برگزیده های پرشین تولز

کمککککک ! عاشق شدم

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
سلام

فکر نمیکردم هیچوقت عاشق بشم یا از کسی انقد خوشم بیاد

از وقتی ک دیدمش هیچ دختر یا زنی واسم جذاب نیست ، حتی دوس دختر فعلیم

سرکار ، همکارمه و هر ساعت ب بهونه های مختلف میرم میبینمش یا سر چیزای چرتوپرت باهاش حرف میزنم

بعضی وقتا چتم میکنیم ولی فان

سر ی شرط بندی سس شعر هفته پیش باهاش رفتم رستوران

بنظرتون چیکار کنم بهش برسم ؟؟ ☹

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
سلام

فکر نمیکردم هیچوقت عاشق بشم یا از کسی انقد خوشم بیاد

از وقتی ک دیدمش هیچ دختر یا زنی واسم جذاب نیست ، حتی دوس دختر فعلیم

سرکار ، همکارمه و هر ساعت ب بهونه های مختلف میرم میبینمش یا سر چیزای چرتوپرت باهاش حرف میزنم

بعضی وقتا چتم میکنیم ولی فان

سر ی شرط بندی سس شعر هفته پیش باهاش رفتم رستوران

بنظرتون چیکار کنم بهش برسم ؟؟ ☹
با همکار دوستی نکن! هیچ وقت! چنان میماله به درت که خودت هم نفهمی از کجا خوردی و چی خوردی!

من برم شربتمو بخورم

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
یکم صبر کن الان میان راهنمایت میکنن

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
مبارک
ناپلئون ی رِ بیار

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,178

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
تجربه من از دوستی با همکار جماعت:
اول چنان در باغ سبز را بهت نشون میده که فکر میکنی دیگه این عشق ابدیته اما آخرش تو را به پول یا رقیب بهتر از تو می فروشه!

Tgplus.ir

Registered User
لایک‌ها
166
یعنی چی چیکار کنی؟ همه کارا رو کردی مونده مرحله اخر دیگه؟

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
ارازل اینجااز عشگ و مشق چیزی نمیفهمن. این چیزا تو حوزه ما نیست. اگه در مورد طلاق-فحش‌-زدن و کتلت کردن پدر زن سوالی دارید، بپرسید؛ در غیر اینصورت وقت پروفسورهای پی‌تی رو با این سوالات نگیرید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,178
ارازل اینجااز عشگ و مشق چیزی نمیفهمن. این چیزا تو حوزه ما نیست. اگه در مورد طلاق-فحش‌-زدن و کتلت کردن پدر زن سوالی دارید، بپرسید؛ در غیر اینصورت وقت پروفسورهای پی‌تی رو با این سوالات نگیرید
kolange

:D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

مهربون باش، عشق هستا!

کلنگ جان چند سال پیش یک دوست دختر داشتم با هم که می رفتیم بیرون همه اش خودش را مثل گربه می مالید به من و خلاصه خیلی بغلی بود.....
خب من واقعا این مورد را رعایت می کردم و با خودم می گفتم بالاخره هر روز توی محیط کاری می بینمش و اگه بهم بخوره داستان میشه، خلاصه کاری نکردیم که هر موقع توی محیط کاری همدیگه را دیدیم من یاد طالبی های اون بیفتم و اون یاد....

ولی خب دوستش داشتم، مشکلش این بود که مثل 90 درصد دخترهای ایرانی ظاهربین و پول پرست بود.

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
این دخترا بعضیاشون کارشون همینه
طرف رو حسابی شیفته و شیدای خودشون میکنن تا جایی که طرف به اوج کف کردگی برسه. بعد که این مرحله رسید طرفو ناکام میذارن و حالشو میگیرن

تو هم اگه به قصد دوستی یا ارتباط موقتی با طرف رو هم میریزی که خدا پشت و پناهت موفق باشی...اما دور ازدواج رو کلا یه خیط قرمز بکش..

و من الاودین توفیق ..وسلام علی من اتبع الهدی...جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
با خودت و دوست دختر فعلی و همکارت یک مثلث عشقی تشکیل بده 282.gif

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
مهربون باش، عشق هستا!

کلنگ جان چند سال پیش یک دوست دختر داشتم با هم که می رفتیم بیرون همه اش خودش را مثل گربه می مالید به من و خلاصه خیلی بغلی بود.....
خب من واقعا این مورد را رعایت می کردم و با خودم می گفتم بالاخره هر روز توی محیط کاری می بینمش و اگه بهم بخوره داستان میشه، خلاصه کاری نکردیم که هر موقع توی محیط کاری همدیگه را دیدیم من یاد طالبی های اون بیفتم و اون یاد....

ولی خب دوستش داشتم، مشکلش این بود که مثل 90 درصد دخترهای ایرانی ظاهربین و پول پرست بود.
اصل موضوع را یادم رفت بگم: (تقصیر شربتهای فرجاده) @MihanV

الان واقعا حسرت می خورم چرا حداقل یک بوسه ازش نگرفتم (چون واقعا یکی بود برام و خودشم هم همیشه طلب میکرد ولی خب چون همکار بود نشد!) اگر کسی را دوست داشتید حتما یک بوسه بگیرید! بحث بوسه با روابط جنسی و کرم ریختن و انگولک کردن فرق میکنه، بوسیدن بهترین کاریه که میشه با معشوق کرد. یک بوسه از کسی که دوستش داری یعنی یک لذت تمام نشدنی و به یاد ماندنی در تمام عمر! اگر نگیری تا آخر عمر حسرتش را میخوریcry.gif

در آغوش بگیرید و ببوسید تا مثل من نادم و پشیمان نباشیدrain.gif

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,075
خاک بر سرت خائن. :mad:
می‌خوای راه خیانت نشونت بدیم؟
بیزی این‌جا عشق پاکش چروکید انقد منتظر فرصت موند‌. تو یکی زیر سرت داری، بازم می‌خوای بازی کنی؟

بالا