازبکستان بباره :p

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
تبریکات فراوان !
بنیادکار رو توی ازبکستان بردیم

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
لوووول چی میکنه این ذوب اهن !!!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
تبریکات فراوان !
بنیادکار رو توی ازبکستان بردیم

تبریک میگم ، من نمیدونم چرا بدم میومد از این تیم ، فکر کنم واسه گل هایی بود که اون ریوالدو پارسال زد بهمون..

:)

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
پیروزی ذوب آهن بر شاگردان اسکولاری

بازی دو تیم ذوب آهن و بنیادکار ازبکستان با برتری ذوب آهن به پایان رسید.

به گزارش عصر ایران در هفته چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم ذوب آهن و بنیادکار ازبکستان، در تاشکند به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به نفع ذوب آهن خاتمه یافت.

تک گل بازی را محمدرضا خلعتبری در دقیقه 30 نیمه اول به ثمر رساند.

ريوالدو كاپيتان تيم بنيادكار در دقيقه 65 بازی به دلیل ارتکاب خطا از زمین اخراج شد.

در دیگر بازی هفته چهارم رقابت ها دیدار مس کرمان و السد قطر نیز در حال حاضر در کرمان با نتیجه یک بر صفر به نفع السد در جریان است.

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اوووووف ذوب اهن خیلی حرفه ای بازی کرد
احساس میکنم اگه ریوالدو تو زمین میموند یه کاری دستمون میداد

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سايت گل - سیدمحمد حسینی مدافع ذوب آهن دومین کارت زرد خود مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را امروز از " سان بائو جی " داور چینی دیدار با بنیادکار دریافت کرد تا دو اخطاره شود و دیدار با الوحده امارات را از دست بدهد.
همچنین محمد قاضی مهاجم تیم ذوب آهن که در دیدار برابر بنیادکار نیز حضور داشت هنگام پیاده شدن از اتوبوس مقابل هتل دچار گرفتگی شدید عضله پا شد و نقش بر زمین شد. وی که به شدت از درد به خود می پیچید با کمک بازیکنان و کادر پزشکی به داخل هتل منتقل شد تا تحت مداوا قرار بگیرد!.

Hamid_311

Registered User
لایک‌ها
25
ایول ذوب آهن. عجب تیم باکلاسیه این ذوب آهن.

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
حالا این سپاهانی ها عجب دوری برداشتن :D
من به عنوان یک پرسپولیسی تبریک میگم به تیم ذوب آهن , اما ...

(تیم اول و آخرم پرسپولیس است )

بالا