برگزیده های پرشین تولز

کلوپ Hyundai A200 ٠

jooooker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بازم من يه سوال دارم چطور ميشه من آيكون هاي روي صفحه ي اصليمو بزرگ كنم جون من بعضي pocket pc هارو ديدم كه آيكون هاي صفحشون بزرگ هستند هركي ميدونه لطفا بگه ممنوون ميشم

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
سلام بازم من يه سوال دارم چطور ميشه من آيكون هاي روي صفحه ي اصليمو بزرگ كنم جون من بعضي pocket pc هارو ديدم كه آيكون هاي صفحشون بزرگ هستند هركي ميدونه لطفا بگه ممنوون ميشم
درود
شما این دستگاه رو تازه خریدید ؟
البته جواب سوالتون رو دقیق نمیتونم به همین دلیل دوستان دیگر لطفا پاسخ دهند

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
هم فونت هست که بزرگ و کوچیک بشه و هم برنامه های که برای همچین کارهایی وجود دارند مثل رسکیو ها....

jooooker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام نه 2 3 سالي ميشه دارمش زياد باهاش كا نميكنم آره پيدا كردم يرنامشو ممنوون

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
درود
رام 6.5 خام انگلیسی برای این دستگاه تهیه کردم اگر برنامه ای ضروری هست که اضافه بشه بهش معرفی کنید تا اضافه کنم و نهایت ROM رو اپلود کنم جایی
AdobeFlash و افیس هست البته
البته تغیر زبان از چینی به انگلیسی هم انجام دادم ولی ساخت رام انگلیسی اصولی تر و بهتر جواب داد

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
به چه روزی افتاد این کلوپ D:
دوستان تا رام و توضیحاتش رو مطرح نکردم جریان مهمی که در اپدیت کردن دستگاه hyundai a200 یا moboda 3360 باید رعایت کنید این هست که تا جای ممکن رام هاییکه اسمشون با " SP300_A_xxx.NB0 " شروع میشه رو فلش نکنید چون این رام ها حاوی قسمت بوت لودر هم هستند که در صورت مشکل هنگام نوشتن بر روی رام دستگاه میتونه باعث اسیب دیدن این قسمت بشه که نتیجه بوت نشدن دستگاه ( brick یا die ) در ی دارد
در عوض از رام های که اسمشون با " SP300_K_xxx.NB0 " شروع میشه استفاده کنید که به شدت احتمال بریک شدن هنگام فلش رو کاهش میدهد

برای تبدیل فایل های A به K به کمک نرم افزار با رابط کاربری گرافیکی دوستان چینی برنامه مفیدی به نام
Moboda3360-HyundaiA200 NB0 Splitter.exe را اماده کرده اند
برنامه را دانلود کنید
http://www.mediafire.com/?eod0nmiz4w4
فایل sp300_A را وارد کنید و دکمه Creat SP300_K_xxx.NB0 را فشار دهید در همان شاخه ای که فایل A قرار دارد فایل K جایگزین میشود و فایل SP300_A_xxx.NB0 به همراه فایل بوت لودر SP300_e_xxx.NB0 در شاخه oldroms ذخیره میشوند

.................
برای تبدیل فایل های A به K میتوانید به طور دستی قسمت بوت لودر فایل رام SP300_A را از ادرس 0x00000000 تا 0x0003FFFF به کمک برنامه های ویرایش فایل با فرمت HEX جدا کنید و اسم فایل را از " SP300_A_xxx.NB0 " به " SP300_K_xxx.NB0 " تبدیل کنید توجه کنید که هرگز ابتدای نام فایل رام را بی دلیل و بدون اگاهی به کاری که انجام میدهید به SP300_A تغییر ندهید چون دستگاه بر اساس نام ابتدایی فایل رام اقدام به نوشت اطلاعات روی رام خواهد کرد که در مورد فایل های با نام SP300_A_XXX شروع به جانشین کردن محتویات فایل رام به قسمت بوت لودر دستگاه میکند بنابراین از تغییر نام فایل رام به نام SP300_A پرهیز کنید

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
قیمت این چنده؟؟؟ و گارانتیش چیه؟؟

Last edited:

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
قیمت این چنده؟؟؟ و گارانتیش چیه؟؟

خوب حالا که صحبتش پیش امد بگم که چند سالی هست که فروشندم D:
رام 6.5 رو کامل کردم احتمالا میفروشم میخواهم یک جی پی اس دار تهیه کنم و دوربینش هم برام مهمه و ابعاد
قیمت هم کف بازار خواهم داد (;

red-devils

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ساعت خواب;)
فایل بکاپ رو باید تو خود گوشی باز کنی 1مقدار ویندوز سنگین میشه اما ارزشش رو داره;)
در ضمن من پیشنهاد میکنم spb shell 3.5 رو نصب کنی گوشی رو از این رو به اون رو میکنه
در مورد اون مربع ها هم که گفتی به نصب برنامه ها ربطی نداره مشکل از تغییر زبان رامه

:)
دست همه دست اندر کاران درد نکنه
مخصوصا افراد این کلوپ
:cool:
آقا یه چیزی، ما که همه کاری با این گوشی کردیم
حتی رفتیم به عنوان گوشکوب باهاش دیزی خوردیم :blink:
میگم بیایم ببینیم میشه روش اندروید ریخت؟
آخه من دیدم گوشی هایی که از اچ تی سی که روش ویندوز هست و اندروید هم براش اومده یکیشون انگار رم و رام و مشخصاتش با گوشی آ 200 یکیه،

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز این حرف کفر هست....

یعنی چی اندروئید بریزیم!!!

کدوم گوشی اج تی سی هم ویندوز داره هم اندروئید!!!احتمالا شما تم اندروئید دید روش...

همچین چیز شدنی نیست.

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
دوست عزیز این حرف کفر هست....

یعنی چی اندروئید بریزیم!!!

کدوم گوشی اج تی سی هم ویندوز داره هم اندروئید!!!احتمالا شما تم اندروئید دید روش...

همچین چیز شدنی نیست.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.42507
البته گوشی htc کپی شده توسط چینی ها ست ولی کار جالبیست :lol:
با برنامه هایی مانند Gen.Y DualBOOT در کنار ویندوز اندروید هم اجرا میشود

Last edited:

jooooker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام عزيزان كسي ميدونه چطور بايد gps اين گوشيرو فعال كرد ؟ هركي ميدونه ممنوون ميشم منو راه نمايي كنه

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
سلام عزيزان كسي ميدونه چطور بايد gps اين گوشيرو فعال كرد ؟ هركي ميدونه ممنوون ميشم منو راه نمايي كنه
اگر gps داخلی گوشی رو میگید که این گوشی نداره اگر هم gps بلوتوث یا نوع دیگه است که در تنظیمات باید ست کنید و دوستانی که دارند و میدونند راهنمایی کنند

بالا