منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

کلیسای تین ، بنایی با مناره های زیبا در پراگ

arin1365

Registered User
تاریخ عضویت
26 مارس 2015
نوشته‌ها
374
لایک‌ها
3
سن
37
کلیسای تین، بنایی با تاریخی کهن در پراگ


کلیسای تین، بنایی با تاریخی کهن در پراگ

کلیسای بانوی ما قبل از تین که امروزه از آن به کیسای تین یاد می کنند. این کلیسا یکی از بناهای تاریخی کشور چک است که دارای معماری جذاب و دیدنی است. این کلیسا در قزن ۱۵ در شهر زیبای پراک ساخته شده است و بعدها قسمت های مختلفی به آن افزوده گردید. داشتن دو مناره ۸۰ متری در دو طرف بنا که ۴ مناره کوجک را در خود جای داده است این بنا را با بناهای دیگر شهر پراگ متمایز کرده است.
محراب‌ها، تندیس‌ها و مقبره‌های متعددی دراین کلیسا وجود دارد که همگی زیبا و تماشایی هستند. یک حیاط پشت کلیسا وجود دارد که میزبان کافه‌ها و رستوران‌های عالی است که حتما باید از آنها بازدید کنید. دیدنی های بسیار دیگری در این کلیسا وجود دارد از قبیل مقبره های زیبای متعدد، ایوان های شمالی گوتیک با مجسمه ی عیسی مسیح، ترئینات نقاشی محراب که قدمت آن ها به سال ۱۶۴۹ بر می گردد. این کلیسا برای افراد مذهبی یک زیاتگاه مهم است.

چک کشوری اروپایی است که بزرگترین شهر آن پراگ است که مکان های جذاب و جاذبه های زیادی را در خود جای داده است. با سفر به شهر زیبای پراک گردشگران عزیز می توانند علاوه بر دیدو بازدید از کلیسای تین می توانند ازساعت نجومی ، پل سنگی و مکان های گردشگری زیادی دیدن کنند و از سفر خود به این کشور دیدنی لذت ببرند.

برای دریافت ویزای شینگن چک, وقت سفارت چک باید طبق اطلاعات زیر عمل کنید:

ویزای شینگن جمهوری چک جزو کشور های شنگن می باشد و جهت ورود به این کشور نیاز به ویزای شنیگن است. برای دریافت ویزا شنگن حضور شخص متقاضی ویزا در سفارت برای مصاحبه و انگشت نگاری الزامی می باشد.

سفارت چک اکیدا توصیه می‌کند به همراه ایمیل ارسالی خود، کپی پاسپورت، فرم‌های درخواست ویزا یا مدارک دیگری را ارسال نکنید. تمامی مدارک درخواست ویزا باید در روز تعیین شده به سفارت تحویل داده شوند.

همچنین طبق توصیه این سفارت، لازم است حداقل ۶ هفته پیش از سفر خود به این کشور زیبا، برای دریافت تضمینی وقت سفارت چک اقدام کنید.

منبع: ویزای شینگن
 
Last edited:
بالا