• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک از اساتید محترم درمورد ازکار افتادن هارد اکسترنال ویا تبدیل آن به رهارد داخلی !!!

alimc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز
من یه هارد اکسترنال 500گیگ verico دارم که آخرینبار از کامپیوتر کندمش و فرداییش که اومدم وصلش کنم دیگه بالا نیومد
چراغش روشن میشه هارد هم داره کارمیکنه صدا گردشش میاد ولی درایوش پیدانیست حتا تو دیسک منیجمنت هم نمیاد اسمش. ازونجای که تو کار موبایلم بازش کردم قابشو .روی برد تبدیل usb یه چیپست خرچنگی که تو عکس مشخص کردم به نظرم حرارتش غیر طبیعی هستش ! قطعاتشم شرکتیه و گارانتیش تموم شده و میگن 50ت میگیریم ویزیت میکنیم و 50ت میگیریم تحویل میدیم چه درست بشه چه نشه و این اصلا به صرفه نیست برام .حالااین برد خود هارد رو که جدامیکنمش این وسط میمونه یه هارد که سرش سوکت میخوره گمونم یشه بهش وصل کرد! فقط ظاهرش کوچیکتر از هاردهای داخل کیس هستش .میخوام بدونم راهی روشی کاری ترفندی هست که من بتونم اینو ازش استفاده کنم به عنوان یک هارد داخلی !؟اطلاعاتش واسم خیلی مهم هستن دوستان !!!
لطفا راهنماییم کنید منتظرم

:(
2012-12-13 10.57.04.jpg2012-12-13 10.54.53.jpg

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
احتياج به ترفند خاصي نيست . هارد رو وصل كن به سيستم . تبديل هم خواستي بفرست برام ببينم درست ميشه يا نه

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
اگه می تونی یک هارد goflex گیر بیار تبدیل داره می تونب با اون هارد رو با بک کابل وصل کنی به پی سی

alimc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتياج به ترفند خاصي نيست . هارد رو وصل كن به سيستم . تبديل هم خواستي بفرست برام ببينم درست ميشه يا نه

خوب عزیز دل برادر این همینجوری وصل نمیشه که !؟ با چه کابلی وصلش کنم ؟ لوازم کامپیوتری ها دارن کابلش رو ؟ندیدم همچین کابلی

alimc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه می تونی یک هارد goflex گیر بیار تبدیل داره می تونب با اون هارد رو با بک کابل وصل کنی به پی سی
این هاردی که شما میگی دنبال صفرش باید بگردم یا دست دومش ؟ هارد خودم باکابل هارد اون وصل میشه به سیستم ؟یه خورده اطلاعاتم تو سخت افزار pc پایینه !!!

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
این هاردی که شما میگی دنبال صفرش باید بگردم یا دست دومش ؟ هارد خودم باکابل هارد اون وصل میشه به سیستم ؟یه خورده اطلاعاتم تو سخت افزار pc پایینه !!!

یک تبدیل ته اون هارد هست که وصل میشه ته هارد شما و با یک کابل وصیکنی به سیستمت و اگه جواب بده می تونی اطلاعات رو بکشی بیرون

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
اون تبديل پيچ نيست اون برد كوچيك جدا ميشه و شما ميتونيد با يك كابل ديتا ساتا و برق ساتا اونو به سيستم وصل كنيد اگر تمايل به استفاده از usb داريد هم باكس هارد 2.5 هست هم مبدل ساتا به usb

alimc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون تبديل پيچ نيست اون برد كوچيك جدا ميشه و شما ميتونيد با يك كابل ديتا ساتا و برق ساتا اونو به سيستم وصل كنيد اگر تمايل به استفاده از usb داريد هم باكس هارد 2.5 هست هم مبدل ساتا به usb

هارد رو باکابل ساتا وصل کردم کارکرد خوشبختانه! فهمیدم که بردش مشکل داره .به نظر شما عین همین برد تو تهران پیدامیشه که بشینه تو قاب خودش هارد بشه عین روز اولش یا که نه فقط شرکت گارانتیه خودشون دارن قطعاتشو !؟ یا باید مبدل ویا باکس هارد 2.5 بگیرم که صد در صد داخل قابش جانمیشه باید بهش آویزون باشه ازبیرون ؟

بالا