برگزیده های پرشین تولز

کل کل هواداران PC و کنسول

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اونایی ک میگن طرفدار کنسول بیشتر بازی بتلفیلد ک واسه کنسول هست رو لینک پایین ببینید دانلودها دان رایگان گذاشته 7 تا نطر بیشترشون هم گفتن کی واسه pc میاد تعدا بازدیدش هم نزدیک 5 هزارتاست
http://www.downloadha.com/1393/12/دانلود-بازی-battlefield-hardline-برای-ps3/
حالا بازی مورتال کمبات ک بازی نه چندان پرطرفدار نسبت ب کال آف و بتلفیلد رونگاه کنید نزدیک 20 هزار بازدید با تقریبا 400 نظر
http://www.downloadha.com/1394/01/دانلود-بازی-mortal-kombat-x-برای-pc/

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
از دست بچهای پرشین تولز..ای خدا.

این gif از گیم پلی بازی رو هم ببینید و ختم تاپیک رو اعلام کنید یا علی.

http://0up.ir/do.php?imgf=ujCKdr3.gif

بسم ناتی داگ الرحمان الرحیم

آقا میگن سونی ترکوند تو E3 ! :general206:
حتی از کنفرانس 2009 هم بیشتر زخمی داد:rolleyes:

TLG رو بگو:cool:

پ ن : به نقل از نکته بینی یکی از رو تریلر:D
تیکه گلدونی که سالی باهاش زد تو سر یارو هنوز تو دستشه دمورو ببینید چیکار میکنه بعد یا اون یه تیکه
http://8pic.ir/images/g8ac0p86t3mp0uhguic7.jpg

حالا تو این عکس همه چراغ های این ساختمون روشنه

http://8pic.ir/images/cp8fpy6fm5zx5s4xkojq.jpg
ماشینه اومده تو ساختمون سیم کشی رو به فنا داد چراغ مراغ ترکید همه خاموشن
http://8pic.ir/images/ef0jkkzwrfh95yi7rnw5.jpg

وقتی ماشین میزنه میترکونه ساختمونو همه چی میترکه اون کتاب خونه میلرزه کتاب توش می افته
اون تابلو بزرگه کج میشه و اون کوچیکه می افته
http://8pic.ir/images/9khlpihnoqf5jwurdx85.jpg
اون نقشه زمین گردالوئه بعد از برخورد ماشین اون توپه توش شروع به چرخیدن میکنه

http://8pic.ir/images/jj5q8xweqdkt53sb9oe9.jpg

گیف هایی که من دیدم گویی تریلر 60فریمه!:confused:

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
Xbox One خیلی گران تر از PS هست ولی نمی دونم که کدوم یک رو بخرم. قیمت ایکس باکس زیاد تره ولی کاراییش نسبت به پلی استیشن بیشتره فکر کنم. اگه کسی تجربه در خرید Xbox و Ps داره راهنمایی کنه.

HaMiD-tala

Registered User
لایک‌ها
11
1.pc
2.ps
3.xbox

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
نمیتونی گیمر باشی و فرقی بین کنسول و پی سی قائل بشی هرکدوم در بخش خودش اول هستش
شما به هیچ عنوانی نمیتونی یه عنوان رو با کیفیت 4k روی کنسول اجرا کنی ولی با تهیه لوازم روی پی سی ممکنه و در واقع به نظر من پی سی همیشه چندین قدم جلوتر از کنسول هستش کنسول ولی برای بازی و راحتی انتخاب لهتری که با قیمت متعادل کیفیت قابل قبولی رو عرضه میکنه شما هیچ وقیت نمیتونی پی سی که قیمت کارت گرافیکش از کل کنسول بالاتر هستش رو با کنسول مقایسه کنی ولی هردو باهم و کنار هم که تجربه گیمینگ فوق العاده رو به ارمغان میاره .خیالتون راحت شرکتهای بازی سازی به فکر چیب شرکتها هستن ;)

محمد گیمر gtx

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
63
اقا اگه آتاری هم جزء کنسولا حساب میشه من دلیل هامو بگم؟؟؟؟!!!""!~$$""

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
من میگم دوست باشید باهم! هم دیگه رو بوس کنید:p

حالا چون 200 میده (منم میدم:p ) به گیم PS4 ـه آمریکا خر است وAMD خر است !! نشد که !(به آرش هم چند صفه پیش میگفتی بچه! ) به من هم بگی بچه میذارم دستت تربچه:p

حالا مثل دوتا TwinkBoy هم دیگه رو بوس کنید عمو فری کیف کنه:p

ببین بخوای تا صفه 100 هم ادامه بدید دقیقا تا صفه 100 هم هرکی عقاید و افکار خودشو تایپ خواهد کرد و یک درصد هم دست از عقایدش (چه خوب چ بد) نخواهد کشید

نظر بنده گیم=کنسول! حالا دلایلش هم گفتم صفحات فبلی . ولی دلایل pc بازهای عزیز رو که میخوتم عمدتا به ارزون بودن بازی های کپی اشاره کردن خوب این انصافا برتری ای نیست که pc بازهای ایرانی برتری میدونن! خوده Nvidia هم کنسول میزنه!!

ببین بخوای تا صفه 100 هم ادامه بدید دقیقا تا صفه 100 هم هرکی عقاید و افکار خودشو تایپ خواهد کرد و یک درصد هم دست از عقایدش (چه خوب چ بد) نخواهد کشید 2

حالا مثل دوتا TwinkBoy هم دیگه رو بوس کنید عمو فری کیف کنه:p 2
سلام. با تمام عرایضتون موافقم. اصلا هم حوصله و قصد کل کل ندارم. چون وقت تلف کردنه واسه برطرف کردن یه سری تعصبات که تقریبا توی فرهنگ ما غیرممکنه و متاسفانه اکثر اوقات به بحثهای غیرمنطقی و شایدم دعوا و ... منجر میشه. من هم کنسول PS3 دارم و هم PC و هیچ تعصبی روی هیچ کدومش ندارم و از هر دو لذت می برم و هر کدومش برام جایگاه خودشو داره. اینکه هر کسی از عقاید خودش کوتاه نمیاد درست , اما واقعیت رو نمیشه تغییر داد. از نظر علمی و عملی PC با یک کارت گرافیک قدرتمند(شاید بیش از دو برابر یک کنسول قیمتش در بیاد) بازیهایی که بین کنسول و PC مشترکه رو اجازه می ده تنظیمات گرافیکی رو دستی بالا ببری و اگر همه رو روی Ultra High و یا هر گزینه ای که گرافیک رو بالا میبره و افکتهایی که پردازش تصویری بالایی می خوان رو تنظیم کنید , اون موقع کیفیت واقعی بازی رو می بینید و تفاوت کیفیت گرافیک و جزئیات بسیار زیبای همون بازی نسبت به کنسول بسیار زیاد مشهوده و لذتش واقعا چندین برابر میشه. اصلا کیفیت واقعی طراحی و بازی رو اون موقع روی PC می بینید و متوجه میشید که چقدر کنسول داره واسه اینکه کارت گرافیکش کم نیاره کیفیت رو افت میده و زحمت شرکت سازنده بازی رو هدر میده.
در حالیکه روی کنسول با توجه به اینکه کارت گرافیکش محدود و نسبتا ضعیف(به نسبت یه کارت گرافیک مثل nVidia Geforce GTX980Ti ) اصلا دسترسی و اجازه انتخاب آیتمهای گرافیکی رو نداری و بازی روی حالت تقریبا متوسط و یا نهایتا حالت خوب قابل اجراست.(نه حالتهای بسیار خوب و عالی)
این جریان در بازیهایی مثل Battle field و Need For Speed و Far Cry و اکثر بازیهای بورس بازار که بین کنسول و PC مشترک هستند کاملا مشهوده.
پس نمیشه گفت برتری PC نسبت به کنسول صرفا ارزون بودن بازیهاشه. چون وقتی که PS4 و Xbox هم کپی خور بشن قیمت بازیهاشون حسابی پایین میاد. البته کنسول هم محاسنه خودشو داره. بازیهای انحصاریش واقعا معرکست(من هنوز تو کف Uncharted هستم). به نسبت قیمتش به نظر من بصرفه تر از PC هست. دردسرهای PC رو نداره(مثل ویروس و بهم ریختن ویندوز و کرک بازی و ...))
به نظر من هیچ کدام رو نمیشه برتر مطلق دونست و بسته به معیارها و توان مالی باید انتخاب صورت بگیره.

Last edited:

محمد گیمر gtx

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
63
با همه گفته های دوستان موافقم اما درکل pc یه چیز دیگس...

این حرف رو از رو تعصب نمیزنم
پی سی قدرمندی هم ندارم اما همینقدر وقتی فکر میکنم با خودم به این نتیجه میرسم لذتی که با pc میشه برد با کنسول نمیشه

از همون موس و کیبرد بگیر دیگه تا اخرش برو...

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

amirali2820

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
117
هم PC هم کنسول مزیتهای خودشو داره .
مزیت کنسول :
1 - نصب و راه اندازی گیم نسبتا آسونتره . البته این به دلیل اینه که گیمهای PC اکثرا کرک هستند و و با هر سیستم عامل نصب شده شاید هماهنگ نباشند که معمولا با کمی پرسش و تجربه میشه حلش کرد
2 - با یک کنسول 1.500.000 تومانی الان میشه بازیهایی رو بازی کرد که احتیاج به یک سیستم حدود 2.500.000 تومانی داره لا اقل . البته اگه توجه کنیم به این موضوع که بازی با کنسول احتیاج به یک تلویزیون یا مانیتور داره شاید قیمت دیگه برتری نباش .
3 - بعضی وقتها بازی کردن آنلاین رو برتری کنسول میدونن . البته با توجه به اینترنت وطنی و البته اینکه گیم های PC اورجینالش همین قابلیت رو داره نظری نمیدم .
مزیت های PC :
1 - معایبی ندارد :D

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
PC باز های عزیز هنوزم وقت هست به جمع PS4 باز های بپیوندید...

عکس های داخل بازی که خودم از UNCHARTED 4 گرفتم..تمام تصاویر از گیم پلی هست.
;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

Last edited:

Mr.HM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
از نظر من PC بهتره البته خودم یه XBox 360 تو خونه دارم اما باز به نظرم PC بهتره.
به این دلایل:
1.در PC دستت برای انتخاب دکمه های بازی بازه و می تونی هر نوع کنترلر دیگه هم متصل کنی در صورتی که در کنسول فقط در بعضی بازی ها میشه جا های دکمه ها رو عوض کرد اما خب در کنسول سعی شده جای مناسبی برای هر دکمه انتخاب بشه.
2.در PC می تونی حین بازی یه لحظه Alt+Tab بزنی و مثلاً یه متنی در بازی که بلد نیستی رو در Google Translate ترجمه کنی یا حتی کار های دیگه ات رو انجام بدی.
3.در PC میشه از Trainer ها برای بازی ها استفاده کرد و راحت بازی رو تا آخر رفت.
4.در بازی های اکشن تکون دادن ماوس خیلی سریع تر و راحت از زدن دو دکمه چپ و راست پایین دسته بازی کنسول است.
5.در PC دیگه مشکلات قفل های کنسولی و محدودیت های کنسول هایی مثل Xbox 360 که نمیذاره بدون سی دی بازی کنی و... رو نداری.
6.مهم تر از همه PC رو هر وقت قدیمی شد میشه ارتقاء داد اما کنسول اگه قدیمی بشه باید بندازی دور نسل جدیدش رو بخری مثل کاری که من باید با XBox 360 خودم کنم اما دیگه هرگز قصد خرید بازی کنسولی ندارم.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام
از نظر من PC بهتره البته خودم یه XBox 360 تو خونه دارم اما باز به نظرم PC بهتره.
به این دلایل:
1.در PC دستت برای انتخاب دکمه های بازی بازه و می تونی هر نوع کنترلر دیگه هم متصل کنی در صورتی که در کنسول فقط در بعضی بازی ها میشه جا های دکمه ها رو عوض کرد اما خب در کنسول سعی شده جای مناسبی برای هر دکمه انتخاب بشه.
2.در PC می تونی حین بازی یه لحظه Alt+Tab بزنی و مثلاً یه متنی در بازی که بلد نیستی رو در Google Translate ترجمه کنی یا حتی کار های دیگه ات رو انجام بدی.
3.در PC میشه از Trainer ها برای بازی ها استفاده کرد و راحت بازی رو تا آخر رفت.
4.در بازی های اکشن تکون دادن ماوس خیلی سریع تر و راحت از زدن دو دکمه چپ و راست پایین دسته بازی کنسول است.
5.در PC دیگه مشکلات قفل های کنسولی و محدودیت های کنسول هایی مثل Xbox 360 که نمیذاره بدون سی دی بازی کنی و... رو نداری.
6.مهم تر از همه PC رو هر وقت قدیمی شد میشه ارتقاء داد اما کنسول اگه قدیمی بشه باید بندازی دور نسل جدیدش رو بخری مثل کاری که من باید با XBox 360 خودم کنم اما دیگه هرگز قصد خرید بازی کنسولی ندارم.
+ گرافیک pC هیچ محدودیت و مرزی نداره.

PC باز های عزیز هنوزم وقت هست به جمع PS4 باز های بپیوندید...

عکس های داخل بازی که خودم از UNCHARTED 4 گرفتم..تمام تصاویر از گیم پلی هست.
;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;
مشخصا تا الان یونیتی یا GTA V با مادهای گرافیکی تخیلیش رو روی یک pC قدرتمند روی رولوشن بالاتر از 1080 مشاهده نکردین.
الان استاندارد رزولوشن مانیتور های گیمینگ پی سی همگی بالاتر از 1080 هست از 1440 بگیر تا 4کا. اونوقت پلی 4 روی بازی های غیر انحصاریش روی رزولوشن زیر 1080 مدام در حال افت فریم زیر 30 تا هست حتی روی گرافیک تاریخ مصرف گذشته ی DS3. همین چند روز پیش نسخه ی ریمستر DOOM رو روی GTX 1080 دویست فریم گرفته بودن!
گرافیک میتونه برترین و شکست ناپذیر ترین امتیاز pC نسبت به کنسول باشه و فکر می کنم در حق شاهکاری مثل فرنچایز آنچارتد، ظلم محسوب بشه که بخواد از لحاظ گرافیکی با عناوین گرافیکی شاخص pC مقایسه بشه.
پلی 4 و بازی های پلی 4 اگر از لحاظ گرافیکی راضی کننده بود، هیچوقت به این زودی سونی به فکر NEO نمیفتاد.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من تجربه خودمو از گیمری میخوام بگم

از گیمر ها قدیمی هستن ( نه اینکه استاد باشم یا حرفه ای فقط یه گیمر قدیمی هستم ) از آتاری و گیم تی وی گیم شروع کردم تا الان , تمام کنسول ها همه نسل ها داشتم از نسل 1 تا 7 و از نسل 8 فقط 3ds داشتم در کنار تمام کنسول ها pc هم همیشه داشتم

خوب تجربه من اینه که یه زمانی یه پنتیوم 4 با فرکانس 2000 گیگاهرتزی تازه اومده بود یه سیستم جمع کردم , با اینکه روی سیستم 3 تا فن خنک کننده قوی اضافه بسته بودم و فن هارد هم گرفته بودم , بازی نید فور اسپید موس وانتد بازی میکردم روی pc که لودینگ خیلی زیادی داشت و گاهی تیک میزد من در کیس باز میکردم پنکه میزاشتم دور 3 بعد بازی و لودینگ سریعتر میشد
همون زمان ps2 که داشتم همین بازی نسخه ps2 گرفتم دیسک گذاشتم راحت اجرا کرد بدون دردسر نصب یا لودینگ بالا و ..............
بخاطر همین تمایلم بیشتر طرف کنسول شد

اما باید اینم در نظر گرفت مثلا همون ps2 که از راحتیش خوشم اومد اما بعد پدرمو درآورد همش در حال تعویض لنز بودم و ................
کنسول باید بدی کپی خور کنن ( به طور مثال یا برد کبری برای ps3 الان با نصبش 300 هزار میگرین ) - هزینه لوازم جانبی و تعمیرات و ...........
البته اینم باید در نظر گرفت بازی هایی که روی کنسول میسازن رو روی پوشک یا سیخ کباب نمیسازن واضحه که بازی ها توسط بازی ساز ها روی pc ساخته میشن بعد خروجی برای کنسول در نظر میگیرن
برای pc بازی دانلود میکنی راحت بازی میکنی فوقش میری پاساژ ولیعصر هر دیسک بازی 1000 تومنه - دردسر هک کنسول و ....... نداره
مبه فرض درایو pc خراب بشه الان با 35 هزار میشه خرید

از اون ورم خوب pc هم دردسرایی داره مثل نصب چنتا دیسک بازی - یا خرابی قطعات مثل کارت گرافیک من خودم کارت گرافیک 64 مگ داشتم تا gta بازی کنم که سوخت بعد 128 مگ تازه اومده بود که راحت gta وای سیتی جواب میداد همون کارت گرافیک سوخت که بردم گارنتی آواژنگ 2 ماه طول کشید بهم بده بعد دیم رنگ مدار عوض شده شبیه زنگ زده شده دعوا راه انداختم مجبور شدن یه نو بهم بدن
pc ودمو سال 87 جمع کردم هنوز همون سیستم دارم کار میکنم :D
ppye67g0tdbxy2wu1ofd.jpg

هر کدوم از کنسول و pc یه سری ویژگی ها دارن --اما نباید فراموش کنید pc و و کنسول هر دو یه چیزن - کنسول هم یه pc کوچیک سازی شده و بهینه سازی شده برای گیم هست حتی سازنده قطعات کنسول ها همونایی هستن که قطعات pc میسازن

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ماد رو ول کن دوست عزیزاون چیزی که رو خود بازی هست رو در نظر بگیر و زوم کن رو نسخه رسمی..
مطمئنا اگر سازنده های دیگه بازیسازی استعداد و تلاشششون در حد کارکنان ناتی داگ بود هیچ وقت سونی دست به ساخت neo نمیزد...تو آنچارتد 4 مشخص شد کنسول سونی چه قدرت خیره کننده ای داره..
در ضمن این عکسهارو شما دیدی ؟ یه 3 تا 4برابر برابر کیفیت اینارو بیشتر فرض کن میشه تصویر اصلی.در واقع شارپ و زنده بودن تصویر تو tv کاملا محسوس ولی اصلا تو این عکسها معلوم نیست و کیفیت 3 تا 4 برابر پایینر امده..البته حتما نیازمند یه TV عالی خواهید بود.

HaMiD-tala

Registered User
لایک‌ها
11
به نظر من اصلا نباید کنسولو با pc مقایسه کنید
چون شما تو کنسول یه گرافیک داری بالا نمیره پایین هم نمیره و مخصوص گیم زدن یک نسل هس
ولی پی سی ممکنه گرافیکتون پایین یا بالا تر باشه خب در این شرایط ها اصلا از نظر گرافیک مقایسه نکنید

pcwizard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
الان به UNCHARTED 4 میگید خیره کننده ؟ مثل انیمیشن میمونه :d
شما فارکرای پریمال یا حتی 4 رو روی pc با دیتیل متوسط ببین . دیگه به این نمیگی خیره کننده . UNCHARTED تازه دیگه تهه قدرت ps هست .
حالا شاید بین xbox و ps رقابتی باشه ( همون جوی استیک xbox one می ارزه به ps4 ) ولی لااقل از منظر کیفیت و قدرت اصلا قابل قیاس با pc نیستند .
با شد که به راه راست هدایت شوید .

بالا