برگزیده های پرشین تولز

کمک برای اینترنت wireless

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.ما 3 نفر(یا بیشتر) هستیم تو یه ساختمون می خوام اینترنت وایرلس بگیریم(adsl موجود نیست!)
شرکت خوب و قیمت ها رو لطفا" بگین راستی این اختصاصی که میگن،سعرتش تقسیم نمی شه ولی پولش تقسیم می شه؟

با تشکر;)

Phantom Acid

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم و جایی که هستیم و خطوطی که داریم ADSl ساپورت نیست متاسفانه
اگه اینجا دوستی هست که میتونه مارو در مورد wireless یاری کنه دریغ نکنه
من محلم سعادت آباد شهرک مخابرات واقع در محله مخابراتی سلمان فارسیه
اگه گسی اطلاع داره اینجا Wireless خوب چه شرکتی عرضه میکنه و هزینه هاش به چه صورته
ممنون

vertex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.ما 3 نفر(یا بیشتر) هستیم تو یه ساختمون می خوام اینترنت وایرلس بگیریم(adsl موجود نیست!)
شرکت خوب و قیمت ها رو لطفا" بگین راستی این اختصاصی که میگن،سعرتش تقسیم نمی شه ولی پولش تقسیم می شه؟

با تشکر;)

سلام دوست عزیز
اینترنت بی سیم ( وایرلس ) معمولا با آنتن های 2.4 تا فاصله ی 8 کیلومتر رو خوب جواب میده بعضی مناطق هم بسته به نویز اون منطقه بیشتر یا کمتر میشه
اگر آنتن 5.8 هم باشه که دیگه غمی نیست ... اگر ساختمون بلند باشه و مانع بینشون نباشه و به اکسس پوینت دید داشته باشه تا 50 کیلوتر رو هم راحت میشه لینک برقرار کرد

در مورد سوال دومت هم = اختصاصی ( Dedicated ) یعنی فقط یه نفر از اون بند ویت مشخص شده استفاده میکنه و پولش رو همون یه نفر میده .ولی شیر (share) چند نفر از یه بند ویت استفاده میکنن که گاهی اوقات بندویت افت میکنه.
اینترنت اشتراکی قیمتش نسبت به اختصاصی پایین تره

darkj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33

با تشکر;)

َسلام عزیزم
احتمالا من بتونم اونجا بهت سرویس بدم بهر حال در خدمتت هستم
میثم 09354114179

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
دوستان من می خوام یه نیمچه شبکه lan برای خودم راه بندازم
دوستانی که در کار فروش آنتن و اکسس هستند لطفا با خوندن موارد زیر نوع و قیمت و آدرس فروش خودشونو پی ام کنند تا من برای خرید اقدام کنم :)

و اما .. منزل ما فیبر هست منزل یکی از اقوام کمتر از یه کیلو متر از ما فاصله داره من می خواهم خط اونا رو رانژه کنم و از طریق وایرلس بیارم خونه خودمون در این محلی که ما هستیم برج یا ساختمانهای بالای 5 طبقه وجود نداره

دید مستقیم یعنی اینکه از پنجره همدیگه رو دید داشته باشیم نداریم

آنتن ها قاعدتا باید بر پشت بام ها قرار بگیره منزل ما 3 طبقه و منزل اونا یک طبقه هست البته چسبیده به منزل این فامیل ما منزلی نیست یعنی به سمت خونه ما تا فاصله حدودا 30-40 متر باز هست ( از لحاظ نقطه کور برای
برای فرستنده میگم)

حالا با توضیحات فوق نوع آنتن ها و آکسس پونت ها باید چی باشه؟
نمی خوام پول الکی بدم ولی می خوام چیز خوبی باشه که بعدا ما رو اذیت کنه از نظر قطعی و مسایل دیگه

فکر کنم با توضیحات داده شده دوستانی که تو این کار هستند حتما متوجه شرایط شدند
لطفا حتما در جوابها قیمت و مشخصات لوازم و البته نشانی فروشنده قید شده باشد

:)

bahmanav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشید دوستان من تازه به این سایت اومدم نمودنم چطوری باید سوالم رو مطرح کنم به همین خاطر اومدم وسط بحث شما.
سوال:
بندویت چیست؟
از کجا میاد؟
چطوری؟
این رو میدونم که ما بند ویت را از یک آی اس پی یا دیتا سنتر میخریم مثلا شاتل
ولی سوال من اینه که شاتل این بند ویت را از کجا میگیره؟
چطوری میگیره؟
با چه قیمتی ؟
کار خاصی روش انجام میده که هر مگ را 400.000 تومان میفروشه
باز هم ممنونم که منو تحمل میکنید.
با کمال تشکر

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223
سلام دوست عزیز
کار شما رو دوتا رادیو نانو حل میکنه. فقط باید حتما جایی قرار بگیرن که دید مستقیم به هم داشته باشن. خب اون خونه هم که میگین یک طبفست. پس احتیاج به یک نیمچه دکل دارین که رادیو رو بذارین که روی پشت بام منزل شما دید داشته باشه.
رادیو نانو هر کدوم 170000 تومن هست. همین.

بالا