برگزیده های پرشین تولز

کل کل جام جهانی 2010

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
الان داره داوری رو نشون میده

قشنگ باید دی یانگ و فان بومل و اسنایدر اخراج میشدند.

دی یانگ خطای بدی کرد رو ژاوی الونسو
اسنایدر روی بوسکتس خطا کرد
فان بومل هم که کلکسیونی از خطا بود

مظفری زاده گفت که پنالتی رو ژاوی هم باید گرفته میشد

بابا این داوریش افتضاح بود
مظفری زاده همه ی حرفهای فردوسی پور رو داشت تکرار میکرد با این عقل مرخصشون باید وضع داوری ایرانی ها همینطوری باشه . پنالتی اصلا نبود نمیدونم چرا فردوسی پور اینجوری احساسی گزارش می کرد ؟!. صحنه قبل گل الیا از وسط دو تا دفاع اسپانیا گذشت و شارژش کردن خورد زمین . اصلا فردوسی پور صداش در نیومد ولی اگه همین صحنه واسه اسپانیا پیش میومد دفاعه رو اخراج هم میکرد .
داوری در کل اصلا خوب نبود . هلند هم خیلی احمقانه خطا میکرد . 4 تا از کارت زرد هائی که گرفتن خطاهای وسط زمین بود . یه خطای خوب و تاکتیکی کردن اونم همونی بود که منجر به اخراج شد . اون صحنه ی دی یونگ که شرم آور بود دیگه حتی توی دهات هم واسه توپی که از سر بلند تره پا رو بالا نمیارن . نمیدونم چرا اینجوری بازی میکردن هلندی ها ؟!جام جهانی 2006 هم سر بازی پرتقال همین کار رو کردن و باختن . باز شانس آوردن که اسپانیا مثل پرتقال اون سال نبود و شرافتمندانه بازی کرد وگرنه زود تر از این ها هلند 8 نفره شده بود . اونجا هم دقیقه یک یکیشون رون پای پرتقالیه رو وسط زمین با استوک زد و اخراج شد .
در کل از دواری که بگذریم هلند با توج هبه بضاعتش خوب بازی کرد . این 100 درصد توان هلند بود در حالی که اسپانیا اصلا نتونست 50% خودش هم باشه . اونم بخاطر دوندگی ها و پرس هلند . اگه این دو تیم در شرایط عادی 10 بار دیگه هم با هم بازی کنند 7 بارش رو اسپانیا میبره . و این بازی هلند بود که اسپانیا رو قفل کرده بود . در هر صورت اسپانیا شانس آورد که با ضعیف ترین هلند تاریخ روبرو شد وگرنه بعید بود سر به سلامت ببره .

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
مظفری زاده همه ی حرفهای فردوسی پور رو داشت تکرار میکرد با این عقل مرخصشون باید وضع داوری ایرانی ها همینطوری باشه . پنالتی اصلا نبود نمیدونم چرا فردوسی پور اینجوری احساسی گزارش می کرد ؟!. صحنه قبل گل الیا از وسط دو تا دفاع اسپانیا گذشت و شارژش کردن خورد زمین . اصلا فردوسی پور صداش در نیومد ولی اگه همین صحنه واسه اسپانیا پیش میومد دفاعه رو اخراج هم میکرد .
داوری در کل اصلا خوب نبود . هلند هم خیلی احمقانه خطا میکرد . 4 تا از کارت زرد هائی که گرفتن خطاهای وسط زمین بود . یه خطای خوب و تاکتیکی کردن اونم همونی بود که منجر به اخراج شد . اون صحنه ی دی یونگ که شرم آور بود دیگه حتی توی دهات هم واسه توپی که از سر بلند تره پا رو بالا نمیارن . نمیدونم چرا اینجوری بازی میکردن هلندی ها ؟!جام جهانی 2006 هم سر بازی پرتقال همین کار رو کردن و باختن . باز شانس آوردن که اسپانیا مثل پرتقال اون سال نبود و شرافتمندانه بازی کرد وگرنه زود تر از این ها هلند 8 نفره شده بود . اونجا هم دقیقه یک یکیشون رون پای پرتقالیه رو وسط زمین با استوک زد و اخراج شد .
در کل از دواری که بگذریم هلند با توج هبه بضاعتش خوب بازی کرد . این 100 درصد توان هلند بود در حالی که اسپانیا اصلا نتونست 50% خودش هم باشه . اونم بخاطر دوندگی ها و پرس هلند . اگه این دو تیم در شرایط عادی 10 بار دیگه هم با هم بازی کنند 7 بارش رو اسپانیا میبره . و این بازی هلند بود که اسپانیا رو قفل کرده بود . در هر صورت اسپانیا شانس آورد که با ضعیف ترین هلند تاریخ روبرو شد وگرنه بعید بود سر به سلامت ببره .

عجب نقدی بود :D

Phantom Acid

Registered User
لایک‌ها
2
فینال واقعا کسل کننده ای بود ... من که وسط بازی داشتم چرت میزدم
بازی فقط بازی آلمان
به نظر من مهم بردن و قهرمان شدن اسمی نیست . فوتبال یه هنره یک ترفنده که هیچ کدومشو تو بازی اسپانیا و هلند شاهد نبودیم
هیچ کدوم از دو تیم به نظر من بازیکنان خبره ای ندارن . به راحتی موقعیت های تک به تک با دروازه بان رو از دست میدادند . یا به جای تکنیک های چشم گیر و نمایشی رو سرو کول هم دیگه میپریدند و زرت و زورت کارت میگرفتند.
متاسفم که فینال جام جهانی انقدر بی روح بود.
فقط خدا رو شکر که کار به ضربات پنالتی نکشید که واقعا دیگه فینال مسخره میشد
امیدوارم جام بعدی شاهد بازی های قشنگتری باشیم
زنده باد آلمان

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
بازی فقط بازی آلمان
به نظر من مهم بردن و قهرمان شدن اسمی نیست . فوتبال یه هنره یک ترفنده که هیچ کدومشو تو بازی اسپانیا و هلند شاهد نبودیم
هیچ کدوم از دو تیم به نظر من بازیکنان خبره ای ندارن . به راحتی موقعیت های تک به تک با دروازه بان رو از دست میدادند . یا به جای تکنیک های چشم گیر و نمایشی رو سرو کول هم دیگه میپریدند و زرت و زورت کارت میگرفتند.
زنده باد آلمان
والا ! خوابمون بُرد توی فینال !
20 سال دیگه که میخوان راجع به جام 2010 صحبت کنن , کسی از بازیهای اسپانیا نمیگه :دی به جاش میگن یه کشوری بود که دو تا از چهار کاندیدای قهرمانی رو 4 تایی کرد ! اون طرف هم یه تیمی بود که توی هر بازی یدونه گل زد و اومد بالا و آخرش هم با یه گل 2 دقیقه مونده به آخر بازی قهرمان شد :دی

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
چقدر جالب ....
اتفاقا همین موضوع تو فوتبال ایران هم تکرار شده . یه سالی از سالها پرسپولیس با مربیگری استانکو قهرمان شد و الان همه یادشونه که اونسال پرسپولیس همه بازیهاش رو چند چند برده ولی کسی یادش نیست چه تیمی قهرمان شده :D:D
راستی شما یادتونه 4 سال قبل بازیهای ایتالیا چند چند شده نتیجش ... من که یادمه ، فقط نمیدونم چه تیمی قهرمان شد !!! :D:D:D

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
بازی فقط بازی آلمان
زنده باد آلمان

از نظر من قهرمان واقعی این جام آلمان هست
تاریخ نشون داده همیشه تیم هایی که قهرمان شدن سر راه قهرمانیشون حداکثر دو تیم بزرگ رو پشت سر گذاشتن آلمان هم امسال این کارو کرد و انگلیس و آرژانتین رو در هم کوبید.
ولی اسپانیا چی؟
کدوم تیمای بزرگو برد؟

tina_1987

Registered User
لایک‌ها
34
یعنی شما واقعا فکر می کنی انگلیس و ارژانتین بزرگ بودن؟؟؟؟ اگه بزرگ بودن که از المان 4 تا نمی خورد

من اخرش نفهمیدم المان تیم بزرگی هست یا نه؟؟؟ من متوجه نشدم
اگه تیمه بزرگیه که خب اسپانیا زد المان رو پرتغال و پاراگوئه رو هم زد پس دیگه حرفی نیست تو قهرمانیش اگه هم تیم بزرگی نیست پس نباید ادعای جام رو داشته باشید چون جام برای تیم های بزرگه

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
حالا دیگه آرژانتین و انگلیس در حد مالدیو اومدن پایین!؟
اونا بزرگ بودن ولی آلمان از اونا بزرگتر بود که بردشون
قبل از جام اگر می خواستن 4 مدعی اصلی جام رو اسم ببرن میگفتن اسپانیا آرزانتین انگلیس و برزیل
و در مکان های بعدی هم آلمان فرانسه ایتالیا هلند و پرتغال
ولی آلمان دو تا از اون مدعی های اصلی رو 4 تایی کرد تازه استرالیا رو هم که بهترین تیم آسیاست 4تایی کرد ولی همون موقع بازم خیلیا گفتن استرالیا ضعیف بود نه آلمان قوی ولی دیدیم که همون استرالیا در بازی اخرش صربستان قدرتمند رو برد و اگر در مقابل غنا 10 نفره نمیشدن همون تیم رو هم می بردن غنایی که تا یک چهارم بالا اومده بود و در اثر بدشانسی به نیمه نهایی نرسید
اسپانیا قوی ترین تیمی که در مسیرش بود آلمان بود.پرتغال هم که فقط رونالدو رو داشت و مقابلش با گل آفساید پیروز شدید.هلند هم که ضعیفترین هلند تاریخ بود.
به هر حال قهرمان شدید مبارکتون باشه تیم خوبی داشتین ولی تیم جوان آلمان هم بسیار تیم شایسته ای بود.

Last edited:

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
ای بابا این سولاخا هنوز اینجا کل کل میکنن
اسپانیا با اقتدار جام رو بالای سرش برد اینها هنوز از برتری تیمهای درپیتشون حرف میزنن.:lol::lol::lol:
اگه تیمهاتون خیلی گنده بودن که الان قهرمان میشدن :lol::lol:

HD-ArsenaL

Registered User
لایک‌ها
4
من با اینکه طرفدار اسپانیام ولی خیلی قهرمانی نچسبید
اکثر بازی ها رو با یکی یا دوتا گل بردیم و بازی همیشگی اسپانیا رو ندیدم
ولی به قول خیلی ها :دی جام رو به تیمی که زیبا بازی کنه نمی دن :(

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
یوهان کرویف : بازی هلند کثیف و ضد فوتبال بود
یوهان کرویف از داور انگلیسی وب هم ناراضی است. در فینال از بازی معروف هجومی هلند هیچ چیز دیده نمیشد. از من پرسیده شد ، آیا هلند میتواند سبکی مانند اینتر مورینیو که بارسا را برد ، بازی کند ؟ من گفتم نه ، هلند این سبک بازی نمیکند. ولی من اشتباه کردم و تیم هلند برای بردن راه اشتباهی انتخاب کرد. من خجالت کشیدم از بازی کثیف هلند. آنها بعد از ده دقیقه باید ٩ نفره بازی میکردند.گاردین بالاترین

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
یوهان کرویف : بازی هلند کثیف و ضد فوتبال بود
یوهان کرویف از داور انگلیسی وب هم ناراضی است. در فینال از بازی معروف هجومی هلند هیچ چیز دیده نمیشد. از من پرسیده شد ، آیا هلند میتواند سبکی مانند اینتر مورینیو که بارسا را برد ، بازی کند ؟ من گفتم نه ، هلند این سبک بازی نمیکند. ولی من اشتباه کردم و تیم هلند برای بردن راه اشتباهی انتخاب کرد. من خجالت کشیدم از بازی کثیف هلند. آنها بعد از ده دقیقه باید ٩ نفره بازی میکردند.گاردین بالاترین
:lol::lol::lol:

اونوقت هوادارهاش میان اینجا می گن داوری به هلند ضربه زد چون کرنل دقیقه 116 را نگرفت. آخه دلبندم اگه داور درست قضاوت می کرد که 80 دقیقه 9 نفره جلوی اسپانیا پوستتون کنده شده بود!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
:lol::lol::lol:

اونوقت هوادارهاش میان اینجا می گن داوری به هلند ضربه زد چون کرنل دقیقه 116 را نگرفت. آخه دلبندم اگه داور درست قضاوت می کرد که 80 دقیقه 9 نفره جلوی اسپانیا پوستتون کنده شده بود!
عزیزم کرنر .نرررررررررررررررررررررر. در هر صورت کلاس های نهضت سواد آموزی فکر کنم هنوز برقرار باشه !! بعد از اینکه خوندن نوشتن یاد گرفتی بیا با هم کل کل کنیم . :D
امضاتم کوچیک کن . اینجا پی تیه . باقی فروم ها نیست .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا