برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع لیگ قهرمانان اروپا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
باریکلا به این روحیه حسام :دی ... تیم شما تو همون لیگ ایتالیا جام رو گذاشتن جلوشون گفتن فقط بیاین برش دارین، نتونست برداره حلا می خواد بیاد جای بارسا رو بگیره
icon10.gif

واقع بین باش
icon10.gif

برو بابا :دی

مافیا نذاشت ما قهرمان بشیم اونور :دی

ولی در کل سال بعد تمامی جام ها مال ما هست ! :دی

شما با این سلیقه ی ناردخت چطوری پرسپولیسی شده اونوخ ؟!
آدم هوادار بارسا باشه . توو کاتالان به دنیا اومده باشه اما هوادار رم نباشه بنظرم :happy:

همونجوری که شما بعضیها رو دزد و دلال خوندی :دی

اون رئال رو هم آخرین بازی که من یادم میاد با رم بازی کرد، 4 تایی بهش زدیم در مجموع 2 بازی :دی

اون کاتالان رو هم آخرین بار من یادمه یه سه تایی بهش زدیم تو المپیکو :دی ! تازه اون موقع نصف تیم ملی هلند بود لامصب !

تیم بعد :دی

soroushX

Registered User
لایک‌ها
271
اون رئال رو هم آخرین بازی که من یادم میاد با رم بازی کرد، 4 تایی بهش زدیم در مجموع 2 بازی :دی

اون کاتالان رو هم آخرین بار من یادمه یه سه تایی بهش زدیم تو المپیکو :دی ! تازه اون موقع نصف تیم ملی هلند بود لامصب !
2 سال پیش هم 7 تا از منچستر خوردید!
که رئال هم منچستر رو 3 تا زده بود
پس کلهم اجمعین میشه نتیجه گرفت که سری بعد 10 از رئال می خورید!

soroushX

Registered User
لایک‌ها
271
بزنید کنار که سال دیگه مال چلسیه این جام ! چند سالیه حق مارو خوردن خدایی :دی
دو سال پیش بعضیا حسابی خوردنش این حقو!
البته به پشتوانه ی میشل آهن قراضه (بر وزنِ پلاتینی بخون)!

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
یک عده جوون ریختن اینجا از تیمهای ضایعی مثل منچستر و بارسا و رئال و ... حمایت میکنن !

برادرا، خواهرا نکنید این کار رو ! این موفقیتها کل یوم مقطعی هست ! فصل بعد مورینیو بیاد، گوردیولا بیاد، عمه من بیاد ! هیچ کدوم مهم نیست !

یک تیم هست که کلا در جوامع بین المللی بهترین، بزرگترین، شیک ترین، قوی ترین، محبوب ترین، پرهوادارترین، قشنگ ترین و ... ترین تیم دنیا شناخته شده ! اسنادش هم موجوده !

بله !! A.S.Roma !! فصل بعد بازگشت به لیگ قهرمانان رو داریم، به هیچ تیمی هم زیر 3-4 تا نخواهیم زد !

برید خونتون دیگه ! :دی
همگی دعا میکنیم تا سال بعد پیرمرد زنده بمونه...

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
اصلا من تعجب میکنم رئالی جماعت بخواد بیاد عرض اندام کنه . تازه این در حالت عادیه نه اینکه شما گرونترین تیم دنیا رو بسته باشی و لیون رو هم نتونی ببری .(قیژژژژژژ)
یعنی میخوام بگم اندِ اعتماد بنفسه (البته از نوع کاذب :eek: ) کسی که بخواد این فصل از رئال صحبت کنه . باشگاهی که به دلارهاش می نازه و خریدهای کهکشانی که آخر سر هم هیــــــــــــــــــچ در هیــــــــــــــــــــچ . مدیر عاملش حالا که آخر فصل شده فشارها روش زیاد شده بعنوان فرافکنی شایعه ی خرید مسی رو راه میندازه . بازیکنی که همیشه ریال مادرید رو نقره داغ کرده و گفته که عمرا نمیره رئال ، حالا مدیر عامل دربدر هر روز پیشنهادهای بالاتر میده . دیگه حقارت برای یه باشگاه و یه هوادار بالاتر از این ؟؟؟؟
اینقدر این بشر --اش نمیرسه که بعد اینهمه خرج یه مربی درست و درمون نگرفت . یاد فوتبال خودمون افتادیم از بس هر هفته اسم یه نفر شایع میشد که بجای این مهندس مانوئل میخواد بیاد.
از نظر قیافه هم که کپی ساکته . احتمالا مال اینه که جفتشون نماینده فوتباله پاکن .
مربی میاد براشون قهرمانی میاره برکنارش میکنن :blink:
باشگاه نیستید که یه برند هستید یه برند تجاری و الحق هم که همون مورینیو باهاتون عیاق میشه با اون جلف کاری ها و هوچی گریش ، بچسبید نگرش دارید که اگه اینم نیاد باید برید آراگونس رو از ترکیه التماس کنید بیاد :wacko:

بازیکن اسطورشون ، رائول (که خودمم خوشبختانه یا متاسفانه دوسش دارم ) میاد بعد این همه سال بازی و آبرو جمع کردن که همه رئال رو یه جورایی به رائول میشناسن و رائول رو به رئال ، میگه رئال برام مهم نیست !!!!!!! من فوتبال بازی کردن برام مهمه :eek:
ببین چه به سر این بازیکن آوردید که اینطوری داره علنا فحش میده به باشگاه :blush: اونم تو روز روشن :)

چیزی به اسم اصالت و آبرو و پشتوانه های فرهنگی در برند تجاری ریال مادرید مشاهده نمیشه . گشتم نبود نگرد نیست .
فقط لالیگا رو به چیز کشیدید از بس که رفتید اروپا و زارتی یه تیم شقری اومد حذفتون کرد

بنظرتون کریس الان تو چه فکریه ؟ :

nsay1ffzuqqo4lf3lrcj.jpg

میگه لعنت به من که کاش دستم میشکست و اون قرارداد لعنتی رو امضا نمیکردم . به عمرم اینقدر تحقیر نشده بودم . اینجا دیگه چه خراب شده ایه اومدم . کاش حرف اون پیره مردو گوش میکردم نمیومدم . ای لعنت به این شانس ... شِت .. شِت ...

... و در مورد قهرمانی ها و افتخارات : پهلوونه زنده رو عشقه
هر وقت تونستید به ما 6 تا بزنید بیا باقی قضایا رو پی میگیریم .

یه کاپیتان اینجوریه آدم با دیدنش حس قدرت و روحیه ی پیروز شدن بهش دست میده :

n13abx0mk23t1vu8ewor.jpg

یه کاپیتان هم اینجوریه داره خدا خدا میکنه 6 تایی نشه !! :

ak114qpof2j9yhp8vxci.jpg

یوونتوس هم که عالمی داره برا خودش . شده گربه سیاهه رئال . هنوز یادم نرفته ، اینکه امشب مهمون داریم ؟ نه بابا اینو میکم ;) :

uv%20va%20real.gif

اینتر هم که قربونش برم به غیر از فوتبال پاک نمیتونست تیمی که چند ماه پیش 2-0 بهش باخته بود رو 3-1 ببره .حالا از بحث ناداوری که بخصوص تو بازیه رفت چلسی - اینتر بود بگذریم . ( خودم میدونم اون بازی چلسی -بارسا مشکل داوری داشت ، از آب گل آلود ماهی نگیرید لطفا :cool: )
ما میگیم اینجا بازیکنا با وانت میرن سر تمریمن ... چه غوغایی میشه . بابا وانت که خوبه . این اینتریها با چی برن سر تمرین خوبه ؟؟
نه آخه باشگاهی که با کارتن و مقوا بازیکنو بیاره سر تمرین چی باید در موردش گفت ؟؟؟ والـــــــــــــــا

1- :

g1myige1pedka9yeukq.jpg

2- :

6fenp6g78kwr873mp7o.jpg

3- :

kzlr02uz5dzrxzx9etno.jpg

پ.ن : شدیدا توصیه میکنم این حرفها رو زیاد جدی نگیرید ;)
فوتبال چیه :eek: بیایید با هم دوز باشیم :santa::wub:

.

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اصلا من تعجب میکنم رئالی جماعت بخواد بیاد عرض اندام کنه . تازه این در حالت عادیه نه اینکه شما گرونترین تیم دنیا رو بسته باشی و لیون رو هم نتونی ببری .(قیژژژژژژ)
یعنی میخوام بگم اندِ اعتماد بنفسه (البته از نوع کاذب :eek: ) کسی که بخواد این فصل از رئال صحبت کنه . باشگاهی که به دلارهاش می نازه و خریدهای کهکشانی که آخر سر هم هیــــــــــــــــــچ در هیــــــــــــــــــــچ . مدیر عاملش حالا که آخر فصل شده فشارها روش زیاد شده بعنوان فرافکنی شایعه ی خرید مسی رو راه میندازه . بازیکنی که همیشه ریال مادرید رو نقره داغ کرده و گفته که عمرا نمیره رئال ، حالا مدیر عامل دربدر هر روز پیشنهادهای بالاتر میده . دیگه حقارت برای یه باشگاه و یه هوادار بالاتر از این ؟؟؟؟
اینقدر این بشر --اش نمیرسه که بعد اینهمه خرج یه مربی درست و درمون نگرفت . یاد فوتبال خودمون افتادیم از بس هر هفته اسم یه نفر شایع میشد که بجای این مهندس مانوئل میخواد بیاد.
از نظر قیافه هم که کپی ساکته . احتمالا مال اینه که جفتشون نماینده فوتباله پاکن .
مربی میاد براشون قهرمانی میاره برکنارش میکنن :blink:
باشگاه نیستید که یه برند هستید یه برند تجاری و الحق هم که همون مورینیو باهاتون عیاق میشه با اون جلف کاری ها و هوچی گریش ، بچسبید نگرش دارید که اگه اینم نیاد باید برید آراگونس رو از ترکیه التماس کنید بیاد :wacko:

بازیکن اسطورشون ، رائول (که خودمم خوشبختانه یا متاسفانه دوسش دارم ) میاد بعد این همه سال بازی و آبرو جمع کردن که همه رئال رو یه جورایی به رائول میشناسن و رائول رو به رئال ، میگه رئال برام مهم نیست !!!!!!! من فوتبال بازی کردن برام مهمه :eek:
ببین چه به سر این بازیکن آوردید که اینطوری داره علنا فحش میده به باشگاه :blush: اونم تو روز روشن :)

چیزی به اسم اصالت و آبرو و پشتوانه های فرهنگی در برند تجاری ریال مادرید مشاهده نمیشه . گشتم نبود نگرد نیست .
فقط لالیگا رو به چیز کشیدید از بس که رفتید اروپا و زارتی یه تیم شقری اومد حذفتون کرد

بنظرتون کریس الان تو چه فکریه ؟ :

nsay1ffzuqqo4lf3lrcj.jpg

میگه لعنت به من که کاش دستم میشکست و اون قرارداد لعنتی رو امضا نمیکردم . به عمرم اینقدر تحقیر نشده بودم . اینجا دیگه چه خراب شده ایه اومدم . کاش حرف اون پیره مردو گوش میکردم نمیومدم . ای لعنت به این شانس ... شِت .. شِت ...

... و در مورد قهرمانی ها و افتخارات : پهلوونه زنده رو عشقه
هر وقت تونستید به ما 6 تا بزنید بیا باقی قضایا رو پی میگیریم .

یه کاپیتان اینجوریه آدم با دیدنش حس قدرت و روحیه ی پیروز شدن بهش دست میده :

n13abx0mk23t1vu8ewor.jpg

یه کاپیتان هم اینجوریه داره خدا خدا میکنه 6 تایی نشه !! :

ak114qpof2j9yhp8vxci.jpg

یوونتوس هم که عالمی داره برا خودش . شده گربه سیاهه رئال . هنوز یادم نرفته ، اینکه امشب مهمون داریم ؟ نه بابا اینو میکم ;) :

uv%20va%20real.gif

اینتر هم که قربونش برم به غیر از فوتبال پاک نمیتونست تیمی که چند ماه پیش 2-0 بهش باخته بود رو 3-1 ببره .حالا از بحث ناداوری که بخصوص تو بازیه رفت چلسی - اینتر بود بگذریم . ( خودم میدونم اون بازی چلسی -بارسا مشکل داوری داشت ، از آب گل آلود ماهی نگیرید لطفا :cool: )
ما میگیم اینجا بازیکنا با وانت میرن سر تمریمن ... چه غوغایی میشه . بابا وانت که خوبه . این اینتریها با چی برن سر تمرین خوبه ؟؟
نه آخه باشگاهی که با کارتن و مقوا بازیکنو بیاره سر تمرین چی باید در موردش گفت ؟؟؟ والـــــــــــــــا

1- :

g1myige1pedka9yeukq.jpg

2- :

6fenp6g78kwr873mp7o.jpg

3- :

kzlr02uz5dzrxzx9etno.jpg

پ.ن : شدیدا توصیه میکنم این حرفها رو زیاد جدی نگیرید ;)
فوتبال چیه :eek: بیایید با هم دوز باشیم :santa::wub:

.
يه سوپرپست از محسن :cool:
محسن جون حجت رو تموم كردي
41.gif

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
کلا طرفدارای نمایشی رئال از اینکه با 300 میلیون یورو هم نتونستن جایگاهی بهتر از دومی به دست بیارن شدیدا

سرخورده شدن ... تعدادیشون حتی اقدام به خود کشی کردن ... تعدادیشون فکر میکنن دکترن حتی !

خلاصه اینکه باید قبول کرد تیمی 300 میلیارد تومن خرج کنه و باز 2وم شه و به لیون ببازه , رو میاره به سمپاشی

افکار ... سعی میکنه از راه نادرستش وارد بشه ولی خبر نداره با اینکار سال بعد به جای 6 تا 10 تا بهشون میزنیم

خبر نداره مدافعای رئال نمیتونن مسی و ویا رو حتی ببینن چه برسه به اینکه کنترل کنن

سرعت بالای این مهاجمین باعث میشه مدافعان تنبل و کند رئال تبدیل به مترسکی اون وسط بشن و ما بهشون

بخندیم ... وصلام علیکم و رحمت الله و برکاته
169fs595620.gif

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
یک عده جوون ریختن اینجا از تیمهای ضایعی مثل منچستر و بارسا و رئال و ... حمایت میکنن !

برادرا، خواهرا نکنید این کار رو ! این موفقیتها کل یوم مقطعی هست ! فصل بعد مورینیو بیاد، گوردیولا بیاد، عمه من بیاد ! هیچ کدوم مهم نیست !

یک تیم هست که کلا در جوامع بین المللی بهترین، بزرگترین، شیک ترین، قوی ترین، محبوب ترین، پرهوادارترین، قشنگ ترین و ... ترین تیم دنیا شناخته شده ! اسنادش هم موجوده !

بله !! A.S.Roma !! فصل بعد بازگشت به لیگ قهرمانان رو داریم، به هیچ تیمی هم زیر 3-4 تا نخواهیم زد !

برید خونتون دیگه ! :دی

برو بزار باد بیاد بابا!

//

@ می سی سی پی یو! لول
خیلی جالبه که دستهای پشت پرده نمیزاشته شما قهرمان بشید و بعد یووه قهرمان میشده :دی

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
فقط غول های سرخ باواریا
1217496874118.gif

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
اوووووووووووووووو
بعد عمری این بارسایی ها قهرمان جامی شدن که ما توش رکورد داریما
حالا ببین
همچین از قدرتشون صحبت می کنن انگار نه انگار که قهرمانیشون افتاد به هفته ی آخر ! یا مورینیو از روشون رد شد !!
از کدوم قدرت افسانه ای صحبت می کنید شما بچه های فقیر و بی نزاکت کاتالان ؟

به فرزندان ملکه که خون اشرافیت در رگهاشون جاریه احترام بذارید ای اصحاب فواره ، ای شهروندان درجه دو :happy:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
2 سال پیش هم 7 تا از منچستر خوردید!
که رئال هم منچستر رو 3 تا زده بود
پس کلهم اجمعین میشه نتیجه گرفت که سری بعد 10 از رئال می خورید!

خدایی چقدر بده آدم تیمش اونقدر ضعیف باشه که بره از یه تیم دیگه مایه بذاره ! :whistle:

یک ویدئو هست دوست جان شامل 200 گل توتی برای رم. این گلهایی که تو برنابئو به رئال زده رو میبینم اصلا دلم میسوزه براتون ! :whistle:

بزنید کنار که سال دیگه مال چلسیه این جام ! چند سالیه حق مارو خوردن خدایی :دی

چلسی رو هم آخرین بار بنده یادمه یه 3 تایی بهش زدیم ! :whistle:

اقا اینو نگو بهش ! تازه ترکش داده بودیم :( حسام دوباره برنگردی سمت مواد :(

نه دیگه آرین ! الان پاک پاکم :دی

مثل دیگو دیگه هم نمیرم سمتش ! سال دیگه آخه انتقام اون 7 لعنتی رو میگیریم ازشون ! میگی نه ؟! نیگا کن !

همگی دعا میکنیم تا سال بعد پیرمرد زنده بمونه...

? E

شما هم مثل اینکه هوس کردی یک دیداری با فرانچسکوی کبیر داشته باشی ! :whistle:

برو بزار باد بیاد بابا!

بمیر باباجان !

احیانا تیم شما همونی نبود که نصف امتیازات فصلش رو با گل به خودی تیمهای حریف بدست آورد ؟! :whistle:

//////////////////////////////////////

@ هواداران کاتالان

احیانا اگر شما هم کری ای چیزی داشتین، در جریان باشید آخرین بار که رم - بارسلونا با هم بازی کردن، با 3 گل بدرقتون کردیم ! :whistle:

Last edited:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
بمیر باباجان !

احیانا تیم شما همونی نبود که نصف امتیازات فصلش رو با گل به خودی تیمهای حریف بدست آورد ؟! :whistle:

نام ببر برادر من!
سه گل با دو گل چه فرقی داشته وقتی تیم برنده بوده!
جمع کن برو پی کارت.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
//////////////////////////////////////

@ هواداران کاتالان

احیانا اگر شما هم کری ای چیزی داشتین، در جریان باشید آخرین بار که رم - بارسلونا با هم بازی کردن، با 3 گل بدرقتون کردیم ! :whistle:

منو مجبور نکن با تیم محبوبم ، رم در بیوفتم ! :(

البته اگه بحث دیدار رو در رو با بارسا باشه امثال رئال هم با اون کبکبه و دبدبه ارکانشون به لرزه میوفته رم که جای خودشو داره توتی و منز و دروسی رو بگذار کنار بقیه رو ....بهشون عزیز ;)

=======================

اوووووووووووووووو
بعد عمری این بارسایی ها قهرمان جامی شدن که ما توش رکورد داریما
حالا ببین
همچین از قدرتشون صحبت می کنن انگار نه انگار که قهرمانیشون افتاد به هفته ی آخر ! یا مورینیو از روشون رد شد !!
از کدوم قدرت افسانه ای صحبت می کنید شما بچه های فقیر و بی نزاکت کاتالان ؟

به فرزندان ملکه که خون اشرافیت در رگهاشون جاریه احترام بذارید ای اصحاب فواره ، ای شهروندان درجه دو :happy:

باریکلا ...خودت اعتراف کردی دیگه
اتفاقا ما افتخارمون به همین بچه ی کاتالان بودنمونه و دلیل نفرت از شما هم همین اشرافیگری و حس از ... فیل افتادن ;)

.

Last edited:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
نام ببر برادر من!
سه گل با دو گل چه فرقی داشته وقتی تیم برنده بوده!
جمع کن برو پی کارت.

فرق میکنه برادر من ! فرق میکنه !

وقتی تیم شما 1-0 جلو باشه، حریف شانس جبران داره، نه اینکه برید 2 یورو بزارید کف دست مدافع حریف 2 تا گل به خودشون بزنه بشه 3-0 :دی

منو مجبور نکن با تیم محبوبم ، رم در بیوفتم ! :(

البته اگه بحث دیدار رو در رو با بارسا باشه امثال رئال هم با اون کبکبه و دبدبه ارکانشون به لرزه میوفته رم که جای خودشو داره توتی و منز و دروسی رو بگذار کنار بقیه رو ....بهشون عزیز ;).

هه هه !

رئال رو که عرض کردم ! اونها رو هم سوسک کردیم در جای خودش ! مساله اینجاست که بازی رو در رو آخرین بار شما 3-0 باختید ! یادش بخیر، یک گل رو هم تومازی زد (چه بازیکنی بود خداییش) یکی دیگش رو هم فکر کنم امرسون زد، اون یکی رو دیگه یادم نمیاد :دی

ضمنا ! رم فقط توتی و منز (!) و د روسی نیست ! ما کلی بازیکن بی ادعا و عالی داریم ! بوردیسو، ووچینیچ، پیزارو، سرجیو، این فصل همشون جزو بهترینهای اروپا بودن.

بوی سوختنی هم میاد تو اتاقم ! احتمالا پاور کامپیوترم داره میسوزه ! ادامه کل کل برای روزهای آتی !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا