برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران تیم صنعت نفت آبادان

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
ليگ برتري شدن صنعت رو به همه ي هواداراي اباداني تبريك ميگم (به عنوان يه اهوازي)!
هر چند كه اگر بش نرسن دوباره ميوفته ! ،يادمه سالهاي پيش يه مهاجم داشت به نام بهنام سراج (اگه اشتباه نكنم) كه بازيشو خيلي دوست داشتم ولي الان ازش خبري ندارم!

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
الان اخبار ورزشی گفت مدیرعامل صنعت نفت درخواست داده بازی های 2 هفته اول لیگ دهم رو به تعویق بندازن ! :eek:

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
ليگ برتري شدن صنعت رو به همه ي هواداراي اباداني تبريك ميگم (به عنوان يه اهوازي)!
هر چند كه اگر بش نرسن دوباره ميوفته ! ،يادمه سالهاي پيش يه مهاجم داشت به نام بهنام سراج (اگه اشتباه نكنم) كه بازيشو خيلي دوست داشتم ولي الان ازش خبري ندارم!

ممنون
اره بهنام سراج اومد پرسپولیس و انقدر علی پروین بهش بازی نداد که ...

نمی دونستم همشهری هستیم:happy:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سراج استاد زدن برگردون بود

jalal_elect

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
با توجه به اينکه ليگ برتر ايران بزودي آغاز خواهد شد برنامه دهمين دوره ليگ برتر سال 89 رو با طراحي زيبا که به صورت کامل در يک برگه آ4 قرار ميگيره و قابل چاپ نيز هست براي علاقه مندان به فوتبال تهیه کردم تا با چاپ اين فايل و نصب آن در اتاق يا محل کار از برنامه بازي ها مطلع شوند.

لينک فايل به صورت پي دي اف و هم به صورت عکس

http://www.4shared.com/file/wQ3hAKRb/lig_10_v10.html

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,088
طالب ریکانی و بازگشت به شیوه خاص گلزنی
طالب ریکانی موفق شد در استادیومی که بازیکنان نساجی بارها گل‌های دیدنی راه دور به ثمر رسانده بودند، خودنمایی کند و یک گل ویژه برای نفت آبادان ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان نفت آبادان بعد از سه هفته ناکامی در ثبت گل، در دقیقه 40 بازی با نساجی مازندران با یک شوت دیدنی و راه دور، نیما میرزازاد را تسلیم کرد و گل برتری تیمش را به ثمر رساند.

نساجی مازندران که طی فصول اخیر بارها با سود بردن از هافبک‌های شوتزن خود، موفق به گلزنی از راه دور شده بود، اینبار مقهور ضربه تماشایی طالب ریکانی شد که پیش از این نیز بارها از این شیوه موفق به گلزنی شده بود.
ریکانی بعد از سه هفته ناکامی در گلزنی، در نهایت با ثبت گل ششم خود در این فصل بار دیگر در جمع مدعیان حاضر شده و باید دید قادر خواهد بود به نزدیکی گادوین منشا که با 9 گل زده در صدر قرار دارد، برسد یا خیر.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,088
راز موفقیت صنعت نفت همدلی بازیکنان است
پورموسوی: تیم من ضدفوتبال بازی نمی کند
نشست خبری بعد از بازی نفت آبادان و نساجی مازندران با اتهامی که به کادرفنی آبادانی در خصوص جادوگری قبل از بازی زده شد، جنجالی دنبال شد.

به گزارش "ورزش سه"، نفت آبادان در شرایطی به اولین برد خارج از خانه خود دست یافت که در نشست خبری از سوی خبرنگاری متهم به این شد که یکی از اعضای کادرفنی‌اش پیش از بازی با بطری آب در چهار طرف زمین، کار جادوگری را انجام داده است!

پورموسوی بعد از پیروزی تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: خدا را شکر می کنیم که در یک بازی بیرون از خانه سه امتیاز باارزش را مقابل تیم خوب نساجی به دست آوردیم. من یک عذرخواهی باید از مردم خوب مازندران بکنم و این را باید بگویم که اصلا در فلسفه فوتبالی ما نیست که بخواهیم وقت کشی کنیم. شما نگاه کنید و ببینید که هر بازیکنی از تیم ما که افتاد و مصدوم شد مجبور به تعویض اجباری شدیم. دو تعویض در نیمه اول و دو تعویض در نیمه دوم که اجباری بود. با توجه به اینکه نساجی رو به توپ های بلند آورده بود ناخواسته تیم ما عقب نشست اما در مجموع خدا را شکر می کنیم که توانستیم سه امتیاز خیلی ارزشمند را به دست بیاوریم.

سرمربی نفت آبادان درباره عملکرد داور در این بازی گفت: با توجه به اینکه نساجی در بازی های گذشته از داوری لطمه خورده بود، یک مقدار با هیجان و البته استرس بیشتر بازی را دنبال می کردند. من فکر نمی کنم موردی نداشت که داور آن را نادیده گرفته باشد. من در یک صحنه به داور چهارم اعتراض کردم و خواهان کارت زرد به بازیکن حریف که تمارض کرده بود شدم. به نظرم داور بازی را مدیریت کرد وگرنه می توانست در چند صحنه به مهاجمان حریف بابت تمارض در محوطه جریمه کارت بدهد. در کل به نظرم مشکل و اشتباه تاثیرگذاری نداشت.

پورموسوی در واکنش به سوالی درباره اینکه چرا یکی از افراد کادرفنی‌اش بطری آب در چهارگوشه زمین خالی کرد گفت: خدا شاهد است که روح من از این موضوع خبر ندارد. هر کس که بوده بیاورید اینجا تا توضیح بدهد. من این حق را به شما می دهم که پیگیری کنید و خدا شاهد است که روحم از این موضوع خبر ندارد.

سرمربی نفت آبادان درباره بکارگیری بازیکنان جوان در ترکیب تیمش گفت: میانگین تیم ما پایین است و از بازیکنان بومی هم استفاده می کنیم و عمده بازیکنان ما بومی هستند.

پورموسوی درباره تنش با نیمکت حریف و وحید فاضلی گفت: نه، اصلا تنش لفظی نبود و هر دو با هیجان بازی را دنبال می کردیم. من یک لحظه وارد زمین شدم و آخرین توقف بود و ما به دنبال تعویض بودیم اما داور حواسش نبود و اگر بازی ادامه پیدا می کرد نمی توانستیم تعویض پنجم را انجام دهیم و من داخل زمین رفتم و اطلاع دادم که دو تعویض همزمان داریم و بی احترامی نکردم.

سرمربی نفت آبادان درباره اینکه با توجه به عملکرد فنی این تیم که توانسته‌اند علیرغم دیر بسته شدن تیم و مشکلاتی که داشتند، عملکرد خوبی به جا بگذارند گفت: همدلی در بین خانواده باشگاه نفت به وجود آمده به ما کمک کرد. فاکتور دوم هم که برای ما مهم بود این است که بازیکنان بومی و غیربومی که به یکدیگر کمک کردند، خیلی به تیم ما کمک کرد و توانستیم تا به اینجای فصل موفق باشیم.
کد خبر: 1730631/4 زمان: 17:30 1399/10/21

بالا