برگزیده های پرشین تولز

کمک از تمامی اساتید و دیگر اعضای انجمن >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

[E2]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من شرمنده هستم که تاپیک زنم چون اطاعات دقیقی ندارم من روزی 18 ساعت پای کامپیوتر هستم و 10 ساعت از این 18 ساعت رو در اینترنت میگذرونم و میخام کسب درآمد کنم و تازه پی بردم که چه گندی زدم و دیر به این فکر افتادم من میخام حساب paypal بسازم البته ساختم ولی کشور رو آمریکا زدم راستی من با *** کار میکنم و آیپی اختصاصی هم هست و از نظر آیپی و ایرانی بودن مشکلی ندارم من کشف کردم که نمیشه با این کردیت کارت های مجازی حساب هایی که در آمریکا و انگلیس و... معرفی شده و به اسم این کشور ها ساخته شده رو وریفای کرد ولی من همین جوری داشتم الکی میگشتم یه صفحه گیر آوردم که نمیدونم مال چیه ولی هر چی بود میشد مشخصاتی که موقع ثبت نام دادم رو تغییر دادم حالا از شما کمک میخام لطفا راهنمایی کنید که آیا میشه من مشخصاتی که موقع ثبت نام دادم رو تغییر بدم به اون چیزی که بشه باهاش با کارت کردید کارت مجازی وریفایش کرد یا نه من برم یه حساب دیگه بسازم و اون مشخصاتی که باید بدن تا گندش در نیاد و بتونم با کردیت کارت مجازی وریفای کنم چیه لطفا بگین که من موقع صبت نام چه چیزایی باید وارد لطفا کامل بگین ممنون میشم راستی من وقتی که paypal ام رو فعال کردم با توجه به اون ایمیلی که برام میاد و.. حالا وارد صفحه پیپلم شدم که اون مقدار پول و ... رو توش نوشته اون جا کلی نوشته هست روی چه لینکی باید کلیک کنم تا به اون قسمتی که باید حسابم رو وریفای کنم برم و اون جا چه اطلاعاتی رو باید وارد کنم ... ممنون میشوم کمکم کنید به خدا صواب داره به منم یاد بدین به خدا راه دوری نمیره ممنون از همه راستی اگه جواب بدین ممنون میشوم من هر 2 ساعت یه بار به این تاپیک سر میزنم و سری اگه شما سوال از پرسیده باشید جوابتون رو میدم ممنون خدانگهدار

[E2]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی شرمنده اون عکسه بود که
فتم یادم رفت بگذارم راستی این قسمت مربوط به چی میشه؟؟؟

6cza3wk.jpg

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اگه به نام کشور امریکا باز کردی که آدرست هم باید وریفای بشه.
فکر نکنم کن سولوقون توی امریکا باشه.
در ضمن شاسگول تپه خیلی باحال بود.:D

[E2]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه ممنون از نظر خوبتون لطف دارین حالا گذشته از شوخی من میتونم مشخصاتی که موقع ثبت نام دادم رو تغییر بدم یا نه من فکر نمیکردم که مشخصات باید دقیق باشه راستی اون عکسی که گذاشتم مربوط به گجا میشد آیا در اون قسمت اگه مشخصات درست حسابی وارد کنم که بعدا اگه بخام با اون کردیت کارت های مجازی که یکی از بچه های فروم میفروشه وریفایش کنم مشکلی نداره لطفا راهنمایی کنید و اگر هم امکان ادیت کردن نیست بگین که موقع ثبت نام چه چیزی وارد کنم مثل شهر کد پستی و .. به حال ممنون میشم

[E2]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جون مادرتون کمک کنید ممنون میشم یعنی کسی نبود منو راهنمایی کنه و جواب سوال ها م رو بده ؟؟؟ (شاید بخاطر اینه که من زیاد پست ندادم و کسی منو آدم حساب نمیکنه!!!!؟؟؟؟؟)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
به نقل از [E2];1401622 :
جون مادرتون کمک کنید ممنون میشم یعنی کسی نبود منو راهنمایی کنه و جواب سوال ها م رو بده ؟؟؟ (شاید بخاطر اینه که من زیاد پست ندادم و کسی منو آدم حساب نمیکنه!!!!؟؟؟؟؟)

عزیزم بهترین جواب برای شما اینه که بی خیال این اکانت بشید برید یه اکانت جدید با یه ایمیل آدرس جدید و آدرس منزل از یه کشوری باز بفرمایید که به آدرستون گیر داده نشه. مثل هند.بعد هم با یدونه کارت ویزا اکانتتونو وریفای بکنید.
این تمام چیزی بود که به نظر من رسید.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
برای وریفای کردم اکانت آمریکائی باید حتما حساب بانکی ADD کنی !
ولی اگر همون کانت آمریکائی که داری درش کردیت رو add کنی فقط برات لیمیت ها انتقال وجه برداشته میشه ( ولی نه به صورت نامحدود )

[E2]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دست همگی درد نکنه من از همه ممنونم اون حساب رو ولش میکنم یه ایمیل جدید میسازم و بعدش میرم یه حساب دیگه واز میکنم لطفا میشه بگید که من وقتی دارم ثبت نام میکنم مشخصات چه باید بدم که گیر نده چون من مثل شما ها که حرفه ای نیستم این متنی که در زیر هست شما لطفا به جای نوشته های قرمزش اون مشخصاتی که میدونیند درسته برام بنویسید که موقع ثبت نام مشکلی نداشته باشم ممنون میشوم

1.ساخت اکانت paypal
a.به سایت https://www.paypal.com برین و بر روی sign up nowکلیک کنید.
b.در قسمت premire account بروید و start nowرو گلیک کنید
نام خود را وارد کنید:first name
نام خوانوادگی خود را وارد کنید:last name
یه آدرسی بدین:address line1&2
city:Springfield
state:MA
zipcode:01101
home telephne:413-xxx-xxxx
mobile telephone:نمی خواهد
آدرس Emailخود را بنویسید:email address
پسورد هشت رقمی برای اکانت خود بگذارید:create account password
پسورد را دوباره تکرار کنید:comfrim password
اولی را انتخاب کنید:1st security password
اسم مادر خود را وارد کنید:answre
آخری را انتخاب کنید:2nd security password
نام محل تولد خود را وارد کنید:answre
عدد نوشته شده در کادر را وارد کنید.
و در آخر بر روی نوشته ی نارنجی کلیک کنید.
درجا emailبرای میل شما برای اکتیو کردن اکانتتون میاد emailرا باز کرده و اکانتتون رو اکتیو کنید.

راستی اون مشخصاتی که شما پیشنهاد میکنید که وارد کنم بشه به راحتی با مستر کارت مجازی که یکی از دوستان تو انجمن میفروشه فعالش کرد رو برام بگین ممنون میشوم باز هم از همه تشکر میکنم که جوابم رو دادن

[E2]

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی دوستان این سایت هایی که برای تبلیغات پول میده و ... چه باید بهشون بدم مثلا مثل E-gold شماره حساب داره paypal که مثلا یکی بخاد به حساب paypal من پول بریزه من باید بهش چی بدم اگه شماره حساب هست شماره حساب خودم رو تو کدام قسمت paypal باید گیر بیارم ممنون

بالا