برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران لیورپول

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
این تاپیک به تحلیل لیگ جزیره و به ویژه لیورپول می پردازم

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
تبريك ميگم
ليورپول تيم بزرگ و با صلابتيه ازش خوشم مياد

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
يوفا نيوز: جورج جيلت جونيور و توماس هيكز آمريكايي مالكان احتمالي ليورپول تمام تلاش خود را به كار خواهند بست تا اعتماد مقامات سرخپوشان آنفيلد را به خود جلب كنند.

جيلت و فاوستر پسر بزرگ تر و همه كاره وي در تيم هاكي روي يخ مونترال كانادا روز گذشته كانادا را به مقصد انگليس ترك كردند تا در نشستي كه قرار است فردا با سهام داران ليورپول داشته باشند، شركت كنند.

به نظر مي رسد كه هيكز نيز در آستانه ملحق شدن به افراد مذكور است.
اين گروه بيلونر آمريكايي قصد دارند ضمن ابراز تاسف از ناكامي مسوولان شاخه سرمايه‌گذاري دبي موسوم به DIC قول بدهند كه مانند آنچه كه خانواده گليزر در منچستريونايتد انجام دادند بدون وجود آوردن بدهي به خارج و داخل ليورپول سر و سامان ببخشند.

آنها همچنين در نظر دارند ضمن تسويه 50 ميليون از بدهي 80 ميليون پوندي ليورپول 175 ميليون پوند نيز در اختيار رافائل بنيتس قرار دهند تا به تقويت هر چه بيشتر تيمش همت گمارد.

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
شنبه رقابت‌هاي اين هفته ليگ برتر انگلستان با پيروزي ليورپول، چلسي، آرسنال و تساوي منچستر يونايتد در خانه ردينگ شروع شد.

سنت پيروزي‌هاي چلسي اين بار برابر فولام تكرار شد. آرايش هجومي مردان ژوزه مورينيو كه نيمه نخست را با تساوي به رختكن رفته بودند آهنگ و نظم دفاعي فولام را به هم ريخت. آرسنال طعم پيروزي را در ورزشگاه تازه امارات در دقايق پاياني ديدار برابر شفيلد يونايتد چشيد. ليورپول هم با سه گل تاتنهام را به زانو درآورد.

نتيجه‌ي ديدارهاي شنبه ليگ برتر:

ليورپول - 3

(گونسالس 64، كيوت 73، ريسه 90)

تاتنهام صفر

آرسنال 3

(گالاس 65، جاگيكا 69 - گل به خودي، آنري 80)

شفيلد يونايتد صفر

آستون ويلا 2

(آگبو نلاهور 35، مور 62)

چارلتون صفر

فولام صفر

چلسي 2

(لمپارد 73 - پنالتي، 80)

منچستر سيتي 2

(ساماراس 50، 63)

وست‌هام يونايتد صفر

ميدلزبورو صفر

بلكبرن يك

(نوندا 27)

ويگان يك

(كامارا 29)

واتفورد يك

(بوآتزا)

ردينگ يك

(دويله - پنالتي 48)

منچستر يونايتد ـ يك

(رونالدو 73)

بابت مطلبتون ممنون ولی اینایی که گفتید مال این هفته نبود که مال n هفته پیشه!!1

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
واقعاً عذر می خوام خوب بالاخره منم توی زندگیم از این اشتباه ها زیاد می کنم !!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
ورود شما رو به جمع کلوپهای هواداران تبریک میگم!
یادش به خیر اون موقع ها که مک منمن تو لیورپول بود چقدر دوسش داشتم این تیم رو!

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
آره اون موقع لیور پول خیلی باحال بود . به هر حال حالا هم تا پیتر کراچ و جراردو داریم نباید از چیزی ترس داشته باشیم.
همه ما باید قبول داشته باشیم که نسبت به ستاره های اندکی که داریم خیلی خوب بازی می کنیم .

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
خودمون شاهده این هستیم که لیورپول چگونه با اقتدار چلسی رو در خونه خودش شکست داد! باید منتظر پیروزی های بعدی لیور پول باشیم

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب بازیکنان لیورپول رو که خیلی دوست داشتم!

استیو مک منمن
steve mcmanaman

steve_mcmanaman_bi.jpg

Macca1.jpg

پل اینس
paul ince

06-Ince.jpg

ince_paul_bi.jpg

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
بازگشایی کلوپ لیورپول رو تبریک می گم .
بارسا می برتون .

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
لیورپول بهترین دورانش زمان مربیگری کنی دالگلیش بود نمی دونم الان کجاست ولی واقعا مربی بزرگی بود
با یک گلزن افسانه ای به نام یان راش

لیورپول قدیما همیشه تو خط حمله بسیار قوی بود ولی الان متاسفانه در این خط دچار مشکل هست بازی این هفته مقابل اورتون رو اگه دیده باشید ضعف گلزنی کاملا مشهود بود لیورپول با سه مهاجم کویت - کراچ و بلامی بازی می کرد اما حتی 5 موقعیت مناسب نتونست ایجاد کنه کراچ هم که قربونش برم تا میومد تکون بخوره توپ از جلو پاش رد میشد

یادش بخیر زمانی گلزنهای بزرگی مثل
یان راش - جان الدریچ - رابی قالر - استان کالیمور و خیلی های دیگه تو این تیم بازی می کردند

Afsaneh-R

Registered User
لایک‌ها
54
سلام منم برپايي اين كلوپو تبريك ميگم !
238.gif
يادش بخير منم يه روزايي طرفدار ليورپول بودم ، قبل از اينكه بازيكن مجبوبمو بندازن بيرون ...!
255.gif

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
تبریک میگم بازگشایی تاپیک لیورپول رو.
تو تیم های انگلیسی من از لیورپول بیشتر خوشم میاد. با صلابت ترین و پرافتخارترین تیم جزیره.
با وجود اینکه وحشتناک ترین شب زندگی ام رو همین لیورپول رقم زد! (استانبول!)

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
شما بازی لیورپول - بارسلونا را چه پیش بینی می کنید؟

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام:)
افتتاح کلوپ لیورپول رو به همه هواداران این تیم تبریک می گم:happy: لیورپول تیم بزرگ و پر افتخاریه;)
به نظر من بازی با بارسلونا خیلی برای لیورپول سخت خواهد بود ولی اگه لیورپول یه تکونی به خودش بده و با تمام توان بازی کنه بارسا رو میزنه;)
خلاصه من که هوادار لیورپول خواهم بود و یک صدا این تیم رو تشویق خواهم کرد(در بازی با بارسا)

در فصل 2001-2002 هم خوب ما رو ناکام گذاشتید و جام در جام اروپا(سوپر جام اروپا) رو از بایرن گرفتید.آخه اون موقع هیچکس یارای ایستادگی مقابل بایرن رو نداشت چه برسه به پیروزی.ولی لیورپول با ارائه یک بازی زیبا و منطقی بایرن رو 3 بر 2 برد.انصافا حقتون بود و مبارکتون باشه.

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر منم کار لیورپول خیلی مشکله
این تیم به شدت مشکل گلزنی داره و مهاجماش اصلا در سطح چنین مسابقاتی نیستند مثلا این بیتر کراچ من نمیدونم از لجاظ فنی چه مزیتی داره فقط قدش بلنده همین و بس

در نقطه مقابل نقطه قوت لیورپولی ها خط دقاعی و بازی با صبر و حوصله اشون هست که باعث میشه به سختی گل بخورند
در طرف دیگه بارسلونا دقیقا در جایی که لیورپول ضعف داره نقطه برتریش هست یعنی خط حمله ولی بازیهایی بارسا نشون داده که اگه مقابل تیمی که خوب دفاع میکنه عقب بیفته یا مهره های کلیدی اش مثل رونالدینیو از کار ییفتند حرفی برای گفتن نداره امسال هم که اصلا فرم بازیشون در حد سال قبل نیست

خب با این تفاصیل همه چیز بر میگرده به سناریوهای بازی
1- اگه لیورپول در آنفیلد جلو بیفته به احتمال قوی با نتیجه 2-0 یا 1-0 بازی رو میبره اما اگه عقب بیفتند کار براشون بسیار سخت خواهد شد . اگه لیورپول در خانه حتی یک برد 1-0 هم بدست بیاره به احتمال بالای 60 درصد بارسا رو حذف میکنه
2- اگه لیورپول عقب بیفته من فکر کنم دیگه شانس چندانی برای صعود نداشته باشه چون احتمالا مهاجمان کم اثر این تیم در زمان باقی مانده کاری از پیش نمی برند و یا اینکه حداکثر بازی رو به تساوی می کشونند که بازهم به عقیده من تساوی با گل در خانه برای لییورپول حکم حذف رو خواهد داشت
3- بازی صفر - صفر بشه . در این حالت بازی برگشت خیلی جالب خواهد بود چون لیورپول در زمین بازسا این توان رو داره که کاملا بازی رو ببنده و هر جور نتیجه ای رو میشه در اون بازی انتظار داشت
4- یکی از دو تیم با بیش از یک اختلاف برنده بشند که دیگه به احتمال قوی طرف مقابل حذف میشه

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
از 8 سالگی در رویای این روزها بودم
جرارد تا همیشه در لیورپول

پاس جوان- برای استیون جرارد هیچ مبلغی نمی‌تواند جای عشق و علاقه به لیورپول را بگیرد. کاپیتان سرخپوشان آنفیلد با وجود اینکه بارها تا آستانه جدا شدن از این تیم پیش رفته اما همچنان با قدرت در لیورپول حضور دارد و به احتمال فراوان تا پایان دوران حرفه‌ای‌اش در این تیم حضور خواهد داشت. لیورپول یک فصل بسیار حساس را پشت سر می‌گذارد. پس از نتایج نه چندان مطلوب در اوایل فصل، شاگردان رافائل بنیتس توانستند با چندین پیروزی متوالی به رتبه سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کنند ضمن اینکه در لیگ قهرمانان اروپا نیز فرصت درخشش مجدد را خواهند داشت. جرارد مثل همیشه به عنوان کلیدی‌ترین عضو لیورپول نقش مهمی در موفقیت‌های این تیم داشته است. در آخرین شماره نشریه تایمز جرارد مصاحبه مفصلی انجام داد و در آن از دلایل وفاداری‌اش به لیورپول و آینده این تیم سخن گفت.
آینده متعلق به لیورپول
جرارد تاکنون بین پول و لیورپول گزینه دوم را انتخاب کرده است. تابستان گذشته بار دیگر شایعه خروج وی از آنفیلد و پوشیدن پیراهن آبی چلسی به گوش رسید، اما جرارد که بین هواداران لیورپول به یک جایگاه بسیار بالا رسیده است اعلام کرد که تحت هیچ شرایطی از لیورپول جدا نخواهد شد. او در خصوص علاقه‌اش به این تیم و آینده گفت: «هیچ‌کس نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند اما اگر هواداران مرا بخواهند و باشگاه نیز علاقه داشته باشد کوچک‌ترین دلیلی برای جدایی‌ام وجود نخواهد داشت. هم اکنون اوضاع در لیورپول بسیار خوب است و از تمام لحظاتم در این تیم لذت می‌برم. درست است که چندین بار نزدیک بود از تیم جدا شوم، اما هیچ‌وقت به طور جدی به این موضوع فکر نکرده‌ام؛ تمام این داستان‌ها مربوط به گذشته است.
جرارد عقیده دارد که اسطوره شدن نزد هواداران یک باشگاه به مراتب جذاب‌تر از بستن قراردادهای نجومی با باشگاه‌های ثروتمند و سرشناس است. وی می‌گوید: «وقتی در جولای 2005 قراردادم را با لیورپول تمدید کردم این شایعه وجود داشت که به مسائل مالی بیش از هر چیز دیگر علاقه دارم و به همین دلیل چلسی می‌خواهد وارد مذاکره شود. دوست دارم هواداران این واقعیت را بدانند که فقط علاقه آنها به سران باشگاه شرط ماندنم در تیم است، نه پول. اگر چند فصل قبل به بارسلونا یا رئال مادرید منتقل می‌شدم ممکن بود عناوین بیشتری را کسب کنم اما از هشت سالگی تنها رویایم بستن بازوبند کاپیتانی لیورپول بود که اکنون به آن رسیده‌ام. در لیگ برتر انگلیس نمی‌توانم پیراهن هیچ تیم دیگری را به تن کنم چون یک علاقه قلبی نسبت به هواداران دارم؛ افرادی که در سخت‌ترین شرایط از من و باشگاه حمایت کردند.»
مالکان جدید
جورج جیلت و تام هیکس پس از مذاکرات فراوان توانستند بر رقیب ثروتمند اماراتی خود غلبه کنند و با خرید بخش عمده سهام لیورپول برنامه جدیدی را برای بازسازی این تیم شروع کنند. درست مثل چلسی و رومن آبراموویچ انتظار می‌رود که لیورپول نیز با پول‌های میلیاردرهای آمریکایی طی چند فصل آینده در لیگ برتر و اروپا به بهترین شکل جولان دهد. جرارد حضور مالکان جدید آمریکایی را مثبت ارزیابی می‌کند البته با این پیش فرض که پول هیچ‌گاه نمی‌تواند به تنهایی باعث بزرگ‌شدن یک تیم فوتبال شود.
جرارد در این خصوص می‌گوید: «از این اتفاقات خوشحالم. با جیلت ملاقات کردم؛ آنها اهداف و تفکرات بسیار مثبتی دارند. هر دو برای رسیدن به موفقیت انگیزه بسیار زیادی دارند و فکر می‌کنم برنامه‌های آینده آنها مفید باشد. البته دوست ندارم این وضعیت با ورود رومن آبراموویچ به چلسی مقایسه شود؛ چون پول به تنهایی کافی نیست. چلسی از بازیکنان بزرگ و یک مربی فوق‌العاده استفاده می‌کند که باعث به دست آمدن دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر شده است. تزریق بیش از اندازه پول و سرمایه بدون هدف و برنامه مشخص هیچ سودی نخواهد داشت. البته برخی پروژه‌ها مثل ساخت ورزشگاه جدید یا خرید چند بازیکن سرشناس و گران‌قیمت فقط با در اختیار داشتن پول امکان‌پذیر می‌شوند.»
تقابل با بارسلونا
چهارشنبه شب یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا انجام خواهد شد. قهرمانان دو فصل گذشته این رقابت‌های حساس در شروع مجدد بازی‌ها در نیوکمپ مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد. به‌رغم اینکه گفته می‌شود بارسلونا در شرایط بسیار ایده‌آل‌تری نسبت به حریف انگلیسی قرار دارد اما جرارد عقیده دارد لیورپول به هیچ عنوان حریف آسانی برای غول‌های کاتالان نخواهد بود؛ حتی طی چند روز گذشته برخی از بازیکنان بارسلونا از جمله رونالدینیو هشدار دادند که جرارد می‌تواند به تنهایی باعث موفقیت تیمش شود.
جرارد با امیدواری فراوانی از این دیدار حرف می‌زند: «بازی در نیوکمپ برابر بارسلونا سخت است چون این تیم کاملا هجومی کار می‌کند. گل نخوردن برابر این تیم در زمین خانگی آسان نیست اما قطعا رافائل بنیتس برای این بازی تاکتیک‌های ویژه‌ای در نظر خواهد گرفت. دو سال قبل که قهرمان شدیم هیچ‌کس تصور نمی‌کرد حتی بتوانیم به فینال برسیم و به آن شکل به یادماندنی میلان را شکست دهیم. اکنون باتجربه بیشتری در رقابت‌ها حاضر هستیم و اگر بتوانیم در نیوکمپ دروازه بارسلونا را باز کنیم برای بازی برگشت در آنفیلد کار آسانی پیش رو خواهیم داشت به خصوص اینکه از نظر روحی هم تقویت خواهیم شد. سد بارسلونا بسیار سخت و دشوار است، اما مصمم به عبور از آن هستیم.»

بالا