برگزیده های پرشین تولز

کلوپ Hyundai A200 ٠

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان

تنظیمات این گوشی رو برای GPRS ایرانسل از کجا میتونم پیدا کنم؟
البته الان فکر کنم جی پی ار اس تعطیله!:(

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
سلام،

يکی 2 تا سوال،

اول: اين گوشی SD تا چه حجمی ساپورت می کنه؟

دوم: چی جوری می شه با Keypad فارسی نوشت؟ ...

ویندوز موبایل5 و سی پی یو 520 مگاهرتز؛ پس بی هیچ شکی تا 2 گیگ رو ساپورت می کنه، همونطوری که حسین آقای عزیز گفت.

در مورد این که چطوری می شه با کی پد فارسی نوشت؛ نمی دونم، من که با کی پد اصلا نتونستم بنویسم:D

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
بله ؟...........با بنده بودید؟....... :lol:

راستش من هنوز قصد خرید به این عجولی رو نداشتم اما امان از دست این........:f34r:

داشتم میرفتم جمهوری یه چرخی بزنم یادم بود احمد رضا یه جایی رو گفته بود اونوره فلکه اول صادقیه یه پاساژی به نام مرجان دست راست یه مغازه هست به اسم تینا موبایل....(این از آدرس)
تلفن:44229574
رو فاکتورش زده نمایندگی فروش گوشیهای فلان و بهمان که هیوندا هم جزوشونه!

عرض کردم به قصد خرید نرفتم اما یه جوری شد که اینطوری شد:lol:

اول گفت: 395 چوق :eek:
گفتم:من کمتر از این حرفا قیمت دارم(قیمت احمدرضا 380 تو ذهنم بود)
بعدش یه هو گفت الان پول لازمم 375 میدم!:eek:

نمیدونم چی شد گفتم باشه اما فکر کردم میشه کمتر گرفت...اما دریغ از یه چوق :D

تبریک سمینو جان، امیدوارم که ازش راضی باشی.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بله ؟...........با بنده بودید؟....... :lol:

راستش من هنوز قصد خرید به این عجولی رو نداشتم اما امان از دست این........:f34r:

داشتم میرفتم جمهوری یه چرخی بزنم یادم بود احمد رضا یه جایی رو گفته بود اونوره فلکه اول صادقیه یه پاساژی به نام مرجان دست راست یه مغازه هست به اسم تینا موبایل....(این از آدرس)
تلفن:44229574
رو فاکتورش زده نمایندگی فروش گوشیهای فلان و بهمان که هیوندا هم جزوشونه!

عرض کردم به قصد خرید نرفتم اما یه جوری شد که اینطوری شد:lol:

اول گفت: 395 چوق :eek:
گفتم:من کمتر از این حرفا قیمت دارم(قیمت احمدرضا 380 تو ذهنم بود)
بعدش یه هو گفت الان پول لازمم 375 میدم!:eek:

نمیدونم چی شد گفتم باشه اما فکر کردم میشه کمتر گرفت...اما دریغ از یه چوق :D

عزیز خیلی خوشحال شدم از انتخابتون ان شاالله که راضی باشید:)

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد تایپ کردن با صفحه کلید اگر گزینه Tapping Pad را به جای Keyboard یا لوح المفاتیح که اکثرا دوستان انتخاب میکنن انتخاب کنین میتونین مثل صفحه کلید تلفنهای معمولی ازش استفاده کنین.

دو تا از دوستان من خریدن این گوشی رو و من هم میخواهم بخرم میگن SMS ها براشون دیر میاد و یا در حقیقت زمانی میاد که خودشون یک SMS ارسال کنند...:( کسی از دوستانی که داره این گوشی رو این مشکل رو نداشته؟

میگم نکنه مشکل رجیستر داره؟ البته گوشیهاشون گارانتی نیکاتل داره ها! آیا ممکنه که مشکل از رجیستر شدن مخابرات باشه؟

آقا احمد رضا که ازش پرسیدم نداشت همچین مشکلی رو...لطفا بگین ماجرا چیه که منم برم بخرم اگر خدا بخواهد.

saminoooooooooo

Registered User
لایک‌ها
0
تبریک سمینو جان، امیدوارم که ازش راضی باشی.

ممنون احمدرضا جان
دیدی آخر کار دستم دادی:lol: آی ایها الناس این اقا منو اغفال کرد..آی کمک........آی....آی......آاااااااااااااااای:lol:

جدا از شوخی احمدرضای عزیز نقش مهمی در انتخاب من ایفا کردی ازت ممنونم

در مورد کیفی هم که تو جعبش بود ...خب میدونی که خیلی تنگه....اومدم کمی تا قسمتی گشادش کنم ...
پاره شد یه هو:lol:

باید در تدارک یه کیف باشم.....چی خوبه به نظرت؟

در مورد گوشی هم البته هنوز باهاش کشتی نگرفتم ببینم چند مرده حلاجه اما کمی مصرف باطریش به نظرم زیاده یعنی شارژش سریع تموم میشه که این البته بسته به نوع استفاده و تنظیماتش داره

یه وقتایی هم الکی میره تو مایه های هنگو اینا :f34r:

راستی اونموقع که فروشنده خواست برا اولین بار روشنش کنه
بعد از اینکه ویندوز اومد بالا وسط بارگذاری و لود ویندوز چون میخواست سیم کارت تست کنه نذاشت وینوزه کارشو کنه گفت نیم ساعت طول میکشه:blink:
مشکلی چیزی پیش نمیاد؟

mosjaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد تایپ کردن با صفحه کلید اگر گزینه Tapping Pad را به جای Keyboard یا لوح المفاتیح که اکثرا دوستان انتخاب میکنن انتخاب کنین میتونین مثل صفحه کلید تلفنهای معمولی ازش استفاده کنین.

دو تا از دوستان من خریدن این گوشی رو و من هم میخواهم بخرم میگن SMS ها براشون دیر میاد و یا در حقیقت زمانی میاد که خودشون یک SMS ارسال کنند...:( کسی از دوستانی که داره این گوشی رو این مشکل رو نداشته؟

میگم نکنه مشکل رجیستر داره؟ البته گوشیهاشون گارانتی نیکاتل داره ها! آیا ممکنه که مشکل از رجیستر شدن مخابرات باشه؟

آقا احمد رضا که ازش پرسیدم نداشت همچین مشکلی رو...لطفا بگین ماجرا چیه که منم برم بخرم اگر خدا بخواهد.

سلام، مرسی از توضيحات، ولی منظور من اين بود که مثلا با انتخاب tapping pad می شه با صفحه کليد به سادگی تايپ کرد، انگليسی و عدد ! اما سوال اينه که چی جوری تو اين حالت فارسی می شه تايپ کرد؟ (آخه صفحه کليد من حروف فارسی رو هم داره ! .... در ضمن من چون خودم اين رو نخريدم و اصلا تو مشهد وجود نداره تنها کمکم اينجا و شماها هستيد ...)

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا یعنی هیچ کس نیست یه کمکی به من بکنه در مورد این مشکل SMS:(

آخه واسه چی SMSها نمیاد؟

من خودم هم دیشب خریدم و همین مشکل نیومدن SMS رو دارم :( :( :(....چه طوریه 3 تا گوشی مال من و 2 تا دوستام هر سه این مشکل رو دارن و شما ندارین؟

راستی چطوری میشه این گوشی رو Hard Reset کرد؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا چقدر هنگ ميکنه؟خيلی؟
منم ميخوام فردا برم بخرم...ببينم خيلی بده..بيخيال شم!
همه از همون پاساژ مرجان خريديد؟چند؟

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
ممنون احمدرضا جان
دیدی آخر کار دستم دادی:lol: آی ایها الناس این اقا منو اغفال کرد..آی کمک........آی....آی......آاااااااااااااااای:lol:

جدا از شوخی احمدرضای عزیز نقش مهمی در انتخاب من ایفا کردی ازت ممنونم

در مورد کیفی هم که تو جعبش بود ...خب میدونی که خیلی تنگه....اومدم کمی تا قسمتی گشادش کنم ...
پاره شد یه هو:lol:

باید در تدارک یه کیف باشم.....چی خوبه به نظرت؟

در مورد گوشی هم البته هنوز باهاش کشتی نگرفتم ببینم چند مرده حلاجه اما کمی مصرف باطریش به نظرم زیاده یعنی شارژش سریع تموم میشه که این البته بسته به نوع استفاده و تنظیماتش داره

یه وقتایی هم الکی میره تو مایه های هنگو اینا :f34r:

راستی اونموقع که فروشنده خواست برا اولین بار روشنش کنه
بعد از اینکه ویندوز اومد بالا وسط بارگذاری و لود ویندوز چون میخواست سیم کارت تست کنه نذاشت وینوزه کارشو کنه گفت نیم ساعت طول میکشه:blink:
مشکلی چیزی پیش نمیاد؟

خواهش عزیز
ولی جدا به غیر از چپ و راست ریست شدن مشکل دیگه ای نداره. یا حداقلش اینه که من نفهمیدم.
کیف رو هم:D آی گفتی. من هم بی خیالش شدم. فعلا کیف ندارم. آخه من همیشه موبایلم رو توی جیبم می ذارم. حالا این یه خورده گنده ست رو هم فعلا مهم نیست واسه ام.

در مورد اون مشکل هم که نذاشته کامل بالا بیاد. من زیاد وارد نیستم ولی بعید می دونم اشکالی واسه اش پیش بیاد. راستی واسه محافظت از ال سی دی یه محافظ هم بگیر. من از علاءالدین گرفتم . البته اونی که من گرفتم واسه O2 Mini طراحی شده ( اگه اشتباه نکنم) ولی کاملا به هیوندای آ200 می خوره . آخه اکثر پاکت پی سی ها صفحه شون 2.8 اینچی هست. منجمله همین هیوندا.
واسه LCD هم نمی خواد بری پهلوی این آقایون خوش اخلاق. طبقه پایین علاءالدین چند تا مغازه که جلو بری حدودا وسط های پاساژ یه مغازه هست که زیاد توی ویترینش پاکت پی سی و اینا گذاشته. سمت چپ هست مغازه اش.
ایشاالله که راضی باشی.

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
بابا یعنی هیچ کس نیست یه کمکی به من بکنه در مورد این مشکل SMS:(

آخه واسه چی SMSها نمیاد؟

من خودم هم دیشب خریدم و همین مشکل نیومدن SMS رو دارم :( :( :(....چه طوریه 3 تا گوشی مال من و 2 تا دوستام هر سه این مشکل رو دارن و شما ندارین؟

راستی چطوری میشه این گوشی رو Hard Reset کرد؟

در مورد نیومدن اس ام اس: شاید با سرویس دهنده مشکل داره. آخه من تهران زندگی نمی کنم.
در مورد هارد ریست: توی صفحه 7 دفترچه نوشته. کلید Power و Record را با هم نگه می داری و Reset می کنی. در اینجا اگه می خوای اطلاعاتت پاک بشه باید کلید Volume رو به سمت بالا فشار بدی. اگه گوشی رو ریست کنی و وقتی داره بالا می آد این کارها رو انجام بدی راحتتر خواهی بود.

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد نیومدن اس ام اس: شاید با سرویس دهنده مشکل داره. آخه من تهران زندگی نمی کنم.
در مورد هارد ریست: توی صفحه 7 دفترچه نوشته. کلید Power و Record را با هم نگه می داری و Reset می کنی. در اینجا اگه می خوای اطلاعاتت پاک بشه باید کلید Volume رو به سمت بالا فشار بدی. اگه گوشی رو ریست کنی و وقتی داره بالا می آد این کارها رو انجام بدی راحتتر خواهی بود.

من چند بار سرویس سنتر رو عوض کردم (تو تهران 3 تا سرویس سنتر واسه SMS هست) ولی درست نشد!

این الان مشکل بزرگی هست که 3 تا گوشی هر سه SMS نمیگیرن ولی میفرستن...En2Fa یکم صبر کن یک وقت مثل ما نشی!

در مورد هارد ریست هم من هرچی اینکار رو میکنم سافت ریست میشه به جای هارد ریست.

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا يعنی در چه حد هی reset ميکنه؟بدون اينکه کار خاصی باهاش کنيد يهو هنگ ميشه؟
اينکه خيلی بده...

در مورد هارد رست هم بعضی گوشی ها نبايد توشون memory card باشه تا hard reset کنی...

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستی برنامه های overclock کار ميکنن؟شايد کم کردن سرعت cpu بتونه به باطری کمک کنه..

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
آقا يعنی در چه حد هی reset ميکنه؟بدون اينکه کار خاصی باهاش کنيد يهو هنگ ميشه؟
اينکه خيلی بده...

نه ابدا اینطور نیست، حالت عادی باهاش کارکنی واسه من تا به حال پیش نیومده که ریست بشه. گاهی که چند تا کار رو با هم انجام می دم، مثلا برنامه TCPMP داشت آهنگ پخش می کرد، Word هم باز بود و داشتم یه فایل رو هم بلوتوث می کردم که ریست کرد.
یا مثلا وقتی که گوش ام یه مدت طولانی سافت ریست نشده باشه و یه خورده ازش کار بکشم ریست می کنه. ولی حالت عادی و کار معمولی نه.

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستانی که A200 دارن میشه یک نگاهی در فولدر windows بکنید ببینید که فایلهایی که با MsgqueueDataFileMicrosoft شروع شوند دارید یا خیر؟

این مشکل SMS داره من رو از خریدم پشیمون میکنه!:(

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
برنامه overclocker رو-البته با مسؤليت خودت :) - امتحان کردی؟
تو سايت xda يکی هست که خودش اوتومات سرعت رو کم و زياد ميکنه...چون اونجا خوندم در سرعت های پايين تر سيستم کلاً stable تر ميشه!

در مورد sms هم،hard reset موفق شدی بکنی؟از برنامه های جايگزين mail هم استفاده کن،يعنی با اونها sms بزن ببين شايد مشکل از outlook باشه!

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
برنامه overclocker رو-البته با مسؤليت خودت :) - امتحان کردی؟
تو سايت xda يکی هست که خودش اوتومات سرعت رو کم و زياد ميکنه...چون اونجا خوندم در سرعت های پايين تر سيستم کلاً stable تر ميشه!

در مورد sms هم،hard reset موفق شدی بکنی؟از برنامه های جايگزين mail هم استفاده کن،يعنی با اونها sms بزن ببين شايد مشکل از outlook باشه!
مگه این دستگاه ویندوز موبایل ۲۰۰۵ نداره؟ من تا اونجا که میدونم تو ۲۰۰۵ یه همچین امکانی هست. دلیلش رو هم مطمین نیستم ولی فک می کنم بیشتر از استیبل بودن سیستم مصرف کمتر انرژی و عمر بیشتر شارژ باتری هست

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد Hard reset که با دستورالعمل دفترچه هر کار کردم نشد! حتی باطری را هم گذاشتم کامل خالی شد و دستگاه خاموش شد اما نشد.

در مورد sms هم فکر نمیکنم به outlook ربطی داشته باشه.

به نظر من مشکل از اینه که این فایلهای Msgqueuedatafile تو فولدر ویندوزم نیست چون چندجا خوندم sms رو با این فایلها handle میکنه! و من فقط یک sms_providers.dll و یک sms.dll دارم!:blink:

به نظر شما اگر یکی از برنامههای SMS مثل Advanced SMS رو نصب کنم مشکل حل میشه؟

ضمنا اینم بگم تلفن شرکت پارس نیکاتل اصلا جواب نمیده!

بالا