برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع لیگ برتری -- قوانین در پست اول ( لطفا حتما قبل از فعالیت در تاپیک ، مطالعه نمایید)

به نظر شما نتیجه دربی هفتاد وششم پایتخت کدام گزینه است؟

• Total voters
    65
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
آقا محترم که مدیرها پشتت بودند فکر کردی دانش فوتبال داری طوری حرف میزدی و بازیکن های مثل مهدی کیا و کریمی و دایی رو قبول نداشتی
طوری به دانشت می نازیدی فکر میکردم دکتر فوق تخصص قلبی
برو بیرون کمی هوا بخور دیدی چی شد:D
من کی به دانشم نازیدم
وای عجب بازیکنی بود کریمی
خوشحال باشین بعد چهار بار بدون بازیکنای اصلیمون باختیم

Milad666

Registered User
لایک‌ها
752
نوید جون تو 1 دقیقه 2 تا گل خوردید دیگه زیاد قر نیا !! یعنی بیا ! ریز بیا آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ :lol:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
خب... رسیدیم به همونجا که وعده شو داده بودم. داماش هم که زکل تعطیل... فردا میایم صدر
905.gif

cdgostar

Registered User
لایک‌ها
4
به پرسپلیسیها تبریک میگم ولی تابلو بود از بیت ... زنگ زدن گفتند استقلال باید ببازه
کلا به اقازادگان و اهالی بیت تبریک میگم

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
نوید جون تو 1 دقیقه 2 تا گل خوردید دیگه زیاد قر نیا !! یعنی بیا ! ریز بیا آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ :lol:

من از همین جا به تمام پرسپولیسا تبریک میگم
مبارکشون باشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آقا کی بود میگفت دنیزلی یه گوینده تلویزیون هست؟؟؟
بهش بگید کلاس عمو مصطفی تا سال دیگه پره ! وقت بگیره برای مشاوره قبل از کلاس

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
من از همین جا به تمام پرسپولیسا تبریک میگم
مبارکشون باشه

مرسی
ولی باید بپذیر بازیکنی که 300 تا بازی تو بوندیس لیگا بازی کردی به همه بازیکن ها شما میچربه و یا علی کریمی که تو بایر توپ زده
درضمن ما هم بازیکن نداشتیم نه دقاع خوبی نه رضایی بازیکن بود نه نوری فقط علی کریمی و مهدوی کیا رو داشتیم

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
مرسی
ولی باید بپذیر بازیکنی که 300 تا بازی تو بوندیس لیگا بازی کردی به همه بازیکن ها شما میچربه و یا علی کریمی که تو بایر توپ زده
درضمن ما هم بازیکن نداشتیم نه دقاع خوبی نه رضایی بازیکن بود نه نوری فقط علی کریمی و مهدوی کیا رو داشتیم

اینی که شما بازیکن ندارین به تیم بستن ربط داره دیگه بازیکناتون بار فنی ندارن فک نکنم به ما مربوط بشه
علی کریمی که امروز فوق العاده بود مثل اینکه الان زنگ زدن از بارسلون بره به جای مسی

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
اینی که شما بازیکن ندارین به تیم بستن ربط داره دیگه بازیکناتون بار فنی ندارن فک نکنم به ما مربوط بشه
علی کریمی که امروز فوق العاده بود مثل اینکه الان زنگ زدن از بارسلون بره به جای مسی

علی کریمی یک بار هم شده تو بایر تیم بزرگه اورپاای توپ زده شما کدوم بازیکن تون تو همچنین باشگاه خفنی توپ زده داداش
دیگه هم اینجا دانش فوتبال نکن نمیخواتسم اینجا دیگه پست بزنم وقتی میدیم آدم هایی هستند که اسطوره هایی که فوتبال ما رو تو اورپا مطرح کردند
خراب میکنند البته این تو خاک ماست تفصیر شما نیست مگه ما خیلی چیزها مون قدر شو دونستیم که الان به این روزها اتفادیم فهمیدی ؟
حالا برید علی دایی علی دایی کنید مهندس دانشگاه شریف کسی که تو فیفا اسمی داره وگرنه کی اسم فوتبال ایران میدونی مثل اینکه تو بری با کسی
در مورد دو تا روستا جر بجث کنی یا دو تا شهر ایران که اصلا هیچی نمیشناسون اما وقتی صحبت از شهر بزرگ دنیا رو کنی همه میشناسنشون

اضافه کنم دقیقا جملت اینه کسایی که تازه فوتبال دیدند علی کریمی جای مسی یاد دوره دبستان افتادم آقا دکتر

cdgostar

Registered User
لایک‌ها
4
اره دیگه.. تو این دو سه سال هر چی زدید تو خودتو ن الان خالی کنید:d

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا