برگزیده های پرشین تولز

کلیکس هنوز پرداختی نداره؟

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
سلام دوستان
جدیدا کسی از کلیکس استفاده کرده؟
هنوز هم مثل قبلا موقع درخواست واریز میزنه زیرش و میگه کلیک ها کیفیت نداشت یا پرداخت میکنه؟
شمارشش چطوره؟

جایگزین خوب برای کلیکس چیه؟ میدونم همشون جالب نیستن ولی باید بین بد و بدتر ، بد را انتخاب کنیم:general709:

Sky Persia

Registered User
لایک‌ها
89
اگه بازدید بالا باشه صباویژن خوبه

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
کسب درآمد از ادز کلیک با توجه به استفاده از متد روز تبلیغاتی بسیار کارآمد و آسان میباشد در حال حاضر شما میتوانید مطابق راه کار های زیر نسبت به کسب درآمد اقدام نمائید.
بعد از ثبت نام در سایت و فعال سازی حساب کاربری خود از طریق ایمیل ارسالی اولین سایت خود را در سامانه ثبت کنید.
کارشناسان ادز کلیک بصورت آنلاین و در لحظه سایت ها را بررسی می کنند و در صورت تطابق با قوانین ادز کلیک،سایت تایید شده و ایمیل تایید برای شما ارسال می شود و شما می توانید از کد های نمایش بنر در سایت خود استفاده کنید.
حداقل موجودی برای درخواست تسویه 10هزارتومان و سه بار در هفته واریز درخواست ها انجام می شود.
همین حالا ثبت نام کنید
http://www.adsclick.click
46860.gif

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
صبا ویژن حرف نداره منم پیشنهاد میکنم ، صبا خوبیش اینه ببینه کلیکهات کیفیت دارن همه رو میشماره این برام ثابت شده !
راجب کلیکس هم بگم بازم داره بازی در میاره دو هفته اس در خواست واریز های من رو داخل سایتش زده پرداخت شده اما یک ریال هم به حساب من نیومده !
این هفته هم نیاد حتما میرم پلیس فتا شکایت میکنم دیگه شورشو در آوردن اینا !

a.design

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شبکه زنبور رو من تست کردم . میون این شبکه کارشون بهتره و پرداختشون به موقع هستش . اگه کلیک واقعی داشته باشی و ctr نرمال ، شمارش دقیقی داره .
این رو هم بگم که کلیک هایی که خود وب مستر رو تبلیغات میکنه رو نمیشموره چون به نوعی تقلب محسوب میشه و وضعیت تبلیغ دهنده براش مهمه که کلیک های غیر واقعی شمارش نشه . بیشتر شبکه ها ، کلیک های غیر واقعی رو میشمرن و بعدا کم میکنن از حساب که به نوعی امید الکی میده به وب مستر ها که کسب در آمد کردن و بعدا ازشون کسر میکنه که باعث ناراحتی وب مستر ها میشه .

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
شبکه زنبور رو من تست کردم . میون این شبکه کارشون بهتره و پرداختشون به موقع هستش . اگه کلیک واقعی داشته باشی و ctr نرمال ، شمارش دقیقی داره .
این رو هم بگم که کلیک هایی که خود وب مستر رو تبلیغات میکنه رو نمیشموره چون به نوعی تقلب محسوب میشه و وضعیت تبلیغ دهنده براش مهمه که کلیک های غیر واقعی شمارش نشه . بیشتر شبکه ها ، کلیک های غیر واقعی رو میشمرن و بعدا کم میکنن از حساب که به نوعی امید الکی میده به وب مستر ها که کسب در آمد کردن و بعدا ازشون کسر میکنه که باعث ناراحتی وب مستر ها میشه .
تبریک میگم
سایت تبلیغاتی خوبی دارید

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
سایتشون خوبه من باهاشون کار کردم .
پرداختشون به موقع هستش . روزای دوشنبه هر هفته واریز میکنن . مثل بقیه سایت ها که دیر پرداخت میکنن نیستن اصلا

سلام . من پیشنهاد میکنم که با شبکه زنبور کار کنی . تنوع بنریشون خوبه . پرداختشون هم به موقع هستش

داداش خیلی تابلو داری تبلیغ میکنی :D

به جای اینکه توی همه تایپیک ها از سایت تون تعریف کنی، یدونه تایپیک بزن و از مزیت هاش بگو و اعتماد سازی کن. در ضمن شما هزار تا نمایش دهنده جذب کنی ولی تبلیغ دهنده جذب نکنید و تبلیغات تنوع نداشته، همه ی نمایش دهنده ها میپرند.

بالا