برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع لیگ قهرمانان اروپا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
آخه یک زمانی این حرف رو بزن که توسط بارسا تحقیر نشده باشید!
گرون ترین تیم تاریخ باشگاهتون هم نتونست ریگ بندازه جلوی پای بارسا!
جالبه که الان یووه شده کبیر :دی
اون موقعی که چپ و راست به این تیم میباختید کبیر نبود :دی
اسمش میومد کهیر میزدید!
!

نه اون موقع ها کهیر که نمی زدیم هچ ! کلی هم کیف می کردیم . از نظر ما یوه ، پرسپولیس محسوب میشه . رئال ، تراختور :happy: ما هردوشون رو دوست داریم
ضمنا خوشحالیم که پرهوادارترین تیمهای دنیا رو دوست داریم ( اول رئال بعد تراختور ! )

اگر یوه رو زمین نمی زدن نامردا الان شما با 3 تا قهرمانی در 120 سال اخیر واسه ما هفتیر نمی کشیدید . نمی دونی بدون

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
نه اون موقع ها کهیر که نمی زدیم هچ ! کلی هم کیف می کردیم . از نظر ما یوه ، پرسپولیس محسوب میشه . رئال ، تراختور :happy: ما هردوشون رو دوست داریم
ضمنا خوشحالیم که پرهوادارترین تیمهای دنیا رو دوست داریم ( اول رئال بعد تراختور ! )

اگر یوه رو زمین نمی زدن نامردا الان شما با 3 تا قهرمانی در 120 سال اخیر واسه ما هفتیر نمی کشیدید . نمی دونی بدون

آخه مشکل اینحاست شما پنج قهرمانی اولتون اصلا تو آمار ما نیست!

حتی اگه اون پنج تا قهرمانی که با حضور چهار تیم و به صورت تورنمنت بوده رو حساب کنیم!!
باز هم تو نمیتونی در مورد تاریخ با من حرف بزنی!

همون سال 99 که میگی ما قهرمان شدیم بعد از شونصد سال!
رئال هم سال قبلش قهرمان شده بود!
قهرمانی قبلی ما بر میگشت به سال 68 و قهرمانی قبلی رئال مال سال 66 بوده!
پس لطفا شما دیگه نگو ما بعد از شونصد سال جام گرفتیم!
فعلا از آخرین قهرمانیتون هم ده فصل میگذره!
برید جلو فعلا بوق بوق کنید :دی

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
پ.ن : شما از بارسا چیزی نداری بگی رفتی حوله بدست دم در سونا وایسادی که سرالکس بیاد بیرون ؟! :happy:
پ.ن : سرالکس از وقتی دفاع بایرن سوتی داد شد سرالکس . قبلش فوقش" الکس آقا" بود . بعدشم کریس وقتی رفت منچستر کریس بود . اصلا کریس منچستر رو کرد منچستر والا ملوان بندرانزلی هم نبودن اینا :happy:
جوابمو ندادي ;)،اما من جوابشو ميدونم،دست به ديگرون دراز كني ، مربي فلان تيمو بگيري ،با پول بازيكناي اينو اونو قلقلك كني، و ديگر هيچ
اما داشته هاي من از بارسا : مسي،ژاوي،اينيستا،پويولول،بوسكتس،بويان،گوارديولا،فابرگاس،...
افتخار من اينه كه طرفدار تيمي هستم كه لاماسيايي رو داره كه ميتونه همچين بازيكنايي رو تربيت كنه كه پارسال جهان براشون دست زدن،اون ملكه ي اسپانيا (كه خيلي دوسش داري ) توي فينال اروپا بر خلاف ميل باطنيش براي سربازان كاتالان دست زد،تيمي كه توش ريوالدو،لوييز انريكه و مارادونا و ... بازي كردن،تيمي كه ساليان سال تبليغي روي پيراهنش نذاشت و وقتي گذاشت تبليغ يونيسفو گذاشت و .....
تيمي كه مورينيو با اون همه ادعا با تاكتيك (همتون بخوابيد تو دروازه) تونست 1 گل بيشتر نخوره
اين فصل ثابت كرد football>money
و اما در مورد اين جمله :کریس وقتی رفت منچستر کریس بود :wacko:
من هيچي نميگم،بقيه نظر ميدن
پ.ن : شانس اوردي هواداراي دو اتيشه ي بارسا (محسن،رونان،...) الان خوابن :f34r:

Last edited:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
آخه مشکل اینحاست شما پنج قهرمانی اولتون اصلا تو آمار ما نیست!

حتی اگه اون پنج تا قهرمانی که با حضور چهار تیم و به صورت تورنمنت بوده رو حساب کنیم!!
باز هم تو نمیتونی در مورد تاریخ با من حرف بزنی!

همون سال 99 که میگی ما قهرمان شدیم بعد از شونصد سال!
رئال هم سال قبلش قهرمان شده بود!
قهرمانی قبلی ما بر میگشت به سال 68 و قهرمانی قبلی رئال مال سال 66 بوده!
پس لطفا شما دیگه نگو ما بعد از شونصد سال جام گرفتیم!
فعلا از آخرین قهرمانیتون هم ده فصل میگذره!
برید جلو فعلا بوق بوق کنید :دی

اولا تمام اون سالایی که دستای پشت پرده نمیذاشتن ما قهرمان بشیم ، یوه قهرمان میشد بجای ما
دوما ما سال 98 قهرمان شدیم و بعدش برای اینکه ثابت کنیم مث قهرمانی شما شانسی نبوده انقدر تکرارش کردیم که لوس شد :happy: واسه همین یه مدت گذاشتیمش کنار
اما شماها یکبار سال 68 با تبانی قهرمان شدید ( چی می گه ؟ ) بعدش دیگه رفتید گل بچینید تا سال 99 و چلمنهای بایرن که نتونستن اون شولزشایر بود ؟ چی بود ؟ اونو 2 دقیقه بگیرن

کلا منچستر زیاد واسه کل کل فاز نمیده
کل کل ما
مثل کل کل پرسپولیس می مونه با ملوان بندانزلی
شما یه تیم محلی هستید که توی محل خودتون لاتید اما واسه ما شکلاتید :D

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
جوابمو ندادي ;)،اما من جوابشو ميدونم،دست به ديگرون دراز كني ، مربي فلان تيمو بگيري ،با پول بازيكناي اينو اونو قلقلك كني، و ديگر هيچ
اما داشته هاي من از بارسا : مسي،ژاوي،اينيستا،پويولول،بوسكتس،بويان،گوارديولا،فابرگاس،...
افتخار من اينه كه طرفدار تيمي هستم كه لاماسيايي رو داره كه ميتونه همچين بازيكنايي رو تربيت كنه كه پارسال جهان براشون دست زدن،اون ملكه ي اسپانيا (كه خيلي دوسش داري ) توي فينال اروپا بر خلاف ميل باطنيش براي سربازان كاتالان دست زد،تيمي كه توش ريوالدو،لوييز انريكه و مارادونا و ... بازي كردن،تيمي كه ساليان سال تبليغي روي پيراهنش نذاشت و وقتي گذاشت تبليغ يونيسفو گذاشت و .....
تيمي كه مورينيو با اون همه ادعا با تاكتيك (همتون بخوابيد تو دروازه) تونست 1 گل بيشتر نخوره
اين فصل ثابت كرد football>money
و اما در مورد اين جمله :کریس وقتی رفت منچستر کریس بود :wacko:
من هيچي نميگم،بقيه نظر ميدن
پ.ن : شانس اوردي هواداراي دو اتيشه ي بارسا (محسن،رونان،...) الان خوابن :f34r:

اولا ما پر افتخار ترین تیم باشگاهی دنیا هستیم و از این جهت از پرسپولیس هم جلوتریم چه برسه به بچه های بی بضاعت کاتالان !
نیازی نداریم با افتخارات دیگران حال کنیم چون خودمون اندباحالیم و حالا حالاها مونده تا بقیه به ما برسن

انقدم مسی مسی نکن
ورش می داریم مث یه سرباز میاریمش برنابئو ، رونالدوتونو اوردیم . فیگو رو اوردیم . این فسقلی رو هم میاریم .
حیفه مسیه که قاطی شهروندان درجه دو اسپانیا باقی بمونه :happy: ( الان اگر اسپانیا بودم خونم حالا شده بود )
لازم باشه خود تورو هم می خریم می بریم مادرید !

جمع کنید بابا . شما انقدر بی جنبه اید که خوشحالی تیم حریف رو طاقت نمیارید
ملکه خوب شناختتون . بهتون قدرت بدن احتمالا توی هر کوچه ی مادرید می خواید 3 تا فواره نصب کنید :lol:

سال بعد کهکشانی ها دوباره بر می گردن و اروپا رو تسخیر می کنن . کاتالان که دیگه عددی نیست

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
مرگ بر ژنرال فرانکو ، مرگ بر استعمار ، مرگ بر جیره خواران استکبار جهانی و ایادی آن ( که این روزها سفید میپوشند )
زنده باد آزادی ، زنده باد شهادت و شهامت ، زنده باد کاتالان و تمام کاتالانهای دنیا :f34r:

:D

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
مرگ بر ژنرال فرانکو ، مرگ بر استعمار ، مرگ بر جیره خواران استکبار جهانی و ایادی آن ( که این روزها سفید میپوشند )
زنده باد آزادی ، زنده باد شهادت و شهامت ، زنده باد کاتالان و تمام کاتالانهای دنیا :f34r:

مرگ بر سران فتنه
مرگ بر تجزیه طلب

کاتالان در چه فکریه ؟ / ایران پر مادریدیه :happy:

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
رفقا .. به اسپم نکشید داستان رو خواهشا

پ ن : فقط اینتر :happy:

130719.jpg

Last edited:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
رفقا .. به اسپم نکشید داستان رو خواهشا

پ ن : فقط اینتر :happy:

130719.jpg

آقا خوب حاله این کاتالانی ها رو گرفتید
بابت بی جنبه بازیشون و فواره ها من عذر می خوام ازتون :happy:

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
آقا خوب حاله این کاتالانی ها رو گرفتید
بابت بی جنبه بازیشون و فواره ها من عذر می خوام ازتون :happy:

من هم به عنوان یه پرسپولیسی :f34r: بابت پاچه خواری این پرسپولیسی ( اونم از یه استقلالی ) از همه سرخپوشان عالم عذرخواهی میکنم :D
به امید روزی که یه جامی هم به این بنده خداهای استعماگر بدن ، تا اینجوری آویزون ایادی دیگران نباشند ... ان شاالـــله
تا اون روز زنده باد نون بازو :D

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
من و قلب کوچکم دوست داریم که در آسمانی صاف و راه راه (سفید و مشکی) پرواز کنیم{الکس هم میاد}
و دعا کنیم که ما همه یووه ای های عالم دست در دست هم همه ی غولهای پوچ جهان فوتبال( ببینید عذر میخوام/ از بارسا تا رئال و منچستر و ... سازی تهران وتبریز و........و اوه اوه یادم نبود + اون باباهه که میگه من به کره نباختم) را نابود کنیم.
تا همه از فوتبال پاک واقعی لذت ببریم.

در متون بالا رویت شد که باز نام یووه عزیز ، این سحر بزرگ ، با تیمهایی از مردابهای اسپانیا و سیاه محله های بریتانیای همیشه زور گو در یک سطر گنجانده شده است. مجددا تذکر. زنگ میزنم موجی هاا.....
در ضمن اینکه یووه همه رو له کرده تو تاریخ برای همه روشنه و از این حیث با هم برابرید همتون. اگه میخواهید از این موضوع برای کل کل استفاده کنید ، توصیه میکنم در مورد تعداد باختها و گلهای خورده کمتر نسبت به دیگران به هم فخر فروشی کنید.

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219

41.gif

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
یک عده جوون ریختن اینجا از تیمهای ضایعی مثل منچستر و بارسا و رئال و ... حمایت میکنن !

برادرا، خواهرا نکنید این کار رو ! این موفقیتها کل یوم مقطعی هست ! فصل بعد مورینیو بیاد، گوردیولا بیاد، عمه من بیاد ! هیچ کدوم مهم نیست !

یک تیم هست که کلا در جوامع بین المللی بهترین، بزرگترین، شیک ترین، قوی ترین، محبوب ترین، پرهوادارترین، قشنگ ترین و ... ترین تیم دنیا شناخته شده ! اسنادش هم موجوده !

بله !! A.S.Roma !! فصل بعد بازگشت به لیگ قهرمانان رو داریم، به هیچ تیمی هم زیر 3-4 تا نخواهیم زد !

برید خونتون دیگه ! :دی

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
باریکلا به این روحیه حسام :دی ... تیم شما تو همون لیگ ایتالیا جام رو گذاشتن جلوشون گفتن فقط بیاین برش دارین، نتونست برداره حلا می خواد بیاد جای بارسا رو بگیره
icon10.gif

واقع بین باش
icon10.gif

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
من هم به عنوان یه پرسپولیسی :f34r: بابت پاچه خواری این پرسپولیسی ( اونم از یه استقلالی ) از همه سرخپوشان عالم عذرخواهی میکنم :D
به امید روزی که یه جامی هم به این بنده خداهای استعماگر بدن ، تا اینجوری آویزون ایادی دیگران نباشند ... ان شاالـــله
تا اون روز زنده باد نون بازو :D

تایید می شه

پ.ن:سی پی یو جدا نامیدم کردی:(
به کاتالان ها توهین می کنی؟
واقعا نامیدم کردی:(این حامد باند باز و ساکت و تاج و قلعه نویی و مادرید گولت زدن نفهمیدی :(
استغفار کن دختر استغفار:(

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
ولی سی پیو یو می تونم بهت امیدوار باشم هنوز
اخه نشون دادی طرفدار حقی وقتی گفتی ارسنال:rolleyes:

طرفدار تیم با شرف باش:rolleyes:
قضیه اب پاش هم مثل ترک ورزشگاه دیروز توسز پرسپولیس هاست:rolleyes:

این موری هم که طرفدارشین فقط باده یه سوزن بزنیم بهش فییییییییییییییییییییییس خالی می شه:rolleyes:

سلطان مسی فقط توی بارسا می مونه:rolleyes:
برید با همون بچه قرتیتون حال کنید:happy:اسمش چی بود؟کریستال؟:lol:

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
باریکلا به این روحیه حسام :دی ... تیم شما تو همون لیگ ایتالیا جام رو گذاشتن جلوشون گفتن فقط بیاین برش دارین، نتونست برداره حلا می خواد بیاد جای بارسا رو بگیره
icon10.gif

واقع بین باش
icon10.gif

خوشم میاد که همه جوره کارت درسته تو:)
من به تو افتخار می کنم ازی:blush:
باور کن من و تو تنهایی می تونیم صنعت نفت و فولاد و اس اهواز رو بگردونیم:happy:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
ولی سی پیو یو می تونم بهت امیدوار باشم هنوز
اخه نشون دادی طرفدار حقی وقتی گفتی ارسنال:rolleyes:

طرفدار تیم با شرف باش:rolleyes:
قضیه اب پاش هم مثل ترک ورزشگاه دیروز توسز پرسپولیس هاست:rolleyes:

این موری هم که طرفدارشین فقط باده یه سوزن بزنیم بهش فییییییییییییییییییییییس خالی می شه:rolleyes:

سلطان مسی فقط توی بارسا می مونه:rolleyes:
برید با همون بچه قرتیتون حال کنید:happy:اسمش چی بود؟کریستال؟:lol:

مرجی جونم کجای فواره بازی اون شهروندان درجه دو اسپانیا شبیه ترک کردن ورزشگاه بود ؟!
قبول کن کاتالانی بازی در اوردید دیگه :lol:

مسی رو هم ور می داریم میارم برنابئو
هرکسی یه قیمتی داره . بارسایی ها زیادم قیمتشون بالا نیست
تاریخ اینو می گه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
یک عده جوون ریختن اینجا از تیمهای ضایعی مثل منچستر و بارسا و رئال و ... حمایت میکنن !

برادرا، خواهرا نکنید این کار رو ! این موفقیتها کل یوم مقطعی هست ! فصل بعد مورینیو بیاد، گوردیولا بیاد، عمه من بیاد ! هیچ کدوم مهم نیست !

یک تیم هست که کلا در جوامع بین المللی بهترین، بزرگترین، شیک ترین، قوی ترین، محبوب ترین، پرهوادارترین، قشنگ ترین و ... ترین تیم دنیا شناخته شده ! اسنادش هم موجوده !

بله !! A.S.Roma !! فصل بعد بازگشت به لیگ قهرمانان رو داریم، به هیچ تیمی هم زیر 3-4 تا نخواهیم زد !

برید خونتون دیگه ! :دی

شما با این سلیقه ی ناردخت چطوری پرسپولیسی شده اونوخ ؟!
آدم هوادار بارسا باشه . توو کاتالان به دنیا اومده باشه اما هوادار رم نباشه بنظرم :happy:

sara.n

Registered User
لایک‌ها
629
عشق است فقط ارسنال رو....................فقط ارسنال...عشق...نفس..
عشق.......ارسنال

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا