برگزیده های پرشین تولز

کمپین یلدای دیجی کالا ... واقعاً که !

Mohsenx2

Registered User
لایک‌ها
139
سلام
بعد از کلی بوق و کرنا کردن در خبرنامه ها و ایمیلها و تبلیغات گسترده سایت ها بالاخره مکپین یلدای دیجی کالا که قراره 72 ساعت ادامه داشته باشه شروع بکار کرد !
جالب اینجاست در روز استارت شروع این کمپین وب سایتشون بشدت افت سرعت پیدا کرد در حالیکه بسختی سایتشون بالا میومد و بهر صفحه محصولی مراجعه میکردی ارور میداد حتی سفارش گذاری عادی رو هم نمیشد انجام داد چه برسه به تخفیف های فوق العاده یلدا !!!!
آخه شماها که نمیتونید حجم ترافیک بالای سایت و سرورای سایتتون رو برای بازدید کلی مدیریت کنید برای چی کمپین میزنید و اینمه تو بوق و کرنا میکنین ؟
بالاخره بعد از 24 ساعت و قراردادن کالاهای ساده و بعضاً بی ارزش برای شروع کمپین سرعت بالا اومدن سایتشون نرمال شد .
توی تبلیغات گسترده شون هم تصویر چند تا کالای قابل توجه مثله تلویزیون 40 اینچ و پلی 4 و لپ تاپ آوردن که خود شخص بنده خیلی مایل به خرید پلی 4 ش بودم و مدام به دقیقه به سایتشون سر میزدم که ببینم این تخفیف های شگفت انگیز کی سر از سایت در میاره ...
بالاخره انتظار به سر اومد و امروز چند دقیقه به 11 تو کانال تلگرامشون اطلاعرسانی شد که ساعت 11 چشم از سایت برندارین
با هزار امید و آرزو نشستم پای سیستم و در هر ثانیه 5 بار مرورگر رو Ctrl F5 میکردم ببینم چی قراره گذاشته بشه که بالاخره 4 تا کالا در سایت گذاشته شد که یکیش همون پلی 4 بود .
جالب بود ! چرا چون سه کالای دیگه از جمله تی وی 40 اینچ تخفیف خورده بود الا پلی 4 که قیمتش 1290 خورده بود حالا هی رفرش رفرش رفرش شاید مشکلی پیش اومده و قراره قیمتش رو اصلاح کنن و بزنن 799 تومن همونطور که تبلیغاتش رو کرده بود
سرتون رو درد نیارم آقا یه 30 دقیقه روی صفحه کالا رفرش میزدیم هر بار موجودی 0 میشد قیمت 1299 میخورد تا اینکه در یک لحظه قیمت کالا شد 799 تومن ! بسرعت نور کالا رو به سبد خرید اضاف کردم و مراحل رو طی شاید 5 ثانیه طی کردم تا رسیدم به نحوه پرداخت که زدم آنلاین و رفتیم برای خرید ....
چی شد ؟ پیام در سبد خرید شما تغییراتی بوجود آمده است و برای بازبینی به سبد خرید باز خواهید گشت اومد و رفتیم مرحله اول و موجودی گردید 0 !!!!!
توی چند ثانیه !!!!!!!

لپ کلام من که فکر نمیکنم دیجی امروز پلی 4 ی بقیمت 799 تومن فروخته باشه بیخودی گول تبلیغات رو نخورید و مثه من خودتون رو الاف شبانه روزی ش نکنید که بازی بیش نیست .

یا علی نامه تمام

Last edited:

razi4888

Registered User
لایک‌ها
30
كمپينش خيلي مزخرف بود، اصلن اين چيزا تو ايران معني نداره

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
لپ کلام من که فکر نمیکنم دیجی امروز پلی 4 ی بقیمت 799 تومن فروخته باشه بیخودی گول تبلیغات رو نخورید و مثه من خودتون رو الاف شبانه روزی ش نکنید که بازی بیش نیست .
انصافا بنده هم از بس پشت سیستم بودم خسته شدم الان میبینم نوشته تموم شد؟کی اومد؟کی تموم شد؟چرا الکی مردم رو گول میزنن؟
و

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
تمامی تخفیففاتش نهایت 50-60 تومنه برای کالاهای معمولی , تخفیفات خیلی زیادش برای کالاهای بالای سه چهار میلیون هست که بازم در محدوده 300-400 تومن
وقتی همچین محدوده تخفیف مشخصی داره چطور میخواد روی کالای 1200 حدود 400 تومن تخفیف بده !

m03tafa

Registered User
لایک‌ها
74
من دیشب تو دیجی کالا دو سه تا محصول اول رو که دیدم کلا دیگه سر نزدم چون تخفیفش اصلا عجیب نبود مثل همون پیشنهاد شگفت انگیز هر روزش بود.
شرافتا حراجمعه بامیلو کارش درست بود،هرچند اونم چند ساعت اول قطعی سرور داشت.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
من تجربه استارتر تاپیک رو با یک فروشگاه دیگه داشتم،

در هر صورت اگه قصد خرید از دیجیکالا رو دارید، لینک محصول

رو بدید تا قیمت با تخفیف کالا رو اعلام کنم، تخفیف های هر

کالا هم از 1000 برای اجناس کم قیمت تا 200 یا 300 هزار

تومان برای بعضی از تلویزیون ها و یخچال و ... متغیره

https://forum.persiantools.com/threads/║█║║█║║█║-خرید-از-فروشگاه-اینترنتی-دیجی-کالا-digikala-با-کمترین-قیمت-║█║║█║║█║.839794/

bighero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دیجیکالا دیگه مثل قبل نیست

بالا