برگزیده های پرشین تولز

کمکم کنید ، در رابطه با پیکربندی : ای دی اس ال

Nemomovies

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان و یاران گرامی.

میشه لطفا منو راهنمائی کنید که چطور میتونم ADSL را خودم راه اندازی کنم ؟

چون هر شرکت خدمات دهنده میگه : اگه بخوای ما برات ADSL را تو منزلت راه اندازی کنیم ، باید 10000 تومان بدی!!

خیلی خدماتشون توپه ، قیمت ها هم که سر به فلکه ، تازه این پولهای یا مفت هم میخواند :( :(

در ضمن سوال دوم اینکه : بهترین مودم ADSL را چی پیشنهاد میکنید؟

ممنون از همه شما

Devilish Song

Registered User
لایک‌ها
51
براي مودم پيشنهاد من به شما Siemens يا Planet است .
البته بايد بگويم كه درست است كه اين دو برند براي مودم ADSL خوب هستند ولي بايد توجه داشته باشيد كه سازگاري تجهيزاتي PAP اي كه ISP مورد نظر شما از آن ساپورت مي شود و در MDF مركز مخابراتي شما نصب شده
به خصوص DSLAM با مودم مهم است.(البته عدم توجه به اين موضوع لزوما شما به مشكل نخواهد انداخت)
ممكن است افرادي باشد كه اين صحبت را قبول نداشته باشند ولي من اين موضوع را بارها تجربه كرده ام و عينا ديده ام.
پس شما اول مودم را تهيه كنيد(ترجيحا USB نباشد) بعد از آن براي نصب با هم صحبت مي كنيم.

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان و یاران گرامی.

میشه لطفا منو راهنمائی کنید که چطور میتونم ADSL را خودم راه اندازی کنم ؟

چون هر شرکت خدمات دهنده میگه : اگه بخوای ما برات ADSL را تو منزلت راه اندازی کنیم ، باید 10000 تومان بدی!!

خیلی خدماتشون توپه ، قیمت ها هم که سر به فلکه ، تازه این پولهای یا مفت هم میخواند :( :(

در ضمن سوال دوم اینکه : بهترین مودم ADSL را چی پیشنهاد میکنید؟

ممنون از همه شما

برای نصب مودم اول باید خط ورودی تلفنی که روش سرویس ADSL فعال شده رو به ورودی مودم بدی و بعد

خروجیشو باید وصل کنی به سیم کشی داخلی ساختمان. یعنی در واقع مودم باید با سیم کشی تلفن سری

بشه.اصل کار سخت افزاری که انجام میشه همینه:lol: بقیه کارا هم که نصب درایور مودم روی سیستم و

پیکر بندی شبکه هست. که خیلی ساده هست.

در ضمن پارس انلاین یه مودم به نام Symphony می ده که خوبه و مشکلی نداره.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
برای نصب مودم اول باید خط ورودی تلفنی که روش سرویس ADSL فعال شده رو به ورودی مودم بدی و بعد

خروجیشو باید وصل کنی به سیم کشی داخلی ساختمان. یعنی در واقع مودم باید با سیم کشی تلفن سری

بشه.اصل کار سخت افزاری که انجام میشه همینه:lol: بقیه کارا هم که نصب درایور مودم روی سیستم و

پیکر بندی شبکه هست. که خیلی ساده هست.

در ضمن پارس انلاین یه مودم به نام Symphony می ده که خوبه و مشکلی نداره.

البته من وارد نيستم ولي احتمالا" منظور شما از اون چيزي كه سر راه ورودي تلفن قرار ميگيره اسپليتر نبوده؟
كه 2 تا خروجي داره يكي براي مودم و ديگري تلفن.

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
البته من وارد نيستم ولي احتمالا" منظور شما از اون چيزي كه سر راه ورودي تلفن قرار ميگيره اسپليتر نبوده؟

سلام

والا من چون خودم چند جا مودم های سیمفونی (پارس آنلاین ) نصب کردم، می دونم که اینا چیز اضافه ای ندارن.

کل پکیج شامل فیلتر و دیمدولاتور و مودم هست.

و اسپیلیتر هم دقیقا نمیدونم منظورتون چیه ؟( یه کم در موردش توضیح بدین) شاید منظورتون همون دیمدولاتور داخلی دستگاه باشه
162.gif

mogahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بله درسته بعضی از مودم ها مثل commtrend , Dlink , asus و مودم های دیگر اسپیلتر دارند که از یک طرف خط ورودی یا همان line را دارند و از سمت دیگر 2 خروجی که یکی به موم وصل میشود و دیگری به تلفن .
اما شرکت پارس آنلاین که از مودمی به اسم Symphony استفاده می کند نیازی به اسپیلتر ندارد چون در مودم نصب است و روی مودم 2 سوکت تلفن است ورودی و خروجی

بالا