برگزیده های پرشین تولز

کلوپImate Ultimate 6150 & 8150٠

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان از جي اس ام ارينا نيكَاه كردم ، 8150 صفحه اش 2.6 هست و 6150 2.8 ، دوربين قيصر هم اتوفوكس داره ، لطفا يه سري به تابيك عكسهاي كَرفته با بي بي سي كه حسين عزيز كَذاشته بندازيد ببينيد امروز جه عكسهايي براتون كَرفتم .

سيبيو درسته حق باشماست ، usb هاست هم كه خودتون كَفتيد مشكلات داره ، خروجي تي وي هم خوبه ، اما بازم همه اين امكانات به اندازه جي بي اس مهم نيستن ، حالا بي خيال !

راجع به طراحيشون نكَفتيد ، قيصر خيلي خوشكَله ، درحالي كه التيمت مخصوصا 6150 خيلي زشته (نظر شخصي منه) .

در كل به نظر من التيمت حد اقل بايد يه 100 تومني از قيصر ارزوتر بود ، نه اينكه قيمتهاشون تقريبا اندازه هم باشه .

:lol::p

محمد جان به نظزم بهتره به این دعوای حیدری و نعمتی پایان بدیم من خودم 2 هفته کایزر داشتم و دو هفته هم هست که 8150 دارم به نظر بنده این دو دستگاه هر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن
حسن اصلی کایزر در پایدار بودن رام هست و همچنین طراحی زیبا
اما در کنار همه اینها دوربین 3 مگا پیکسلیش عکس های می گیره که از لحاظ وضوح خوب هستنداما براثر استفاده از الگوزیتم پردازش تصویر یک هاله چهار خونه در زمینه عکس وجود داره که در gsmarena هم ذکر شده
در ضمن کوچکترین تکون در دست یا موضع کی می خواید عکس ارش بگیرید عکسوتونو بی ارزش می کنه

در مورد gps کایزر به نظر بنده توانایی دریافت سیگنال رو در حد خوبی داره اما با جی پی اس اکسترنال magellan بنده قابل مقایسه نیست

به هر حال اگر جند صفحه پیش رو بخونید بنده مزایا و معایب التیمیت هارا هم گفتم و حالا بعد از 2 هفته استفاده از 8150 این دستگاه منو کاملا راضی کرده کاری که کایزر نتونست بکنه و فروختمش...............

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
در ضمن نگفته هم که هيچ وقت فعال نميکنه.
من يک نامه از htc رو که ميخوندم گفته بود که ما در تلاش برای سخت دستگاه های بهتر هستيم و بزودی دستگاهی که
از شتاب دهنده گرافيکی استفاده شده بيرون ميديم،اما برای دستگاه های فعلی اينو فعال نميکنيم.

يک چيز تو اين مايه ها.
در هر صورت دير يا زود مجبور ميشن که فعال کنن!

منم همین رو گفتم . دستگاههای فعلی اچ تی سی که کوالکام دارن رو نقدا بی خیال شین . اچ تی سی علنا گفته واسه اینا پردازشگر گرافیکی رو فعال نمیکنه .

مگرنه چیپست msm7200 که روی خیلی از دستگاههای آینده از جمله جی920-30 و ایکس وان سونی اریکسون هست قول داده که پردازشگر گرافیکی فعال داشته باشه. اگه منظورم رو بد رسوندم معذرت میخوام . منظورم هم اصلا آلتیمیت نبود. آلتیمیت اینتل داره . اصلا ربطی به این حرفا نداره. من مخالف اچ تی سی و دستگاههای مزخرفشم . با آلتیمیت که کاری ندارم:D

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
من ميبينم كه رسما تو این تاپیک داره به اچ تی سی مخصوصا مدل قیصر توهین میشه !

الان فعلا بهترین مارک پاکت پی سی تو بازار همین اچ تی سی هست ، نمایندگی داره ، گارانتی معتبر داره ، هر چند یکبار برنامه های رسمی از خود شرکتش معرفی میکنه ، رام های جدید رسمی زیاد براش میان و .... !

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
الان فعلا بهترین مارک پاکت پی سی تو بازار همین اچ تی سی هست ، نمایندگی داره ، گارانتی معتبر داره ، هر چند یکبار برنامه های رسمی از خود شرکتش معرفی میکنه ، رام های جدید رسمی زیاد براش میان و .... !
65.gif

دوستان از موضوع اصلي داريم دور ميشيم...
67.gif

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
محمد جان بیخیال شو موسی به دین خود عیسی به دین خود
الان که حامد هم که بد جوری تنفر داره از قیصر و از بدخواهانش هم هست
به جمعشون اضافه شده
دارن زیاد میشن ! :D اوضاع خطری هست بی خیال شو این تاپیک رو هم اسپم نکن :lol:
------------------------------------------------------------------------------------

برای اینکه هم از موضوع اصلی خارج نشیم این ها رو هم داشته باشید

6150v8150_main.jpg

یک رویو کامل از 6150 و 8150

این ویدیو ها رو هم از youtube داشته باشید
I-mate Ultimate 6150
I-Mate ULTIMATE 6150 unboxed
I-Mate ULTIMATE 8150 unboxed 2
i-mate Ultimate 6150 part1
I-mate Ultimate 6150 part 2

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
پارسا جان اطلاعی از مشخصات رام جدید نداری؟ همون آن آفیشیال معروف که قرار بود وضعیت پردازنده گرافیکی رو حل کنه.
پ ن : حسین جان از ویدیو هات ممنون. ضمنا از اینکه به تکنولوزی بیشتر از تعصب برندی اهمیت میدی ممنون. من خودم هرمس دارم و از HTC خاطره خوبی دارم.یه سوال هم از باتری و جی پی اس قیصر توی تاپیکش پرسیده بودم که هیچ کس جواب نداد! نکنه قرار شده توی تاپیک قیصر بروبچ آلتیمیتی رو بایکوت کنید؟! :p:p:p:p

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
من ميبينم كه رسما تو این تاپیک داره به اچ تی سی مخصوصا مدل قیصر توهین میشه !

قربان شرمنده . بنده خیلی تند رفتم . البته همش به پرفورمنس دستگاه بد گفتم . حقیقتش خیلی تو ذوقم خورد دستگاه همه کاره ای به این عظمت همچین پرفورمنسی داشته باشه! اما خوب همونجور که اچ تی سی گفته این دستگاه برای اون دسته افرادیه که همه کاره پسند هستند . و البته اصلا جای بحث نیست که امکانات کاملی داره که در کمتر پاکت پی سی ای به چشم میخوره .

-----------
پ.ن: البته شما هم زیاد حرف های منو جدی نگیر . بنده به شخصه با دو برند اچ تی سی و آیمیت پدر کشتگی دارم. به نظرم اچ تی سی زیادی همه رو احمق فرض کرده . آیمیت هم بیش از حد به بازار جو میده ! (و البته نامش بیش از حد جواده!) البته آیمیت با این دستگاههایی که زده دهن بنده رو بسته (به جز بحث قیافه که همیشه ازش بدم میومده) ولی اچ تی سی این کار رو نکرده .
اینو توضیح دادم که بدونین اگر در باره قیصر اینجوری صحبت میکنم و چیزی راجع به آیمیت نمیگم طرفداری و تعصب نسبت به یکی از طرف دیگری نیست . بنده به یک میزان از این دو برند متنفرم .
و البته سعی میکنم تا جایی که میتونم این تنفر رو بی منطق بیان نکنم . از بحث های احساسی و تعصبی هیچ کس سودی نمیبره . گواهش هم ساب فروم موبایله!!

باز اگه حرفی زدم که باعث آزرده خاطری شما شده معذرت میخوام

----------------------------------

اینم بپرسم آف تاپیک نشه:
آقا قضیه جی پی اس چی شد؟
اون یو اس بی هاست هنوز هم واسه دستگاههایی که پاور دارن؟
نمایش پاورپوینت روی خروجی چه طوریه ؟ فونت فارسی که باید افتضاح باشه ! درسته؟

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
پارسا جان اطلاعی از مشخصات رام جدید نداری؟ همون آن آفیشیال معروف که قرار بود وضعیت پردازنده گرافیکی رو حل کنه.
پ ن : حسین جان از ویدیو هات ممنون. ضمنا از اینکه به تکنولوزی بیشتر از تعصب برندی اهمیت میدی ممنون. من خودم هرمس دارم و از HTC خاطره خوبی دارم.یه سوال هم از باتری و جی پی اس قیصر توی تاپیکش پرسیده بودم که هیچ کس جواب نداد! نکنه قرار شده توی تاپیک قیصر بروبچ آلتیمیتی رو بایکوت کنید؟! :p:p:p:p

سیاوش جان ببخشید ندیده بودم پستت رو همونجا جواب دادم

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
قربان شرمنده . بنده خیلی تند رفتم . البته همش به پرفورمنس دستگاه بد گفتم . حقیقتش خیلی تو ذوقم خورد دستگاه همه کاره ای به این عظمت همچین پرفورمنسی داشته باشه! اما خوب همونجور که اچ تی سی گفته این دستگاه برای اون دسته افرادیه که همه کاره پسند هستند . و البته اصلا جای بحث نیست که امکانات کاملی داره که در کمتر پاکت پی سی ای به چشم میخوره .

-----------
پ.ن: البته شما هم زیاد حرف های منو جدی نگیر . بنده به شخصه با دو برند اچ تی سی و آیمیت پدر کشتگی دارم. به نظرم اچ تی سی زیادی همه رو احمق فرض کرده . آیمیت هم بیش از حد به بازار جو میده ! (و البته نامش بیش از حد جواده!) البته آیمیت با این دستگاههایی که زده دهن بنده رو بسته (به جز بحث قیافه که همیشه ازش بدم میومده) ولی اچ تی سی این کار رو نکرده .
اینو توضیح دادم که بدونین اگر در باره قیصر اینجوری صحبت میکنم و چیزی راجع به آیمیت نمیگم طرفداری و تعصب نسبت به یکی از طرف دیگری نیست . بنده به یک میزان از این دو برند متنفرم .
و البته سعی میکنم تا جایی که میتونم این تنفر رو بی منطق بیان نکنم . از بحث های احساسی و تعصبی هیچ کس سودی نمیبره . گواهش هم ساب فروم موبایله!!

باز اگه حرفی زدم که باعث آزرده خاطری شما شده معذرت میخوام

خواهش میکنم ، ولی اگه شما از این دو برند خوشت نمیاد بهتره دور پی پی سی رو بالکل خط بکشی چون فعلا بازار پاکت پی سی بیشتر دست این دو برند هست !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خواهش میکنم ، ولی اگه شما از این دو برند خوشت نمیاد بهتره دور پی پی سی رو بالکل خط بکشی چون فعلا بازار پاکت پی سی بیشتر دست این دو برند هست !
شاهکارهای HTC که باعث معروفیتش شد Wizard ، Blue Angel و Prophet بود.اگه کسایی که PPC میخرن کاربران حرفه ای بودن هیچ وقت بازار دست امثال HTC نمی افتاد. منظورم من و شما نیست ولی اکثر کاربران PPC فقط به قیافه ی گوشی نگاه میکنند و از قسمت phone استفاده میکنند و مشکل هم پیدا نمیکنند.

فرشید جان ممنون. بدون مشکل کار می کنه...

پ ن : چقدر آماده خوری حال میده!
خواهش میکنم. البته برای من هم غیر آماده نبود.:happy:

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
مقایسه بنچ مارک آلتیمیت و کایزر و جسجار

Imate 6150/HTC Tytn II/Imate Jasjar
SPB Benchmark index: 437.68/399.7/285.7
CPU index: 2206.42/1549.6/1848.2
Filesystem index: 186.7/165.4/138.8
Graphics index: 877.01/3521/217.3

ادیت: کلی عکس با گوشی گرفتم که متاسفانه فعلا نمی تونم آپ کنم. (عدم دسترسی به adsl )

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
اینم بپرسم آف تاپیک نشه:
آقا قضیه جی پی اس چی شد؟
اون یو اس بی هاست هنوز هم واسه دستگاههایی که پاور دارن؟
نمایش پاورپوینت روی خروجی چه طوریه ؟ فونت فارسی که باید افتضاح باشه ! درسته؟

عماد جان ویدیویی که توی صفحه 2 گذاشته بودم رو میدیدی به جوابت میرسیدی
دوباره لینک میدم
e037ec.jpg

لینک

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
عماد جان ویدیویی که توی صفحه 2 گذاشته بودم رو میدیدی به جوابت میرسیدی
دوباره لینک میدم
e037ec.jpg

لینک

آقا دمت گرم . جالب بود. اما در مورد فارسیش بیشتر سئوال داشتم. این پاکت پی سی ها که فونت های آدمی زادی فارسی نمیگیرن! میخواستم ببینم اون چه جوری . در مورد انگلیسیش که خیلی خوب بود.

------------------

در مورد بحث هایی که شد و جواب نمیدم هم معذرت میخوام . احساس میکنم بحث ها فقط روی تعصبه و تاپیک رو به بیراهه میکشونه (اگه تا بحال نکشونده باشه)

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام دوستان...
امروز سعی کردم ببینم یو اس بی هاست در چه وضعیه ولی ظاهرا در رام نصب شده روی دستگاه من فعال نیست.
در خصوص وضعیت باتری. یک کلام ختم کلام... باتری فاجعه هست. حتما باید هر روز شارز بشه.
یک باگ جالب هم پیدا کردم... وقتی سافت ریست میکنید و منتظر لود شدن سیستم عامل میشین قبل از بالا اومدن کامل یعنی لود شدن تودی پلاگین های گوشی اسکرین خاموش میشه و باید دوباره wack up کنید تا کاملا لود بشه. هیچ کاریش هم نمیشه کرد.
عماد جان چون هنوز خروجی تی وی رو تست نکردم (به دلیل اینکه تلویزیون خودم این قابلیت رو نداره و باید برم خونه بابام!) نمی تونم جوابتون رو بدم ولی حتما این هفته تست می کنم.
با وجود اینکه رام عربی روی دستگاه وجود داره باز هم مثلا موقع خوندن متون فارسی مثلا نرم افزار word مشکل قاتی شدن اعداد وجود داره.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوستان من فکر نمی کنم که جی پی اسی در کار باشه ، سی پی یوی اینتل و جی پی اس ِ کوالکام ؟! فکر نمیکنم بشه !!!

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان من فکر نمی کنم که جی پی اسی در کار باشه ، سی پی یوی اینتل و جی پی اس ِ کوالکام ؟! فکر نمیکنم بشه !!!

عجیب که خیلی هست ولی بعید نیست. توی گوشی ها 2 چیپ ست استفاده میشه سیرف استار و کوالکام. مثلا سی پی یو سامسونگ و جی پی اس کوالکام در htc p3600 استفاده شده.

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
سلام دوستان...
امروز سعی کردم ببینم یو اس بی هاست در چه وضعیه ولی ظاهرا در رام نصب شده روی دستگاه من فعال نیست.
در خصوص وضعیت باتری. یک کلام ختم کلام... باتری فاجعه هست. حتما باید هر روز شارز بشه.
یک باگ جالب هم پیدا کردم... وقتی سافت ریست میکنید و منتظر لود شدن سیستم عامل میشین قبل از بالا اومدن کامل یعنی لود شدن تودی پلاگین های گوشی اسکرین خاموش میشه و باید دوباره wack up کنید تا کاملا لود بشه. هیچ کاریش هم نمیشه کرد.
عماد جان چون هنوز خروجی تی وی رو تست نکردم (به دلیل اینکه تلویزیون خودم این قابلیت رو نداره و باید برم خونه بابام!) نمی تونم جوابتون رو بدم ولی حتما این هفته تست می کنم.
با وجود اینکه رام عربی روی دستگاه وجود داره باز هم مثلا موقع خوندن متون فارسی مثلا نرم افزار word مشکل قاتی شدن اعداد وجود داره.

علیکم السلام

چی شد ؟ تا دو روز پیش 8150 و 6150 بهترین پاکت پی سیهای توی بازار بودن ؟؟؟!!!

پس چی شد چرا این همه عیب و ایراد دارن ؟

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان...

سیاوش جان،در مورد باتری فکر کنم برای صفحه VGA زیاد غیر طبیعی نیست،فقط میشه مدت مکالمه،تعداد sms،و مدت سایر کارها رو بگی؟
در مورد اون باگ هم،امتحان کن ببین اگه قبل از خاموش شدن اسکرین چند بار رو صفحه تپ کنی بازم این اتفاق میفته؟

بالا